Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Jeżeli ktoś naprawdę gra dobrze w FIFĘ, będzie mieć problemy z FUT? Czytałem, że jest dosyć ciężko słabszymi zawodnikami. Prawda to? Nie pytam o szybkość itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś naprawdę gra dobrze to spokojnie sobie poradzi. Problemem może być np. trafienie na dopakowanego przeciwnika (złote karty, 100% CH itd.)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś naprawdę gra dobrze to spokojnie sobie poradzi. Problemem może być np. trafienie na dopakowanego przeciwnika (złote karty, 100% CH itd.)

Problem w tym, że mi wyszukuje samych "koksów" z kartami Rooneya, Schoolsa itd, ja nie wiem jak ci ludzie się dorabiają takich kart i ciężko się gra.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mi wyszukuje samych "koksów" z kartami Rooneya, Schoolsa itd, ja nie wiem jak ci ludzie się dorabiają takich kart i ciężko się gra.

Czesc z tych graczy kupila zawodnikow na jebaju albo na innych portalach .

Jesli ktos chce pobawic sie w lige to zapraszam http://fifoweps3.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mogłbym prosic o jakies rady dla poczatkujacego w ut? Od wczoraj w to gram i nie idzie mi najgorzej, mam juz caly zloty sklad ze skilem ok 76. Zastanawiam sie czy ustawienie 4-4-2 jest dobre i co jest najwazniesze u zawodnikow? Patrzac po druzynach z ktorymi gralem to bardzo duzo ludzi ma przede wszystkim szybkich pilkazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat ustawienia 4-1-2-1-2?? Jest to dobre rozwiązanie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze jest 4-3-1-2 taka sama taktyka i o wiele taniej piłkarzy można dostać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad zmianą taktyki bo gram tą 4-1-2-1-2 ale czasami wydaje mi sie, że to ustawinie jest zbyt ofensywne. Musze wypróbować 4-3-1-2 tak jak mówisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam problem, mam całą obronę kupioną po 4-4-2 plus bramkarz, i nie mam zielonych pasków pomiędzy graczami, dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam problem, mam całą obronę kupioną po 4-4-2 plus bramkarz, i nie mam zielonych pasków pomiędzy graczami, dlaczego?

Odpowiednia formacja podnosi Ci wskaźnik chemistry, ale żeby zawodnicy się dobrze rozumieli na boisku (czytaj: mieli zielone kreski pomiędzy sobą) muszą być albo z jednego klubu albo tej samej narodowości. Pomaga również ta sama liga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chemistry 100, 79 overall zespołu i w sezonach w FUT często przegrywam, nawet z tą formacją 3-5-2. Ja nie wiem koleś sobie klepie cały czas podania, nie ma mu jak piłki zabrać a na 20m mnie bierze dryblingiem mija obrońców i ładuje pete na bramę. I też mi zawodnicy nie chcą jakoś specjalnie się wystawiać. Jak dokładnie operować obrońcami? Samo L2+X?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia formacja podnosi Ci wskaźnik chemistry, ale żeby zawodnicy się dobrze rozumieli na boisku (czytaj: mieli zielone kreski pomiędzy sobą) muszą być albo z jednego klubu albo tej samej narodowości. Pomaga również ta sama liga :)

ok, dzięki póki co to raczej sobie odpuszczę takie szukanie grajków, bo nawet nie ma za co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam problem, mam całą obronę kupioną po 4-4-2 plus bramkarz, i nie mam zielonych pasków pomiędzy graczami, dlaczego?

Kij z paskami. Najważniejsze żeby każdy pojedynczy gracz miał 9 chemistry. Zielony pasek masz gdy gracze są z tej samej ligi i kraju lub z tego samego klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie mam chyba 6, więc nie ma szału, póki co muszę zacząć jakiś hajs zarabiać z aukcji, lecz dopiero od wtorku coś zarobię, wystawiłem z 30 kart na 3 dni i zablokowałem sobie pole manewru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wykupić z katalogu powiększenie stosu kart na sprzedaż na chyba 40 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie kiedy piłkarzom regeneruje się kondycja? Zmęczyłem trochę swój złoty skład w sezonach, więc aby dać im odpocząć zacząłem turniej brązowym składem. Zagrałem mecz ale złotym piłkarzom nie regeneruje się ta kondycja. Trzeba ich mieć w aktywnym składzie żeby się regenerowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ławce lub w rezerwie, tak samo z kontuzjami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z paskami. Najważniejsze żeby każdy pojedynczy gracz miał 9 chemistry. Zielony pasek masz gdy gracze są z tej samej ligi i kraju lub z tego samego klubu.

A od czego zależy ten chemistry? Zdobywa się go podczas grania tym samym składem czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od czego zależy ten chemistry? Zdobywa się go podczas grania tym samym składem czy jak?

Zależy od tego, czy zawodnicy są z tej samej ligi, klubu, kraju, lub czy są na odpowiedniej dla siebie pozycji i w odpowiedniej formacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli piłkarze nie są z tej samej ligi i narodowości to nie ma szans, żeby osiągnęli 7 chemistry? Jeżeli tak to uważam, że trochę słabo to wymyślili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być z tej samej ligi,klubu a być innej narodowości jeśli Ci o to chodzi

Witam,

Czy jest opcja zebym ja z kolegą mial dostęp do jednego klubu?

Każdy ma swój klub, jedynie na webb fut może się zalogować, meczu nie zagra :)

Edytowane przez Fajsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×