Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam coś od siebie:gre kupiłem w dniu premiery z bialym ps4 ,poczatkowo bylem zachwycony ale po dojsciu do 26lvl cos peklo ,robienie milion razy tych samych wyzwan,spierdolony loot i wiele innych sprawilo ze sprzedalem swoja kopie za 130zl na allegro a kase przeznaczylem na mordor. polityka bungie i activision jest nie do przyjecia i dziwie sie ze sie na to godzicie grajac dalej w ta gre...tu chodzi o zasady ,jak kroja gre przed premiera i daja nam troche wieksze demo za ponad 200zl to jest to bardzo nie fair i gracze powinni olac te gre choc by grafika byla fotorealistyczna a muzyka epicka (zreszta taka jest). ja poczulem sie wydymany i pozbylem sie jej bo nie godze sie na takie traktowanie .recenzja tej gry przez angryjoe jest dokladnie tym czym jest ta gra.

Edytowane przez szeryffo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój stateczek ;)

post-59278-0-09356100-1412102846_thumb.p

Edytowane przez westmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niebieskich engramów też wpadają legendarne bronie ?!

fart!!!

Widocznie tak. Mi za to z legendarnych engramów lecą niebieskie przedmioty.. Odkodowałem już ok. 20 engramów i wylosowałem tylko dwa legendarne przedmioty, oczywiście dla innej klasy :)

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na gre tak bardzo nie narzekam, bo zbyt wiele o niej nie słyszałem przed premierą a dostałem ją w bundlu z konsolą. Hype w moim przypadku był równy zero. Fajnie się grało przez kilka tygodni, story ukończone, level 27 wbity, legendarne i egzotyczne przedmioty zdobyte i wycisnąłem dużo zabawy z tej gry. Dalej już się raczej nie będe wciągał bo wdaje się monotonia, przechodzenie tych samych misji po 100 razy żeby zdobyć ciut lepsze buty nie jest dla mnie. Multiplayer fajny, ale te kilka map to mało.

 

Jedne czego nie potrafie zrozumieć, to dlaczego ta gra wymaga bycia online i współgry z innymi graczami skoro interakcji między nimi nie ma absolutnie żadnej. Ani czata głosowego, ani nawet szybkich komend w stylu "Hej, stój!" "pomóż mi", czy "chodź za mną", a jedyne co moge zrobić to nacisnąć R3 koło przebiegającego gracza by zobaczyć jego ekwipunek. Wymiany i handlu też nie ma absolutnie żadnego. Trochę to dziwne, tak jak by ktoś ci kazał ci iśc na randkę z dziewczyną ale nie moglibyście się ooboje odzywac do siebie. To jest według mnie mankament tej gry i gdyby nie to, że usiłuje być tym czym nie jest , nie było by tyle narzekań.

 

Według mnie powinni zrobić to jako zwykłe offline, z tym że z rozbudowaną fabułą, a kto by chciał grać w teamie ze znajomymi to i tak by przecież mógł. Do tego jak by multiplayer był bardziej rozbudowany gdzie można by zarządzać meczami czy nawet głosowac na mapę i gdyby w 21 wieku był voice chat w grze to żywotność gry znacznie by wzrosła.

 

I pytanie na koniec: czy ktoś wie czy będą jakieś dodatkowe, DARMOWE, mapy online, czy to co mamy teraz to wszystko co dostaną gracze bez season passa?

 

PS. I podsumowując, najlepsze doświadczenie społecznościowe z nieznajomymi graczami w tej grze, to było strzelanie do ciemnej jaskini... a to mówi samo za siebie.

Edytowane przez caballero
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niebieskich engramów też wpadają legendarne bronie ?!

fart!!!

No mi wczoraj z legendarnego engramu wypadla egzotyczna wyrzutnia ;) wiec tez o stopien wyzej. Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wczoraj z niebieskiego wypadl fiolet .. to juz chyba trzeci taki przypadek. Za to Raid znowu poskapil .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje Wam tych rozczarowan. To musi byc bolesne byc tak niezadowolonym z gry za ktora sie zaplacilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje Wam tych rozczarowan. To musi byc bolesne byc tak niezadowolonym z gry za ktora sie zaplacilo.

Wieksze rozczarowanie jest po wydaniu 300zl na łiskacza po ktorym nastepnego dnia nic nie pamietasz , boli łeb i masz zarzygane pol lazienki :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieksze rozczarowanie jest po wydaniu 300zl na łiskacza po ktorym nastepnego dnia nic nie pamietasz , boli łeb i masz zarzygane pol lazienki :biggrin:

 

Łiski to nie wódka, nie piję się żeby się nachlać bo kac gorszy po "kolorowych" niż po wódce.

Szkoda by mi było takiego Ardbega czy innego Bowmore'a do pochalania, chyba że ktoś groszem nie śmierdzi ;) To tak trochę między wódkę a zakąskę.

A tak na poważnie nie ma znaczenia na co wydało się pieniądze, jeśli zapewniano nas że będzie tak a nie inaczej, a było właśnie inaczej, no to człowiek ma prawo być rozczarowany i tyle.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łiski to nie wódka, nie piję się żeby się nachlać bo kac gorszy po "kolorowych" niż po wódce.

 

Każdy pije jak lubi.Jedni wola upić się wódką drudzy whiskey/whisky a trzeci tequila.Jedni profanują pijąc whiskey/whisky z cola drudzy pija z lodem trzeci z woda.

 

Kto żałuje ten żałuje.Pieniądze rzecz nabyta.Lepiej je wydać na cokolwiek niż kisić i zabrać do grobu ;) Każdy ma inne podejście także komentarze typu współczuje raczej nie pasują bo to tak samo jakby komuś narzucać kim ma być i co robić.

 

Wstydź się, wydałeś pieniądze na to ze ci się podoba Destiny a mi nie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo rozczarowujace jest ze studio ktore wypuszczalo do tej pory wg mnie najlepsze gry na xboxa ,dlugie,klimatyczne i wrecz poetyckie zeszmacilo sie za kase i wypuscilo demo w ktore pewnie trzeba bedzie wpompowac z 1000zl zeby wygladalo jak gra bo te 2 dodatki czyli kilka misji na krzyz i strajki na tych samych planetach to nadal smiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie,że ta gra z takim modelem płacenia jest z gory skazana na porażkę.

Ktoś dobrze napisał,ze powinny być darmowe content patche,aby ludzie chcieli dalej grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie juz tak fakt gra srednia. Ale po co walkowac ten temat milion razy? Nikt nie zmusza was do gry. Ja tez pisalem ze gra slaba i szkoda kasy ale co jakis czas ja odpalam i ide na strike albo lansuje sie w wieży. A jezeli chcecie opowiadac jaki macie problem do Ewa Drzyzga was chetnie wyslucha w rozmowach w toku. Tam sa ludzie z takimi problemami ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis krotki update mi wyskoczyl przed chwila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch daje rade. 2 striki i juz legendarka z niebieskiego engramu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch daje rade. 2 striki i juz legendarka z niebieskiego engramu ;)

Widze ze w vanguard strajkach gwarantowane engramy i ogolnie miut ;)

Pacz poszedl a tu taka cichosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wieczorem sie przejde i obadam jak z tym lootem, ale chyba na + bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to może w końcu coś zacznie wypadać  :)  Też wieczorem sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś będzie wiadomo to zdawać relacje. Ja do pracy lece i nie sprawdze. Jutro dopiero ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba nowy system lootu ;) drugi strike wczoraj i exotic shotgun do trzymania w primary weapon Total Remote dostałem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładce missions mam Queens orders, co z tym robić?

Dzięki Queens orders możesz wykonywać misje dla królowej, za które masz gwarantowany legendarny loot. Klata i hełm plus paru osobom wypadły jeszcze jakieś inne rzeczy ale to już randomowo.  Jak jesteś na orbicie to z lewej strony pierwsza od góry. A queens orders dostajesz za bounty dla królowej. 

Bardzo mi się podoba nowy system lootu ;) drugi strike wczoraj i exotic shotgun do trzymania w primary weapon Total Remote dostałem ;D

Super, ja tez wczoraj zrobiłem dwa straiki i dostałem "worek" niebieskiego crapu  :blink:  Ale fakt, że lootu leci więcej, więc pewnie prędzej czy później coś się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×