Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś z was trafi IF messiego niech się pochwali :) Chociaż szanse są 1:10000000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dobrego Squad Managera który pokazuje chemistry? Pytam, bo chciałbym sprawdzić mój skład z kilkoma opcjami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wkoncu udalo mi sie rozegrac mecz i awansowalem w sezonie(singiel) dzis przed rozegraniem pierwszego w nowym...dup..znowu wywala. Zalosna, niedopracowana gra.

Gdzie jest jakis kontakt z jakims oddzialem EA FIFy? Po tej aktualizacji odechcialo mi sie grac w ta gre...tylko szkoda tej kasy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa: http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#b4JSBLtHnHRfZ:ps3

BBVA: http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#hJZxmAX5nHRfT:ps3

Widać kogo brakuje w Hiszpańskiej lidze kogo polecacie na te pozycje? Zastanawiam się najbardziej nad ŚPO. Ekstraklasa to tylko brakuje mi zastępny za Piecha, bo jak widzicie każdy ma zastępce na swoją pozycje.

Kasa nie za dużo max 20-30k za zawodnika. Czarny Guardado na LM jest dobry czy nawet zwykły ? Zastanawiam się nad jego kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, jak czesto sa te "happy hours", gdzie jest zwiekszona szansa na trafienie karty IF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh.. już trochę sobie zagrałem składzikiem i muszę powiedzieć, że Balo to totalna bestia, ale dużo lepiej się sprawdza Cisse - gra się nim wyrąbanie w kosmos 10 meczy 15 bramek, a Balo 10 meczy 13 bramek ;p Cazorla też daje rade - jego wolne niszczą jajka - serio. Na zmianę strzelam raz Balo, raz Cazolą. Dembele też jest ok, wczoraj jakoś mi średnio odpowiadał, ale dzisiaj już 4 brameczki ;] Fajna ta formacja 4-2-3-1 muszę przyznać. Piłkarz, na którym się zawiodłem to zdecydowanie Cech. Kosztuje 25k i praktycznie nic nie broni 1 na 1, cały czas piłka przelatuje pod jego ręką. -.- Wgl dzisiaj miałem wqrwa. Jakiś mikrus postury Giovinco wygrywa główki z Kaboulem/ Luizem. Paranoja.

Edytowane przez Teusz9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nie rozumiem atakujesz masz o wiele lepszy team ale chuja ci da lepszy team I przegrywasz drugi raz spadlem z 1 ligi chyba bede gral puchar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kto chlopaki wyrwał messiego? :P Ja wywalilem 60 k coinow i nic nie wypadlo ciekawego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kto chlopaki wyrwał messiego? :P Ja wywalilem 60 k coinow i nic nie wypadlo ciekawego...

Nie szkoda ci coinsow ? 60k to juz bys mial kilku dobrych pilkarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce ktos kupic HOILETTA(3.5k) i WILSHERA(8.5k) w formacji 4-2-3-1 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda ci coinsow ? 60k to juz bys mial kilku dobrych pilkarzy

Pewnie mozliwosc trafienia Messiego(z 4-5mln pewnie kosztuje) przycmila mozliwosc zakupu zawodnikow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie naprawili tego problemu z tymi kartami, że ich ściągnąć z aukcji nie można?

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×