Skocz do zawartości
Maxiu

WWE 13

Rekomendowane odpowiedzi

Czy big showa i marka henrego też każdy może podnieść?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę pogralem i moje spostrzeżenia są takie.

Sterowanie takie samo jak w WWE 12 (nie wiem o co chodzi jak ktoś napisał że.irish whip jest inaczej). Silnik gry nieco plynniejszy, grafika chyba też minimalnie lepsza. Roster znakomity choć brakuje kilku gwiazd starej daty. Rewelacyjny attitude Mode z wstawkami wideo zamiast nudnego RTWM.

Na minus - nadal małpie AI oraz publiczność. Ciągle wyje nawet jak niewiele się dzieje w ringu. Muszę to jakoś wyciszyć.

Ogólnie najlepsze WWE jak do tej pory.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się tylko o przyszłość seri, jak THQ zbankrutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie chcialbym, zeby THQ splajtowalo, bo nie wiem, kto moglby kontynuowac serie. THQ juz sobie wypracowalo niezly silnik - pamietacie produkcje Acclaim na PSX? To dopiero byly gnioty - choc owszem, gralo sie do nocy. Potem THQ wydalo WCW Nitro i Thunder - tez porazki. Ale po latach w koncu dali rade.

THQ tez robilo UFC i tu tez nie chcialbym zmiany wydawcy, bo EA pokazalo, ze nie umie robic tego typu bijatyk. Oczywiscie nie mowie, ze nigdy sie nie naucza, ale pierwsza produkcja na pewno nie bedzie swietna.

Co do WWE 13 - gram dopiero Rise of DX i jestem w niebo wziety. Pewnie dlatego, ze tamten okres to jeszcze okres, gdy intersowalem sie wrestlingiem a sama era attitude to najlepszy okres w historii WWF. WWE 14 juz taka nie bedzie (bo przeciez nie beda drugi raz dawac ery attitude) wiec trzynastka zostanie u mnie bardzo dlugo - nawet jak juz mi sie znudzi, to bedzie na polce czekac, zeby czasem odpalic jakies hiostoryczne mecze.

Gra fenomenalna jesli ktos siedzi w temacie - sczegolnie latach 97-99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nie wiem o co chodzi jak ktoś napisał że irish whip jest inaczej).

Jest inna animacja. Z nowej paczki DLC kupiłem Rybacka, Tensaia i AJ. Ale strasznie sie wku*wiłem... THQ nie naprawiło jednego błędu od 3 lat. Po kupnie DLC kasują się wszystkie zrobione stroje. Nad Superstar Threads spędziłem około 2 godzin, żeby każdemu zrobić po 3 prawdziwe attire, a tu ku*wa znowu to samo co w przypadku SVR 2011 i WWE 12... A co do bankructwa THQ. Szczerze mówiąć wydaje mi się to nieuniknione. Z jednej strony stracimy świętną baze to której jesteśmy przyzwyczajeni, jednak z drugiej jeżeli grą zajmie się ogarnięte studio może wyjść równie dobra gra. Jednak tych wszystkich rzeczy które są w WWE 13, nie da się odtworzyć, więc jednak wolałbym żeby dalej THQ wydawało tą gre. A nie, przecież gry WWE robi Yukes, więc jeżeli jakaś inna firma zaczeła współpracować z Yukes, to wciąż mogliby wydawać WWE na tym samym silniku.

EDIT: Post numer 316, 3:16 xD

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy FanAxxes mozna kupic z kims na spolke? tzn na 2 konta?

Co do Rybacka to zawodnik w ogole mi nie podchodzi. Duzo wiecej frajdy jest z Goldberga CAF, ktory wyglada idealnie.

PS. Zaczalem grac w universe - jaka jest zasada grania tam? Chodzi tylko o to, ze sobie gramy czy trzeba trzymac sie jakis regul, cos tworzyc itp?

Edytowane przez BystryDzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Zaczalem grac w universe - jaka jest zasada grania tam? Chodzi tylko o to, ze sobie gramy czy trzeba trzymac sie jakis regul, cos tworzyc itp?

Nie ma żadnej zasady grasz jak chcesz :) Możesz ustalić sobie własne tygodniówki i PPV lub grać tak jak jest itp.

A tak troche odbiegając od tematu gry, jak tam wrażenia po TLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem Tlc więc prosiłbym nie spoilować zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis nabyłem WWE 13 dawno nie grałem w Wresling mogłby mi ktoś pomóc ogarnąć troche ?

o co chodzi jak wyskakuje napis SIGNATURE ??

Co zrobic jak wyskakuje napis BREAK POINT ? co to w ogóle daje ?

Co oznacza jak wyskoczy liter F ? i co trzeba zrobic ?

Wiem że moje pytania mogą sie wydać smieszne ale naprawde nie wiem :)

z Góry dziekuje za pomoc

PS. Chętnie z kimś pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Signature to jest takie jakby przygotowanie do Finishera czyli mocniejsza akcja niż zwykłe, ale nie tak jak akcja kończąca (Finisher).

Np. Spinebuster HHH, You can't see me Ceny itp. Robisz to :triangle:

Breaking Point wyskakuje jeżeli robisz dźwignie, (Przytrzymujesz :x: ) i w sytuacji kiedy to Ty ją zakładasz i kiedy się przed nią bronisz klikasz jak najszybciej jednocześnie :triangle: :x: :cicle: :square:

Litera F to Finisher, czyli akcja po której z reguły kończy się walki. Wciskasz :triangle: . Przeważnie finishera robi się na stojącym przodem przeciwniku, jednak niektóre gwiazdy mają je z innych pozycji. Np. STF Ceny, Spear Edge'a z narożnika itp. Jak niezrozumiale wytłumaczyłem to pisz.

BTW, poprawili w końcu tego buga z kickoutami po 1? Bo aktualnie pożyczyłem znajomemu WWE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz troche w WWE13 i jest to na pewno najlepsza odslona WWE w historii ,aczkolwiek przeszkadza mi m.in.

- te same animacje dla kazdego zawodnika po np wyrzuceniu z ringu na RR czy zdobyciu pasa mistrzowskiego - Undertaker raczej nigdy nie skakal z radosci...

- to, ze w walce o tytul, pierwszy na ring wchodzi mistrz

- ze nie mozna ustawic turniejow o stare tytuly (AWA, WCW czy jakiekolwiek inne)

- ze walki o tytul mozna rozgrywac tylko podczas PPV a nie cotygodniowek

- ze przerwanie odliczania wyglada, jakby nasz przeciwnik sie wyrwal, a nie jakbysmy to my celowo przerwali (bodaj na PS2 - nie pmaietam w ktorej czesci SDvR, po wcisnieciu L1, podnosilismy za wlosy glowe przeciwnika z maty - i tak mpowinnobylo zostac)

- mimo wlaczonego "weight detection", wciaz mozna podneisc Marka henrego czy Great Khaliego

- w trybie Attitude, niektore komentarze (Lawlera i Rossa) maja fatalne brzmienie - sa zbyt glosne, przez co sluchanie ich na 5.1 jest koszmarem.

- przed lista walk na galach, nie mozna sprawdzic kto jest mistrzem w danym pojedynku - powinny byc zdjecia zawodnikow z pasami.

- brak mozliwosci podglosnienia muzyki wejsciowej (albo wyciszenia caledj reszty)

To tak na szybko co mi wpadlo w oko i ucho. Ale ogolnie gra jest bardzo dobra,.

PS: Aha, online to koszmar. Serwery wiecznie zajete. Przez 40 minut sciagnalem jednego zawodnika. Szukanie przeciwnikow to tez sztuka i kawalek - beznadziejynsystem wyszukiwania - nie ma listy dostepnych pokoi tylko niby mozn austawic parametry wyszukiwania, i mimo, ze szukam one on one normal match to wrzuca mnie do inferno match, tornado tag i innych - po prostu zenada.

Sama rozgrywka lagow raczej nie ma, ale system jest beznadziejny. Wiekszosc uzywa 3 ciosow, nie wspominaja o np ladder match czy TLC, gdzie ludzie zazwyczaj lapia krzeslo czy drabinei jest pozamiatane. mam nadzieje ze THQ zbankrutuhe raz na zawsze bo z tego co pamietam, wszystkie ich gry tracily wlasnie przez skopany online.

Edytowane przez BystryDzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą środe dostaniemy ostatnią paczkę DLC, nie mogę się doczekać żeby pograć Antonio Cesaro i Sandowem :D Reszty nie kupuje, bo paczka akcji w DLC to jakaś żenada. Wycieli 20 akcji z gry żeby je potem opchnąć za dodatkowe pieniądze... Kimura i Lionsault w DLC no ludzie dajcie spokój. Dobrze że źle się dzieje z THQ i najbrawdopodobniej pujdą w piach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupilem WWE13 i chce zagrac online ale kiedy wchodze wyskakuja tylko opcje kupna i proby na 7 dni, kiepsko ogarniam angielski ale to akurat przetlumaczylem. Gdzie moge wpisac ten kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny pograć online to zapraszam :) moje PSN : nemsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą środe dostaniemy ostatnią paczkę DLC, nie mogę się doczekać żeby pograć Antonio Cesaro i Sandowem :biggrin: Reszty nie kupuje, bo paczka akcji w DLC to jakaś żenada. Wycieli 20 akcji z gry żeby je potem opchnąć za dodatkowe pieniądze... Kimura i Lionsault w DLC no ludzie dajcie spokój. Dobrze że źle się dzieje z THQ i najbrawdopodobniej pujdą w piach!

Ja kupilem FanAxxes wiec nie wiem dokladnie co paczki zawieraja i musialem przeoczyc jedna, bo myslalem, ze w sumie beda 3, ale widocznie jakos przeoczylem druga paczke, tzn jak kupilem FanAxxes to byly juz dwie i za jednym zamachem sciagnalem. Ja najbardziej czekam na Pillmana i Chainsaw Charlie:))

Co do tego, ze ciosy w DLC so po chuju to masz racje, ale jak ktos tworzy jakiegos CAFa i uzyje ciosu z DLC, to go nie sciagniesz, a z tego co widze, to jest troche tych CAFow z customowymi ciosami i w ogole zajeboscie wychodza niektore CAFy.

Online nadal syf - 8 minut dolaczalo mnie do walki, ja pierdole THQ powinno mi oddac polowe kasy za to. tak samo jak sciagnie custom aren czy zawodnikow. Sciagne jednego i zamula totalna i napis, ze serwery nie dziala - wiec pytam sie kurwa, kiedy one dzialaja, bo caly tydzien patrze i ciagle to samo! Nie mam juz sily na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jeszcze. Jak dodac do walki kogos znajomego? Np. ze znajomych na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Create session, invinite friends. Jakoś tak to szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi serwery do niedawna działały jescze dobrze, ale ostatnio nie grałem więc nie wiem czy coś sie zepsuło, czy poprostu tylko u Ciebie jest coś nie tak.

Ktoś prosił o zawartość DLC.

DLC Pack 1: "Attitude Era" Superstars - October 30, 2012 - Available individually for 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 USD via PlayStation Network.

  • Rikishi
  • Scotty 2 Hotty
  • Grand Master Sexay
  • Gangrel
  • Val Venis

- Accelerator Boost, enabling players to unlock all in-game items as well as customize individual WWE Superstar attributes. Available for 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 USD via PlayStation Network.

DLC Pack 2: WWE Superstars - December 4, 2012

- Available free of charge: Undertaker "Ministry of Darkness" alternate attire.

- Available individually for 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 USD via PlayStation Network:

  • Tensai
  • Ryback
  • Drew McIntyre
  • Yoshi Tatsu
  • AJ Lee
  • Natalya

- Championship Title Pack, with 10 new championships from WWE, WCW, ECW and AWA. Available for 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 USD via PlayStation Network.

  • WWE John Cena United States Championship (Word Life)
  • WCW Cruiserweight Championship
  • WCW World Tag Team Championship
  • WCW Hardcore Championship
  • WCW n.W.o. World Heavyweight Championship
  • WCW United States Championship
  • ECW Classic World Heavyweight Championship
  • ECW World Television Championship
  • ECW World Tag Team Championship
  • AWA Classic World Heavyweight Championship

DLC Pack 3: "You're Welcome in Five Languages" Pack - January 2013

- Available free of charge: Layla.

- Available individually for 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 USD via PlayStation Network:

  • Damien Sandow
  • Antonio Cesaro
  • Jimmy Uso
  • Jey Uso
  • Brian Pillman
  • Chainsaw Charlie

- Moves pack, available for 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 via PlayStation Network. Includes:

  • Brock Lesnar's Kimura Lock
  • Chris Jericho's Lionsault
  • Triangle Dropkick
  • The Hart Lock
  • Top Rope Super German Suplex
  • Superkick/Pedigree Combo
  • Delayed Vertical Suplex Powerslam
  • Omega Driver
  • Airplane Spin
  • Top Rope Brainbuster
  • Flapjack/Cutter Combo
  • Small Package Driver
  • Sleeper Suplex
  • Brock Lock
  • Spinning Double Leg Takedown
  • Fujiwara Armbar
  • Pin-Up Strong
  • Lift Single Underhook DDT
  • Corner Back Elbow Strikes
  • Half-Nelson Backbreaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest inna mozliwosc odblokowania Rybacka lub Tensaia niz wykupywanie tego DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Możesz kupić tylko Ryback'a i Tensai'a, po 3 zeta.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×