Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wszystko śmiga bo zalogowalem się od razu. Zapraszam wszystkich do ogrania  dodatku chętnie porobie misje w co opie

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało tego kontentu. Przez kilka godzin ukończyłem fabułę, questy na  gjallarhorna i khvostowa, strajki na heiroicu też zaliczone, postać delikatnie ponad 350 light. Teraz tylko powtórka na dwóch pozostałych postaciach i czekamy na Raid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam dalej te zielone "dżinksy" wylatują.

Co do zawartości szału ni ma.

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku nowe egzotyki szału nie robią, szczególnie Khostov... Suros znacznie lepszy jeśli chodzi o karabinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze porownac nowy odatek do taken king'a w kwestii zawartosci. Przy TK bawilem sie pysznie i dzisiaj chcialem kupic nowy dodatek, ale po ostatnich wpisach moj zapal przygasl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do misji a raczej questa ze musze znaleźć medaliony ale nie wiem gdzie ich szukać.  Żadnej innej misji nie mam więc muszę znaleźć te pierdoly zeby iść dalej. To jakiś błąd czy tak po prostu jest? Gdzie te buble znaleźć bo latać po całej mapie i szukać w ciemno tego to mi się nie chce.

 

A co do dodatku to powiem tak jest bardzo ubogi. Nowe strike to stare strike tylko zmienione skiny wrogów i więcej śniegu.  Nowe misje to stare lokacje tylko ze więcej śniegu.  Recykling na maksa.  Ten dodatek powinien kosztować 30 zł a nie 125!!! Na szczęście ja mam za darmo dodatek ale jeśli ktoś dał za to 125 zł to ma prawo powiedzieć ze wywalił kasę w błoto.  Cena o wiele za duża.  Zobaczymy jak nowy raid bo to będzie ciekawe  no i te Booki motywują do gry bo tak to rutyna raz dwa się wkradnie  czyli daily  heroici i log off.

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie, czy dla osoby która skończyła podstawkę Destiny wieki temu jest sens kupowania Collection ?? Dodam ,że z podstawką nieźle się bawiłem , czy ilość zmian i nowej zawartości jest znacząca ?? Wielkie dzięki za odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ostatnie co grałeś to podstawka, to tak, będziesz miał grania, a grania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest na Thorna jest dostępny. Jak go zacząć pytacie? Ano leci randomowo przy oddawaniu bounty. Brzmi znajomo? :confused::confused::confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy gramy, jest dobrze, ale jak zwykle recycling pełną gębą. Jeśli z raidu nie poleci nic fajnego to tak naprawdę dostaliśmy tylko paczkę zwiększającą light level i nic poza tym. Taken King wg mnie był znacznie lepszym dodatkiem, co nie znaczy że ten jest zły, po prostu spodziewałem się czegoś innego. Ale i tak bawię się super póki co, a o to chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duplikowanie kluczy na arenę naprawili :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21/09/2016 o 19:10, Patricko napisał:

Jeśli ostatnie co grałeś to podstawka, to tak, będziesz miał grania, a grania.

No i wlasnie 12h zlecialo nawet nie wiem kiedy :-), szkoda tylko "sprzetu" z VOG ktory okazal sie mega szrotem po powrocie . Hehe, chetnie pogram z ekipa jak juz troche light podciagne do góry . Sorki za brak PL znaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mogłem tą grę wcześniej przegapić. Od kilku dni nie robię niczego innego tylko Destynacja. Wciąga jak narkotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąga ale po dłuższym czasie zacznie nuzyc. Wiem co mówię miałem to samo jak kupiłem TTK. Pewnie pogram trochę w nowy dodatek i znów odstawie bo bieda te nowe rozszerzenie.  Póki co miłego grania delektuj się :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ludzi ta gra nie istnieje. Samemu można zrobić fabułę i strike, ale na raid trzeba mieć już 6 w miarę ogarniętych osób. Tzn. jak chcesz się ubrać to musisz mieć ludzi, tak w skrócie :) A teraz pełno kółek wzajemnej adoracji, więc ciężko się gdzieś dostać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa. Wraca człowiek z urlopu odpala ps4 mówie sobie na szybkiego obczaje jeszcze ten nowy dodatek zanim uderze spać a tam aktualizacja do Destiny. Staneło na 10% "przygotowanie do pobierania" i ni kuta nie idzie. I tak już 25min. Próbowałem wszystkiego i nadal 10%. DRAMAT.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×