Skocz do zawartości
Maxiu

WWE 13

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami ogladam TNA na Orange Sport, bodajże w sobotnie ranki. Ale jakoś mnie nie przekonują do siebie ich showy.

Co do Wrestlemani, żałuje że zrezygnowali z walki Goldusta i Cody'ego. Goldust to wg mnie jeden z ciekawszych postaci i zarazem jeden z moich ulubionych zawodników. Bardzo się ucieszyłem gdy zagościł na RR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni z tej walki nie zrezygnowali, poprostu Goldust na tą walke bardzo naciskał (nie wiem jak Cody) ale Vince był przeciwny. Także dał im tej mały spór na RR i na tym to się prawdopodobnie zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za double post, ale to względem odświeżenia tematu :) No i co jesteśmy po WrestleManii, która moim zdaniem (nie tylko moim zresztą) była totalnym gównem. Ale publika wczorajszego RAW była świetna, nucenie piosenki Fandango przebiło zeszłoroczne Yes Bryana :) A jak sprawa wygląda z serwami WWE 13? Poprawili coś? Pytam bo nie mam narazie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym temacie.

A co do WM, tak jak podejrzewałem zawiodły mnie walki które zostały dodane "na siłę" czyli Ryback vs Henry, Fandango vs Jericho no i trochę starcie The Shield. Najbardziej przeżywałem walkę No Holds Barred, kariera The Game na szali. Ogólnie to wrestlemania wg mnie nie była totalną porażką, ale mogli to rozegrać lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiecie, ale nikt jeszcze nie pisal, ze w okilicach pazdziernika, wyjdzie WWE 2K14. Silnik gry ten sam co w poprzednich odslonach (bylo do przewidyenia, ze 2K nie zdaza zrobic nowego przez tak krotki okres czasu) wiec jesli o mnie chodzi, to chyba daruje sobie tegoroczna wersje.

Trzynastke kupilem tylko ze wzgledu na Attitude, ale gralo, i gra mi sie nadal fajnie, mimo, ze online kuleje maksymlanie, i nie sadze zeby w czternastce to zmienili, skoro ta sama ekipa robi gre.

Tak czy owak, zobaczymy co nowego nam zaserwuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×