Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

szybki pytanko do znawców GT5, czy w wersji Academy Edition są dodawane jakieś kody na pobranie zawartości, czy wszystko co znajduje się w tej wersji jest zawarte na płycie? bo nie wiem czy można kupić używaną czy trzeba nówkę żeby mieć wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja cos od siebie.

 

Na fali ozywionej dyskusji nt GT6 postanowilem zasiasc do GT5.

 

Mialem ponad pol roku przerwy.

 

Plus - wiem jak sie jezdzi, Minus - jechac a jechac dobrze i szybko to dwie rozne rzeczy.

 

Spedzilem pare godzin w sezonowkach, kupilem pare wozow (matko ale to czasochlonny proces) i powiem ze na nowo odkrylem ta produkcje.

Mam w niej jeszcze mase rzeczy do zrobienia :)

 

To mimo swoich minusow gra dosc wyjatkowa i zwyczajnie inna. Fun z jazdy jadac golfem niesamowity :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dość szybko, mimo wszystko :-( Pewnie przez PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie chore, kupiłem academy wersję chyba z kilka miechów temu i dalej czeka żeby wyciągnąć max fun z zabawy a oni mi serwery zamkną...  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla paru niedobitków takich jak ty, mają utrzymywać serwery? Panie, daj Pan spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie chore, kupiłem academy wersję chyba z kilka miechów temu i dalej czeka żeby wyciągnąć max fun z zabawy a oni mi serwery zamkną...  :shok:

 

Masz mysle mase rzeczy jeszcze w singlu do zrobienia. Pozatym jesli grales to dostawales wiadomosci i powolnym wygaszaniu gry i powinnies sie przygotowac.

Pozatym jesli sie nie myle to czas masz jakos do maja wiec nie jest tragicznie - przynajmniej poinformowali z wyprzedzeniem.

 

 

Czyli dla paru niedobitków takich jak ty, mają utrzymywać serwery? Panie, daj Pan spokój.

 

Panie, daj pan spokoj... Wiem ze zgadzamy sie w tym (mimo iz oddmienie nieco podchodzimy do GT5) ze to gra dobra + lub bardzo dobra. Ze jest fun z jazdy.

O ile mozna bylo sie spodziewac takiej kolei rzeczy o tyle jako okazjonalny gracz online rowniez moge poczuc sie odrobine urazony - stwierdzeniem niedobitek ;)

 

 

 

A teraz zeby bylo na temat

Zaliczylem pare zawodow specjalnych, niektore to byl placz i podniesione cisnienie.

GT5 jest jedna z tych gier ktore bede dopieszczal i gral az zdobede skilla. Serio - brak u mnie cisnienia na GT6 - a sezonowek czy innych rzeczy gdzie moge poprawic swoje wyniki jest masa. Ze juz nie wspomne ze mam 35 lvl a do 40 troche brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie chore, kupiłem academy wersję chyba z kilka miechów temu i dalej czeka żeby wyciągnąć max fun z zabawy a oni mi serwery zamkną...  :shok:

To chyba nie ich wina, że kupujesz grę pod koniec jej cyfrowego życia...? Mam GT5 od dnia premiery i przez te ponad 3 lata można było się nagrać. Trochę smutno, że będą zamykać serwery, ale to naturalny krok. Muszą skupić całe swoje zasoby na GT6 :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu jest zamykać serwery skoro gra jest wciąż bardzo żywa, co innego z takim Resistance itp. ;) co nie zmienia faktu, że muszą to zrobić bo inaczej sprzedaż GT6 byłą by marna, a tak na pewno wzrośnie ;)

 

Czyli dla paru niedobitków takich jak ty, mają utrzymywać serwery? Panie, daj Pan spokój.

tak, mają, albo zrobić możliwość hostowania gry na swojej konsoli. Ty nie grasz w klasyki sprzed kilku lat? nie chciałbyś nagle pograć w coś starego z kumplem, przypomnieć sobie stare lata? a tutaj pupka, już nie możesz.


bez sensu jest zamykać serwery skoro gra jest wciąż bardzo żywa, co innego z takim Resistance itp. ;) co nie zmienia faktu, że muszą to zrobić bo inaczej sprzedaż GT6 byłą by marna, a tak na pewno wzrośnie ;)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wyszła lepsza po każdym względem cześć to po co mam wracać do starej?

A gra bardzo żywa nie jest napewno. Sporo ostatnio grali ludzie uczestniczący w ligach, teraz grają w GT6.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa - udostępnienie toru i zdjęcia, ale to zrobisz milion razy przed zamknięciem serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w sklepie kolekcjonerskim pojawiły się 2J i 2D, kto nie ma to brać!!! Z tego co się orientuje, kilku osobom brakowało jednego z tych modeli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego człowieka, który pożyczy mi  Toyota 7 Race Car'70

 

Mój PSN ID KT_74_06

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem dobrym człowiekiem, ale napisałam Tobie wiadomość na PS :) Jak przyjmiesz zaproszenie to wyślę auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem dobrym człowiekiem, ale napisałam Tobie wiadomość na PS :) Jak przyjmiesz zaproszenie to wyślę auto.

Nie dasz rady go wysłać, możesz jedynie udostępnić online...

Aut powyżej 1.000.000 Cr nie można wysyłać jako prezent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dasz rady go wysłać, możesz jedynie udostępnić online...

Aut powyżej 1.000.000 Cr nie można wysyłać jako prezent...

Nawet o tym nie wiedziałam... To trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem dobrym człowiekiem, ale napisałam Tobie wiadomość na PS :) Jak przyjmiesz zaproszenie to wyślę auto.

O super, dziś postaram się uruchomić konsolę :-) - wystarczy że wystawisz online do pożyczenia, bo faktycznie chyba nie można podarować auta zbyt drogiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie byłem w internetach 4 dni - Jak zamkną serwery GT5 to Zawody Sezonowe nie będzie można grać czy nie będą tylko aktualizowane???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×