Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy po konserwacji cokolwiek się zmieni w becie. Mam nadzieję, że nie będą nas męczyć tym słabym "eventem" do końca bety... Bo na bank go dadzą dla Xbotów też.

Sam tryb bez skalowania fajny, ale nic poza tym. Zresztą... W co ja wierzę...

Mars też rzeczywiście jest dziwną mapa. Nie ma na niej takiej płynności w poruszaniu się jak na pozostałych. Przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem. Rozmieszczenie flag, korytarzy i ścieżki poruszania się mają dziwną linię. Nie wiem jak to powiedzieć, ale wszędzie biegamy praktycznie po okręgu, a tutaj jest zupełnie inaczej. Może jakbym dłużej pograł niż raz to bym się wczuł, ale Bungie wolalo raczyc nas "genialnym" księżycem.

PS.

Galahad-C w becie został prawdopodobnie usunięty. Na jego miejsce wskoczył Shingen, a Galahad-B nadaje się świetnie do PVP, zaś Cydonia i Shingen do PVE.

W pełnej wersji mam nadzieję, że w końcu postrzelamy czymś sensownym, a te crapy szybko zostaną przerobione na frytki.

PS2.

Mam dziwne wrażenie, że w podstawowej wersji gry dostaniemy tylko Ziemię, Księżyc, Wenus i Marsa. Merkury, Jupiter i Saturn zostaną pewnie wrzucone do DLC i to w odstępach kilku miesięcy, coś jak dodatki do BFa. Przecież przez te 2 lata muszą coś dawać non stop, te 2 DLC na premierę to chyba tylko przedsmak tego co będzie potem a przynajmniej mam taką nadzieję. Zastanawia mniej czy będą w formie Season Passa czy jednak każde osobne Osobiście wolałbym Season Pass i mieć z głowy. Ale wtedy znowu koszt gry rośnie nam do 500 zł pewnie minimum (pomijam już kolekcjonerskie wydanie). Śmiejemy się z BFa czy CODa, a tutaj będzie pewnie to samo, do tego masa pierdól za dolara lub dwa. Co jak co, ale na wydymaniu graczy Activision zna się najlepiej. Nawet EA może im buty szorowac.

Nie zrozumcie mnie źle, ta gra jest dla mnie małym arcydziełem i kupię do niej wszystko co tylko możliwe.

Boje się jedynie o to, że szybko wkradnie się monotonia. Mówiąc szybko mam na myśli minimum miesiąc ostrego grania.

Czekam na wrzesień jak na zbawienie. Muszę wymyślić jakieś ściemy, żeby mieć wolny czas i spokojnie do końca miesiąca cieszyć się gra bez przerywania :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mars też rzeczywiście jest dziwną mapa. Nie ma na niej takiej płynności w poruszaniu się jak na pozostałych. Przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem. Rozmieszczenie flag, korytarzy i ścieżki poruszania się mają dziwną linię. Nie wiem jak to powiedzieć, ale wszędzie biegamy praktycznie po okręgu, a tutaj jest zupełnie inaczej.

Ta mapa jest chaosem, jest zbyt ciasna jednocześnie i na snajperkę i na strzelbę. Ścieżki są w istocie dziwaczne, a strona zaczynająca przy C ma przewagę w postaci dwóch stref znajdujących się 5 sekund drogi od siebie. Akcja skupia się praktycznie w jednym miejscu - strefie C - która jest strefą śmierci, położona nisko i otoczona przez idealne pozycje umieszczone wyżej, z których można masakrować każdego, kto będzie na tyle głupi, by tam wejść. Potem oprawcy wchodzą, żeby przejąć strefę, a odrodzone ofiary teraz zajmują pozycje i sytuacja się odwraca. Beznadzieja.

 

PS.

Galahad-C w becie został prawdopodobnie usunięty. Na jego miejsce wskoczył Shingen, a Galahad-B nadaje się świetnie do PVP, zaś Cydonia i Shingen do PVE.

W pełnej wersji mam nadzieję, że w końcu postrzelamy czymś sensownym, a te crapy szybko zostaną przerobione na frytki.

Shingen chyba też potrafi zabłyszczeć w PvP :P Nie mam tej pukawki, ale ilu już widziałem masakratorów z nią... i to, że nie mogę jej znaleźć, boli mnie nieznośnie.  Sam przerzuciłem się z Galahada-B na Cydonia-AR3 i IMO ta druga do PvP jednak skuteczniejsza, ale wiadomo - każdy gra inaczej.

 

Śmiejemy się z BFa czy CODa, a tutaj będzie pewnie to samo, do tego masa pierdól za dolara lub dwa. Co jak co, ale na wydymaniu graczy Activision zna się najlepiej. Nawet EA może im buty szorowac.

Nie zrozumcie mnie źle, ta gra jest dla mnie małym arcydziełem i kupię do niej wszystko co tylko możliwe.

Oj, z tym szorowaniem butów to raczej na odwrót :P Acti klepie CoDy co roku, ale nie możesz zapominać, kto wymyślił jeden z największych syfów, czyli Online Pass, którego Acti (jako jedyny duży wydawca) nigdy nie wprowadziło do swoich tytułów. No i to EA zaczęło trwające do dziś dymanie graczy poprzez upraszczanie marek ze swojego portfolio mniej więcej do poziomu wody w klozecie. A co było z Dungeon Keeperem, najlepszym przykładem na to, jakim gównem jest model freemium? Acti to świętoszki przy EA, dodatki mają kompletnie przecenione jedynie, ale kto dziś takich nie ma. Czuję, że totalną potęgę EA w temacie śmieciowych, przecenionych dodatków na 30 minut, przepakowanych postaci o wątpliwej tożsamości rasowej i seksualnej za 15$ oraz sterty mniejszego chłamu po 1 czy 2$ zobaczymy przy Dragon Age 3.

 

I ten drugi akapit w kontekście tego pierwszego też nie brzmi najlepiej :P Wiesz, że Acti będzie chciało Cię wydymać, ale świadomie im na to pozwolisz przez sentyment do świetnej gry. Właśnie tak rodzi się konsumencka ignorancja, o czym na pewno dobrze wiesz (nie żebym Cię o nią posądzał). I najgorsze jest to, że ja w niejednym przypadku zrobię tak samo :fool: Jak grę się uwielbia, to się ja wspiera. Szkoda tylko, że tak mało tej kasy płynie do faktycznych autorów owych arcydzieł, a tak dużo do tych odpowiedzialnych za zmienianie tych arcydzieł w crapy.

 

No i to tyle w nawiązaniu do Twoich przemyśleń, a tak ogólnie już dodam od siebie, że i mi gra spodobała się bardziej niż myślałem że się spodoba i jestem nastawiony pozytywnie do jej kupna. Po prostu wciąga cała kunsztowna mechanika i gra ma bardzo oryginalny klimat. PvP mnie wsysa również, choć to po części pewnie dlatego, że dobrze mi idzie. Na pełniaka chciałbym jedynie więcej różnorodnych miniquestów na eksploracji, może jakieś sekrety, jaskinie, skrzyneczki, mini-bossowie, takie rzeczy IMO bardzo tu pasują, a także różnorodność buildów i większy aspekt w co-opa w co-opie, coś bliżej Borderlands w temacie synergii zdolności i złożoności taktyk, zamiast tego że trzech gości stoi i po prostu pruje w jedno miejsce z wszystkiego co się da, unikając ewentualnie jakiegoś 1HK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ominął mnie ten cały hype na tą grę. Ale postanowiłem sprawdzić betę. Wczoraj grałem trochę późnym wieczorem i tak mi się spodobało,że dziś wstałem ponad godzinę przed budzikiem aby pograć i dobić do 5lvl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica w dostępności materiału w becie pomiędzy normalnymi użytkownikami konta a posiadaczami abonamentu PS Plus? Wyczytałem taką ciekawą nowinkę tylko za bardzo nie rozwinęli wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica w dostępności materiału w becie pomiędzy normalnymi użytkownikami konta a posiadaczami abonamentu PS Plus? Wyczytałem taką ciekawą nowinkę tylko za bardzo nie rozwinęli wątku.

Jest.

Bez Plusa nie pograsz z ludźmi, nie wejdziesz do Wieży, czyli większość zawartości cię ominie,

To jest gra wieloosobowa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest.

Bez Plusa nie pograsz z ludźmi, nie wejdziesz do Wieży, czyli większość zawartości cię ominie,

To jest gra wieloosobowa

 

Mój błąd. Nie Napisałem że mam wersje na PS3. A jeśli chodzi o PS4 to zrozumiałe :biggrin: Mogłem zajarzyć że o tą wersje chodziło w tym artykule. Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest.

Bez Plusa nie pograsz z ludźmi, nie wejdziesz do Wieży, czyli większość zawartości cię ominie,

To jest gra wieloosobowa

Do wieży nie wejdziesz? To jak niby graty ludzie mieli by kupować i gadać z npc,ami ? Wydaje mi się, że coś pokręciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shingen chyba też potrafi zabłyszczeć w PvP :P Nie mam tej pukawki, ale ilu już widziałem masakratorów z nią... i to, że nie mogę jej znaleźć, boli mnie nieznośnie.  Sam przerzuciłem się z Galahada-B na Cydonia-AR3 i IMO ta druga do PvP jednak skuteczniejsza, ale wiadomo - każdy gra inaczej.

 

Shingen-C z Focus Lens FLS2 i Feeding Frenzy po prostu wymiata. Porównując go do Sahary-AR3 co grałem wcześniej na tym etapie jest to najlepsze dostępne auto rifle jak dla mnie. Co do dropu to chyba już 3 razy ja miałem z encryptów :D. Może dlatego że dużo farmie repa a nie gram PvP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem trochę dłużej i podzielę się wrażeniami. Skończyłem story i moja rekacja to było coś na kształt "meh, można pograć, ale dupy nie urywa". Przed sprawdzeniem PvP postanowiłem dobić do 8go lvl i odpaliłem ride (?), wybaczcie, nie pamiętam dokładnie nazwy, w każdym razie opcje coop PvE, tam gdzie walczy się z tym wielkim czołgiem, a później z lewitującym okiem. Trafiłem na jednego ogarniętego gracza i strasznie mnie wciągnęło, bardzo przypomina mi to mój ukochany tryb multi z ME3. Spodobało mi się na tyle, że na pewno kupie - preorder można złożyć za ~200zł, a gra zapewni dziesiątki zabawy online, więc ciężko się nie zdecydować. Mam tylko nadzieję, że w becie pokazali tylko małą część czekających nas we wrześniu możliwości.

 

Btw gra bardzo dużo zyskuje, kiedy gra się z kimś ogarniętym. Nie musi to być znajomy, nie musimy mieć z nim łączności, wystarczy, żeby nie biegał bez sensu jak kurczak ;) dwa razy podczas potyczki z czołgiem zabrakło mi amunicji do wszystkich trzech rodzajów broni, podbiegłem do współgracza i ammo mi się odnowiło, wydaje mi się, że gość użył na mnie jakiegoś przedmiotu, to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ten Shingen-C ma ataku? Sporo dobrego słyszałem o tej broni, ale w necie nigdzie nie mogę znaleźć jej statystyk... tylko wersji B i D :)

ja w tym momencie korzystam z Jigoku SR3-SL i jest całkiem zadowolony (62 atk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Jigoku to seria Scout Rifle o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze pamiętasz :) tutaj jeden klik = jeden strzał :) pewnie dlatego Shingen jest lepszy po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ten Shingen-C ma ataku? Sporo dobrego słyszałem o tej broni, ale w necie nigdzie nie mogę znaleźć jej statystyk... tylko wersji B i D :)

ja w tym momencie korzystam z Jigoku SR3-SL i jest całkiem zadowolony (62 atk)

http://destinynews.net/weapons/

 

może to Ci się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subclassa huntera bedzie miala skill dzieki ktoremu podczas kucania nieruchomo bedzie niewidzialny.

 

Czy ich tam w Bungie popyerdolilo ? To przeciez zrujnuje PvP jak wiekszosc Yanuszy bedzie brac hunterow zeby na kamieniach lub w krzakach kampic ze snajperka w kuckach. :mellow: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subclassa huntera bedzie miala skill dzieki ktoremu podczas kucania nieruchomo bedzie niewidzialny.

 

Czy ich tam w Bungie popyerdolilo ? To przeciez zrujnuje PvP jak wiekszosc Yanuszy bedzie brac hunterow zeby na kamieniach lub w krzakach kampic ze snajperka w kuckach. :mellow:

 

Wczoraj odpalam Destiny, patrzę Bansai jest w grze to ch... dołączyłem do niego, atu co?? Siedzi żyd na kamieniu w bezruchu... I tak z 10 minut czekałem :P I zero reakcji :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich,

To i ja pozwolę sobie dołożyć swoje 5 groszy. (Fanboy mode ON) Gra wręcz ocieka zajebistością i nie jestem w stanie powiedzieć o niej nic złego.

Od zawsze bardziej wolałem PVE od PVP i tutaj się nie oszukałem. Grając sam bawiłem się bardzo dobrze, a grając z innymi graczami było jeszcze lepiej. Już wiem, że spędzę długie godziny na przechodzeniu Story i robieniu wszystkich instancji i Raidów :D

PVP- tutaj też nie mam na co narzekać (oprócz mapy na księżycu :p ), co prawda moje wyniki są cienkie jak kompot ze ścierki, ale nie przeszkadza mi to w dobrej zabawie.

Co tu więcej mówić, byle do premiery.

 

Jakby ktoś się zagrac to zapraszam PSN: Aquel88xx

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pilnował kamienia żeby mu nikt nie ukradł ?XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę wchodzisz w mecz, a tam nie widać ani jednego przeciwnika :biggrin:

wszystko zależy od tego jak cooldown będzie miała taka umiejętność. Ja sam gram i w pełną wersję też mam zamiar grać hunterem i z chęcią przyjmę takiego perka. Ciekawe też, jak będą na to reagować boty.

 

Btw jeśli faktycznie maksymalny lvl będzie 20, to wydaje mi się, że mało będzie ludzi grających tylko i wyłącznie jedną klasą.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lvl 8 wbity, misje na Ziemi pokończone, zostaje coś jeszcze w becie do roboty oprócz pvp? O eventach wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subclassa huntera bedzie miala skill dzieki ktoremu podczas kucania nieruchomo bedzie niewidzialny.

 

Czy ich tam w Bungie popyerdolilo ? To przeciez zrujnuje PvP jak wiekszosc Yanuszy bedzie brac hunterow zeby na kamieniach lub w krzakach kampic ze snajperka w kuckach. :mellow:

A jak większość Januszy napie***la Titanami i wali Strike'ami, to może jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak większość Januszy napie***la Titanami i wali Strike'ami, to może jest ok?

 

Zaczyna się :biggrin: Tytan żeby użyć Fista musi być blisko żeby był efektywny, ale najpierw musi podejść :P a z reguły wiemy jak się to kończy gdy jest ogarnięty hunter z dobrą snajperką kampiący w miejscu :)

Ale każda klasa ma plusy i minusy więc nie ma co się rozpisywać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpalam Destiny, patrzę Bansai jest w grze to ch... dołączyłem do niego, atu co?? Siedzi żyd na kamieniu w bezruchu... I tak z 10 minut czekałem :P I zero reakcji :P

 

Zauwazylem ze dolaczasz, usiadlem na wzgorzu, zapalilem fajke i czekalem az sobie pojdziesz :teehee:.

 

a tak serio to afk bylem

 

 

@kloose

 

A to niby Golden Gun huntera lub ten Void Ball warlocka sa slabe ?

 

Poza tym ten skill trzeba naladowac, a pizdy na tym buildzie beda mogly sobie non stop kucac i byc niewidzialne.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie będzie tak, że będzie niewidzialny do momentu strzału?

W Crysisie też w online to było i średnio się sprawdzało, a tam można było normalnie biegać jako niewidzialny.

Na pewno będzie poświata jak będzie niewidzialny + mapy są tak małe, że nawet jak kogoś ściągnie, to jego też zaraz ktoś ściągnie.

Już teraz kampią ludzie ze snajpami na Wenusie, to aż się boje co będą robić w pełnej wersji.

Jak na razie najlepsza mapa PVP to Ziemia wg mnie. Jest świetnie wyważona, dobrze rozłożone flagi, mało miejsc do kampienia, itd.

Najgorsza to zdecydowanie księżyc, jak już widzę, że wylosowało tą mapę to mnie zbiera...

Po kiego grzyba te pojazdy? Czołg jest tak OP, że to się w palę nie mieści. Nie wiem po co oni to dali, ale oby to była jedyna mapa z pojazdami (chociaż pewnie nie będzie).

Co do skilli klasowych to zarówno titan i warlock mnie tak nie drażnią jak hunter.

Ten jego pistolecik zabija 1 strzałem i w dodatku może to robić z dystansu. Warlock ma taki semi-dystans, a titanem trzeba podejść praktycznie pod przeciwnika.

Wg mnie titan to najtrudniejsza klasa do PVP, ale dająca najwięcej satysfakcji, przynajmniej mi. Trudna w kategoriach używania skilli, bo przy normalnym graniu żadna klasa nie robi różnicy.

Jeszcze wracając do huntera, to on tam ma skilla penetrującego dla tego pistoleciku swojego ^_^ Wtedy jak się ustawią ludzie w linii to może zgarnąć nawet 2 kile jednym strzałem...

W ogóle tak wczoraj rozmawiałem z Twinem bodajże, i tam jest jeszcze miejsce na 3 subclassę. Jestem ciekaw czy będą 3 czy 2 w końcu.

Możliwe, że 3 będzie już na 20 levelu i będzie robić jakąś rzeźnie, albo będzie to jakaś hybryda tych dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że są słabe. Ale skoro Wy macie swoje Skille to i Hunterom się coś należy. Zresztą, jak ma w ogóle wyglądać ta cała niewidzialność? Jak będzie można strzelać w trakcie jej działania, to faktycznie kicha bo pełno kamp będzie lezeć po krzakach (teraz najwięcej chyba na Księżycu ich), ale jak będzie służyć tylko do ukrycia się, to why not...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×