Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Beta już trwa, screen powyżej prosto z gry, bawię się przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Destiny nadchodzi :biggrin: Titan byczes!

 

kn6kXit.jpg

Hyhy ja poprosze Huntera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta już trwa, screen powyżej prosto z gry, bawię się przednio.

 

Ale jak??

 

Jak mam pre-order z amazona to mogę ciurać??

 

I jak? gdzie kiedy??

 

EDIT: Hahahaha.... świnio Ty jedna :P załadowałem obrazki teraz :P i widzę teraz twój bezczelny żarcik ;)

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy ja poprosze Huntera!

trio_teaser_desktop.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter i ten jego pistolecik...w PVP dostaje palpitacji jak widzę kogoś z nim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, poczekaj az zobaczysz bladedancera;p Na 15 lvl oj bedzie sie dzialo oj bedzie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takie LEGO to ja mógłbym zagrać  :biggrin:

the_buried_city_desktop-670x418.jpg?57ef

Destiny_venus_devastated_coast-670x376.j

Są to grafiki z bety. Na Dualshockerze doszli do wniosku że są to lokacje (włącznie z tymi co Patricko zapodał) z Marsa i Venusa.

http://www.dualshockers.com/2014/06/30/bungies-destiny-beta-will-probably-include-playable-venus-and-mars-locations/

Jeszcze tylko 17 dni  :yes: i aż tyle  :sad:

 

Drugi obrazek przypomina mi Bioshock Infinite  :biggrin:

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten pierwszy obrazek to jest podobno Venus. A ten drugi hmmm.... może Rosja, ale nie wiem sam  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzewa na Wenus? ;)

to tylko gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tam napisali to ten drugi to rysunek a nie screenshot ;) A ze "to tylko gra" - mimo wszystko fajnie miec odrobine realizmu w grach, wtedy latwiej sie wczuc ;) Fajnie by bylo gdyby na roznych planetach dali inne przyciaganie, ale z tego co zauwazylem w Alphie na ksiezycu grawitacja byla podobnej do tej ziemskiej. Niby detal i pierdoła, ale takie rzeczy dodaja smaczku do gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...taa i ucz się na każdej mapie inaczej skakać i rzucać granaty na PVP. 

THX, but No THX!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to grafiki z bety.

Tzn. te arty to są stare jak świat już, bo były chyba pokazane na samym początku jak zapowiedzieli Destiny.

Ale mają być mapki z Marsa i Wenusa, to fakt.

Mars - to będą pustynne klimaty

Wenus - zalesiona mapka, bardziej egzotyczne, tej nie mogę się najbardziej doczekać bo to pewnie tutaj będziemy zbierać szczękę z podłogi przy każdej możliwej okazji.

Z tego co plotki mówią, to ma być po jednej aktywności z każdego trybu na każdej planecie, czyli jeden strike, pvp, itd.

Tak sam jak było w alphie, tylko że na każdej planecie. Nie wiadomo co z raidem, ale mam nadzieję, że go nie będzie, albo jak już to ograniczony w jakiś sposób.

Bazując również na pucharach, widać że Raid również będzie miał swoją wersję Normal i Hard, więc na Hard to pewnie będzie wyzwanie tylko dla najlepszych, czyli dla nikogo innego jak dla czołowej gildii świata "Space Hussars" :P

PS.

Pamiętacie Merkurego? Niestety na żadnych mapkach go nie widać i coś mi się widzi, że mogli go już przesunąć na DLC.

Ale jeśli razem z nową planetą będzie nowy raid, to wchodzę to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodze we wszystko i w kazdej formie w jakiej to nam podadza.  

 

Moze to chore, ale ja juz przepadlem. Zastanowcie sie czy jednak rozsadniej nie bedzie omijac ta gre szerokim lukiem ;p

 

Wiecej raidow w dlc, dla mnie moze tak byc chocby co miesiac, kupie wszytko;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była prawda, że każda aktywność na każdej planecie, to by była bajka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była prawda, że każda aktywność na każdej planecie, to by była bajka:)

Ale tu chodzi o mars i venus , a nie o kazda kazda planete.

 

@UP Naucz mnie tez!

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze w becie beda juz zupdatowane  grimoire progres i karty na stronie,

 

Destiny to chyba pierwsza gra od czasow Mass Efecta w ktorej chce poznac nie tylko fabule, ale rowniez caly swiat,

 

Chce wiedziec wszystko, kazda tejemnice skrywana na kazdej planecie, chce poznac cale universum.

 

Mam nadzieje ze tutaj nigdy nie bedziemy sie nudzic. Jesli jest ciekawy swiat, to poznawanie calej jego  historii jest dla mnie tak samo wciagajace jak sam gameplay.

 

Mam nadzieje ze gra stanie sie na tyle popularna, ze wydanie ksiazek z universum D bedzie tylko kwestia czasu.

 

Dla niektorych to skok na kase (  tak wszystko robia po to aby zarobic -  po to to robia!) , ale jesli mi to sprawia przyjemnosc to tak chce wiecej i wiecej. 

 

Nie wiem jak sie maja ksiazki Halo do ogolnego swiata gry. Moze ktos sie wypowiedziec? Czytal ktos?  Ja czytalem chyba wszystkie ksiazki z Mass Efecta i mi sie one bardzo podobaly.  

 

Mam nadzieje ze tak samo bedzie w przypadku Destiny.  

 

Do wrzesnia jeszcze tyle czasu;/ 

 

 

Tutaj pewne wideo , ktore moze zawierac potencjalne spoilery. Aczkolwiek ...moze byc tu wyjasnione kim sa Straznicy, a moze raczej w jakim stanie sie znajdowali...zanim znalazl ich Ghost.

 

 

 

Nie chodzi tu konkretnie o "zombie", ale o to ze bylismy poprostu martwi.

 

I tak jak znaczenie tekstu z  Grimoire cards czy opsiu sprzetu moze byc dwuznaczne. Tak rozmowa z NPC na koncu filmiku..;p

 

Idac dalej na stronie bungie w opisie "Story" mamy :

 

"No one knows  exactly what happened in those final moments, but we know this : we survived, and we owe our lives to the Traveler." 

 

Tutaj Traveler mogo oddac swoje zycie w obronie nas wszystkich, lub tak jak jest to bardziej prawdopodobne, wszystko zostalo zniszczone, a raczej nasze zycia.

 

"No one knows  exactly what happened in those final moments"- wszyscy zgineli? dlatego nikt nie wie co dokladnie sie stalo, nikt nie pamieta? Bo jak skoro bylismy martwi.

 

"but we know this : we survived, and we owe our lives to the Traveler" - Traveler byl na tyle silny iz zdolal przerzucic czastke siebie w "naszego" Ghosta.

 

I dlatego zawdzieczamy mu zycie bo nas poprostu "wskrzesil". W przypadku Exo na jednej grimoire card jest opis "Reforge" . Czyli no robota nie wskrzesimy , ale ponownie go "wykul swiatlem" (moca) Travelera.

 

Generalnie ma to sens, bo jesli zauwazyliscie w pvp kiedy zginiemy nad naszym cialem ( miesce w ktorym nas zabito) stoi nasz Ghost.

 

Wydaje mi sie patrzac na powyzsze , ze on nie jest tam bo ladnie wyglada, a pojawia sie dlatego zeby nas kolejny raz wskrzesic.

 

Do tej pory zawsze myslalem ze Ghost wybral nas z posrod tlumu ludzi zyjacych w The Tower. Jednak wszystkie te wiadomosci, wskazuja na cos innego.

 

Patrzac na dalsze teksty np w opisie Ziemi widzimy " Our home. After the Darkness swept over us..."

 

Kiedy Ciemnosc nas ogarnela...Ciemnosc jako "nazwa wlasna" jakiegos wydarzenia- czegos co przytrafilo sie nam wszsytkim dlatego mamy tutaj pisana z duzej litery, a nie ciemnosc bo zgasly swiatla. 

 

Jest to kolejna referencja do naszej smierci, a przynajmniej ja tak to odbieram.

 

To narazie tyle. Ja naprawde nie moge sie doczekac, aby poznac to wszystko , skosztowac, dotknac...

 

@down oj tam;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosciarz tez się jaram ale tobie sfiksowało kompletnie  - w pozytywnym znaczeniu  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich

 

śledzę temat od początku, ale puki co nic nie pisałem, bo moja wypowiedz nic nie wniosła by do tematu. Dziś stwierdziłem, że czas milczenia odchodzi w niepamięć!

Dodam, ze tak jak większość was jaram się tą grą jak  Holandia White Widowe'm i również nie mogę się doczekać bety, ogrywałem rownież wersję Alfa. Niestety, nie udało mi się sprawdzić pvp.. Czy dobrze rozumuję więc, jesli stwierdzę, że najpierw wybieramy się na rajd PVE, zdobywamy super broń, np snajperkę z 255 dmg + obrazenia od ognia i z tą oto snajperką smigamy na PVP i jestesmy nie do pokonania? Czy itemy PVP a PVE się różnią i czy twój poziom ubioru PVE ma jaki kolwiek wpływ na Twoj DMG PVP jak i przeżywalność? Kieruję sie tu trochę zasadami starego, ( podkreślam - STAREGO ) World of Warcraft, gdzie ludzie poubierani w itemy z rajdów 40 osobowych byli NIE DO ZABICIA w pvp, nie ważne którą rangę się posiadało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj temat pvp, tam wyczerpaliamy sprawy pvp z alfy do cna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich

 

śledzę temat od początku, ale puki co nic nie pisałem, bo moja wypowiedz nic nie wniosła by do tematu. Dziś stwierdziłem, że czas milczenia odchodzi w niepamięć!

Dodam, ze tak jak większość was jaram się tą grą jak  Holandia White Widowe'm i również nie mogę się doczekać bety, ogrywałem rownież wersję Alfa. Niestety, nie udało mi się sprawdzić pvp.. Czy dobrze rozumuję więc, jesli stwierdzę, że najpierw wybieramy się na rajd PVE, zdobywamy super broń, np snajperkę z 255 dmg + obrazenia od ognia i z tą oto snajperką smigamy na PVP i jestesmy nie do pokonania? Czy itemy PVP a PVE się różnią i czy twój poziom ubioru PVE ma jaki kolwiek wpływ na Twoj DMG PVP jak i przeżywalność? Kieruję sie tu trochę zasadami starego, ( podkreślam - STAREGO ) World of Warcraft, gdzie ludzie poubierani w itemy z rajdów 40 osobowych byli NIE DO ZABICIA w pvp, nie ważne którą rangę się posiadało? 

 

Odpowiem tutaj, aczkolwiek jak Patricko napisal. Prosimy zadawac /czytac odpowiednie tematy.

Mamy Destiny ogolnie ten;p

PvP

Klan/Gidlia 

Temat dla kazdej z klas.

kody klucze itp.

 

Jesli bierzemy bronie/sprzet z pve. Nawet te mega egzotyczne bronie (egzotic= wow legendary) do pvp to poza walorem estetycznym nie maja one zadnej roznicy przyrownujac  je do broni lvl 1 .

Wszystkie statystyki w pvp sa zrownywane do jednego. Nie wazne czy Twoja sniperka ma 255 dmg czy 87. Strzal ze sniperki w glowe = kill, 2 strzaly ze sniperki w jakakolwiek inna czesc ciala = kill.

W pvp sa na takim samym lvl. Tak samo jak nie wazne czy Ty masz 20 lvl i walczysz z lvl 1- macie tyle samo hp . 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kościarz, exotic i legendary to osobne kategorie itemów, gdzie legendary to ta najlepsza :)

Zerknij w trofea, tam masz osobne dla exo i legend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×