Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się ma takiego lighta to można cwaniakować już. Jak robiliśmy to z lightem, że max był 365 to szło jak po gruzie.

Jak się już ogra i ogarnie techniki, a do tego ubierze to żaden raid nie jest trudny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia podejścia do sprawy.

Nie lepiej było poczekać chwilę i podbić lighta? ;) 

 

My zrobiliśmy sobie wewnętrzne wymaganie - 365 + horn minimum z minimum, 370 rekomendowany.

Zanim zebrała się szóstka na 370 to 2 - 3 osoby już po ~375+

 

Ogarnęliśmy własną technikę i teraz przeciągamy tych co to najpierw cwaniakowali a do tej pory ich "drim tim" nie radzi sobie z rajdem.

Teraz rajd to około godzinka i wystarczy 4 -5 osób na głównych postaciach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

 

 

Przeciągnęli takiego nupa przez raid? :1_grinning:

 

Zdobycie tego pulsa jest banalnie proste już, dojście do tego jak to zrobić było masakrycznie trudne. Teoretycznie znacznie trudniej było zdobyć Vexa, albo nawet Black Spindle :) Mimo wszystko najlepsza broń do pve póki co, jednak na Raid dużo lepiej sprawdza się Chaos Dogma.

 

Wójcik, jak będziesz mieć koło 365, albo wyżej to daj znać. Bo na ostatniej fazie bossa trzeba się uwijać i jak masz mniej lighta to podasz jak mucha.

Mam 364 dokładnie. Dzisiaj jeszcze podciągne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghorn jednak nie taki wspaniały ;)

 

 

Od dzisiaj będę się bawił SS'em :) Zobaczymy jak się sprawdzi na samych bossach, bo na addy to wiadomo, że Ghorn lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wójcik ma już 365, pisaliśmy razem żeby zebrać jakieś party na ten weekend na raid właśnie Tylko u mnie dopiero godzinowo po 22 dopiero ;X

Też chętnie bym się podpiął, jeśli będzie taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, do ustawek jest osobny temat. Dodam też, że mamy również społeczność Destiny na PS4, którą założył Patricko i tam też można szukać ludzi do wspólnej gry. Ewentualnie społeczność Space Hussars też można próbować, ale ilość osób znacznie mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mi się uda przenieść całą zawartość The Taken King z PS3 na PS4, ale nie poszło i znów mam bazówkę. Szczerze mówiąc to jestwm zły, bo kupiłem Destiny, potem kupiłem The Taken King (obie na PS3), ostatnio kupiłem sobie PS4 i przeniosłem swoje postacie z poprzedniej na najnowszą generację, a tu chyba wychodzi na to, że będę musiał kupić nowe Destiny po raz trzeci. No aż mnie trzesie bo cholera ile razy można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a tym czasem na Xbone było promo w Russiji, przenieś się z X360 na XBone (wystarczyło mieć jakieś Achievementy nawet na XBone) "aż" za 70zł komplet :1_grinning:

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az wszedłem sobie na PSstore i uśmiechnąłem się pod nosem gdy zobaczyłęm ofertę upgrade`u za 169 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz po paczu ładnie dropi. Na archonie wypadl mi niebieski artefakt na 387

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj poszedł raid na heroicu.

Spodziewałem się więcej chaosu i przekombinowania ale jest OK.

Najtrudniejsza część moim zdaniem to boss z monitorami. Później idzie już z górki.

...no i mega zawód - myśleliśmy z chłopakami że coś będzie do zrobienia z tą podłogą podświetlaną przed ostatnim bossem a nie było. 

 

Wyzwanie na moście poszło za pierwszym razem bez "próbowania".

 

W końcu musiałem biegać z działkiem :24_stuck_out_tongue::1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym z checia chociaz na normalu chcial zrobić a gdzie dopiero na heroicu

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, szuldi82 napisał:

Ja to bym z checia chociaz na normalu chcial zrobić a gdzie dopiero na heroicu

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

To dodaj mnie do znajomych coś wymyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuldi na ps4? No problema, pomoże się. Możemy nawet monitory machnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim lightem robiliście? Sypneło nowymi broniami? Jakieś dobre?

Light rekomendowany to 390 i zalecam być w tych granicach, bo mobki walą dość mocno, głównie na pierwszym bossie.

Bronie są świetne...ale do infuzji... Snajpa tragedia, perki zupełnie z dupy i niepotrzebne do niczego, nie umywa się do LDR czy 1000 yard, nie mówiąc nawet o Black Spindle. Machine Gun jest fajny, ale tylko i wyłącznie na bossów bo ma perki takie jak Scout czyli Triple i Double Tap. Pulse to taka bieda wersja Outbrake Prime, oczywiście bez sivy, OP to wciąż najlepsza broń do PVE. Hand Cannon średniak, nic specjalnego... O armorze i ornamentach nawet nie wspominam, żeby się nie wkurwyiać :) Do tego egzotyki ze skrzynek lecą na max 385, więc dali dupy i nawet tego nie testowali, bo w sumie po co...

Niestety od czasu Croty, wszelka broń z raidu nie nadaje się do niczego. Poza rzecz jasna paroma wyjątkami... Dlaczego nie mogą być takie jak z VoGa? Najlepsze bronie w grze, Vision of Confluence, Fatebringer, Atheon Epilog, itd. Potem już raptem 1 albo góra 2 bronie z raidu były warte uwagi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szuldi na ps4? No problema, pomoże się. Możemy nawet monitory machnąć.

No wlasnie xbox one:) i tu ten problem

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Patricko napisał:

 

Light rekomendowany to 390 i zalecam być w tych granicach, bo mobki walą dość mocno, głównie na pierwszym bossie.

Bronie są świetne...ale do infuzji... Snajpa tragedia, perki zupełnie z dupy i niepotrzebne do niczego, nie umywa się do LDR czy 1000 yard, nie mówiąc nawet o Black Spindle. Machine Gun jest fajny, ale tylko i wyłącznie na bossów bo ma perki takie jak Scout czyli Triple i Double Tap. Pulse to taka bieda wersja Outbrake Prime, oczywiście bez sivy, OP to wciąż najlepsza broń do PVE. Hand Cannon średniak, nic specjalnego... O armorze i ornamentach nawet nie wspominam, żeby się nie wkurwyiać :) Do tego egzotyki ze skrzynek lecą na max 385, więc dali dupy i nawet tego nie testowali, bo w sumie po co...

 

Niestety od czasu Croty, wszelka broń z raidu nie nadaje się do niczego. Poza rzecz jasna paroma wyjątkami... Dlaczego nie mogą być takie jak z VoGa? Najlepsze bronie w grze, Vision of Confluence, Fatebringer, Atheon Epilog, itd. Potem już raptem 1 albo góra 2 bronie z raidu były warte uwagi...

Patrico dzięki za relacje. No ja mam prawie 391 lighta.Odnośnie OP mielibyście ochotę pomóc mi z tym questem? Jestem już po monitorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi Ahh cóż za niefart :24_stuck_out_tongue:

@wojcik na jakiej postaci masz quest?

Edytowane przez KOMARZYSKO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@szuldi Ahh cóż za niefart :24_stuck_out_tongue:

@wojcik na jakiej postaci masz quest?

No straszny, na ps4 mialem ekipe to bym pewnie zrobil, na x one nie mam z kim niestety

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tytana i huntera, to jak ktoś potrzebuje pomocy z silnikiem to tylko pisać jak będę online (nie muszę nawet grać).
Tylko miejcie konwerter pod ręką, bo nie chce mi się każdemu podawać potem kombinacji :)

https://2g.be/tools/siva/

 

BTW.

Wójcik Ty jesteś chętny na raidowanie? Bo często nam kogoś brakuje, ale w sumie ostatnio Ciebie też nie było, albo miałeś swoją ekipę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny. Gram codziennie. Ostatni zlepiliśmy skład i robiliśmy raid. Ogólnie mam jeszcze dwóch w porywach do trzech ludzi. Także jak najbardziej. Stałej ekipy do raidów nie mam.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×