Skocz do zawartości
Maxiu

WWE 13

Rekomendowane odpowiedzi

O nie zauważyłem że ktoś założył taki temat ;) Co do gry to zapowiada się dobrze. Jest już ogłoszony roster z DLC. Miałem zamówić Pre Order, ale jak sobie doliczyłem koszt za Fan Axxess to postanowiłem że poczekam aż stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się bardzo dobrze, tylko jeżeli znów online będzie tak skopane że się nawet do walki wejść nie da to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że ostatni raz grałem w wrestling na PS2 - Smackdown!: Here Comes The Pain. Wraz z kumplami organizowalismy turnieje itd. Od tamtej pory nie graliśmy chyba w żadną grę z logiem WWE. Chciałbym zapytać czy gra się podobnie jak w HCTP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej wersji w końcu gong brzmi jak gong a nie dzwonki ministranta a to za sprawą zupełnie nowego systemu audio. Powiem szczerze że trochę się napalilem na ten tytuł ale z całym dlc wejdzie koło 300pln więc nie wiem czy teraz nie kupić sobie wwe 12 (ostatnio grałem chyba na psx) za 80PLN platyna i cały dlc(choć podobno był ważny tylko do czerwca ten kod - fajne by było jakby ktoś to mógł zweryfikować) i poczekać na niższą cenę.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WWE 12 nie kupuj jeżeli oglądasz WWE na bieżąco, bo będziesz sobie w brode pluł. Ja kupie w styczniu jak gra stanieje i wyjdą interesujące mnie DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 już kupiłem za nieco ponad 4 dyszki (wersja premierowa) więc nie ma tragedii. WWE śledzę na bieżąco na fejsie a oglądam tylko główne PPV i nieaktualny roster nie jest dla mnie problemem. 13 kupię właściwie tylko dla starego rosteru z czasów attitude, ale też poczekam jak stanieje choć do tych 160PLN.

Na ebay jest co prawda wwe 13 za 30 funtów z dlc (z Hongkongu) i mimo że gra jest po angielsku jak i książka to na okładce jest ograniczenie wiekowe w ich języku. Niby w sumie nic ale jakoś mi to nie pasuje.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem stone cold edition za 300 zł. Do tego dojdzie fan axxes za 54. Jutro w końcu gierka przyjdzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Maxiu gra? Odpowiedz mi na kilka pytań jak możesz.

1-Komentarz jest rzeczywiście poprawiony, czy to pic na wode?

2-Grałeś już online? Serwery w końcu działają jak powinny?

3-Czy wszystkie areny (teraźniejsze) są dostępne od początku gry?

4-Czuć jakieś zmiany w gameplayu?

5-Sterowanie zostało takie jak w WWE 12?

Ja tymczasem po roku zmotywowałem się i postanowiłem splatynować 12. Został mi jeszcze pucharek za RTWM Cawem i platynka! SVR 2010, SVR 2011 i teraz WWE 12 :D

W 13 jest trofeum za osiągnięcie maksymalnego poziomu online, więc jeżeli nie poprawili serwerów to nici z platyny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zauważyłem różnicy. Widzowie nieraz (głównie po finisherach) zagłószają nawet myśli.

2. Online nie grałem

3. Są wszystkie z kalendarza + Vengeance.

4. Wydaje się płynniejsze. Całkowicie inne Irish Whipy.

5. Takie same tylko doszły nowe funkcje jak przypięcie school boyem, nowe irish whipy.

Ale ogółem gra się bardzo dobrze, lepiej niż w 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a te piny z rollupu to jak się robi? Ustawia się w movesecie czy jakaś kombinacja przycisków?

BTW: Oryginalny ten autograf SCSA? Przetrzyj palcem gdzieś na rogu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autograf napewno nie kserowany, ponieważ na yt widziałem inne i inaczej wyglądają. A pin to jak ogłuszysz gościa (na przykład podniesiesz po jakiejś akcji) szybka prawa gałka w dół. Ale tak jak napisałeś to nie wszyscy zawodnicy robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z wwe universe? Bo coś czytałem że ma być poprawione względem wwe 12 że można wchodzić na ring kiedy sie chce tłuc kogoś itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W universe mało grałem i jeszcze interwencji w walkach nie miałem. Aktualnie nie mam pomysłu jakiego feud'a ustawić. A powiem jeszcze że w porównaniu do 12 universe zaczyna się od extreme rules.

Polecam na yt kanał PLKDamian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w tym tygodniu kupię WWE 13. Przypomnę sobie Stare dobre czasy atttitude.

Btw, czy tworząc CAFa można mu dać swoje MP3 na wejście?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej.

A co do ONLINE:

Zaczęło się kiepsko, brat który grał (ja siedziałem na forum) nie mógł znaleźć rywala, głównie z winy filtra który jest trochę dziwny, ale go ogarnął i wyszła walka rocka vs Caw jakiegoś leszcza. Początki MASAKRA! Nie dało się grać, lagi na maxa, ale nim się obejrzałem mecz przestał lagować i powstała ciekawa walka. Ostatecznie brat wygrał przez udany school boy. Polecam online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie znaleźć jakieś strony gdzie są gotowe CAFy. Muszę mieć yokozune, sida, owena, halla i paru innych -starsi widzą o kogo chodzi.

Fajnie by też było gdyby w WWE 14 był roster WCW.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam tylko Świętej Pamięci Yokozune i Owena. Ja zaraz po odblokowaniu aren i gwiazd atti, dodaję raw is war i smackdown oval do universe i na 2 światy ciśniemy.

I jeszcze NXT do której wrzucam CAW'ów i stworzony pas NXT.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy jak kupie fan axxes to automatycznie odblokuja mi sie wszyscy zawodnicy w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid, w pss masz dokładny opis co i jak. Wydaje mi się że fan axxes nie daje postaci.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest napisane ale właśnie nie rozumiem z tego opisu czy daje czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×