Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi



ZBUDUJ SWÓJ ZESPÓŁ
W trybie FIFA Ultimate Team w kilku prostych krokach stworzysz zespół składający się z dowolnych piłkarzy grających w ligach dostępnych w grze. Możesz grać za darmo lub kupować dodatkowe paczki kart. Do wyboru masz ponad 8 tysięcy piłkarzy, których możesz dopasować do swojego stylu gry, ustawić w dowolnej formacji, wybrać ulubiony strój... możliwości są niemal nieograniczone!

ZARZĄDZAJ SWOIM WŁASNYM KLUBEM
W trybie FIFA Ultimate Team masz pełną kontrolę.
Wymieniaj i kupuj zawodników, aby poprawić zgranie zespołu. Sprzedawaj tych, którzy nie pasują do Twojej koncepcji. Dołącz do najlepszych menedżerów i dbaj o morale i kondycję swoich zawodników. A potem korzystaj z owoców swojej ciężkiej pracy i pokonuj przeciwników w wielkim stylu.

RYWALIZUJ ONLINE
Rywalizuj ze znajomymi w trybie Online i wygrywaj turnieje!
Tryb FIFA Ultimate Team łączy frajdę budowania zespołu marzeń z możliwością grania nim w grze FIFA 13. Rywalizuj z graczami z całego świata tworzącymi ogromną sieciową społeczność. Wydawaj zdobyte monety na poprawę zespołu i chwal się przed innymi zdobytymi trofeami!

AWANSUJ W SEZONACH
Sezony FUT pozwalają ci rywalizować na dowolnym poziomie w trybie Single oraz Online. Wygrywaj mecze i awansuj do wyższej ligi, albo przegrywaj i licz się ze spadkiem. Dowiedź, że twoja drużyna FIFA Ultimate Team ma to coś, aby wygrywać.

ŚWIAT PRAWDZIWEJ PIŁKI
Tryb FIFA Ultimate Team zawsze odzwierciedla świat prawdziwej piłki.
Zawodnicy, którzy radzą sobie wyjątkowo dobrze na prawdziwych boiskach mają w trybie FIFA Ultimate Team specjalne karty piłkarzy w formie. Dodaj te gwiazdy do swojego składu, aby Twój zespół FIFA Ultimate Team grał jeszcze lepiej!

http://www.ea.com/pl...a-ultimate-team

Przydatne linki:
http://ultimateteam.pl/
http://ultimateteam....rzenie-zespolu/
https://help.ea.com/pl/article/fifa-13-ultimate-team-faq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pablo :thumbsup: To będzie z korzyścią dla karciarzy i casuali :P

Nie wiem czy było, ale po wygraniu brązowego turnieju online dostaje się tylko raz brązową paczkę premium. Później już tylko 1000 monet.

A tu bramka z finału, po której kolunio się rozłączył :)

http://www.ea.com/intl/football/videos/ugc/136902610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wykupiłem z katalogu premiowe monety do FUTa (np. 1000x15) to moge ten sam zestaw wykupić potem drugi raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zauwazylem, ze sa juz dzieci z kozackimi skladami kupionymi za $$$, bo watpie aby sami to ugrali skoro moimi zdechlakami daje rade wygrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że teraz w paczkach bardzo ciężko trafić karty kondycji.

Wydaje mi się, że bardzo obniżyli poziom Ultimate. W poprzedniej edycji swoimi miedziakami nie mogłem nawet gola strzelić a teraz o mały włos bym nie wygrał. Mowa oczywiście o meczu vs TOTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem bo wogóle niemoge połączyc sie z EAS FC. pomocy wyskakuje komunikat"niemożna sie połączyć z serwerem spróbuj pózniej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mnie z FUTa w dwóch meczach pod rząd. EA trzyma forme z dwunastki. ŻENADA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz jednej rzeczy ;) jak wybierasz szukanie bramkarza na aukcji to pisze, że EA nie może nawiązać połączenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tylko szukania po statach zawodników i teraz czekam 20 min bo w finale brązowym nie może mi znaleźć zawodnika.

I do sezonów brązowym składem dolosowało mi całego złotego.Ale wygrywam 2:1 ;)

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wywala non stop z UT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz tego za prawie każde logowanie dostaje daily gifty, ma ktoś to samo? Dzisiaj już z 15, a loguję się często bo mnie wywala ciągle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz tego za prawie każde logowanie dostaje daily gifty, ma ktoś to samo? Dzisiaj już z 15, a loguję się często bo mnie wywala ciągle.

daily gifty ? co to jakies karty rozdają ? :> ... co do wywalania mnie też non stop wywala, właśnie wygrywałem drugi meczyk w pucharze w UT i po połowie wywaliło gre i zwiecha konsoli ;/...Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy jak zwodnicy siedzą na ławce to poziom "kontraktów" im maleje ? miałem wrażenie że po kilku meczach jednemu z ławki spadły kontrakty ? a i czy jak siedzą na ławce dość długo mogą zniknąć czy tylko jak sprzedam ?:> jestem nowy w UT =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Web Appa, zapomniałem dopisać. Daily Gift to mogą być coinsy (250, 500, 1000 lub 2500) albo mini paczki (po 4 karty) . Trwa takie coś do końca września. Wyrwałem teraz Busquetsa za 5k zarobię coś na nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba pobrać FIFA 11 ULTIMATE TEAM tak ?:> zeby chodizło to FUT WebApp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co mam zrobić zakupiłem fifa points za 99zł i punktów jak nie ma tak nie ma,a kase z portwela zabrało.Proszę o pomoc błagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem bo wogóle niemoge połączyc sie z EAS FC. pomocy wyskakuje komunikat"niemożna połączyć sie z serwerami spróbuj pózniej" POMOCY !!! wogóle niemoge sie zalogowac na komputerze na stronie EA, a gdy daje zmien hasło to wyskakuje komuniat twoje konto jest nieaktywne. Pomocy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grając brązowym składem dobiera wam w sezonach online też brązowe? bo mi cały czas złote i nie wiem co z tym fantem zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też dobrał zloty więc na razie gram brązowe turnieje.

Mnie nie wywala grałem już w sezonie ze 3 mecze i cały brązowy turniej aż do finału.

Jaką macie zaporę pokazaną w fifie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problemy z FUT. Co chwilę mnie wywala, co najgorsze zalicza mecze online jako ucieczkę...

Jaką macie zaporę pokazaną w fifie?

Gdzie to sprawdzić?

Edytowane przez PawelGt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że w najbliższym czasie poprawią dom aukcyjny w FUT... jest to bardzo denerwujące jak nie można znaleźć czegoś bo wywala albo cofa gdy sie chce przejść do następnej strony. Raz tylko złapałem zwieche podczas pokazywania składu przeciwnika a tak to jest nie najgorzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×