Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam wszystkim Matę na ŚN, Silvę na Pomoc prawą i jest miazga. Bardzo wszechstronni zawodnicy. Wiadomo, trochę kosztują. A co do Balo i Torresa zdecydowanie polecam tego drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisia rano odpalam FUT web, żeby sprawdzić jak handel nocny poszedł, a tu taka niespodzianka - Arango (IF) e kartach nieprzydzielonych. Znikąd - tzn. nie licytowałem go, a w daily gift dostałem paczkę srebrną. Ktoś dostał znikąd czarną kartę? Czemu nie w paczce???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czym sie różni od zwykłej srednbej za 3.5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co do kart zmian pozycji mogliby wprowadzić karty pozwalające na zmianę np. LW na ST czy RW na ST, tym bardziej, że w przypadku ST można zjechać nawet na CDM co już jest mniej logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic, wrocilem do bundesligi, skoro gralo mi sie nimi najlepiej, to nie ma co kombinowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto byłby lepsze Benzema czy IF Higuain (podobne cenowo, a w statach niby lepszy francuz). Grał ktoś Benzemą by się podzielić opinią ? Ja teraz gram zwykłym Higuainem i jestem z niego bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem ze mimo iz loguje sie w przegladarce do fut app to nie dostaje daily gift. Jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się kupić karte LW -> CF ? Kupiłem Vill'e bo ktoś poradził na CF, ale Villa ogolnie jest na LW, więc co teraz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałem o tych kartach na poprzedniej stronie. Ja osobiście nie widziałem takich, a przydałyby się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się kupić karte LW -> CF ? Kupiłem Vill'e bo ktoś poradził na CF, ale Villa ogolnie jest na LW, więc co teraz? :biggrin:

nie ma takiej karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co teraz zrobić? Wstawiłem Ville na CF przy formacji 4-2-3-1, będzie sie dobrze grało, czy coś będzie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od Ciebie czy będzie się dobrze grało :) Jeżeli się nie sprawdzi to polecam Callejona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy ben afra sprawdzi się na prawej pomocy w 4-1-2-1-2? czy polecanie kogoś innego? Sprawdzałem valencie ale jakoś mnie nie przekonał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto byłby lepsze Benzema czy IF Higuain (podobne cenowo, a w statach niby lepszy francuz). Grał ktoś Benzemą by się podzielić opinią ? Ja teraz gram zwykłym Higuainem i jestem z niego bardzo zadowolony :)

Moim zdaniem lepszy będzie Benzema. Bardzo dobrze mi się nim grało, a Higuain IF raczej nie będzie o ogrom lepszy od zwykłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben arfa to świetny zawodnik,fajnie się nim gra... i chyba nawet lepiej niż Valencią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Reusa za essweina ! reus to jeden z lepszych zawodników w fifie.. ta jego szybkosc,podania strzały i wiele wiele wiecej ! kozak poprostu,miażdży system ,daj sb go nawet na ST bo tak czy tak będzie miał 9 chemistry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×