Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie wydaje, ze to jest troche losowe jesli umiejetnosci graczy sa podobne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie tutaj to iż kazdy mowi drugiemu w co i jak ma grac ;) Jak kupicie jednemu i drugiemu Fife to wtedy mozecie komus cos wytykac a tak to zamilczcie ;)

Bo zalosne sie to troche robi.

Mysciak Balotelli to jest niesamowity koks, nie jest idealem jesli chodzi o gre glowa, ale jest niesamowicie wszechstronny. Wg mnie najlepszy napadzior z SerieA w fifie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie tutaj to iż kazdy mowi drugiemu w co i jak ma grac ;) Jak kupicie jednemu i drugiemu Fife to wtedy mozecie komus cos wytykac a tak to zamilczcie ;)

Bo zalosne sie to troche robi.

Mysciak Balotelli to jest niesamowity koks, nie jest idealem jesli chodzi o gre glowa, ale jest niesamowicie wszechstronny. Wg mnie najlepszy napadzior z SerieA w fifie.

na same wrzuty graja cipki i nic tego nie zmieni, ale ponoc na next genie jest lepiej wiec ja robie przesiadke ;)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cipki to tacy fanatycy danej gry ktorzy nie mają zycia tylko jarają sie daną gra i non stop siedza przy konsoli ;) Tez sie czasami denerwowalem po takich meczach, ale no niektorzy maja taki styl gry i juz. A wrzutki na glowe to nie jest czesc gry? Ciekaw jestem co bys powiedzial jakby jakis klub tak strzelal non stop gole po wrzutkach. CO? Tez sa cipkami?

Takie Stoke zalatwilo juz nie jeden raz czolowke PL po wyrzutach z autu i nazywali ich cipkami? Nie. Zachwycano sie nimi, a smiano sie z druzyny przeciwnej.

Dorosnijcie ludzie bo coniektorych uwazalem tu za w porzadku gosci, ale jednak zawsze czlowiek sie moze pomylic ;)

Sorki za maly off top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko slepy, ignorant lub gosc ktory gra tylko na glowki nie poprze mojego zdania ;)

 

 

ps. gra to nie prawdziwy mecz.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

claudio, dawno takich głupot nie czytałem. Nawet nie chce mi się rozpisywać co i jak, bo wszystko co napisałeś to stek bzdur.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja w Obronie mam Cahilla i Luzia, wymieniam ich an Vertongena z Vermelenem, ale ja przy rzutach rożnych mam takie sytuację że naciskam O i zawodnik stoi w miejscu nie potrafi nawet wyskoczyć z ziemi, nie rusza się jak zamurowany. Podejrzewam że gdyby nie rożne ta 4 liga by mnie nie trzymała :) Jeśli będę pamietał to nagram wam kilka straconych tak Goli jak to wygląda bo to jest aż śmieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e37d2d97eaaee9d5266fbe7ef1167b9f.png

 

1 milion coinsów czeka na next-geny i zakup nowego składu :D

Pierwszy raz mi się udało tyle uzbierać to i na forum się pochwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Pytanie. Czy warto kupić eto do BPL?? Bo szukam kogoś na wymianę do swojego składu.

warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

claudio, dawno takich głupot nie czytałem. Nawet nie chce mi się rozpisywać co i jak, bo wszystko co napisałeś to stek bzdur.

Hmm nic konkretnego nie napisales. Najlepiej komus cos zarzucic ale bez argumentow. Mogles nic nie pisac...

 

tylko slepy, ignorant lub gosc ktory gra tylko na glowki nie poprze mojego zdania ;)

 

 

ps. gra to nie prawdziwy mecz.

aha czyli jak ktos sie z toba nie zgadza i ma odmienne zdanie to jest slepy, badz ignorantem..jakie to dorosłe ;)

 

Dajcie sobie luzu bo zachowujecie sie jak fanboje fify. Chyba jednak jestem za stary na gry patrzac na to co za glupoty wypisujecie ;) "on gra na glowki i jest be!" normalnie ręce opadają.

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja w Obronie mam Cahilla i Luzia, wymieniam ich an Vertongena z Vermelenem, ale ja przy rzutach rożnych mam takie sytuację że naciskam O i zawodnik stoi w miejscu nie potrafi nawet wyskoczyć z ziemi, nie rusza się jak zamurowany. Podejrzewam że gdyby nie rożne ta 4 liga by mnie nie trzymała :) Jeśli będę pamietał to nagram wam kilka straconych tak Goli jak to wygląda bo to jest aż śmieszne...

Warson - Belgowie są w porządku, problem tylko, że... osobno. Obaj świetnie sobie radzą po lewej stronie CB, u mnie więc graja tam na zmianę do pary z Kaboulem i DeMichelisem, którego miałem dawno wymienić na Luiza, tylko, ze gra świetnie i mam sentyment. Jeśli go sprzedam to za Kompanego

ktoś pytał o Eto`o - próbowałem go i sprzedalem - moja lista ST - Jovetic z Negredo wymiennie z Rooney`em i Benteke. Nie miałem nigdy kasy na Kuna i Van Persiego. Polecam Jesusa Navasa na RM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nic konkretnego nie napisales. Najlepiej komus cos zarzucic ale bez argumentow. Mogles nic nie pisac...

 

aha czyli jak ktos sie z toba nie zgadza i ma odmienne zdanie to jest slepy, badz ignorantem..jakie to dorosłe ;)

 

Dajcie sobie luzu bo zachowujecie sie jak fanboje fify. Chyba jednak jestem za stary na gry patrzac na to co za glupoty wypisujecie ;) "on gra na glowki i jest be!" normalnie ręce opadają.

akurat jesli chodzi o wiek to mam ponad ćwierć wieku i podejrzewam, ze jestem raczej w starszych uzytkownikach jesli chodzi o topic fify, ale huk to ma do tego. 

A kogo spodziewales sie w TEMACIE FIFY ? fanbojow PESa ? czy moze tetrisa ?

Ktos kto gra na glowki idzie na latwizne i jesli tego nadużywa jest dla mnie cipka. 

Glowki sa OP i z tym nie wygrasz bo to jest fakt, jesli ktos tego nie widzi to jest slepy, jesli widzi i zaprzecza jest ignorantem - tyle  :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak ktos stara sie szukac uproszczen w grze tzn ze jest slabszym graczem i juz, ale nie znaczy ze mozna odrazu wyzywac od "cipek" co jest słabe.

Tez nie przepadam jak ktos gra tylko jednym sposobem, ale bez przesady. Mysle ze mozna skonczyc dyskusje. Bo nie jara mnie ta gra az tak bardzo to "nie czuje tego klimatu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego napisalem, ze gracz ktory NADUŻYWA tego uproszczenia jest dla mnie cipką, sam tez strzelam z glowy - ale pograj troche to zobaczysz co sie dzieje, co drugi mecz to atak szarałi gomez bjebjany i rajdy skrzydlami + wrzuta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

claudio, czy ty masz jakiś kompleks związany z dojrzewaniem lub swoim wiekiem? Praktycznie w każdym poście dajesz wyraźne sygnały, że coś z tobą nie tak. Chcesz na siłę dorosnąć? Ja mam 36 lat i jakoś nie serwuję w swoich postach rad typu, musisz dorosnąć lub jakie to dorosłe. Wystarczy mi jak patrzę, jak moje dzieci dorastają...

 

Akurat nie mam za dużo do robienia w swojej pracy więc odpowiem na twojego posta.

 

Rozumiem, że ów "cipki", które to jarają się daną grą i siedzą non stop przy konsoli znasz ze swojego podwórka lub szkoły, bo na tym forum chyba nie znasz nikogo osobiście i co za tym stoi nie masz wiedzy na temat, co kto robi i ile czasu spędza przy konsoli?

 

"Ciekaw jestem co bys powiedzial jakby jakis klub tak strzelal non stop gole po wrzutkach. CO? Tez sa cipkami?". Bardzo by to było ciekawe, ale sam napisałeś "jakby". Takiego klubu i takiego zjawiska nie ma, więc nie pisz o czymś co nie występuje w rzeczywistości. Napiszesz Stoke. Czy Stoke strzela bramkę za bramkę po wrzutkach lub nawet z out'u? Chyba nie...

 

Na sam koniec, proponowałbym Ci popracować trochę nad składnią i interpunkcją w zdaniach które budujesz, bo trzeba je czytać kilka razy żeby odnaleźć sens. Może za szybko dorosłeś i nie miałeś na to czasu w szkole..?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Pany wrzucamy na luz i piszemy juz tylko o grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e37d2d97eaaee9d5266fbe7ef1167b9f.png

 

1 milion coinsów czeka na next-geny i zakup nowego składu :biggrin:

Pierwszy raz mi się udało tyle uzbierać to i na forum się pochwalę.

Z handlu? A może suppliowałeś się u mnie? :D (Allegro).

Ciekawe czy legendy będa na ps4 bo support EA wypaplał trochę na czacie i zrobił się szum na twitterze kilka dni temu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z handlu? A może suppliowałeś się u mnie? :D (Allegro).

Ciekawe czy legendy będa na ps4 bo support EA wypaplał trochę na czacie i zrobił się szum na twitterze kilka dni temu

Krecik czemu masz multi acc na forum? Za to chyba ban jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z handlu? A może suppliowałeś się u mnie? :biggrin: (Allegro).

Ciekawe czy legendy będa na ps4 bo support EA wypaplał trochę na czacie i zrobił się szum na twitterze kilka dni temu

 

 

wrzuć swoją jakąś aukcję z coinsami :P

 

można liczyć na jakiś rabacik ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge wrzucić coinsy na allegro szczepan jak chcesz ;) napisz na pw ile potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć swoją jakąś aukcję z coinsami :P

 

można liczyć na jakiś rabacik ? :biggrin:

Nie można tu chyba reklamować? Poszukaj 50k za 22zł od FutWorld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z handlu? A może suppliowałeś się u mnie? :biggrin: (Allegro).

Ciekawe czy legendy będa na ps4 bo support EA wypaplał trochę na czacie i zrobił się szum na twitterze kilka dni temu

 

Pewnie ze z handlu, jeszcze mnie nie popier****** zeby kupowac coinsy na Allegro albo placic realnymi za paczki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Warson - Belgowie są w porządku, problem tylko, że... osobno. Obaj świetnie sobie radzą po lewej stronie CB, u mnie więc graja tam na zmianę do pary z Kaboulem i DeMichelisem, którego miałem dawno wymienić na Luiza, tylko, ze gra świetnie i mam sentyment. Jeśli go sprzedam to za Kompanego

ktoś pytał o Eto`o - próbowałem go i sprzedalem - moja lista ST - Jovetic z Negredo wymiennie z Rooney`em i Benteke. Nie miałem nigdy kasy na Kuna i Van Persiego. Polecam Jesusa Navasa na RM

 

hehe witaj w klubie, mam ten sam atak, jest boski lecz też słyszałem że Rooney jest Kozak, Co do RVP ponoć nie ma rewelacji :)

 

Ja mam 3 składy i zastanawiam się czy nie opchnąc dwóch i zainwestować np w Navasa, Toure itp... ale chyba pójde w kierunku ulubionej drużyny i zrobię cały skład Chelsea :) Oprócz RM, której nie ma :P 

 

Zauwazyłem że czym więcej graczy z jednego klubu to lepiej się gra nawet gorszymi statami. Mówie oczywiście kiedy chemistry jest 100 = 100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×