Skocz do zawartości
Patricko

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś żeby zdobyć trofke za kontrakty :whistling: . Drugiego konta nie chce tworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest trofeum? Jak jutro będę zbierał znajdzki w Hitmanie to Ci mogę pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stworz kontrakt zrobiony przez znajomego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś do zrobienia trofeum Partners in Crime. Śmiało dodawać na PSN. 

EDIT: Platyna już siedzi.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo zakładasz drugie konto tam tworzysz kontrakt i go grasz na swoim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z trofeum "A Personal Contract". Grę przeszedłem na poziomach easy i normal. Level powtarzałem wielokrotnie na różnych poziomach trudności.Instalowałem od nowa grę. Mam wersję cyfrową z PSN.

Spotkałem się w necie z jednym takim samym przypadkiem, jednak sposobu na rozwiązanie problemu nie znalazłem. Czy ktoś miał już taki przypadek lub może pomóc? Z góry dziękujęza informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to pucharek powinien wpaść po zabiciu Travisa. Jak sam sie przekonałem, pucharki w Hitman A potrafią wpaść z "lekkim" opoznieniem.   Puchar związany z fabułą wiec musi wpaść.

Jezeli tylko ten pucharek ci został, to usuń save ( najpierw zrób sobie kopię na chmure / pendrive ) oraz usuń gre na nowo. Zainstaluj od nowa, Włącz nową gre i na Łatwym poziomie dobij szybko do misji z Travisem, rozwal go i zobacz czy Ci pucharek wpadnie. Innego pomysłu nie mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś ze stworzonym kontraktem do trofeum Partners in Crime/Wspólnicy, dajcie nick to dodam do znajomych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej chyba jak założysz drugie konto i dodasz je do znajomych, na nim zrób kontrakt a na głównym w niego zagraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok , chyba mam jakiś dziwny błąd albo coś robię nie tak, za kontrakty nie dostaję kasy, tzn. wybieram szybka gra, znajdź kontrakt - wybiera kontrakt, kończę go i w podsumowaniu mam informację, że przelewane są środki na zagraniczne konto, jednak jak wybieram menu głowne to mam 0 $ i informację rozegrano kontraktów : 0,

 

coś robię źle czy co ? ^_^

 

 

 

ok już działa - pobrałem sezon passa , dziwne bo mam wersję cyfrową z plusa....

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok , chyba mam jakiś dziwny błąd albo coś robię nie tak, za kontrakty nie dostaję kasy, tzn. wybieram szybka gra, znajdź kontrakt - wybiera kontrakt, kończę go i w podsumowaniu mam informację, że przelewane są środki na zagraniczne konto, jednak jak wybieram menu głowne to mam 0 $ i informację rozegrano kontraktów : 0,

coś robię źle czy co ? ^_^

ok już działa - pobrałem sezon passa , dziwne bo mam wersję cyfrową z plusa....

Mam taki sam problem, wygląda na to ze gra 'mysli' ze nie mam online passa którym jest patch 1.02 którego TRZEBA ściągnąć... Usunalem dane gry żeby nie było patcha, kliknalem Contracts i wyswietlilo sie żeby wejść do pss i pobrać przepustkę, ale gdy wpisze mnie do psn to automatycznie pobiera sie patch a w portfelu dalej 0$...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×