Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Jego jeszcze nie widziałem by ktos wydropil, to ze leci tam snajpa wiem, mam juz na arc dmg, próbuje wydropic na pozostale dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze mi za zaliczenie wylosowalo statek razem ze snajperka ;)

Edytowane przez westmar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię cały czas event Queen na ziemi ale już 10 raz albo kask albo zbroja. Czy ma znaczenie którą losową misję robimy Queen od nośnie lootu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to jak z grą w Pomidora tylko tutaj używamy zwrotu RNG. :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez robie od poczatku codziennie bounty u krolwej plus misja na ziemi i jeszcze na oczy nie widzialem snajperki. Dropnal mi tylko statek crypt hammer. Tak samo codziennie bounty vanguard i misji na exotic jak nie ma tak nie ma :)

Orientujecie sie moze kiedy w tym tygodniu maja wprowadzic ten patch na polepszenie lootu?

Edytowane przez uSki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez robie od poczatku codziennie bounty u krolwej plus misja na ziemi i jeszcze na oczy nie widzialem snajperki. Dropnal mi tylko statek crypt hammer. Tak samo codziennie bounty vanguard i misji na exotic jak nie ma tak nie ma :)

Orientujecie sie moze kiedy w tym tygodniu maja wprowadzic ten patch na polepszenie lootu?

W zeszłym tygodniu pisali, że w przyszłym tygodniu więc mam nadzieje że razem z resetem serwerów pojawi się patch.

 

Co do bounty to nie chcę cię dobijać, ale snajperka wypadła na drugiej misji królowej którą robiłem.

Exotic bounty wypadło mi już tyle razy, że je usuwam bo mam już wszystkie 3 bronie i zdobyłbym je pewnie jeszcze 2 razy jakbym bounty robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty jeden usuwasz exotyczne bounty ;p Ja zdobylem invectiva i to mi do szczescia wystarczy, a reszte scierwa usuwam w cholere, bo az szkoda miejsca. A najlepsze bylo jak zobaczylem ze aby ukonczyc jedno bounty na exotica trzeba zrobic 10k killi na crucible :D No chyba kogos tu zdrowo pojeb*lo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest tak, że jednemu leci cały czas, a drugiemu w ogóle. Rzadko kiedy jest coś pośrodku. Ja zrobiłem już setki bounty i ani razu nie dostałem exotycznego. Mam nadzieję, że wraz z patchem sytuacja ulegnie poprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty jeden usuwasz exotyczne bounty ;p Ja zdobylem invectiva i to mi do szczescia wystarczy, a reszte scierwa usuwam w cholere, bo az szkoda miejsca. A najlepsze bylo jak zobaczylem ze aby ukonczyc jedno bounty na exotica trzeba zrobic 10k killi na crucible :biggrin: No chyba kogos tu zdrowo pojeb*lo.

To nie jest 10k zabójstw tylko 10k punktów które zdobywasz z zabójstw guardianów.

Wystarczy 4-6 meczy i masz zadanie wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 10k zabójstw tylko 10k punktów które zdobywasz z zabójstw guardianów.

Wystarczy 4-6 meczy i masz zadanie wykonane.

 

To w takim razie jestem popi**dolony, bo "kill 10 000 guardians" przetlumaczylem na zabij 10 000 guardianow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielu z was napisało juz swoje przemyślenia co do contentu i DLC, więc na ten temat nie będę się już wypowiadał, natomiast to co mnie kuje w oczy to duża dysproporcja między nagrodami z PVE i PVP.

Nie wiem jak u was to wygląda, ale mi się ani razu nie zdarzyło by dostać coś więcej niż niebieski item jako nagroda za PVP a mam ich bardzo dużo za sobą. Mote od light i strange coins lecą mi mniej więcej raz na +/- 50 meczy.

Przykład z trwającego eventu, gdzie legendarny hełm lub zbroję można dostać za zrobienie questa na ziemi w ciągu parunastu minut.

Wiem, że jest to RNG, ale mam wrażenie że na PVE ze strike'ów i raidów gracz jest w stanie dużo szybciej się ubrać.

Mam nadzieje, że pod tym względem Iron Banner mnie miło zaskoczy.

 

Jakie wy macie doświadczenia w tym zakresie?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielu z was napisało juz swoje przemyślenia co do contentu i DLC, więc na ten temat nie będę się już wypowiadał, natomiast to co mnie kuje w oczy to duża dysproporcja między nagrodami z PVE i PVP.

Nie wiem jak u was to wygląda, ale mi się ani razu nie zdarzyło by dostać coś więcej niż niebieski item jako nagroda za PVP a mam ich bardzo dużo za sobą. Mote od light i strange coins lecą mi mniej więcej raz na +/- 50 meczy.

Przykład z trwającego eventu, gdzie legendarny hełm lub zbroję można dostać za zrobienie questa na ziemi w ciągu parunastu minut.

Wiem, że jest to RNG, ale mam wrażenie że na PVE ze strike'ów i raidów gracz jest w stanie dużo szybciej się ubrać.

Mam nadzieje, że pod tym względem Iron Banner mnie miło zaskoczy.

 

Jakie wy macie doświadczenia w tym zakresie?

 

Pozdrawiam,

 

Podobne.

Ale pacz już za pasem więc wtedy wszyscy będą mieć pod dostatkiem czego zapragną i wysypywać aż kieszeni się będą różne staffy ;)

Tak na poważne to nic odkrywczego nie da się napisać jeśli za Raid czy Nightfall potrafi nic nie wpaść...

Na razie jest tak a nie inaczej, więc w jakimś sensie trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie event z nagrodami z pvp, to zgarniesz legendarki, te w pvp występują, sam nie dostałem ale widziałem kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz do mnie?

Zagłosowałem portfelem i nie kupiłem... po becie wiedziałem co to za gierka. Wolałem zostawić $ na Alliena i nowe Lotr.

Heh nie podoba się nie kupować - czyli brak zakupu nie upoważnia do krytyki? :biggrin: Dobre, oj dobre :biggrin:!! Gdybym chciał grindować all night all day, to wróciłbym sobie do WoWa czy innego prawdziwego MMO, a nie sięgał po półśrodki. Gra miała swoje "piekło" developerskie i wszystko to potwierdza - Tych, którzy twierdzą inaczej po prostu pozdrawiam, bo utonęliście w morzu nazwanym Hypem :biggrin:

ja hype'u nie miałem. Kupiłem, gram i jestem zadowolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem i rozumiem, że trzeba na grę jeździć. Naprawdę to rozumiem. I piszę do Was z perspektywy osoby, która śledziła temat i nie była zainteresowana kupnem, nie zahajpowała się jak większość osób w tym temacie. A jednak wydałem dość sporą kwotę (1 raz!) na grę. I był to przemyślany zakup guardian edition, za co dostaniemy w przyszłości wycięte rzeczy, które powinny być w podstawce. Dla mnie to mała rewolucja, bo osobiście nie spotkałem gry, która łączyła by mmo, fps i nie wiadomo co jeszcze. Pomysł mi się podoba, wykonanie póki co też. Obietnic nie czytałem ale na wstępie już wiedziałem, że połączenie Bungie - Acti nie będzie kolorowe. Kto myślał inaczej, to ciemna masa i ignorant. Dość tego, dostaliście dostęp do bety, dostaliście kurde demo i mieliście wgląd w grę. Więc przestać płakać i hejcić, bo dymani jesteśmy na każdym kroku przez wiele innych "instytucji". Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, co przez te 2 lata się zmieni, ile tego badziewia w postaci dlc będzie i co dostaniemy za free (o ile coś dostaniemy). Jak będzie gówno, to drugiej części już nie kupię. Ja nie skaczę po tematach i nie leję ciemnej wody, że np cod jest taki a bf4 taki, coś innego jeszcze takie. Pamiętajcie, przy drugiej części możecie zagłosować portfelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, ludzie musza spobie popi**dolic, taka natura ludzka. Jedni narzekaja, inni sie bawia wiele godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast to co mnie kuje w oczy to duża dysproporcja między nagrodami z PVE i PVP.

Nie wiem jak u was to wygląda, ale mi się ani razu nie zdarzyło by dostać coś więcej niż niebieski item jako nagroda za PVP a mam ich bardzo dużo za sobą.

Wczoraj za przegrany mec pvp dostalem egzotyczna sniperke ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, ludzie musza spobie popi**dolic, taka natura ludzka. Jedni narzekaja, inni sie bawia wiele godzin.

Ja sie bawie wiele godzin i jednoczesnie jestem w stanie krytycznie ocenic gre - to nie natura, tylko uczucie ze ktos mnie zrobil w konia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sam siebie w konia zrobiłeś. Marketing i walenie w butelkę to jedno, a naiwność to drugie. Chyba w tym wieku powinniśmy z tego wyrosnąć. Po prostu oczekiwaliście za dużo w stosunku do tego, co było wiadomo od dawna. Ale luzik, byleby się nie rzucać nożami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy Ty sledziles Destiny, ale w czasie gdy ja sie zaczalem nia interesowac gre przedstawiano zupelnie inaczej. Tak wiec prywatne uwagi kto jest naiwniakiem a kto nie pozostaw sobie :P  Styknie juz tego offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niebieskich engramów też wpadają legendarne bronie ?!

fart!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×