Skocz do zawartości
Siriondel

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem już i wszystko jest pootwierane a quest dalej nie zaliczony....5/6 dowodów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić z niezużytym Eridium? Mam tego prawie setkę i dalej mi nie nabija. Nie wiecie jak się tego pozbyć? Wszystko w Black Markecie mam wykupione i nie potrzebuje tego, idzie to jakoś sprzedać/zamienić?

@TRaCeGuitar

Zobacz to, może Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też robiłem wg. tego i tam gdzie powinien być ostatni dowód skrzynka jest pusta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić z niezużytym Eridium? Mam tego prawie setkę i dalej mi nie nabija. Nie wiecie jak się tego pozbyć? Wszystko w Black Markecie mam wykupione i nie potrzebuje tego, idzie to jakoś sprzedać/zamienić?

Po tym jak wymaksujesz plecak i ammo, erydium służy do przywoływania uber bossów. Jeden z bossów z DLC wymaga aż 96 erydium do przywołania, więc jak masz dodatki, masz co robić z erydium ;)

Też robiłem wg. tego i tam gdzie powinien być ostatni dowód skrzynka jest pusta :(

To dziwny błąd. Takie drobne zatykanie się questów z reguły naprawia się poprzez zwyczajne wczytanie gry. Dziwne, że u Ciebie nie chce to ruszyć. Spróbuj kogoś dołączyć do gry i zobacz albo zrób tego questa w czyjejś grze. Ja jestem dość niedaleko swoją Mechro, jeżeli do czasu w którym ja będę to robił nie naprawi Ci się to, zaproszę Cię do siebie. Poza tym, pozostaje Ci tylko druga szansa w TVHM.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok załapało...tak czy siak...padłem dzisiaj po quescie rodem z LOTR'a xD gdzie trzeba pierścień zanieść z miejscówki claptrapa xD

I jeszcze jedno...czy bossowie się respią ? bo o ile tacy mini bosowie jak Mad ktoś tam itp itd to tak...ale Ci tacy główni jak ten smok na końcu ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym smokiem? :P Tak, wszyscy bossowie i większość mini-bossów się odradza, z tym wspomnianym przez Ciebie włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ejj pierwsze co mi się rzuciło do głowy po zobaczenu tego bossa to "wtf najpotężniejszą technologią obcych jest smok?!?!" XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

1. Chłopie, jaki latający smok??? :biggrin: Mówisz o finałowej walce? Heh, ani on nie lata, ani smoka za bardzo mi nie przypomina, ale to okej :P

Smok to Warrior oczywiście ;) i owszem lata - zdarza mu się przefrunąć na skrzydełkach z jednej strony lawy na drugą.

Tarczę The Bee udało się znaleźć, tak jak napisałeś - zadanie się odblokowało na samym końcu.

Jeszcze takie mam pytania jak możesz pomóc

Korzystam ze strony wiki: wszystkie legendy opisane z miejscem znalezienia.

I od razu na pierwszej zonk: Pistolet Maggie od Mick Zaford,The Dust oraz Slagga od Jimbo/Hector Hodunk, The Dust

Zwyczajnie nie mam ich w lokacji. Dojeżdżam i pustki. Zero przeciwników. (A wszystkie zadania wykonane, poza Terramorphous).

Inne miejscówki w The Dust są np.

Mobley, The Dust

McNally, The Dust

Również Black Queen, The Dust - nie wyskoczyła mi ani razu na dziesiątki podejść.

Na stronie z wiki jest napisane że The Warrior, Vault of the Warrior teoretycznie może dać 5 legendarnych itemów.

Podchodziłem więcej niż sto razy - nic, ani jednego. Mało tego często ciekawy item wypadnie pod zwłokami smoka że nijak nie mogę go wyciągnąć.

Z Warriorem szybko idzie, snajper z murku przed wejściem na plansze - jeden magazynek na 50 poziomie i pada.

Inna sprawa: dołączyłem z drugiego pada (PS3) przy Warrior nową postać, aby nabijać levele. Na tym samym koncie ps.

Levele nawet szybko lecą - z tym że nowa postać ma wyzerowane pkt Baddass - zdawało mi że spotkałem się z informacją iż te pkt są przypisane do konta, nie konkretnej postaci.

Nowa postać pomimo że szybko zbiera levele - dalej ma dwa sloty na broń (czyli mimo wszystko trzeba nią przejść całą fabułę? - wymaxowanie do 50 poziomu mogę zrobić na warriorze, ale latać z dwoma slotami na broń to przesada ;)

Terramorphous - nie do przejścia dla nas. Zdobycie The Bee nie wiele zmienia, padamy szybko i sprawnie. Jest jakiś sprytny patent na zwiększenie własnych szans?

Z w/w powodów The Bee + conference call odpada (Warrior nie chce dać strzelby;)

Dzięki za pomoc.

PS. Nie da się Ciebie dodać do znajomych w PS, wyskakuje komunikat że masz już full znajomych ;)

Edytowane przez MartekoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ja ubijałem Warriora może nie 100 razy, ale z 20 na bank i też żadnego itemu legendarnego. Cóż, będę musiał poszukać, tak jak opisał kolega wyżej. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smok to Warrior oczywiście ;) i owszem lata - zdarza mu się przefrunąć na skrzydełkach z jednej strony lawy na drugą.

Oj nie nie :P On się prostu przechodzi na tych swoich łapskach, gniotąc wszystko pod nimi. Skrzydełek więc raczej nie ma, ale ech... niech Wam będzie, że smok :P

I od razu na pierwszej zonk: Pistolet Maggie od Mick Zaford,The Dust oraz Slagga od Jimbo/Hector Hodunk, The Dust

Zwyczajnie nie mam ich w lokacji. Dojeżdżam i pustki. Zero przeciwników. (A wszystkie zadania wykonane, poza Terramorphous).

Inne miejscówki w The Dust są np.

Mobley, The Dust

McNally, The Dust

Również Black Queen, The Dust - nie wyskoczyła mi ani razu na dziesiątki podejść.

Coś u Ciebie musi być nie tak z grą, albo nie wykonałeś wszystkiego. Nie można w jednym przejściu zdobyć Maggie i Slagga, albo jedno albo drugie. Przeciwnicy na stacji Lynchwood w The Dust pojawią się po wykonaniu zadań z linii Clan War. To samo McNally. Mobley pojawia się po zadaniu The Good, the Bad and the Mordecai. Może dodaj mnie do znajomych i zaproś, zobaczę tę Twoją grę i Twój dziennik misji.

Na stronie z wiki jest napisane że The Warrior, Vault of the Warrior teoretycznie może dać 5 legendarnych itemów.

Podchodziłem więcej niż sto razy - nic, ani jednego. Mało tego często ciekawy item wypadnie pod zwłokami smoka że nijak nie mogę go wyciągnąć.

Ja podchodziłem do Warriora znacznie więcej razy - przypuszczam, że kilkaset. Trafiłem trzy pomarańczowe przedmioty - tarczę Impaler, strzelbę Flakker i snajperkę Volcano. Napisałem w poradniku i powtórzę - w Borderlands 2 nie opłaca się farmić po legendarne zabawki. Nie wiem, co się twórcom posrało w baniach, że zmienili system dropów i drop rate'y, ale zmienili go i jest on żałosny. Tak, zachęcają do tego farmienia i w ogóle, ale ten system wysokie ryzyko -> brak nagrody jest obecny przez niemal całą grę. Nie możesz być zdziwiony, że przy kilkuset killach nic nie dostałeś, jak szansa na cokolwiek wynosi np. 0.5%! Robisz coś dennego i odmóżdżającego totalnie na wiarę, często bez efektu. Nie warto. Z Warriorem i uber bossami to jeszcze kij, bo mogą wyrzucić jakieś dobre purpury itp. - ale farmienie jakiegoś mini-bossa, który nie wyrzuca nic po np. 200 próbach?

Kopiowanie. Wymiany. Ja kopiuję ile wlezie. Mam trzy profile postaci zawalone super zabawkami, najrzadsze przedmioty w grze, najciekawsze warianty najlepszych broni, świetne tarcze, relikwie, no wszystko (oto moja kolekcja - KLIK). Część skopiowali mi znajomi, część mam z wymian, nie dochodziłem pochodzenia przedmiotu, ale można być 99% pewnym, że był skopiowany. I nie przeszkadza mi to, bo to jedyna logiczna metoda zdobycia tych zabawek bez wyrywania sobie włosów z głowy. Gearbox uznaje to za cziterstwo i jest zadowolony z drop rate'ów, a ja mówię, że ich zasrane drop rate'y są cziterstwem i kłamliwą mechaniką, a gry nie robią dla siebie tylko dla ludzi, którzy za nie płacą. Kogo obchodzi, że oni są zadowoleni?! W drugim DLC przeszli samych siebie, tworząc tak rzadką zabawkę, że na początku gracze myśleli, że jej w ogóle nie ma. Gdyby nie kopiowanie, spróbowałoby jej raptem 0.00001% graczy. Po co w ogóle implementować coś takiego do gry?

Koniec ściany tekstu. Nie farm. Zajmij się czymś wartościowym zamiast tego, pobaw się grą, rób coś innego. Chcesz mieć legendarne przedmioty, kopiuj. Jeżeli obawiasz się, że Twoja gra będzie przez to "nieczysta" albo że to "nieetyczne" - to problem z Twoimi zasadami i z niczym więcej. Wkurzyłem się na te drop rate'y znów jak to pisałem, przepraszam za agresywny ton :P

A Black Queen jest takim samym gównianym losowym spawnem, jak reszta. A i wyrzutnia Nukem jest totalnym śmieciem.

Levele nawet szybko lecą - z tym że nowa postać ma wyzerowane pkt Baddass - zdawało mi że spotkałem się z informacją iż te pkt są przypisane do konta, nie konkretnej postaci.

Nowa postać pomimo że szybko zbiera levele - dalej ma dwa sloty na broń (czyli mimo wszystko trzeba nią przejść całą fabułę? - wymaxowanie do 50 poziomu mogę zrobić na warriorze, ale latać z dwoma slotami na broń to przesada ;)

Punkty Badass na splicie są przyznawane gościom tylko kiedy gość jest z innego profilu użytkownika na konsoli. Inaczej plaga właśnie takiego boostowania doprowadziłaby do tego, że wszyscy mieliby 1133141414 Badass Rank w dwa dni.

Dlaczego całą fabułę trzeba przechodzić? Pierwsze 10 rozdziałów. I powiedzmy sobie szczerze - dla postaci podładowanej na Warriorze będzie to jakieś 3 godziny na normalu max.

A XP na Warriorze farmi sie szybciej za pomocą legendarnego pistoletu Infinity, zabijając Rakki na okrągło. No ale wiadomo - trzeba ten pistolet mieć.

Terramorphous - nie do przejścia dla nas. Zdobycie The Bee nie wiele zmienia, padamy szybko i sprawnie. Jest jakiś sprytny patent na zwiększenie własnych szans?

Z w/w powodów The Bee + conference call odpada (Warrior nie chce dać strzelby;)

Po patchu Conference Call jest beznadziejne na Terra. Nawet jakbyś miał, nic by to nie dało. Terramorphous jest do pokonania legalną metodą nawet z beznadziejnym sprzętem, jeżeli gracze są dobrzy, mają dobre buildy i współpracują, czyli tak jak ten boss został zaprojektowany. Zobacz w poradniku wideo, trzech gości leje go wykorzystując wyłącznie biały ekwipunek.

Sprytnym patentem jest glitch polegający na schowaniu sie za skałą. Potrzeba też dobrych zabawek - do The Bee teraz należy mieć Fibbera/Sand Hawka. Można też użyć wyrzutni rakiet Norfleet, działa nieźle. Ja Syreną pokonuję go ze 100% skutecznością, choć przed patchem trwało to 7 sekund, teraz ok. 90, ale nadal można.

PS. Nie da się Ciebie dodać do znajomych w PS, wyskakuje komunikat że masz już full znajomych ;)

To efekt moich ostatnich wymian. Dodam Cię sam, jak pokasuję tych ludzi.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę po raz drugi (tym razem Siren, wcześniej Axtonem) i znowu udało mi się zatrzymać na 35 lvl. Teraz czeka na mnie tryb True Vallut Hunter Mode, wiec muszę powrócić do Axtona (35 lvl) i nim zacznę przygodę w TVHM. Mam jednak pytanie, bo bardzo chciałbym ubić w końcu tego Thermo (wymagany 50 lvl), i dostać upragniony trofik za wszystkie zadania. Czyli teraz znowu w trybie TVHM będę musiał przejść cały wątek główny aż do momentu Warriora i uzyskać 50 lvl i dopiero wtedy zabić thermo? Czy jak mi się uda wcześniej nabić lvl (swoją droga w tym trybie idzie to jak burza...) to wtedy wyskoczy te zadanie?

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadanie odblokowało się przecież też na normalu. Jak nabijesz 50 w TVHM, załaduj ponownie normal mode i zrób to zadanie tam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drop rate-ów to są tragiczne. Chociaż mam 5 legendarnych tarcz z czego 3 to The Bee z czego jedna na 31 lvl i dwie na 48 które musiałem pofarmić. Pozostałe dwie wypadły za pierwszym razem. Jedna to bodajże wypadła z Chubby Whiskey Tango Foxtrot ale na niskim lvl ok 30. Druga z Blue w Caustic Caverns która mimo kosmicznej pojemności (blisko 3000) jak na tak niski poziom, zmniejsza HP(bo Pangolin) ale najgorsze jest to że spowalnia i w sprincie poruszmy się tak samo szybko jak byśmy szli -.-

Jedyna legendarna broń jaką mam to Longbow z badass Creepera przy pierwszym wejściu tam na 17 lvl. Po za tym i Conference Call które dostałem od znajomego bo miał 2 to mam same purpury na 50 lvl -.-

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TVHM to ostatnio podczas grania, przytrafiła mi się nie miła niespodzianka. To znaczy nie mi, lecz mojemu bratu (gramy na splincie). Po załadowaniu swoich profilu i wbicia do gry, okazało się, że musi na nowo powkładać perki. I weź tutaj teraz powkładaj 34 perki na nowo jak poprzednio, kto by to pamiętał, zważywszy na to, że tą postacią grał ostatnio 1.5 miecha temu. Jak myślicie czym to było spowodowane? Niezły suprise...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czym to było spowodowane?

Niczym szczególnym. To jest chyba najpowszechniejszy bug w grze. Podobno ostatni patch to załatał, ale jak widać, gówno prawda. Mi się to zdarza regularnie podczas gry online, albo moim znajomym, kiedy do mnie dołączają. Nie ma na to rady.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezawodny sposób na ubicie Terramorphousa.

Gdzieś już spotkałem się z tym sposobem. Nie wiem czy tutaj był podany, więc opiszę. Wczoraj próbowałem i dwa x padł ;)

1. Usunąć łatkę aktualizacyjną.

2. Załączyć Playing1 (przynajmniej ja na takim próbowałem)

3. Wbić w lokację z Terramorphem

4. Załączyć drugiego pada i drugą postać.

5. Drugą postać schować na skraju planszy, pierwszą postacią ubić gada.

Można go ubić czym się chce - różnica tylko w czasie. Masz super itemy - padnie szybko. Nie masz - troszkę to potrwa i kilka razy się zginie, niemniej efekt jest pewny.

Link do filmiku wyjaśniającego gdzie się schować youtube:

Terramorphous the Invincible Glitch spot.

Po wszystkim można spokojnie na nowo zainstalować łatkę.

Snajperka która z niego wypada - kosmos Warrior w Trybie THUV z łatką 3x zdąży wynurzyć się z lawy i pada ;)

Teraz przede mną: Vermivorous The Invicible, World Boss - Varkid Evolution.

Ma ktoś jakiś patent. glitch? Jeszcze go nie szukalem, z filmików widzialem, że chyba będzie trudniejszy niż terramorph.

Podobny numer z dwoma padami zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siriondel - Twój poradnik jest tak zajebisty, że powinieneś go udostępniać za opłatą, serio.

Zacząłem właśnie TVHM, z tego co jest napisane najlepiej nie akceptować misji w których nagrodą są niebieskie bronie wzwyż.

Więc zajmę się głównie "Story Missions" a po dobiciu do 50LV, dopiero wykonam w/w opcjonalne misje, ale co jeśli gra okaże się za trudna ponieważ nie otrzymam masy XP od zostawionych na później questów?

Czy na TVHM mogę wykonać trick z Jenkinsem (niestety na PT1 ukończyłem misję).

ps. Bez farmienia, przez cały PT1 znalazłem 4 legendarki ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siriondel - Twój poradnik jest tak zajebisty, że powinieneś go udostępniać za opłatą, serio.

Haha, ciekawy pomysł! Ogólnie to faktycznie, jestem materialista że hej, ale to była praca charytatywna na rzecz forum :) Chciałem przede wszystkim grę uhonorować i zachęcić ludzi.

Zacząłem właśnie TVHM, z tego co jest napisane najlepiej nie akceptować misji w których nagrodą są niebieskie bronie wzwyż.

Więc zajmę się głównie "Story Missions" a po dobiciu do 50LV, dopiero wykonam w/w opcjonalne misje, ale co jeśli gra okaże się za trudna ponieważ nie otrzymam masy XP od zostawionych na później questów?

Nie tyle chodzi o dobicie do 50, co przejście fabuły w TVHM. Wszystkie questy skalują się po pokonaniu ostatniego bossa, Twój poziom nie będzie miał znaczenia.

Za trudna? Raczej nie :) To znaczy, wszystko pewnie zależy od skilla, postaci, ekwipunku itp, więc nie mogę mówić za wszystkich. Dużo jednak czytałem o tym i większego problemu z tym nie ma, bo w grze i tak jest spora nadwyżka expa w stosunku do obecnego level capa. Oczywiście sam w ten sposób przeszedłem TVHM i do 50 dobiłem mniej więcej w trzeciej części fabuły. Żadnych problemów. Z misji głównych i pozostałych pobocznych, gdzie nagrodą jest przedmiot zielony/biały/kasa/erydium, spokojnie można wyciągnąć tyle ile będzie trzeba.

Czy na TVHM mogę wykonać trick z Jenkinsem (niestety na PT1 ukończyłem misję).

Nie jestem nawet pewien do końca, czy ten trik w ogóle działa w PT1, dlatego nawet lepiej, jeśli zrobisz to w TVHM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - a czy przypadkiem jeśli nie zaakceptuje jakiejś misji to nie przepadnie ona? Mam na myśli np. sytuację z

odlotem Sanctuary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - a czy przypadkiem jeśli nie zaakceptuje jakiejś misji to nie przepadnie ona? Mam na myśli np. sytuację z

odlotem Sanctuary.

Nic nie przepadnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A Ja z bratem (na podzielonym ekranie) przygotowujemy się do konfrontacji z Terramorphousem. W TVHM mamy dopiero 45 level, a wpadły jako dotąd naprawdę ciekawe giwery, kilka legendarek i trochę więcej purpurowych. Ogólnie rzadkiego sprzętu jest więcej niż w trybie normalnym. Ostatnio w moje łapska wpadło takie cacko:

Flame_of_the_Firehawk.jpg

Heh tarcza zejebi*** i nie zamierzam jej póki co zmieniać. TVHM wymiata, jednak tych misji pobocznych jest trochę mniej. Przed spotkaniem z bossem, chcemy także zrobić pucharek z legendarnymi trofikami, brakuje nam tylko purpurowej, relikwi ;))

Mam jeszcze małe pytanko. Gdzieś słyszałem, że na Terramorphousa, działa bardziej legendarny sprzęt niż ten zwykły. Mimo tego iż na przykład znajdę lepsze smg z większym dmg (nie legendarne), a będę do niego wpakował z smg (naprzyład z purpurowego), ale z mniejszym dmg, to szybciej mu punkty hp będą ubywać, czy to jakaś plotka? ;D Pytam, bo sprzęt legendarny (różowe, pomarańczowe, oraz purpura), który nie używamy kolekcjonujemy w szawce w Sanctuary. ;)

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh tarcza zejebi*** i nie zamierzam jej póki co zmieniać.

Gratulacje! Dobra zabaweczka już z samych statów, ale jak to zwykle w Borderlands 2 - stopień użyteczności zależy od stylu gry, więc dobrze ją wykorzystaj :) Ale na przyszłość zmniejszaj obrazki, bo prawie układ forum rozjechałeś :P

TVHM wymiata, jednak tych misji pobocznych jest trochę mniej. Przed spotkaniem z bossem, chcemy także zrobić pucharek z legendarnymi trofikami, brakuje nam tylko purpurowej, relikwi ;))

Mniej? Przeca TVHM to kopia pierwszego przechodzenia, tyle samo jest wszystkiego przecież. A jeżeli wam czegoś brakuje do pucharka za purpurowe przedmioty w każdym slocie - możecie zrobić to już po spotkaniu z bossem - na 100% wyrzuci choć jedną relikwię, a najpewniej ze trzy.

Mam jeszcze małe pytanko. Gdzieś słyszałem, że na Terramorphousa, działa bardziej legendarny sprzęt niż ten zwykły. Mimo tego iż na przykład znajdę lepsze smg z większym dmg (nie legendarne), a będę do niego wpakował z smg (naprzyład z purpurowego), ale z mniejszym dmg, to szybciej mu punkty hp będą ubywać, czy to jakaś plotka?

Plotka. Staty to staty, rzadkość przedmiotu nie ma nic do rzeczy i mam nadzieję, że twórcom nigdy taki pomysł do łbów nie wpadnie (chociaż patrząc na to, co te barany porobiły z dodatkami, wcale bym nie był zdziwiony). Inna sprawa, że pomarańczowe (i co niektóre niebieskie - nagrody za sidequesty) przedmioty to oprócz statystyk jakieś dodatkowe ciekawe efekty, które niemal zawsze przebijają skutecznością wszystkie bardziej pospolite odpowiedniki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oto mój łup jaki udało mi się zdobyć podczas farmienia w TVHM. (Pomarańczek jest jak na lekarstwo, ale dużo purpur mam). I tak jeszcze zdobyłem dwie bronie (Magneta), ale straciłem już ;)

Weapons:

Sublime Jericho - Sniper - <Schock>

Quality Special - SMG

Rependabre rable - Pistols - <Slag>

Miss Moxxi Bad Touche - SMG - <Corrosive>

Expendities Aegis - Pistols - <Schock>

Clean Spiker - Pistols - <Fire>

Shields:

Flame of the Firehawk <Fire>

Respendant Schock Nova Shields <Schock>

Class Mod:

Warfare Specialist Class Mod - Comanndo

Granades:

Rubberizeo Slag Tranfusion <Slag>

Homing Corrosive Transfusion <Schock>

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Purpury do normalnej gry spokojnie wystarczają, natomiast gdybyś kiedyś myślał o zabraniu się za bossów z DLC, to będzie o wiele za mało :) Być może właśnie taką filozofią kierowali się twórcy przy tworzeniu mechaniki lootu - dla większości graczy spokojnie przechodzących grę purpura to będzie satysfakcjonującą zabawką, a tu kupa, bo zrobił się shitstorm na pomarańcze. To, czy znaleziony przez Ciebie sprzęt jest dobry, zależy od jego statystyk. Skoro zdobyłeś Miss Moxxi's Bad Touch, powinieneś jeszcze postarać się o Good Touch i mała uwaga co do ostatniego granatu - albo corrosive albo shock, nie oba naraz :) Pokonanie Terry albo finałowego bossa kilka razy zdecydowanie poprawi Wasze rezultaty.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpury do normalnej gry spokojnie wystarczają, natomiast gdybyś kiedyś myślał o zabraniu się za bossów z DLC, to będzie o wiele za mało :) Być może właśnie taką filozofią kierowali się twórcy przy tworzeniu mechaniki lootu - dla większości graczy spokojnie przechodzących grę purpura to będzie satysfakcjonującą zabawką, a tu kupa, bo zrobił się shitstorm na pomarańcze. To, czy znaleziony przez Ciebie sprzęt jest dobry, zależy od jego statystyk. Skoro zdobyłeś Miss Moxxi's Bad Touch, powinieneś jeszcze postarać się o Good Touch i mała uwaga co do ostatniego granatu - albo corrosive albo shock, nie oba naraz :) Pokonanie Terry albo finałowego bossa kilka razy zdecydowanie poprawi Wasze rezultaty.

Dlatego te słabsze legendy dajemy do szafki, a te lepsze wiadomo do ekwipunku, tylko teraz często się zdarza, ze znajduję lepsze bronie od tych legendarnych, no to więc wymieniam, ale daję do szafki ;)

A Good Touch, to też broń od Moxxi? Czy inaczej ją się zdobywa? :)

Dzięki za radę, walka z finałowym bossem coraz bliżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×