Skocz do zawartości
pablos_83

Deadly Premonition

Rekomendowane odpowiedzi

Można kupić i nawet zapłacić ;) ale faktycznie dostęp dopiero od 8...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kase pobrac latwo ale dac gre juz roznie ;) no nic chyba zostaje uzbroic sie w cierpliwosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktos chwilę pogra niech skrobnie parę zdań czy warto kupować już teraz czy poczekać aż stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktos chwilę pogra niech skrobnie parę zdań czy warto kupować już teraz czy poczekać aż stanieje.

Podpinam sie pod pytanie.

Glownie chodzi o sterowanie co w nim przeszkadza, czy jakosc grafiki moze skutecznie zniechecic do tej gry czy fabula/gameplay tak szybko wciaga ze mozna wybaczyc grafike (przyklad nie tak dawno ogralem Darkness 1 i mimo iz grafika ma swoje lata to przestalem to zauwazac bo gra dawala mi radoche).

Szwecji zycza sobie 300SEK (okolo 30eur) za ten tytul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzis jade kupic pogram troche z wieczora i dam znac co jest grane i jak jest grane. Oby nie bylo tragedii jesli chodzi o te sterowanie.

Gra zakupiona, jutro mala relacja. ;-)

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czekam:)

Widziałem przed chwilą, że Zdun gra może coś skrobnie potem :)

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mam za sobą jakieś 4 godziny gry i... Bardzo mieszane uczucia za sobą...

Byłem przygotowany na oldschool i jakoś specjanie nie przeszkadzało mi to specjalnie w grach (yakuzy, niery, scott pilgrim vs world, lolipop chainsaw, no more heroes itp. itd) a tu.... Dostałem bardzo niefajnego kopa w twarz... Tak upośledzonej i brzydkiej oprawy graficznej nie uświadczycie w tej generacji i pisze to osoba dla której oprawa wizualna to bardzo ddddalekie miejsce... To nawet nie jest to ta sama liga co ps2 to taki średni tytuł na dreamcasta ot co...

Mechanika podobnie - wszystko jest strasznie oldchoolowe: myślałem że nie będzie mi to przeszkadzało ale tym razem myliłem się (takiej patologii jak jazda samochodem nie odczułem chyba jeszcze nigdy)...

Wielu ludzi narzekało na sterowanie - mi nie przeszkadza - kto grał w yakuze i stare residenty od razu poczuje się jak w domu..

Maszkary.... jakoś nie potrafię się w nie wczuć co psuje dla mnie całokształt horrorowy i ten ich jazgot po ich ubiciu: mułowatym głosem "nooooooooo. I dont wanna die", dla mnie padaka..

trochę ponarzekałem, co mi się podoba:

-muzyka (bardzo dobre utwory)

-fabuła (wkręca)

- zagadki (trzymają dobry wysoki poziom)

-dbałość o szczegóły (kupowanie benzyny, golenie się, zmiana ciuchów itp.) czyli taki troszkę na codzień "symulator" agenta fbi ;)

jeżeli miałbym wystawiać ocenę w skali 1-10 (nie recenzencko od 7 do 10) dałbym tytułowi 6+/10 za to że jednak coś przyciąga do tytułu... Nie chce nikomu polecać z czystym sumieniem bo bym skłamał ale jeżeli jesteście gry ciekawi możecie spróbować.. Bardziej rozpiszę się jak jeszcze "trochę" pogram - cały czas z nadzieją że się rozkręci...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze czy gorsze od Siren:Blood Curse ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

inne, zupełnie inne...

Mieszanka yakuzy (otwarty świat i "kołek w dupie" biegnącego głównego bohatera), heavy raina (fabuła) i starych residentów (padaczna walka ;) )

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym kogokolwiek zniechęcać ale na litość boską ten tytuł powinien mieć premierę 15 lat temu i wtedy bym się rozpływał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba poczekam az stanieje bo poki co mam w co grac chociaz bylem mocno napalony na ten tytul. lubue takie niszowe tytuly:)

To chyba poczekam az stanieje bo poki co mam w co grac chociaz bylem mocno napalony na ten tytul. lubue takie niszowe tytuly:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w tej chwili staram się aby to właśnie ten tytuł stał się moim mainem chociaż czeka na mnie tytułów od zatrzęsienia (z.o.e hd, dragons dogma dark arisen, majin, de blob2, beyond good and evil hd, soul sacrifice, fc3 blood dragon, sine moria, injustice, sound shape, o tytułach z plusa nie wspomne itp. itd) mam nadzieję że nie zniechęce się do tytułu za szybko, w tej chwili właśnie jestem w trakcie etapu strzelankowego (czytajcie walki z przeciwnikami) i jak było drętwo tak jest ale cholera pomimo wypranego efektu strachu (bo i kogo mam się bać pokracznych pół demono zombie które drą się tym głosem o któreym pisałem wcześniej) bardziej boję się zasiąść za kółkiem samochodu w trakcie eksplorowania miasta ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem, ze promien skretu wlasnie w aucie wynosi 15 stopni :P. Kurde gra lezy odpakowana a ja od dwoch dni nie moge sie za nia wziac, ale moze dzis wieczorem do niej zabiore (jak mnie nie najdzie na demon's souls :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sie zastanawiam co w jezdzie autem moze byc zepsute :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda pograłem tylko przez około 2 godziny w pracy, ale mimo to odradzam...

Może i fabularnie jest nieźle (podobnie jak z niektórymi elementami gameplayu), ale cała reszta śmierdzi starocią, która nie powinna ujrzeć światła dziennego...

Rozumiem panującą modę na oldskulowe tytuły, ale k***a bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun mówił, że się potem rozkręca i wciąga, może za krótko pograłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta gra zaiste... nikomu jej z czystym sumieniem nie polece ale coś sprawia że chce się grac dalej.... fabuła mistrzowska tylko szkoda że całą reszta leży i kwiczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun mówił, że się potem rozkręca i wciąga, może za krótko pograłeś :)

Fabularnie jest nieźle i zdania na ten temat nie zmieniam, ale jak kolega Zdun pisze - reszta leży i kwiczy niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Jak do tej pory przeszedlem jedynie prolog, dojechalem na komisariat i do szpitala. Gra faktycznie grafika nie poraza, moje wrazenie to grafika wczesne rokoko (czyt. pierwsze nie najlepsze graficznie tytuly na PS2). Odrazu nadmienie w tym miejscu, ze w ogole mi to nie przeszkadza w tym tytule.

 

Co do sterowania: sterujemy lewa galka, a prawa poruszamy kamera. Dla mnie wypada jak najbardziej poprawnie, chociaz kamera moglaby wiecej schodzic na dol. Nie ma jak w Residentach, ze trzeba ustawic postac w odpowiednim kierunku i nacisnac przycisk by postac sie poruszala. Sterujemy jak w GTA. :P

 

Wczesne potwory smiesznie wyginaja sie w pol do tylu, budowa przy zblizeniu przypominaja te z SH: Downpour. Po dwoch uderzeniach rurka, nozem padaja takze szkoda marnowac kule, najlepiej w ogole je omijac, nie wiem jak dalej.

 

Fabuly jeszcze w ogole nie poznalem, gdyz jestem zbytnio na poczatku gry wiec sie nie wypowiem. Zirytowalo mnie jak na razie jedno: szukanie odpowiedniego klucza wiewiorki na komisariacie, nie wiem kto to wymyslil.

 

Samochodem tak tragicznie sie nie jezdzi jesli umie sie operowac hamulcem recznym i gazem :-D. Co do walki wrecz jest dobrze, dla mnie lepiej niz w Downpourze, gdzie walka strasznie kulala. Tutaj dosyc latwo walczy sie z przeciwnikami, choc sa szybscy bo dziwnie sie przemieszczaja.

Ogolnie swiat jest "otwarty", mozna sobie pojezdzic po miescie, choc nie ma co marzyc o zbytnio rozbudowanym swiecie.

Po drogach walaja sie jakies odznaczenia, ktorych zbieractwo dodaje 'prestizu' czy cokolwiek, nie wglebialem sie w to.

Po wykonaniu jakiejs misji dostajemy pieniadze, za ktore mozemy sobie kupic kawke z mlekiem lub czarna, jakis batonik czy lizaka.

 

Tyle pierwszych wrazen, musze jeszcze sobie pograc w to dluzej, zeby wyrobic jakies glebsze zdanie, a najlepiej przejsc cala gre. Ja nie zwracam az takiej uwagi na grafike w tym tytule, mowiac inaczej w ogole mi ona nie przeszkadza ani nie drazni, jak na tytul niszowy nie spodziewalem sie DP na Frostbite 3. :biggrin:

W Silent Hill 1 do teraz moge grac i grac, choc tam grafika na dzis w ogole nie wyglada, wiec nie ma sie co podniecac, ze to oldskul pelna geba.

Jesli ktos lubi horrorki to polecam jak najbardziej, zal nie sprobowac takiego tytulu. (Choc nie koniecznie za 130zl) :biggrin:

 

Zapomnialem o muzyce cos napisac: ogolnie to niektore kawalki przypominaja mi aranzacje Angelo Badalamenti z serialu TP tudziez podobne mroczne dzwieki pasujace idealnie do klimatu gry. Mozna tez oczywiscie posluchac 'zwyklej' muzyki podczas rozmow bohaterow. Pozostaja tez inne smieszne dzwieki otoczenia jak wiewiorki wydajaca jakies blizej nieokreslone kwiki czy tym podobne. Tyle. :-P

Edytowane przez Tangul
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to na Zavvi od dzisiaj jest Deadly Premonition za 14,98 funtów, ale nie wiem na jak długo, bo oni lubią żonglować cenami. Ja miałem jeszcze zniżkę 10% to mnie wyszło trochę ponad 13 funtów :)No zobaczymy, strasznie jestem ciekawy tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh zobaczysz sam jaka ta gra jest dziwna - mam za sobą jakieś 10 godzin i chwilową przerwę - ta oprawa i sterowanie sprawiły że nie mam siły chwilowo na tego dziwaka.. Z jednej strony zachęca mocną fabułą i zakręconym klimatem z drugiej odstrasza całą resztą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie wziąłem sobie wcześniej twoją opinię do serca i wstrzymałem się z zakupem, ale za 13 funtów to już można sprawdzić, taniej już nie będzie, a może mi podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdałem sobie sprawę ile to już czasu minęło, a przesyłka nadal nie dotarła ! Zgłosiłem zaginięcie ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdałem sobie sprawę ile to już czasu minęło, a przesyłka nadal nie dotarła ! Zgłosiłem zaginięcie ehhh

 

 

Zerknij na moje doświadczenia w tej sprawie, opisałem to na innym forum i żeby nie offtopować podam tylko linka:

link

posty #18; #20; #23; #27 rozjaśnią Ci sytuację Twojej paczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×