Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Niszczyciele planet? Może coś a'la ostatni Star Trek ;)

Mam nadzieję, że Acti nie zniszczy tego zbytnio, swoimi chciwymi łapami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jedyna rzecz, która mnie właśnie martwi...

Destiny będzie grą ogromną ze wspaniałym uniwersum, już teraz można sporo poczytać, a co dopiero potem.

Dla mnie cykl życia jednej gry to minimum 2 lata, jeśli będą wydawać odpowiednio dobre DLC, albo nawet i 3 lata, o czym może świadczy stosunek graczy do BF4.

Wydaje mi się, że Bungie sobie aż tak w kaszę dmuchać nie da i wiedzą co robią. Myślę, że teraz w pełni skupiają się nad Destiny, potem będą robić Halo 5 i znów po 2/3 latach pojawi się Destiny 2.

 

Acti wiedział na czym łapy położyć...to im trzeba przyznać.

Jeśli projekt Destiny wypali, to będzie to gra przełomowa w każdym calu.

Już dawno żaden tytuł mnie tak nie wciągał przed premierą, chyba od czasu wyjścia GT5 i śledzenia każdego info z nim związanego.

 

Teraz czekam na E3...podobno Bungie szykuje niezłą bombę + możliwość sporego gameplayu dla obecnych na targach...

Ojj... będzie huczało w sieci na lewo i prawo :D Jako, że pewnie i PS4 nie zabraknie to liczę na jakieś miłe połączenie, bo Destiny to na niczym innym, jak właśnie na PS4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zastanawiają mnie jeszcze sprawy finansowe - gdzieś było chyba powiedziane, że nie będzie abonamentu (chyba, że się mylę). Ale jeśli ta gra będzie faktycznie taka ogromna jak zapowiadają, to będzie to wymagało dość sporawej infrastruktory sieciowej, a to jak wiadomo wymaga $$$. Ciekawe jak Acti rozwiąże tą kwestie i jaki model biznesowy zaproponuje - coś na kształ premium'a z BF'a, masa DLC albo mikropłatności...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, abonamentu i mikropłatności na bank nie będzie, to już Bungie potwierdziło na bank.

DLC mają być i będą, to jest bankowe. Myślę, że DLC będą od jakiś pierdół, typu malowanie kasku, aż po dodatkowe pakiety z misjami, mapami, itd.

Na pewno coś wymyślą. Nie ma obaw.

 

Druga sprawa, to o infrastrukturę nie ma się też raczej co martwić, Bungie + Acti...no na biednych nie trafiło.

Sama sprzedaż gry da im takie zyski, że masakra. Potem DLC i zaraz wypuszczą kolejną grę, która będzie zbierać hajs (Halo 5?).

Destiny jest teraz dla nich oczkiem w głowie, a z tego co Bungie mówi i jak się zachowuje, to naprawdę zależy im na graczach.

Wprowadzając abo, mikropłatności, mówiąc wcześniej że tego nie zrobią...to raczej nie oni.

 

No, ale to na razie tylko gdybanie, na E3 pewnie dowiemy się sporo. Sam jestem tego bardzo ciekaw.

 

W ogóle to mam takie jazdy...już myślę nad gildią forumową, nazwą, barwami, itd.

Totalny odpał...jeszcze E3 za pasem...trochę zluzuje dopiero potem, ale teraz dzień w dzień jazda po wszystkich stronach związanych z Destiny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to bedzie chyba takie Defiance :yes:

Czyli strzelanie w jakims Kosmosie,dungeony,lepsze zbroje,ekwipunek skile itp

Moze byc ciekawie.Moim zdaniem Acti bedzie mialo pole do popisu maja doswiadczenie z Wowa ....czyli,PVP perki gildie maja obcykane.

Wiadomo,ze nie robia to typy,ktorzy pisza "zrobimy sobie MMO" Tylko nie wiemy na czym te MMo polega :shok: (np SWTOR) od EA wiec o Acti jestem spokojny.

Mam nadzieje,ze zobaczymy fajne miasta a w nim setki ludzi na jakims realmie :P gdzie bedziemy mogli pisac,handlowac itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj, bo troszkę pomieszałeś :)

 

Acti tutaj nic nie robi, oni TYLKO sypią kasą. Całą grę od początku do końca robi Bungie (goście od Halo) i nikt inny.

Stworzyli sobie do tego swój własny engine do tworzenia świata, o nazwie "Gragnok". Można znaleźć kilka screenów w necie.

Bungie za wszelką cenę stara się unikać stwierdzenia MMO, więc coś jest na rzeczy, że MMO z krwi i kości to nie będzie.

Określają tą grę jako "Shared World Shooter", czyli w wolnym tłumaczeniu "wspólna strzelanina z całym światem".

 

Czy to będzie tylko naparzenie do obcych? Można powiedzieć tylko i aż, bo wszystko to kwestia tego jak zostanie do zorganizowane.

Ale jeśli ktoś myśli, że to będzie tylko kampania + kilka mapek w online do biegania, to najwyraźniej nie wie czym jest Destiny.

Tutaj będziemy mieć masę opcji znanych właśnie z gier MMO, czyli główne miasta (wieże), gdzie wszyscy gracze będą się spotykać.

Będą misje, które będzie można robić solo, albo coop. Będą raidy, czyli cholernie trudny wyzwania, tylko dla sporych grup ludzi.

Dodatkowa będzie można robić gildie, a granie ze znajomymi czy obcymi ma być główną zaletą tej gry.

Pomijam również fakt, że walki pomiędzy graczami również będą. Walki gildii to będzie świetna sprawa :)

 

Nie można traktować tej gry jako pełnoprawnego MMO, ale z drugiej strony wszystko za tym przemawia.
Sami twórcy określają tę grę sandboxem, a to co będziemy robić w grze, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bungie już nigdy nie będzie robić Halo. Czwartą część już była autorstwa studia 343.

Jestem przekonany, ze dostaniemy również standardowy tryb multiplayer. Za dużo mają do stracenia pomijając go.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi Ci o standardowe strzelanie?

Na pewno będzie taki tryb, może zrobią coś w rodzaju aren, rankingów, itd.

Robisz swój team i startujesz :biggrin: Byłoby to genialne :)

Na chwilę obecną ludzie rozpracowują 5 klasę obcych :)

Screen-Shot-2013-05-19-at-2.04.22-PM.png

4 pierwsze znamy, została ostatnia kratka po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrick tak pisałeś o tej grze ostatnio na SB, że aż postanowiłem się zagłębić. Jakoś wcześniej się nią nie interesowałem, a teraz wkręciło mnie podobnie jak Ciebie ;p

Nieźle się zapowiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja już czekam z wywieszonym jęzorem :)

 

Mysle ze oni preferuje Twoj wywieszony portfel ;).

 

Ja tam poczekam na pierwszy konkretny gameplay wtedy sie oceni, nie bede sie napalac samymi informacjami i konceptami (choc sa sliczne) :biggrin:

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai, nie wiem na ile śledzisz Bungie i to jak pracują.

Ale to w jaki sposób utrzymują kontakt z ludźmi i jak podchodzą do wszystkiego, to po prostu wzór do naśladowania. Za czasów Halo jedynie trochę czytałem o nich, ale teraz czytam dosłownie wszystko :)

Ciągle updaty, regularne odpowiadanie na pytania ludzi, zachęcanie do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat tego co chcieliby ludzie zobaczyć, prowadzą rozmowy z fanowskimi stronami, np. Destiny News, itd. itp. A najważniejsze jest to, że cały czas powtarzają iż to gracz jest dla nich najważniejszy i wszystko wokół niego się będzie obracać. Tak, wiem, oklepany tekst. Ale patrząc na całokształt ich pracy jestem w stanie w to uwierzyć.

Oni tą grą próbują zdefiniować rozrywkę online na konsolach na nowo. Na ile im się to uda? Wierzę, że się uda i to bardzo, bo jednak 6 lat prac nad grą to jednak trochę jest. Mają zaplecze i masę doświadczenia.

Bungie to jedna z bardzo już nielicznych firm, która grę robi z pasji. Widać, że naprawdę podoba im się to co robią. Nie decydowali by się raczej na 10 letni kontrakt z Acti, gdyby chcieli zrobić grę na odwal się.

To, że chcą zarobić to normalne. Za taką grę jak Destiny zapłacę im z radością, bo należy im się jak cholera. Wezmę nawet kolekcjonerskie wydanie za 500zł,gdy takowe będzie. Oczywiście jeśli gra spełni oczekiwania, ale jestem bardzo dobrej myśli, co rzadko mi się zdarza przed premierą jakiejkolwiek gry :)

Od bardzo dawna nie ekscytowałem się tak żadną grą przed jej premierą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przeszedlem kazde Halo oprocz WARS wiec cos tam wiem o tym Bungie i ich umiejetnosciach ;), jednak sledzic ich nie sledze. Na pewno sa w stanie dostarczyc wysokiej jakosci infrastrukture sieciowa, jednak chcialbym najbardziej aby to MMO (tak to nazywajmy dla wygody) nie nudzilo sie po 5 minutach jak inne proby wtloczenia FPSow w ten gatunek.

Bungie moze sie ta sztuka udac, ale tak jak napisalem, bede powsciagliwy dopoki nie zobacze jakiegos materialu, jesli mnie chwyci, bede pierwszy w kolejce po gre, chetnie bym polatal ze znajomymi w party i postrzelal do roznych rzeczy, takie gry jak CoD czy BF mnie zmeczyly juz 2-3 lata temu (ostatni fps na multi przy ktorym sie wybornie bawilem to byl Bad Company 2) i taki powiew swiezosci by sie przydal, nie stawia na kompetytywna rozgrywke, a na kooperacje na masowa skale - to moze byc epickie, tylko tak jak mowie, musi sie udac, bo wszelkie proby scalenia MMO-FPS poki co konczyly sie fiaskiem, no ale to Bungie, zobaczymy, projekt na pewno jest w CHOOY ambitny :).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


 
Najbardziej się ucieszyłem z infa a samym końcu - gamplay pokażą na E3 na konferencji Sony :)
 
EDIT: Podmieniłem na Full HD. Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh...dobry klimat, dobry!

Krótki, ale treściwy.

Cały czas walczą w 3, mam nadzieję, że party będzie można robić większe, minimum 5 osób.

Bronie zapowiadają się mega kozacko. Kolos na końcu, oblężenie przeciwników.

Można również wywnioskować, że będą różne rodzaje amunicji, bo strzelał przez tarcze, jeśli dobrze widziałem.

Po obejrzeniu trailera na spokojnie w HD, zobaczyłem, że jednak miał rewolwer, który był "naelektryzowany".

Możliwe, że będą bronie podobne do tych z Borderlands, czyli od razu z daną siłą.

Mimo wszystko moment ze snajpą wygląda super. Widać klasyczny styl grania, walimy ze snajpery z ukrycia, po czym bronimy się przed szturmem wroga.

No i zakończenie. Widać, którą konsolę Bungie preferuje :biggrin:

Nie dajcie się zwieść! Zwycięzca jest tylko jeden :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły, klimatyczny trailer...

Pozostaje czekać do konferencji na więcej - ale też dołączam do fanów czekających na tą produkcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackhawk, na E3 ma być gameplay i bodajże LAN Play. Już mówili o tym bardzo dawno.

Oby to tylko nie był jakiś mega stary build, bo trochę szkoda by było zobaczyć jakąś pre-alpha wersję, która ni w ząb nie odzwierciedla oryginału.

Mimo wszystko czekam jak cholera. Co by nie było, będą pierwsze gameplaye, a w sieci zaroi się od nowych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, co tak bardzo zraziło Bungie do Microsoftu, że swój nowy hitowy tytuł tworzą jako "małego" exclusive'a dla PS3/PS4. No bo nie ma przypadku w tym, że promują się na konferencjach Sony. Mało tego - Activision również przeprosiło się z Sony. Może i promują Call of Duty: Ghosts jako grę w pierwszej kolejności na Xboxa, ale za to Bungie to tytuł głównie dla PlayStation. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że M$ najpierw cisnął ich, żeby robili nadal Halo tylko i wyłącznie na Xboxa.

Bungie pewnie już miało tego dość i postanowiło zrobić coś nowego, bo jednak z Halo to już chyba co mogli to zrobili.

Dali prawa 343 i to oni teraz robią Halo na Xboxa.

Może też dostrzegli potencjał drzemiący w PS4? Albo po prostu chcieli odmiany po tylu latach spędzonych w obozie Microsoftu.

Co by nie było, jestem mega zadowolony, że Bungie otwarło się na Sony i robi tak wspaniałą grę jak Destiny, głównie z myślą o PS4 :biggrin:

Tak tak, wielu mówi, że gry będą wyglądać tak samo. Multiplatformy na PS3/X360 też miały wyglądać tak samo, a co się działo z niektórymi tytułami to sami wiecie. Niby była różnica w architekturze, a teraz sprzęt praktycznie taki sam, ale jednak Sony ma mocniejszą konsolę tym razem i wydaje mi się, że nie będą się oszczędzać z jej wykorzystaniem.

Myślę też, że Bungie na początku będzie badało grunt. Bo jestem pewny, że Destiny na starcie nie będzie wykorzystywać nawet 70% mocy konsoli.

Dopiero w kolejnych DLC, patchach oraz rzecz jasna kolejnych częściach będziemy dostawać coraz to lepszą i lepszą grę.

Najważniejsze dla nas jest to, że mamy na co czekać. Jestem podekscytowany i liczę, że spędzę setki godzin z tą grą.

Być może będzie to w końcu pierwszy tytuł, do którego zakupię DLC? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, co tak bardzo zraziło Bungie do Microsoftu, że swój nowy hitowy tytuł tworzą jako "małego" exclusive'a dla PS3/PS4. No bo nie ma przypadku w tym, że promują się na konferencjach Sony. Mało tego - Activision również przeprosiło się z Sony. Może i promują Call of Duty: Ghosts jako grę w pierwszej kolejności na Xboxa, ale za to Bungie to tytuł głównie dla PlayStation. 

 

Ta gra będzie nawet na PS3 i Xboxa360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę też, że Bungie na początku będzie badało grunt. Bo jestem pewny, że Destiny na starcie nie będzie wykorzystywać nawet 70% mocy konsoli.

Pytanie czy jakakolwiek z obecnie tworzonych gier na PS4 i X1 będzie wykorzystywać choćby 50% mocy nowych konsol? Zobaczcie na pierwsze Unchartedy i porównajcie je z tym, co teraz wydawane jest na PS3 i nie mówię tutaj o U3, ale np. o Far Cry 3, czy o Tomb Raiderze i tego typu tytułach, które na pestrójce wyglądają świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×