Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest tak , ze kupujac DLC w zstawie , to rezerwujesz sobie do nich pierwszenstwo w momencie wypuszczenia?

Edytowane przez nestinioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic o tym nie wspominali, więcej będzie pewnie wiadomo bliżej premiery, może też dadzą możliwość zakupu dlc w zestawie (bez gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek po 50 dniach od premiery, dosc szybko. WoW miałby juz 59 dodatków. :P

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie jest podane ze te dwa dlc które się kupi w zestawie wyjdą do jesieni 2015. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie z linkiem do oficjalnej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek po 50 dniach od premiery, dosc szybko. WoW miałby juz 59 dodatków. :P

Ale to nie WoW tylko gra na konsolę.

Oficjalnie jest podane ze te dwa dlc które się kupi w zestawie wyjdą do jesieni 2015. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie z linkiem do oficjalnej wiadomości.

Do jesieni 2015 to te dodatki są na wyłączność dla użytkowników PlayStation. Potem dopiero Xboty je dostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na konsole czy nie, nie wazne. Wazne jest, ze 50 dni to pewnie dla 70 procent klinetów zbyt mały czas by poznać całą zawartość gry, tak mysle. A tu już buum dodatek na horyzoncie. Taki jeden isntance czy jakaś planetka to nic strasznego, ale w przyszłosci będą pewnie nowe Klasy postaci, upgreade lvlu do 30, 35,50, kto wie? I nowe talenty.. ale się rozmarzyłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na konsole czy nie, nie wazne.

Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak ważne ;)

Co do tych 50 dni to kto tu powiedział? Bo linka do źródła nie widziałem. Pierwsze słyszę o jakiś 50 dniach.

Po przerwie Bungie obiecuje eventy, stałe nagrody (przejdą pewnie do full wersji) oraz inne niespodzianki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie WoW tylko gra na konsolę.

Do jesieni 2015 to te dodatki są na wyłączność dla użytkowników PlayStation. Potem dopiero Xboty je dostaną.

A czy cos wiadomo , kiedy te DLC maja wyjsc?:)plus minus:)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy cos wiadomo , kiedy te DLC maja wyjsc?:)plus minus:)

Nie ma dokładnej daty, można napisać że zamiast 50 dni to będą do 100 dni i też może to być racja.

Będzie oficjalne info od Bungie to wszyscy się dowiedzą od razu, spokojnie.

Najpierw trzeba ograć podstawkę, a tam raczej będzie co robić.

Teraz zastanawia mnie co tam Bungie chce nam dać w Becie na stałe, bo już napisali "permanent items" na swoim tweeterze :biggrin:

Eventy to mam nadzieję coś innego i PVE, a nie wiecznie ten Iron Banner :P

PS.

Zaczynają ruszać fanowskie stronki :biggrin:

http://destinytracker.com/

Fajna strona do sprawdzania postępów PVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od poniedzialku do jutra  mam wolne , a tu taka lipa z ta przerwa:) Zapowiada sie fantastyczny wrzesien :) ( i oby kolejne miesiace z ta gierka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na konsole czy nie, nie wazne. Wazne jest, ze 50 dni to pewnie dla 70 procent klinetów zbyt mały czas by poznać całą zawartość gry, tak mysle. A tu już buum dodatek na horyzoncie. Taki jeden isntance czy jakaś planetka to nic strasznego, ale w przyszłosci będą pewnie nowe Klasy postaci, upgreade lvlu do 30, 35,50, kto wie? I nowe talenty.. ale się rozmarzyłem..

 

A może wręcz przeciwnie - te wspomniane 50 dni może być aż aż żeby poznać całą zawartość gry ;) O ile będzie to 50 dni. Nie ma jednak co ukrywać że producenci od dłuższego czasu robią niezbyt fajnie wydając gry okrojone o część contentu który potem ląduje jako DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie Bungie obiecuje eventy, stałe nagrody (przejdą pewnie do full wersji) oraz inne niespodzianki.

A pozwolę się zapytać , a skąd masz takie informacje ?:) bo na stronie i fan page'u nic nie widziałem :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pozwolę się zapytać , a skąd masz takie informacje ? :) bo na stronie i fan page'u nic nie widziałem :sad:

Stąd:

mfXqga3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd:

mfXqga3.png

 

no to teraz podniosłeś mi ciśnienie :P już totalnie nie będę mógł się doczekać powrotu bety... mam tylko nadzieję, że nie będą to eventy trwające 2h o 23 naszego czasu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy znowu będziemy mogli grać ? :laugh:
Bo mam jakieś dziwne zachowania .. sprzątam itd :biggrin:

Edytowane przez Lightbringer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz odpalić warframe bo to taka namiastka destyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ruszy podobnie jak 17, czyli pod wieczór 23 lipca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem , zeby jeszcze pograc przed robota do 5 , kimnac sie na trzy i ruszyc  z kopyta:) W takim razie bedzie trzeba anulowac kino z dziewczyna :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady ;) kino z dziewczyną też jest ważne :P na Destiny będziesz miał od września dużo czasu, a dziewczyny już możesz nie mieć do tego momentu :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja rozumie tylko specjalne eventy no i mecze pvp ;P story trzeba będzie ogrywać w "wolnym" czasie :biggrin:

Edytowane przez thegrim
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady ;) kino z dziewczyną też jest ważne :P na Destiny będziesz miał od września dużo czasu, a dziewczyny już możesz nie mieć do tego momentu :biggrin:

Akurat zrozumie , wie ze beta konczy sie lada dzien:):)

 

Czas zweryfikuje nasz zwiazek:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy update, tips and tricks for beta strike: 

 

http://uk.ign.com/videos/2014/07/22/destiny-bungies-tips-and-tricks-for-the-devils-lair-strike-mission-ign-first


 

 

Dodatkowo:

 

Jeszcze nie wyszlo Destiny (1), ale mysle ze informacja godna uwagi: 

 

Postac ktora stworzymy 9 wrzesnia bedziemy mogli grac przez nastepne 10 lat w kolejnych odslonach Destiny.

 

http://www.digitaltrends.com/gaming/for-bungie-straddling-four-consoles-in-destiny-was-a-balancing-act/#!bjSHOJ

 

 

Oczywiscie gracze ktorzy dolacza przy Destiny 2 lub 3 nie beda sie czuli jakby stracili 2 lub 4 letni progres.

Ale rowniez my (grajacy w destiny 1) bedziemy miec powod, aby grac do konca ta sama postacia, nie odpuszczajac bo w "Destiny 2 i tak wszyscy beda rowni".

Wszyscy beda zadowoleni.

 

Choc wiecej szczegolow nie podano, mnie ta informacja bardzo cieszy. 

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×