Skocz do zawartości
lennox

25.07.2013 - Depeche Mode - Warszawa, Stadion Narodowy

Rekomendowane odpowiedzi

:) no nie mam wyjścia jadę

Ja jutro punkt 10 robię zakup biletu :) Sektor wybrany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że pod koniec lat 80tych,czy początek 90tych z chłopakami tępiło sie depeszy a na całym bloku był długi napis "Witajcie w krainie gdzie depesz ginie" choćby mnie tam w lektyce za darmo nieśli nie chciałbym tego widzieć.

Wszyscy słuchali metalu.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś sensownego oprócz złośliwości i zawężonego horyzontu na jeden określony gatunek muzyczny masz do powiedzenia ?

Sądząc po retoryce i poziomie twojego wywodu raczej nie.

Skoro pamiętasz lata 80 tz. że "w miarę" leciwy jesteś, a wypisujesz głupoty jak obsypany trądzikiem młodzieńczym nastolatek, no chyba że zatrzymałeś się w tamtej epoce.

Ja się na Jarocinie wychowałem i co ? tz. że mam tylko Siekiery, Dezertera i Moskwy słuchać ?

Daj spokój z takimi żenującymi wywodami rodem nie wiadomo skąd.

Edytowane przez lennox
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie muzyki rockowej słucham od dawna... edukował nas brat mojego kumpla który był starszy od nas o 6 lat...

metalu słucham świadomie od 6-tej może 7 mej klasy teraz mam 37 lat... a więc trochę już lat jest stażu

było tak gdy miałem 16-17 lat, że ciary przechodziły na sam dźwięk nazwy zespołu DEPECHE MODE...

ciągle słucham metalowej muzyki... Dream Theater, Opeth, i wielu innych ale Depeszy UWIELBIAM, po prostu trzeba było czasu żeby zrozumieć wartość tej gigantycznej kapeli

na koncercie jestem obowiązkowo!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć.

Włącznie z tym że jesteśmy rówieśnikami :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że pod koniec lat 80tych,czy początek 90tych z chłopakami tępiło sie depeszy a na całym bloku był długi napis "Witajcie w krainie gdzie depesz ginie" choćby mnie tam w lektyce za darmo nieśli nie chciałbym tego widzieć.

Wszyscy słuchali metalu.

To jedna z najsmieszniejszych rzeczy ktore przeczytalem w tym roku. Ale wiem ze tak to wygladalo. Tylko od tego czasu wypadaloby dorosnac xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrosłem dawno i nie smuć się tak bo aż mi przykro :-) ale nie oglądałbym koncertu Depeche Mode nawet za darmo tak jak np. meczów naszej reprezentacji. Mam prawie 40che i obie konsole i myślę o kupnie Guitar Hero Metallica.

(P.S. Hejtuje tylko na kacu więc nieczęsto)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyron zatwardzialy metal:) nie zmienia się jak IRON MAIDEN:) szanuje takich ludzi i ich poglądy, jednakowoż, otwórz się na świat Kyron, jest tyle świetnych dźwięków, wyłączam oczywiście patologiczne nurty jak choćby, nasze swojskie polskie disco polo, densy i inne hiphopolo :)

bilety jeszcze nie kupione, z początkiem kwietnia... może się stykniemy przed imprezą ? Lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrosłem dawno i nie smuć się tak bo aż mi przykro :-) ale nie oglądałbym koncertu Depeche Mode nawet za darmo tak jak np. meczów naszej reprezentacji. Mam prawie 40che i obie konsole i myślę o kupnie Guitar Hero Metallica.

(P.S. Hejtuje tylko na kacu więc nieczęsto)

Nie lubisz DM -> mnie nic do tego.

Ale co wnosi do tematu pozostała część Twojej wypowiedzi to nie ogarniam.

Poza tym jak 40 letni facet pisze o hejtowaniu na kacu po forach to trochę pozostawia wiele do życzenia.

Z mojej strony to wszystko.

............bilety jeszcze nie kupione, z początkiem kwietnia... może się stykniemy przed imprezą ? Lennox

My bilety już mamy :)

Jadę z Żoną i Córką.

Bardzo chętnie się z Tobą spotkam przed koncertem :)

Będzie mi miło ;)

W Wa-wie pewnie będziemy od rana :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba :)

Czy Ktoś z Warszawy może mi doradzić, gdzie najlepiej zostawić samochód w okolicy Stadionu Narodowego ?

Najlepiej jakiś parking strzeżony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×