Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że nic nie trzeba dodwać. System konsoli sam odlicza do premiery pełnej gry która będzie miała miejsce za 73dni 2h i 6minut .. czyli 00:00 naszczego czasu więc może beta też wystartuje podobnie :D

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy listę trofeów/achievementów :)

 

7g7WhCm.jpg

 

Do tego rzucono mapki z bety:

k00hoDGl.jpg

 

qh2mdXPl.jpg

 

Do tego info odnośnie kolekcjonerki:

 

Q. Will Destiny have a Collector’s Edition?

It’s almost as if we’re planning to drop all the information you need, and more, ahead of Beta on an auspicious date in the very near future. (Sort of vague, I know.)

 

Mówiąc krótki, przed betą powinniśmy poznać dokładne info czy będzie kolekcjonerka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscowki byly juz na filmikach, ale wygladaja oblednie. Kiedy bedize 17.07;//////

 

Osobiscie mam je gdzies, aczkolwiek achi wydaja sie bardzo latwe. To na bank skusi kilka osob do kupna destiny zeby wbic platyne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet na trofki bym nie patrzył. Nie wiem dlaczego, ale przez tą alphe jestem zauroczony tą grą i jestem ciekaw co i w jakim stopniu się zmieni względem alpha -> beta -> produkt finalny -> DLC i dodatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z innych informacji:

 

- Dialogi zostaną zmienione już w becie, a nawet i w finalnej wersji. Każdy pamiętam słabe teksty z alphy, Bungie dobrze o tym wie i podobno poczynili pewne zmiany.

Zobaczymy jak im to wyszło :)

 

- Jedyny sposób na betę to pre-order i kod. Musisz mieć Plusa, żeby móc się w pełni cieszyć możliwościami gry.
Innej opcji na chwilę obecną Bungie nie przewiduje, ale wiadomo, że dostać klucz to nie problem, także pewnie otworzą tą betę.

 

- Nie wiadomo jak długo będzie trwała beta, Bungie ciągle nad tym myśli, ale podobno wszystko będziemy wiedzieć jeszcze przed jej startem.

Okaże się w praniu jak to wyjdzie.

 

PS.

Ploty chodzą, że podczas "Dnia Bungie" ogłoszą całą resztę informacji, łącznie z kolekcjonerką, czasem trwania bety, itd.

Jakby ktoś nie wiedział, to "Bungie Day" przypada na 7.07.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z innych informacji:

 

- Dialogi zostaną zmienione już w becie, a nawet i w finalnej wersji. Każdy pamiętam słabe teksty z alphy, Bungie dobrze o tym wie i podobno poczynili pewne zmiany.

Zobaczymy jak im to wyszło :)

Dotyczy to też głównego tzw "Speakera" z PvP? Szczerze mówiąc mnie on nie powalał, a porównując do serii Halo to powiedziałbym że jest  słaby. Jest to jedyny aspekt tej gry który narazie mi się średnio podoba, wiec fajnie jakby to zmienili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze w trofce za maxa titana trzeba zmaksować huntera  :)

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do achi "Relic Hunter - Assist in capturing 20 capture points in Salvage". To ja mam nadzieje ze Tryb salvage bedize w becie;p

 

Byl jakis tryb w halo w ktorym mozna bylo zdobyc punkty za assysty, ktos sie orientuje moze?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freeman już oklepany :P

Kościarz, ale jakie asysty? Bo w pvp normalnie było 50 punktów za asystę. A salvage to wygląda mi na kolejny tryb pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko no wlasnie o to mi chodzi. O kolejny tryb Salvage. Na czym to bedzie polegac, wiemy juz z achi/trophy ze bedizemy mogli asystowac w "zdobywaniu" punktow ( nie mylic z kill assist)

Zastanawia mnie to co to bedize za tryb, jakie w nim beda cele. Jest napisane capture, czyli moze cos z flaga? 

 

Ja chce juz wszystko wiedziec teraz!!! ;(   :)

 

 

18 DAYS 12 HRS MINS 
Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Czy w dniu premiery (zamówienie przedpremierowe z PS Store) gra zostanie automatycznie pobrana na dysk ?

2.Czy ktoś z forum kupił grę w ten sposób ?

3.Czy są z tym związane jakieś problemy,gry działają bez zarzutu ?

 

Przepraszam za tyle pytań,ale wcześniej grałem na x360 (6 lat) i nie ogarniam jeszcze PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Czy w dniu premiery (zamówienie przedpremierowe z PS Store) gra zostanie automatycznie pobrana na dysk ?

2.Czy ktoś z forum kupił grę w ten sposób ?

3.Czy są z tym związane jakieś problemy,gry działają bez zarzutu ?

 

Przepraszam za tyle pytań,ale wcześniej grałem na x360 (6 lat) i nie ogarniam jeszcze PS4...

1. Gra jest pobierana na dysk kilka dni (chyba 48H przed premierą)

2. Tak, wiele osób kupiło tą i nie tylko tą grę w ten sposób. 

3. Nie wiem jakich problemów się spodziewasz ale zawsze wszystko działa OK.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Kolega ma pewnie na myśli coś takiego jak było z GTA V, że wersja z płyty lepiej działa niż z dysku.
Gry na PS 4 kupione na płycie automatycznie się zgrywają na dysk. Więc niezależnie co kupisz i tak gra będzie chodzić z dysku.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Kolega ma pewnie na myśli coś takiego jak było w GTA V, że wersja z płyty lepiej działa niż z dysku.

Gry na PS 4 kupione na płycie automatycznie się wygrywają na dysk. Więc niezależnie co kupisz i tak gra będzie chodzić z dysku.

Dokładnie,dziękuje za rozwianie wątpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak zamowie per order z ps Store to czy otrzymam kod do bety? Czy tylko ja zamowie z amazone ??

...wystarczyło zerknąć do sklepu:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/destiny/cid=EP0002-NPEJ00382_00-B000000000001276

 

 

 

Zamów Destiny na PS4™ w przedsprzedaży, już latem uzyskasz dostęp do Destiny w wersji BETA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Bungie zaprosiło jakąś topową gildię (zaraz za naszą rzecz jasna), aby zagrała raid "Vault of Glass".

Nie udało im się tego przez kolejnych 16 godzin :) Jeśli to prawda to ten raid może być niezłą farmą.

Chyba, że wpuścili ich tam w słabych itemach, na zasadzie "macie, męczcie się", ale mimo wszystko imponujące :D

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=118020833&postcount=4108

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mowilem ze juz kocham ta gre????? omg omg ;pppp

 

Btw nie bojcie sie ze bedziecie musieli spedzic tam 16h na jednym posiedzeniu.

Dam sobie reke uciac ze progres bedzie zapisywany na biezaco i bedzie utrzymywany przez tydzien.

Tak jak ma to miejsce np w WoW. 

Dlaczego akurat tydzien, bo w aplhie moglismy zobaczyc ze byl tygodniowy cap na Crucible points.

Wiec mysle ze mozna smialo powiedziec , ze bedziemy mieli tydzien czasu na zrobienie House of Glass po czym nastapi reset.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Alfę się się nie załapałem ale wnioskuję po tych wszystkich materiałach, że w BECIE będę się przednie bawił :D (którego to?? 17 dobrze pamiętam??)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×