Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

fallout3wall21280x960rycq4.jpg

UWAGA! DO POLSKIEJ WERSJI NIE MA JAK NA RAZIE (I NIE WIADOMO CZY BĘDZIE)< PATCHA DODAJĄCEGO TROFEA I POPRAWIAJĄCEGO RÓŻNORAKIE BŁĘDY. KAŻDY POST Z PYTANIEM O PATCHA ZOSTANIE SKASOWANY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham ta serie...chociaz BOTS bylo do kitu :| (nic z rpg nie zostalo...i klimatu poprzednich czesci, tez nie mozna bylo uswiadczyc). Pokladam wielkie nadzieje w 3 czesc... mam nadzieje, ze sie nie zawiode.

A tymczasem, prosze zaglosowac na stronie cenegi (po prawej na dole) na... zestaw wersji kolekcjonerskiej Fallout 3

dla mnie rarytasem bylaby manierka ( o ile bedzie z numerem ktorego z vault i ladnie postarzona ), badz...butelka nuka coli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany Falloucik... Obawiam się jednak, że z klimatu jedynki i dwójki nic już nie zostanie i wyjdzie post-nuklearny Oblivion...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy byl Fallout: BOS, pierwsza i druga czesc juz tak mi sie nie podobaly (ogolnie ze wzgledu ze mialo sie czas okreslony na granie przez ta bombe czy co tam bylo bo juz nie kojaze), 3 moze i bedzie ciekawa ale obawiam sie tego ze zrobili z niej gre FPP (first person perspective)...

Jednak wszystkiego sie dowiemy i ocenimy juz prawdopodobnie we wrzesniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ull laa, nie mogę się tego doczekać. Myślę, że z klimatem nie bedzie problemu ponieważ autorom gry bardzo łatwo bedzie do niego nawiązać poprzez wszystkim znane postacie, przedmioty, samego PIP boya czy choćby dwugłowe braminy. Takich smaczków można wyciągnąć bardzo dużo z poprzednich części i zaimplementować je to 3. Po za tym FallOut to legenda i producenci zdaja sobie z tego sprawę równie dobrze jak my. Nie wypuszczą bubla bo zostaną skazani na zcięcie, a renoma firmy, która spieprzyła fallout'a raczej nie przyda im sie przy następnych grach. Moim skromnym zdaniem to bedzie jedna z najepszych gier tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsza i druga czesc juz tak mi sie nie podobaly (ogolnie ze wzgledu ze mialo sie czas okreslony na granie przez ta bombe czy co tam bylo bo juz nie kojaze)

Lol? .... jaki ograniczony czas xD

Anyway, bethesda, zawarla juz glos w sprawie F3, bylo to mniej wiecej cos takiego: "Wiemy, ze fallout jest dla wielu z Was gra kultowa, ze boicie sie o klimat, postaramy sie Was nie zawiesc", wlasnie przeszukuje forum F3, zeby znalezc ta wiadomosc w orginale ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, ze gra bedzie w polskiej wersji jezykowej? (napisy)

yerzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest zawsze :] ale to pytanie raczej do SCEP ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol? .... jaki ograniczony czas xD
Jest szansa, ze gra bedzie w polskiej wersji jezykowej? (napisy)

yerzo

chyba tylko w pierwszej czesci, albo tylko w drugiej, lub w obydwu, po 300 ilus dniach wybuchala jakas bomba i koniec gry jak nie zdazylo sie przejsc...

Gra bedzie po polsku na 99% poniewaz w dozej mierze robia ja polacy, a raczej wiekszosc prac jest robiona przez polski cd projekt czy jak to sie tam nazywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra bedzie po polsku na 99% poniewaz w dozej mierze robia ja polacy, a raczej wiekszosc prac jest robiona przez polski cd projekt czy jak to sie tam nazywa...

Co Ty piles? Tez to chce...

CD project nie ma nic wspolnego z tym projektem. Cenega bedzie sie zajmowac dystrybucja, a ew. spolszczeniem? nie wiadomo, polska strona jest..wiec moze i wersja kinowa bedzie, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie wypas roku - powiadam wam. Klimat ma byc taki jak w jedynce, bez dziwnych dodatkow humorystycznych, jakie pojawialy sie w drugiej czesci. Stworzenie porzadnego systemu walki do tego typu gry bedzie napewno nie lada przedsiewzieciem - ale po pierwszych pokazach, opinie sa bardzo dobre. Oblivion co prawda mial pare niedociagniec, ale udowadnia bez dwoch zdan ze bethesda umie robic rpgi.

Co do BOST to nie byl to juz przeiez rpg jak poprzednie czesci, tylko giera taktyczna - dlatego nie bylo ciaglosci i nie nazwali je F3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien co do cd projekt ale jakas polska firma bierze udzial w robieniu tej gry, nie mam pojecia jaka ale myslalem ze ta co wymienilem...

To jest informacja pewna na 100%, bynajmniej brat mi tak mowil a on z kumplami maja swira na punkcie tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3... nic nie oczekuje po tej produkcji. Pewnie będzie jedną z gier, która zabije serie.

PS. ludzie co robili F1 i F2 robią Fallout Online. Na to czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będzie jedną z gier, która zabije serie.

Nie bedzie tak zle, nie marudz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to zabrali się ludzie, co nie mają kompletnego wkładu w F1 i F2. Widok FPP? Sorry, wszędzie, ale nie w Falloucie! To będzie gra osadzona w świecie Fallouta, a jednoczenie nie mająca nic wspólnego z pierwowzorem... takie odnoszę wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zmienia, dlaczego spisujesz gre na straty? Byc moze prawdziwie postnuklearny klimat, da sie naprawde odczuc wlasnie dzieki fpp? Z reszta, bethesda wie, ze nie moze zepsuc tej gry, to klasyk! A to, ze wnosza powiew swiezosci... jest czyms dobrym.

Jeszcze cos, a co z seria GTA? 3d dalo jej druga mlodosc, druga szanse i co? Wyszlo jej to na zle? Nie psiocz, poki zadnego gameplayu nie ma... nie mowie juz o recenzjach, czy o samej grze -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem gra bedzie wielkim hitem, miliony ludzi na nia czekaja i juz nie moga usiedziec na miejscu jak pomysla ze zostalo kilka miesiecy...

mozna ogladnac trailera ktory jest niezly i dowiedziec sie mniej wiecej co i jak bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer ( nawet nie na silniku gry) i pare screenow to za malo, zeby cokolwiek stwierdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to zabrali się ludzie, co nie mają kompletnego wkładu w F1 i F2. Widok FPP? Sorry, wszędzie, ale nie w Falloucie! To będzie gra osadzona w świecie Fallouta, a jednoczenie nie mająca nic wspólnego z pierwowzorem... takie odnoszę wrażenie

To dobrze ze tak duzo sie zmienia, pozytywne zaskoczenia i zmiany to to, na co gracze czekaja. Zreszta jak juz pisalem pierwsze pokazy nowego systemu gry wywarly bardzo dobre wrazenie - a wiekszosc na nich bylo sceptykow (jak ty) a zarazem zagorzalych fanow serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie siedzę w pracy i pomykam sobie w F2. Uwielbiam tę gra ale gdyby wydali coś podobnego tylko , że w ładnijszej oprawie graficzenj to raczej bym był zły. Mamy troche inne czasy i gry też mają byc inne chociaż bardzo mnie cieszą reanimacje produkcji w które grałem na startych blaszakach lub wręcz komputerkach typu Atari 65XE (niedługo powstanie nowa odsłona platformówki PITFALL).

Moim zdaniem silnik obliviona świetnie się sprawdzi, a do tego bedzie możliwosć walki z zatrzymaniem czasu i wydaniem poleceń więc jak ktos nie lubi FpS to nie bedzie zmuszony walczyć w tym trybie.

Jeśli dadzą taką swobodę działania jak w Oblivionie to bedzie piękna gra...tak

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fallout 3... nic nie oczekuje po tej produkcji. Pewnie będzie jedną z gier, która zabije serie.

PS. ludzie co robili F1 i F2 robią Fallout Online. Na to czekamy

Matko! Weź, uważaj co piszesz, aż mi ciśnienie podskoczyło! Skąd masz takie wartościowe info!? To jest pewniak że będzie Fallout Online? Czy jakieś wróżby z fusów? Pamiętajmy, że rodzinna firma która produkowała od F1 po Tactics`a upadła, a zespól znalazł zatrudnienie u konkurencji...

Mogę już wymienić kilka rzeczy które są już skopane:

-wygląd co niektórych broni aż mnie śmieszy przecież to nie Star Wars (dla którego mam wielki szacunek)

-wygląd super mutantów, pfff... to nawet na jaszczurke nie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pipboy2000 w psx extreme pisali chyba kiedys ze interplay pozycza kase na fallouta online ! Ale w sumie ile w tym prawdy... Osobiscie wolalbym wersje 2d z walkami turowymi na PSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matko! Weź, uważaj co piszesz, aż mi ciśnienie podskoczyło! Skąd masz takie wartościowe info!? To jest pewniak że będzie Fallout Online? Czy jakieś wróżby z fusów? Pamiętajmy, że rodzinna firma która produkowała od F1 po Tactics`a upadła, a zespól znalazł zatrudnienie u konkurencji...

Mogę już wymienić kilka rzeczy które są już skopane:

-wygląd co niektórych broni aż mnie śmieszy przecież to nie Star Wars (dla którego mam wielki szacunek)

-wygląd super mutantów, pfff... to nawet na jaszczurke nie wygląda

Interplay stara się powrócić do gry i stworzyć killera, a FO by był najlepszym wyborem. Miliony fanów chętnie by się nie tylko spotkało, lecz tworzyło gildie, przejmowało karawany... BTW. ma być tam system przejmowania np. karawan. Wygląda to tak, że ludzie z gildii biorą questa, że za 2-3dni będzie karawana. Muszą na nią napaść itp. Druga gildia ma bronić konwoju.

Źródło? Znajomy z najlepszej polskiej gildii F:T siedzi w tym od dawna. Popytam się o dokładne namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Matko! Był bym wielce wdzięczny jak byś to znalazł :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżiziz to by było coś! tak jak nie gram w MMORPG to na ta bym się skusił. Właśnie plącze siępo świecie w F2.mmmm świat Fallouta jest wręcz idealny do gry sieciowej. Jak tego nie spieprzą to bedzie poezja, a na F3 napaliłem sie strasznie po przypomnieniu sobie poprzednich częsci. Polecam

pozdro

P.S. kiedy bedzie premiera F3 - jesienią-tak jak wszystkiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×