Skocz do zawartości
Siriondel

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, pomógłby ktoś w pokonaniu bossa z misji "You Will Die.". Brakuje mi tylko tego i trofka o uzdrownienie kogoś z friend listy, a świeżo wbiłem 50 lvl i mój ekwipunek i umiejętności starczają ledwo co na spalenie mu 5% hp, a chciałbym się zająć już innymi grami,bo te cholery z Sony dodają te gry w PS PLUS, że nie nadążam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, pomógłby ktoś w pokonaniu bossa z misji "You Will Die.". Brakuje mi tylko tego i trofka o uzdrownienie kogoś z friend listy, a świeżo wbiłem 50 lvl i mój ekwipunek i umiejętności starczają ledwo co na spalenie mu 5% hp, a chciałbym się zająć już innymi grami,bo te cholery z Sony dodają te gry w PS PLUS, że nie nadążam. :biggrin:

Zaproś mnie (PSN_ID taki sam jak nick na forum) i odezwij się koło 19, to sklepiemy mu michę :) Ja i tak będę grał w dodatki, więc na 5minut przeskoczę do Ciebie. Pamiętaj, żebyś miał 8Erydium na wejście do Terramorphusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do 1 w nocy to jak wrócę z pracy również pomogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanko znajdujące się 3 posty wyżej, ponieważ wczoraj ze względów technicznych nie udało się pokonać bestii :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Mam takie pytanko,a mianowicie jak zdobyć Sandhawka z elektrycznością,kwasem,slagiem czy ogniem.Tyczy sie to też innych broni,które dostajemy z misji "nagie",bez żadnych elementów,więc moje pytanie jak zdobyć "elementowe" wersje broni np.sandhawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kepasagetebese ( ja pier.. co za nick  :shok: ) możemy dzisiaj wieczorem ustawke zrobić. kole 23 jestem obecny :) Szukaj jeszcze najlepiej 2 typów bo co jak co ale Bestia jest ciezka do ubicia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, pomógłby ktoś w pokonaniu bossa z misji "You Will Die.". Brakuje mi tylko tego i trofka o uzdrownienie kogoś z friend listy, a świeżo wbiłem 50 lvl i mój ekwipunek i umiejętności starczają ledwo co na spalenie mu 5% hp, a chciałbym się zająć już innymi grami,bo te cholery z Sony dodają te gry w PS PLUS, że nie nadążam. :biggrin:

Ja pomogę.Jak coś mam 65 lvl więc bydlę padnie w min :) Dodaj mnie na psn Re3eli0n.Będe od 16 do 23.

Edytowane przez Rebelion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelion dupa. Z tego co wiem bestia posiada lvl taki jak najsilniejszy gracz w składzie. Czyli twój 63 lvl to istna zaglada dla nas czyli szarakow z 50 lvl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelion dupa. Z tego co wiem bestia posiada lvl taki jak najsilniejszy gracz w składzie. Czyli twój 63 lvl to istna zaglada dla nas czyli szarakow z 50 lvl ;)

Wczoraj grałem z kolegami jeden miał 72, a bestia nadal pozostała na 52 więc chyba na normalu powinno być ok. Problem w tym, że nie każdy się może do mnie dołączyć i wczoraj udało się zabić to bydle, ale trofik "did it all" nie wpadł, bo nie ja byłem hostem, a dana misja nie była aktywna. Mam nadzieję, że dzisiaj uda się połączyć. 

PS. Już nieaktualne. :D

Edytowane przez kepasagetebese
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;)

Jak zrobione to spocznij i na przepustke uciekam xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się,ale wydaje mi się,że boss będzie miał lvl taki jak gospodarz gry.Jeżeli tak jest to bydlę padnie w mgnieniu oka :) Także zapraszać :biggrin:

 

 

@EDIT Skoro zrobione to i tak możecie mnie zaprosić,popykamy se :P

Edytowane przez Rebelion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :P

Jeszcze jeden trofik i wpadnie ta długo oczekiwana platynka, cieszy tym bardziej, że to moja pierwsza platyna w sandboxie (a w takim, jak wiadomo trzeba wsiąknąć w świat gry na długie godzinki, aby wbić wszystko). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik, chyba mój pierwszy z tego forum, którym podpierałem się przez całą grę (drugi, pierwszy to GTA V ;) ).

Może coś przeoczyłem, ale chyba brak opisu glitcha jak zdobyć trofeum Unseen Predator zaraz po dojściu do 5 poziomu.

 

Edit: Straszna męka (i coraz mniej czasu na tak długie gry), ale Platyna wpadła. Jeszcze raz dzięki za poradnik... i za radę jak odblokować Challenge Accepted.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się zaraz za Bordery, może trzasnąłbym platynkę.

Widziałem, że wszystkie trofea są unmissable, ale czy powinienem na coś szczególnego zwrócić uwagę, coś, czym zaoszczędzę sobie później czasu, farmienia, itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się zaraz za Bordery, może trzasnąłbym platynkę.

Widziałem, że wszystkie trofea są unmissable, ale czy powinienem na coś szczególnego zwrócić uwagę, coś, czym zaoszczędzę sobie później czasu, farmienia, itp.?

Nieszczególnie. Graj na spokojnie, potem sobie dobijesz to co zostanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się zaraz za Bordery, może trzasnąłbym platynkę.

Widziałem, że wszystkie trofea są unmissable, ale czy powinienem na coś szczególnego zwrócić uwagę, coś, czym zaoszczędzę sobie później czasu, farmienia, itp.?

 

Zapoznaj się z opisem trofeum Challenge Accepted, a zwłaszcza ze sposobem na znalezienie i ubicie Jenkinsa. Najlepiej zaliczyć ten czelendż przy pierwszym przejściu gry, by oszczędzić sobie potem nerwów i czasu na niepotrzebne farmienie. Opis pucharka wyjaśni Ci, dlaczego. ;)

 

PS. Poradnik jest tak dobrze napisany, że warto zapoznać się ze wstępem i ogólnymi poradami na temat gry, zanim ją rozpoczniesz. Spoilerów tam nie ma, a mnóstwo informacji Ci się przyda. :)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się zaraz za Bordery, może trzasnąłbym platynkę.

Widziałem, że wszystkie trofea są unmissable, ale czy powinienem na coś szczególnego zwrócić uwagę, coś, czym zaoszczędzę sobie później czasu, farmienia, itp.?

Albo możesz nie czytać niczego i się tylko dobrze bawić, bo w tej grze jest NG+ i NG++ także, a challenge są przypisane do postaci, więc można je wykonywać w różnych grach :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ubić J3nkinsa, ale mam z tym problem.

 

Misja z głównej fabuły, w której pierwszy raz idziemy do tego "zoo", jednocześnie robię misję Doctor's Orders. Pierwszy ECHO zebrałem w budynku, do którego wchodzi się z zewnątrz po rurze. Kolejny jest zaraz obok miejsca, w którym jest Bloodwing - cztery kartony na ziemi, w jednym z nich ECHO.

Niestety ani z kartonów, ani z innych skrzynek w tym pokoju nic nikt nie wybiega.

Zrobiłem to już dwa razy, zawsze to samo.

Jakiś patch wyszedł, czy robię coś nie tak?

 

Po wyjściu z gry (oczywiście bez podnoszenia) przenosi mnie na sam początek mapy - za każdym razem mam do przejścia ponad 5 badassów - można zrobić coś żeby mnie spawnowało gdzieś bliżej po wczytaniu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw misję Doctor's Orders jako jedyną aktywną (inne odznacz) i wtedy zbieraj dzienniki ECHO. No i najlepiej rób to samemu, nie w coopie. Ja robiłem wszystko zgodnie z poradnikiem i choć Jenkinsa trafiłem dopiero chyba przy piątym podejściu, to i tak za każdym razem wyskakiwał jakiś karzeł z każdego pudełka. Kumpel, z którym ukończyłem całe Bordy wraz z DLC, też zrobił tę jedną misję w identyczny sposób i też trafił na Jenkinsa za którymś tam podejściem. Także sposób jest w 100% skuteczny.

 

No i z tego co pamiętam, to chyba nie dało się zaczynać z innego miejsca mapy, lecz właśnie od początku. Choć tu pewności nie mam, bo już dość dawno w to grałem.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw misję Doctor's Orders jako jedyną aktywną (inne odznacz) i wtedy zbieraj dzienniki ECHO. No i najlepiej rób to samemu, nie w coopie. Ja robiłem wszystko zgodnie z poradnikiem i choć Jenkinsa trafiłem dopiero chyba przy piątym podejściu, to i tak za każdym razem wyskakiwał jakiś karzeł z każdego pudełka. Kumpel, z którym ukończyłem całe Bordy wraz z DLC, też zrobił tę jedną misję w identyczny sposób i też trafił na Jenkinsa za którymś tam podejściem. Także sposób jest w 100% skuteczny.

 

No i z tego co pamiętam, to chyba nie dało się zaczynać z innego miejsca mapy, lecz właśnie od początku. Choć tu pewności nie mam, bo już dość dawno w to grałem.

Najbardziej niepokoi mnie właśnie to, że nikt mi z pudeł nie wyskakuje. Do tego miejsca tylko raz trafiłem na jakiegokolwiek midgeta ze skrzyni, więc już sobie wyobrażam jaki może być ból dupy ze znalezieniem J3nkinsa.

 

Hmmm, da się zaznaczać/odznaczać misje?

Grając w menu pod selectem miałem wybraną właśnie tę misję - na minimapie pokazywało mi położenie ECHO, a nie waypointy do misji fabularnej. O to chodzi?

 

Czy ewentualnie zrobienie najpierw misji fabularnej i potem powrót do tego miejsca po nadajniki, jak już trochę podleveluję, nic mi nie schrzani?

 

Kiedy grałeś? Może to spatchowali od tego czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej niepokoi mnie właśnie to, że nikt mi z pudeł nie wyskakuje. Do tego miejsca tylko raz trafiłem na jakiegokolwiek midgeta ze skrzyni, więc już sobie wyobrażam jaki może być ból dupy ze znalezieniem J3nkinsa

Ja trafiłem kiedyś z kumplem 2 jenkinsy naraz nie mając aktywnej "Doctor Orders"

Raz wypada za pierwszym, a rwz i za dwudziestym, trzeba próbować aż do skutku.

Czy ewentualnie zrobienie najpierw misji fabularnej i potem powrót do tego miejsca po nadajniki, jak już podleveluję, nic mi nie schrzani?

Nic ci nie schrzani, możesz grać bez obaw

No i z tego co pamiętam, to chyba nie dało się zaczynać z innego miejsca mapy, lecz właśnie od początku. Choć tu pewności nie mam, bo już dość dawno w to grałem.

Trzeba za każdym razem zaczynać od początku.

Potwierdzam, bo grałem w bordera dość długo. :)

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem jeszcze jedną rundkę - w ogóle pojawiło mi się jakieś dziwne tałatajstwo - badaassy Pimon i Tumbaa, więc przeprawa była jeszcze cięższa.

 

Ale do rzeczy: znowu z żadnego z pudełek nie wyskoczył żaden loot midget. To jest normalne? Czytałem (i oglądałem na YT), że w każdym pudełku powinien być jakiś stworek (wtedy kwestia żeby trafić akurat J3nkinsa) - u mnie było pusto. Mam dalej próbować, czy może jednak coś jest nie halo?

Jak było u Was? Mieliście zawsze jakiekolwiek stwory w tych pudłach?

 

I tak na marginesie, podobno mając określone DLC można save'ować gdzieś bliżej - jeszcze obadam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem jeszcze jedną rundkę - w ogóle pojawiło mi się jakieś dziwne tałatajstwo - badaassy Pimon i Tumbaa, więc przeprawa była jeszcze cięższa.

 

Ale do rzeczy: znowu z żadnego z pudełek nie wyskoczył żaden loot midget. To jest normalne? Czytałem (i oglądałem na YT), że w każdym pudełku powinien być jakiś stworek (wtedy kwestia żeby trafić akurat J3nkinsa) - u mnie było pusto. Mam dalej próbować, czy może jednak coś jest nie halo?

Jak było u Was? Mieliście zawsze jakiekolwiek stwory w tych pudłach?

 

I tak na marginesie, podobno mając określone DLC można save'ować gdzieś bliżej - jeszcze obadam temat.

 

AFAIR chodzi o to DLC z arenami, gdzie polujesz na zwierzaki (bo wejście jest nieopodal tego dziennika), i wtedy jest tak jak mówisz, w innym wypadku dymasz za każdym razem całą mapę. Ja miałem podobnie jak Ty, zero jakichkolwiek pudełkowych kurdupli, więc po 5tym podejściu olałem, robiłem fabułę, po jakimś czasie wróciłem i za pierwszym razem upolowałem Jenkinsa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej niepokoi mnie właśnie to, że nikt mi z pudeł nie wyskakuje. Do tego miejsca tylko raz trafiłem na jakiegokolwiek midgeta ze skrzyni, więc już sobie wyobrażam jaki może być ból dupy ze znalezieniem J3nkinsa.

 

Hmmm, da się zaznaczać/odznaczać misje?

Grając w menu pod selectem miałem wybraną właśnie tę misję - na minimapie pokazywało mi położenie ECHO, a nie waypointy do misji fabularnej. O to chodzi?

 

Czy ewentualnie zrobienie najpierw misji fabularnej i potem powrót do tego miejsca po nadajniki, jak już trochę podleveluję, nic mi nie schrzani?

 

Kiedy grałeś? Może to spatchowali od tego czasu?

 

Taa, chodzi o wybranie Doctor's Orders jako aktywnej misji. Źle sprecyzowałem wcześniej. Sorka.  ;)

 

W każdym bądź razie powinno być tak, że przy drugim dzienniku ECHO te kurduple wyskakują z pudełek za każdym razem. Warunek jest jeden - musisz zebrać tylko pierwszy dziennik, a drugi zostawić w otwartym pudle. Być może było to też zależne od już ukończonych innych misji, ale to tylko moje przypuszczenie. Niestety nie przypomnę sobie, jakie misje miałem wtedy zaliczone. Zrób tak jak Vulcan napisał - pozaliczaj inne misje i później wróć do tamtej z Jenkinsem. Może wtedy gnojek się pojawi. 

 

No a w Bordery grałem, jak tylko pojawiły się w Plusie, czyli przełom zimy/wiosny tego roku. Cały coop (podstawka + DLC) to bite 4 miesiące grania były. Nie przypominam sobie, żeby była wzmianka o jakimś patchu. Zresztą kumpel grał potem innymi postaciami chyba aż do wakacji i nic o żadnym patchu nie wspominał.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×