Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od stylu gry. Jak chcesz biec na szybkości, przepychać się biegnąc na wprost przeciwnika i mocno uderzyć to Balo, jak bardziej grasz podaniami i próbujesz dojść do ładnych strzałów to Tevez jest lepszy. Ogólnie rzecz biorąc obaj są zajebiści i najlepiej dać ich obu :) No i zostaje jeszcze Aguero ale to inna półka cenowa :biggrin:

Na Aguero to chyba nigdy nie zarobię :D. Jak gram offlinie to wole grać podaniami a online wrzucać w pole karne i oczekiwać że Dzeko strzeli z główki. Chyba wezmę Teveza.

A i jeszcze jedno pytanie lepszy Kolarov czy Clichy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie do osob ktore maja wersję ULTIMATE TEAM dostali dzisiaj "darmową" złotą paczkę? U mnie nic się nie pojawiło, ani na web appie ani na ps3

Tydzień temu były ostatnie paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu były ostatnie paczki.

To zależy chyba od aktywacji kodu i od tego czasu co tydzień 24 paczki.

A tak z ciekawości, wypadło wam coś szczególnego z tej paczki? U mnie po otwarciu bodajże 5 paczek najdroższą kartką była formacja 4-3-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się z tych paczek trafił Chielini.

W weekend z tych paczek za 15 tys trafił mi się Cech, pierwszy raz miałem takiego farta ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serii wspanialych produkcji nie ma końca ;D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clichy jest chyba najlepszy na lewej obronie w tej cenie, o wiele lepszy od kolarova. Bardzo dobrze mi się nim grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto by mi złożył jakiś fajny składzik do 20k :)) obojętnie jaka liga, formacja itp..ważne żeby nie przekraczało 20k bo robię nowy klub..Po 2tygodniach przerwy wracam do UT..miałem skład z Bundesligi, ale się ostro wku****** i wszytsko poszło na paczki..ok 10 paczek wyszło, najlepszy- Joe Hart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypieprzyc obraniaka. Najlepiej przez quick sell :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w zielone karzelki z calym garem zlota tez wierzysz? :o

ok jak nikt nie pisał to ja napisze. trzeba zakładan nowe konto na ps3 nie nowy klub można wymyślić meila na poczekaniu. 1 mecz z gwiazdami można wyjść następnie trzeba zrobić wyzwanie managera i po tym dostajemy złotą paczkę co lepsze przesyłamy do siebie do klubu reszta szybka sprzedaż i tak wkoło.

i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paka sprzed chwili :)

79d58bd2058bf7cb71579f60029d8bde.png?1363720893

łał, dostałeś dodatkową paczkę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze 5 naprawde ciekawych zawodnikow. W porownaniu z zeszlym tygodniem to bardzo fajny TOTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czarnego Hazarda za 1mln!!! Myślicie że zarobie na nim w przyszłości czy się łudzę? Pamiętam jak wychodził Bale TIF , pierwszy na rynku za 1,2mln wyszedł a już tydzień później za 3mln chodził...

Edytowane przez Lenart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czarnego Hazarda za 1mln!!! Myślicie że zarobie na nim w przyszłości czy się łudzę? Pamiętam jak wychodził Bale TIF , pierwszy na rynku za 1,2mln wyszedł a już tydzień później za 3mln chodził...

Z Bale'em sytuacja była inna. On dostał wtedy IF na CAM więc można było go przekonwertować na ST. Dodatkowo był low cardweight i hype się nakręcił :) Nie chcę być złym prorokiem ale raczej stracisz na tym :)

Teraz sam nie wiem czy to jest trolling czy piszesz poważnie :D Jeśli serio to bym go sprzedał teraz póki jeszcze jest coś wart :P

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem bana na PC. Za co? nie wiem... napisalem do supportu. Sprawa tym smieszniejsza, ze trafiajac na boty, czasem przez godzine nie moglem zadnego meczu rozegrać. EA wymiata ;)

hah, dostałem bana ZA TRAFIANIE NA BOTY :biggrin: :biggrin::D:D nie no, padłem

"

Dear Customer,

We are contacting you to notify you that we have found your FIFA 13 account, to be in violation of our Terms of Service.

After completing an investigation we have identified that your account performed a number of actions outside of our normal in-game parameters, and upon further investigation we have detected a pattern of play that provides an unfair advantage over other players.

We have permanently blocked your access to your FIFA 13 account.

Account closure is reserved for the most serious breaches of our Terms of Service, but can also be applied in cases where an account has accumulated a number of violations over a period of time.

Should you wish to review our Terms of Service they can be found here:

http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/

Thank you for your understanding in this matter.

Yours sincerely,

EA Customer Service

"

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoży mi ktoś team pod 433 z ligi niemieckiej do 50k? Byłbym wdzięczny, liczę na dużą ilość PEACE w ataku :)

Edytowane przez nath4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoży mi ktoś team pod 433 z ligi niemieckiej do 50k? Byłbym wdzięczny, liczę na dużą ilość PEACE w ataku :)

No PEACE musi być, nie tylko w ataku ale i na całym świecie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×