Skocz do zawartości
suchy262

Zakup PS3 - Czyli co i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ja kupię czarnulkę 40 GB z salonu Sony. Z Allegro nie chcę, żeby w razie jakiejś usterki nie babrać się z paczkami. A salon mam niedaleko. Moim zdaniem bardziej opłaca się kupić wszystko osobno tzn. konsolę, grę i ewentualnie pada sixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

ja mam troszke inne pytanko

bede za miesiac w usa i tak pieknie w sklepach int. usmiecha sie do mnie SONY PS3 Metal Gear Solid 4 Bundle 80 GB

i stąd moje pytanie czy jak taka sobie sprawie bede miał z nia jakies wieksze problemy???

codzi mi o to czy bedzie jakis wiekszy problem z gierkami kupionymi w polsce albo z netu????

pozdro dla wszystkich

pul69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grami w pudełkach i tych z netu problemu mieć nie będziesz. Za to możesz (a będziesz miał na pewno) problemy z niektórymi filmami na BD, które nie są region-free (chociaż na szczęście jest ich baaardzo mało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak z filmami na BD to na pewno z filmami na DVD. Poza tym nie będziesz miał gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie w najbliższym czasie jakiś zestaw z dualshockiem 3 zamiast sisaxasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie w najbliższym czasie jakiś zestaw z dualshockiem 3 zamiast sisaxasa?

Pewnie dopiero na święta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak z filmami na BD to na pewno z filmami na DVD. Poza tym nie będziesz miał gwarancji.

Będzie miał gwarancję tylko jak coś się zepsuje, to będzie musiał wysłać PS3 do USA i zapłacić też za przesyłkę zwrotną z USA do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 40gb kupione w niemczech różni się jakoś od tego kupionego w polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem obecnie w Canadzie i jestem na etapie kupna tutaj PS3 jest praktycznie duzo tansze, tutaj PS3 40GB kosztuje 400$ czyli 800 zl z groszami, ale chodzi mi oto czy nie wiecie przypadkiem czy moge dostac tutaj jakeis inne modele PS3 no nie wiem np: 60 GB albo tak juz niektorzy pisza 80 GB ?? bo poki co widzialem tylko 40 GB

z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mediamarkt na bielanach wrocławskich dziś była ps3 60gb za 1999zł bez żadnych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem obecnie w Canadzie i jestem na etapie kupna tutaj PS3 jest praktycznie duzo tansze, tutaj PS3 40GB kosztuje 400$ czyli 800 zl z groszami, ale chodzi mi oto czy nie wiecie przypadkiem czy moge dostac tutaj jakeis inne modele PS3 no nie wiem np: 60 GB albo tak juz niektorzy pisza 80 GB ?? bo poki co widzialem tylko 40 GB

z gory dzieki za odp.

Future Shop mówi mi, że są tylko 40, wyjątkiem jest bundle pack z MGS4 (80 GB), ale jest już niedostępny - możesz na e-bayu ewentualnie poszukać. Tu masz sprawdzony przez znajomego sklep:

http://www.futureshop.ca/catalog/subclass....amp;catid=24714

Tylko pamiętaj, że te Kanadyjskie cwaniaki ceny bez podatku podają, wieć przy kasie doliczą Ci jeszcze te 10-13%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale to juz obliczalem, wychodzi jakies 430 $ to wiesz i to nei jest az taki procent taki procent zostawia sie kelenrom, kelnerkom jaki tip 8-15% oni to zarabiaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×