Skocz do zawartości
Siriondel

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

TRa najważniejsze ze gnida padła :)

Jeszcze 3 pucharki związane z umiejętnościami poszczególnych postaci i platynka z wyśmienitej gry wpadnie na moje konto :)

Edytowane przez juza_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczoraj platyna wpadła, jeszcze teraz DLC ogram.

Pucharki postaci (Zero, Sal) zrobiłem na początku bo to chyba najgorsza część platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsza część to Donkey Mong XD za chiny nie moge go trafic XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wpadło podczas normalnego przechodzenia; teraz farmie zabicia RPG i shogunem na Tundra Express. Przy okazji może wpadnie pucharek za zabicie sfatowanego moba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsza część to Donkey Mong XD za chiny nie moge go trafic XD

Robiłem to wczoraj i wyszedł z dziury za pierwszym razem :)

 

@up

Grubasów z tuzin miałem z Larva Varkid, które ewoluowały do Adult Varkid.

Najlepiej Caustic Caverns, bo tam na początku duża kolonia jest.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsza część to Donkey Mong XD za chiny nie moge go trafic XD

 

Natrafiłem na niego dopiero w NG + i co najgorsze mój brat zadał mu ostatecznego hita (player 2, grałem w co-pie) i trofik nie wpadł. Trzeba było na nowo farmić. i w końcu się udało. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Donkey Mongi to są chyba dwa rodzaje bo ja pierwszego spotkałem na normalu i był wielkości zwykłego, średniego monga i różnił się tylko kolorem- miał bardziej jasny odcień i nie rzucał żadnych beczek. Jakby trofeum nie wpadło po ubiciu go to bym mawet nie zauważył że to był Donkey. Drugi był już wielki jak stodoła i miotał beczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie skill Salvadora trzyma hehe albo za szybko wrogów pozwalam czy co bo ich potem brakuje hehe postac 25 LvL więc wszystkie pkt ma w podtrzymanie skilla. Dziś program dłużej to moze wpadnie. Ale generalnie to niro wiem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex nie musisz bostowac... Poszukaj na yt jest filmik jak z użyciem samochodu bandytow , kolesiów podczas tego skilla od ZerO przekazuje z siedzenia na siedzenie a czas skilla ciągle rośnie. Poszukaj a może się uda.

Ja boostowac nie musiałem bo to moja podstawowa postać była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex nie musisz bostowac... Poszukaj na yt jest filmik jak z użyciem samochodu bandytow , kolesiów podczas tego skilla od ZerO przekazuje z siedzenia na siedzenie a czas skilla ciągle rośnie. Poszukaj a może się uda.

Ja boostowac nie musiałem bo to moja podstawowa postać była.

Znalazłem!

Juza grasz teraz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem!

Juza grasz teraz?

Daj znać czy to działa; niespecjalnie chce mi się boostować assasina na 31 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytuj save'a i po sprawie...grinding w tej grze jest tak zrobiony, że można rzygnąć po drodze z nudów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak edytować save?


Daj znać czy to działa; niespecjalnie chce mi się boostować assasina na 31 lvl

DZIAŁA!!!

Ręka mnie teraz boli,bo trzeba strasznie szybko nawalać w X

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie podziękowania ? ? :))   xD xD 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie więc jest tak xD Właśnie wpadła platyna w Borderlands 2 :))

Miałem problem z pucharkiem od Salvadora tzn So Much Blood. Był to jedyny pucharek do którego po prostu nie miałem szczęścia. Dzisiaj sobie włączyłem, zaplanowałem sobie dość do pierwszej areny ( nie wiem dokłądnie jaka to misja ) i nagle wpadłem na genialny pomysł xD Będąc w Sanatorium poleciałem do Marcusa po Misje Poboczną w której jesteśmy testerami broni. Gdy wszedłem na strzelnice, ustawiłem sobie stoper na komórce, ustawiłem bronie takie które nie występują akurat jako Bron Fabularna i JAZDA xD ku mojemu zdziwieniu "licznik" tego GunzCośTam ( skill od Salvadora ) ciągle sie napełniał więc jak stoper pokazał czas 2 min przestałem zabijać naszą ofiare i nagle usłyszałem odgłos pucharków :))

Mam nadzieje że pomogłem a i Siriondel mógłbyś tą informacje wpleść do Poradnika bo akurat jest pomocna :) 


Pozdrawiam :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy sposób.

Tylko trzeba uważać,żeby nie użyć przez przypadek broni ognistej.Ja tak zrobiłem i później miałem ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie,mam do was pytanie,lepiej jest grać bez łatek,czy ze wszystkimi aktualizacjami ? .Wiem że będą musiał prędzej czy później  zaktualizować sobie grę,aby grać online i zdobyć pucharek,ale mogę grać do momentu gdy nie zrobię pozostałych,czy na razie grać na "gołej podstawce". Jak będzie lepiej ?

 

PS.Macie jakiś ciekawy build pod postać Zer0 ?

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez znaczenia jak zagrasz ponieważ gra i tak będzie ta sama...expienie postaci itp itd można zrobić samemu na splicie więc nie trzeba używać już glitchy i tricków bez patcha. Ściągaj lepiej aktualizacje i od razu przechodź z kimś misje. Jak będziesz chciał wyexpic postacie do robienia trofików Zero i Salvadore to spokojnie można je zrobić po 30min grania z kimś w splicie ( albo nawet ze soba )...cały myk polega na tym że idziesz na TVHM do CC i tam bijesz mobki jedna postacia a druga ( ta mniej levelowa ) zostaje przy wejsciu. Jak już mówiłem 30min grania i druga postać ma lvl około 25 czyli max wymagany do Salvadore'a zeby zrobic jego trofik bez problemów.

 

A co do buildów to każdemu leży inny, śmiało eksperymentuj ponieważ i tak te punkty można cofnąć za kasę i rozdać ponownie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominator jakbyś poczytał pare postów wyżej ( tu czy w temacie ogolnie o Borderlands 2 ) dałem sposób na pucharek ZerO.  Druga sprawa to nie instalowania łatek itp dla zdobycia w "łatwiejszy" sposób pucharu a co za tym idzie Platyny to takie moim zdaniem frajerstwo ala Musioł.  Ale to tylko moje zdanie :)) 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Druga sprawa to nie instalowania łatek itp dla zdobycia w "łatwiejszy" sposób pucharu a co za tym idzie Platyny to takie moim zdaniem frajerstwo ala Musioł.  Ale to tylko moje zdanie :)) 

 

Jakbym miał oszczędzić sporo czasu  na zdobycie w tej grze platyny,TAK skorzystałbym z tej opcji :P

 

 

Macie jakieś rady co do Jimmy Jenkins Farming  robię to z misją  Doctor's Orders już chyba 20 razy i nic.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie wpadł ten mały Skurwi**el .Tak jak napisał ExVitallin_PL zacząłem od tego pudła  i od razu wpadło.

 A co do trofeum  Cute Loot :braz:

 

Na jakim przeciwniku to się najlepiej robi ? Jaką miejscówkę najlepiej  polecacie ?

  • Rakk
  • Skag
  • Varkid
  • Spiderant
  • Stalker
  • Midge

Np. na Varkida czekam na farmie Thunder Express ale dochodzi mi tylko do larwy Baddass Varkid i nie wiem ile mam czekać,jakieś rady macie odnoście tego trofeum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×