Skocz do zawartości
LionelPL

Mass Effect

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: niedługo będę leciał na Virmire - jest szansa aby spotkać jeszcze kapitana Andersona w cytadeli? 

Chodzi mi o to czy mam jeszcze możliwość zrobienia trofeum  :srebro: Scholar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Pytanie: niedługo będę leciał na Virmire - jest szansa aby spotkać jeszcze kapitana Andersona w cytadeli? 

Chodzi mi o to czy mam jeszcze możliwość zrobienia trofeum   :srebro: Scholar ?

 

 

Kurcze już nie pamiętam ale poleć do Cytadeli i go tam poszukaj. Mi ten pucharek wpadł po zrobieniu Eden Primie a przed sobą miałem jeszcze Ferros i Noverie

Edytowane przez malyksg86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możesz go spotkać w biurze Udiny aż do ukończenia ostatniej z czterech misji (Noveria, Therum, Virmire i Feros). Potem też, ale już w innych okolicznościach i nie wiem czy wtedy będziesz mógł to trofeum zdobyć.

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem kiedyś od trójki gdy była w Plusie. Pograłem parę godzin i mi się znudziło. Jakieś pół roku temu kupiłem całą trylogię i tak mnie wciągnęła, że przeszedłem wszystko 3 razy z rzędu. Aktualnie trylogię ukończyłem 6 razy i jeszcze pewnie niedługo znowu do niej wrócę :biggrin:

Walka w kolejnych częściach jest wykonana o wiele lepiej, ale z dialogami już jest problem. W dwójce aby móc w pełni skorzystać z dodatkowych opcji dialogowych należy trzymać się jednej ścieżki moralności. W trzeciej części natomiast całość jest uproszczona do zaledwie dwóch opcji, z czego często oznaczają one to samo tylko w innym tonie.

Dla mnie jedna z najlepszych trylogii, byłaby najlepsza gdyby nie ten nieszczęsny finał. Na PC przeszedłem 3 razy całą trylogię, na PS3 skusiłem się na przejście 2 i 3 jeszcze raz. Poziom Insinity był dla mnie bardzo łatwy, aż dziwne że nie którzy mają na nim problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodałaby jakaś dobra dusza link do sklepu, który sprzedaje tę części gry, ewentualnie jakiejś taniej trylogii? Może być używka.
Jak widzę używki tyrlogii po +/- 150PLN to nie dowierzam, po tym jak znalazłem na allegro 2 część za 17PLN i 3 za 19PLN (pudełko, książeczka, gra). Aż tak wysoko by sobie cenili pierwszą część w wersji pudełkowej?

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała trylogia ogólnie wygląda na trudno dostępną, a to że jedynki nie dostaniesz osobno na pewno ma jakiś wpływ na cenę. Lepiej byłoby poczekać na promocję na PSS. Tam całość schodzi co jakiś czas do ok. 50-70zł. Jakieś 21zł za samą pierwszą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość, w sensie trylogia? Dzisiaj sprawdzałem i trylogia była za prawie 200PLN (albo i ponad - szok), a sama jedynka +/- 60PLN. Nie wiem czy nie będzie najlepszym rozwiązaniem kupić jedynkę z PSS (ech, pierwsza cyfrowa gra, tak bardzo lubię wydania pudełkowe), a później używki 2 i 3 na allegro po niecałe 20PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, cała trylogia. Ja na święta kupiłem za 73zł. Od tamtego czasu wszystko razem z DLC dwa razy było w promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak przeboleję fakt posiadania gry nie w wersji pudełkowej. Chyba właśnie nie przeboleję.
Ponawiam zatem prośbę o jakąś pomoc z znalezieniu Mass Effect 1 na PS3 albo taniej trylogii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka oryginalnie na PS3 nie wyszła, więc tak jak wcześniej napisałem, nie dostaniesz jej oddzielnie na płycie. Na Gametrade jakiś koleś sprzedaje trylogię za 40zł, ale tam to różnie bywa http://gametrade.pl/og/1788612-mass-effect-trilogy-playstation-3-ps3-warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietypowa sprawa - czy jest ktoś z Krakowa, kto mógłby mi pożyczyć pierwszą część Mass Effect? Nigdzie nie mogę jej dorwać, a czasy kiedy szedłem do Empiku i wywalałem 200PLN na grę minęły. Do tego dochodzi fakt, że i 2 i 3 na Allegro chodzą po 25PLN, zatem kupując jakąś trylogię za 150+ wychodzi, że za samą jedynkę daję 100PLN.
Oczywiście jestem w stanie dać pod zastaw jakąś moją grę/gry. Postarałbym się jak najszybciej przejść i oddać.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×