Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

A może tak wieczorem raid? Widziałem że spora część klanu jest już dawno powyżej 360 więc nie powinno być większych problemów ;)
Edit: Wie ktoś czy leci dodatkowy exp w IB ? Kończę dobijać rank 5 i myślę czy nie wylewelovać alta przy okazji.

Edytowane przez ale_kto
dodatkowe pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że IB jest niezłym sposobem na szybkie lewelowanie rangi cruicibla, masa punktów wpada a i fiolety dropią dość często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś się chce szybko ubrać to jest Iron Banner. Itemy dropią jak szalone, więc spokojnie można się ubrać nawet do 385.

To chyba Ty masz takie szczęście, bo ja mam wbita 5 range ib, gralem od wczoraj i light ruszyl moze o 3 do gory. Z itemami porażka, wszystko co mi leci to light nizszy o 1-2 od tego co mam, moze z 3 itemy lepsze od tego co posiadam. Dzis to w ogole porażka

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szuldi82 napisał:

To chyba Ty masz takie szczęście, bo ja mam wbita 5 range ib, gralem od wczoraj i light ruszyl moze o 3 do gory. Z itemami porażka, wszystko co mi leci to light nizszy o 1-2 od tego co mam, moze z 3 itemy lepsze od tego co posiadam. Dzis to w ogole porażka

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

A jaki masz ogólny light i z jakim Ci dropia legendy? Nie widziałem jeszcze ani razu żeby ktokolwiek dostał item z niższym light niż ma ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz ogólny light i z jakim Ci dropia legendy? Nie widziałem jeszcze ani razu żeby ktokolwiek dostał item z niższym light niż ma ogólnie.

Jak wczoraj zaczynalem mialem 345, teraz mam 347 i to dlatego ze sobie snajpe kupilem u crucibula. Szlag mnie trafia jak na podsumowanii ciagle dostaje jakies niebieskie gowno. Ledendy jakies tez leca co jakis czas ale zazwyczaj to co mam ubrane jest o 1 czy 2 lighta lepsze.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, szuldi82 napisał:

Jak wczoraj zaczynalem mialem 345, teraz mam 347 i to dlatego ze sobie snajpe kupilem u crucibula. Szlag mnie trafia jak na podsumowanii ciagle dostaje jakies niebieskie gowno. Ledendy jakies tez leca co jakis czas ale zazwyczaj to co mam ubrane jest o 1 czy 2 lighta lepsze.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Może tak to wyjaśnię. Jak masz light ogólny 347 a Twój primary jest na 355 powiedzmy to w życiu nie wydropisz z IB primary z light większym niż jakieś 351. Ilość light na legendach jakie lecą jest zawsze większy o jakieś 1-4 większy od Twojego ogólnego lighta a nie lighta jaki masz na konkretnym rodzaju wyposażenia. Mam nadzieję, że w miarę to czytelne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mimo wszystko jest RNG. Ja już drugą postać praktycznie na maksa ubrałem. Dobre itemy też lecą z tych bounty, ale tylko 2 dają armor. Do tego reputacja leci bardzo szybko więc nawet to warto farmić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może tak to wyjaśnię. Jak masz light ogólny 347 a Twój primary jest na 355 powiedzmy to w życiu nie wydropisz z IB primary z light większym niż jakieś 351. Ilość light na legendach jakie lecą jest zawsze większy o jakieś 1-4 większy od Twojego ogólnego lighta a nie lighta jaki masz na konkretnym rodzaju wyposażenia. Mam nadzieję, że w miarę to czytelne.

Dzieki. Gra ktos na x klocku? Zaczalem wszystko od poczatku na zielonej konsoli i chocby dla samych trofek chcialbym zrobic voga, crote i co tam sie da

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja. Prędzej czy później też będę chciał wbijać zaległości ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakiś tam progres jest ale też powolny. Już lepiej leciało na strikach hard. Wczoraj wbiłem 5 range i przez ten czas tylko o 2 mi skoczył light. Z 360 na 362. Dużo leciało itemów ale większość z tym samym lightem co miałem. Dzisiaj przekładam graty na drugiego tytana i lece jeszcze raz. Może będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zdecydowanie lepiej dropi na IB niż strikach, od początku IB light skoczył mi z 366 na 372, także ten tego warto grać :) tylko ten tryb z kulkami zaczyna mi już powoli brzydnąć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

385 oficjalnie ale 386 chłopaki mają a pulse z questa z raidu ma 390 więc sam jestem ciekaw ile się da :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko i córko, na 400 to jeszcze kilka naście/dziesiąt godzin grania w te kulki, tfuu... dobrze że mam teraz urlop :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no i mam pulsika z questu rajdowego :1_grinning: fajny. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no i mam pulsika z questu rajdowego :1_grinning: fajny. 

Przeciągnęli takiego nupa przez raid? :1_grinning:

Zdobycie tego pulsa jest banalnie proste już, dojście do tego jak to zrobić było masakrycznie trudne. Teoretycznie znacznie trudniej było zdobyć Vexa, albo nawet Black Spindle :) Mimo wszystko najlepsza broń do pve póki co, jednak na Raid dużo lepiej sprawdza się Chaos Dogma.

Wójcik, jak będziesz mieć koło 365, albo wyżej to daj znać. Bo na ostatniej fazie bossa trzeba się uwijać i jak masz mniej lighta to podasz jak mucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, Patricko napisał:

 

 

Przeciągnęli takiego nupa przez raid? :1_grinning:

 

Zdobycie tego pulsa jest banalnie proste już, dojście do tego jak to zrobić było masakrycznie trudne. Teoretycznie znacznie trudniej było zdobyć Vexa, albo nawet Black Spindle :) Mimo wszystko najlepsza broń do pve póki co, jednak na Raid dużo lepiej sprawdza się Chaos Dogma.

 

Wójcik, jak będziesz mieć koło 365, albo wyżej to daj znać. Bo na ostatniej fazie bossa trzeba się uwijać i jak masz mniej lighta to podasz jak mucha.

Wójcik ma już 365, pisaliśmy razem żeby zebrać jakieś party na ten weekend na raid właśnie ;) Tylko u mnie dopiero godzinowo po 22 dopiero ;X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

382 lighta, teraz to ja przeciągam przez rajd ;)

Wystarczyło dać sobie trochę czasu na przemyślenia i  zmienić platformę ;)

Ten rajd jest banalnie prosty jak ekipa jest ogarnięta.

Jak mamy kogoś ułomnego intelektualnie do przeciągnięcia to dostaje proste zadanie: zabij się i nie wstawaj ...i cisza w eterze.

Dobra komunikacja, ogarnięci ludzie, każdy się trzyma swojego zadania i rajd jest banalnie prosty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×