Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Z perspektywy każdej innej gry to contentu mało, z perspektywy tego co Destiny zaoferowało na premierę - to dużo.

 

Czy ktoś potrafi powiedzieć czy w tej grze będzie rozwijany end-game, jakieś nowe tryby, podnoszenie granicy lvlu, ogólnie rzecz biorąc nowe pomysły jak w dodatkach do gier MMO? Czy to dopiero w Destiny 2?

 

I tak, pytam poważnie bo nie siedzę w temacie, a chciałbym wiedzieć co zrobić z tą grą. Jakieś przecieki na ten temat?

 

Na 100% jest pewne że każda klasa dostanie po nowej subclassie. Z tego co mi wiadomo dodatkowy content i dlc będą wypuszczane co jakiś czas by ludzi utrzymać przy grze. Napewno też zostanie zwiększony lvl i dodane więcej lvli (założe się że będzie trzeba zbierać eq z dark) :D Co do story to widać że gra została powycinana w cholere i będzie składana w dlc aż w końcu fabuła będzie wyglądać jak fabuła, a nie jak ser królewski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to wygląda jakby miało być od początku w grze ale zostało wycięte żeby dodać w dlc. Jak dla mnie to strasznie mało bo przecież te dlc da się ukończyć w jeden dzień. Nawet wycieli strike listy na 26 i 28 lvl żeby dodać w dlc. Co oni myśleli, że ludzie do grudnia nie zrobią 28 lvl? Szkoda, że tak to wygląda.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina Bungie. Oczywiste jest ze Activision maczalo w tym paluchy. Gdyby nie Activision to Bungie wydalo by pewnie wszystko by wydac jak najlepsza gre, a nie czesci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina Bungie. Oczywiste jest ze Activision maczalo w tym paluchy. Gdyby nie Activision to Bungie wydalo by pewnie wszystko by wydac jak najlepsza gre, a nie czesci.

 

Bungie bez Activision nie wydało by tej gry, od tego trzeba zacząć.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś patenty na ascendant shards? Po patchu z itemów królowej przestały lecieć. Mi chyba najczęściej wypadają po public eventach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz u vendorów itemy za Vanguard marksy lub crucible pointy i rozwalasz, ja tak robie i 2 do 3 AS wypada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyexp takie same postacie jak Twoj main i rob codziennie daily i po 3 razy weekly, nightfalla i raida.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bounty królowej mogę robić tylko tym terenie gdzie zadania dla niej?

Skąd brać sprintmetal do ulepszania rzeczy.?

Edytowane przez fausto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bounty królowej mogę robić tylko tym terenie gdzie zadania dla niej?

Skąd brać sprintmetal do ulepszania rzeczy.?

 

*spinmetal

Pozbierać z Ziemi.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bounty królowej mogę robić tylko tym terenie gdzie zadania dla niej?

Skąd brać sprintmetal do ulepszania rzeczy.?

Spinmetal rośnie na ziemi - to te błyszczące krzaczki.

Bounty dla królowej zwykle mają sprecyzowaną albo planetę albo moby które trzeba bić (nie zależnie od planety) albo tryb gry/misję do zrobienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny dzisiaj na nightfall koło 20?

Jak coś to priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

nie ten temat

 

Reddit ładnie wypunktował co będzie zawarte w dwóch DLC na podstawie filmiku z glitchem 

 

DETAILS FROM THE VIDEO

Earth

  • Strike [Level 10] - The Jovian Complex: A new Hive brood gathers it's strength beneath the cosmodrome. Find their master and purge them all.
  • Story Mission [Level 18] - The Veil Lifted: Root out the Hive beneath the Cosmodrome and discover a long-hidden secret of the Golden Age.
  • Story Mission [Level 18] - The Seeding: Investigate the return of ancient Hive Wizards, preparing Earth for Crota's reign.
  • Story Mission [Level 20] - Gone to Ground: Find a Wolves baron and his conspirators who have betrayed the Queen and are hiding in the Cosmodrone.

Moon

  • Strike [Level 14] - The House of Wolves: No description
  • Strike [Level 26] - The Summoning Pits: Xyor, the Unwed awaits your arrival at the bottom of the Hellmouth (part of an exotic bounty not new expansion content. Thanks to /u/The7ruth)
  • RAID [Level 28] - Crota's End: He waits in the dark below
  • Story Mission [Level 20] - The Wakening: Stop the Hive from summoning Crota and consuming our worlds.

Venus

  • Story Mission [Level 20] - Wolves' Harvest: Track down the Queen's traitorous Wolves and recover what they've stolen from the Awoken.
  • Story Mission [Level 22] - The Citadel: Ascend to the top of the Vex stronghold on Venus and assassinate the Wolves' Kell

Mars

  • Strike [Level 20] - The Hypogeum: The ressurection of the Black Garden has begun. Stop the Vex before the Garden's heart beats again.

Reef

  • RAID [Level 28] - Reef Raid: No Description

Crucible

  • Skirmish [special Event?] - Only the worthy may face the Trials of Osiris for only the worthy are strong enough to endure what is to come.

A string of victories will earn you great rewards - but lose three times and you're out.

  • 3v3 Team Deathmatch
  • Level Advantages Enabled
  • Weekly Rewards
  • Trial Set Gear
  • Ascendant Materials
  • Crucible Marks
Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych dlc wreszcie gra będzie wyglądała jak gra i nabierze większego sensu. Już teraz dobrze się bawię a te dodatki tylko zwiększą moją przyjemność obcowania z tym tytułem. Liczę też na jakiś darmowy kontent a nie żebym płacił za każdą pierdołę. Z moim trybem gry, czyli max parę godzin dziennie, nim wymaksuję wszystko, minie dobre parę miechów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 raidy, 4 strike, 6 story i coś tam do pvp 100 zł to nie najbardziej korzystna cena musze przyznać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosnie plytowej wersji gry. Aktualnie gram na ps3 ale planuje przesiadke na ps4 w niedalekiej przyszlosci. Wiem ze po zakupie wersji cyfrowej ps3 mozna sciagnac bezplatnie na ps4. A jak to wyglada z plyta?? Musze kupic plyte Destiny Ps4 czy po prostu wsadzam do nexgenowej konsolki plyte z ps3?? I czy wiaze sie to z jakas dodatkowa oplata?? Bo wersje cyfrowa dostaje sie "za darmo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosnie plytowej wersji gry. Aktualnie gram na ps3 ale planuje przesiadke na ps4 w niedalekiej przyszlosci. Wiem ze po zakupie wersji cyfrowej ps3 mozna sciagnac bezplatnie na ps4. A jak to wyglada z plyta?? Musze kupic plyte Destiny Ps4 czy po prostu wsadzam do nexgenowej konsolki plyte z ps3?? I czy wiaze sie to z jakas dodatkowa oplata?? Bo wersje cyfrowa dostaje sie "za darmo".

No właśnie - wersję cyfrową a nie płytową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 raidy, 4 strike, 6 story i coś tam do pvp 100 zł to nie najbardziej korzystna cena musze przyznać. 

Te rzeczy powinny być w grze od razu i na pewno byly... ale na start wrzucili nam kastrata ktorego dalo sie wymaxowac na 95% w 2 tygodnie lacznie ze zrobieniem Raidu .. i co? I kolejna stówa za kilka misji? Ja podziekuje za takie dymanie przez Bungie i Activision :P Kazdy ze swoja kasa robi to na co ma ochote, tylko nie piszcie ze to korzystna cena bo sie wtedy noz w kieszeni otwiera ...

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja co najlepsze w tą misję

Strike [Level 26] - The Summoning Pits: Xyor, the Unwed awaits your arrival at the bottom of the Hellmouth (part of an exotic bounty not new expansion content. Thanks to /u/The7ruth)

ja już dziś mogę zagrać bo to ostatnia misja do Bounty na Thorna(exotic handcanon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czacha79 od tego hejtu tak Ci ciśnienie skończyło że nawet nie umiesz postu przeczytać że zrozumieniem. Przecież gość pisze ze "nie najbardziej korzystna cena"

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z konia spadłeś .. Te rzeczy powinny być w grze od razu i na pewno byly... ale na start wrzucili nam kastrata ktorego dalo sie wymaxowac na 95% w 2 tygodnie lacznie ze zrobieniem Raidu .. i co? I kolejna stówa za kilka misji? Ja podziekuje za takie dymanie przez Bungie i Activision, a wy ze swoja kasa robcie to na co macie ochote, tylko nie piszcie ze to korzystna cena bo sie noz w kieszeni otwiera ...

Nie kazdy gral 12h na dobe i nie kazdy wymaksowal. Gra miala wiecej do zaoferowania przez te 2 tygodnie niz 98% gier za 200 zl

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) A jeżeli nawet już tam niby "wymaksowałem" to nadal mam co robić, ale dla mnie i tak najważniejsze jest to, że mam robić te rzeczy z kim :) Jest kilka osób i na pewno znalazłbym więcej z którymi można grać nawet te głupie misje. Ja tam kupiłem limitkę i cieszy mnie jej zawartość (moja pierwsza). Kupiłem i narzekać nie zamierzam, bo niby po co mam obrzydzać sobie grę, a gram dla przyjemności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ktos przegral 250h i mowi ze nie ma co robic, to chybq sporo w porownaniu do np 12h w TLoU czy 5h w CoDa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czacha79 od tego hejtu tak Ci ciśnienie skończyło że nawet nie umiesz postu przeczytać że zrozumieniem. Przecież gość pisze ze "nie najbardziej korzystna cena"

Juz jestem uczulony na pianie z zachwutu jakie to Bungie dobre bo wyda kilka misji za stowke .. z rozpedu skupilem sie na 'korzystna' i mi czacha zadymiła :D

Nie kazdy gral 12h na dobe i nie kazdy wymaksowal. Gra miala wiecej do zaoferowania przez te 2 tygodnie niz 98% gier za 200 zl

Snosch, a gdzie pisze o kazdym?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisales ze dalo sie. Rownie dobrze da sie przejsc gta5 w 2 dni. Tylko po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×