Skocz do zawartości
pakasiedlce

Wirtualne Kluby Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

swój wątek mają gracze Ultimate Team to i my mamy swój :) Zachęcam do wymiany zdań i wyrażania swoich opinii. Jednocześnie zapraszam do drużyny PS3SITE UNITED, która gra obecnie w 4 lidze, sezon 13. członków klubu jest 12, z czego około 6 regularnie grających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie wymagania są do przystąpienia? Ja mam Fife 13 od niedawna więc moja WG jest słaba ale dużo grałem w 12 więc ogarniam trochę, o której gracie i w jakie dni? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gramy codziennie o każdej porze właściwie ktoś jest. zaproś na psn. skoro ogarniasz to sobie poradzisz, zawsze możesz kilka meczów towarzyskich zagrać żeby rozwinąć zawodnika L:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zostałbym przyjęty to KBOM SQUAD to bardzo chętnie bym zagościł w twoim klubie. Na razie gram Bramkarzem. Ocena WG. 77 (myślę,że będzie szybko rosła ocena ponieważ teraz lepiej gram na BR.)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysle zaproszenie wieczorem jak wroce z pracy, zagramy razem i sprawdzisz moje umiejetnosci i ocenisz:-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, jeśli ogarniacie jak kolwiek to czemu nie :) Spadliśmy do 4 ligi i mamy 5 meczów w plecy, trzeba będzie to nadrobić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eafootbal...518297/overview zapraszam szukamy bramkarza lub innych czesto grajacych jestem menadzerem mój psn id szczyglowski :x: :triangle: :cicle: :square:

jeszcze bramka strzelona dzisiaj z rzutu wolnego z własnej połowy http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/144297495

Edytowane przez elzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz wsadziłem bramke ze swojego pola karnego :D wybiegł bramkarzem na róznego w ostatniej minucie przejąłem piłke i dośrodkowaniem z całej siły idealnie pod porzeczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie awansowaliśmy do 3 ligi ;)

U was jest wysoki poziom? Trenuje swoją gwiazdę narazie mam 20% wyzwań jeśli szukacie pomocnika środkowego, to chętnie dołączę ogarniam dużo grałem w 12, cudów nie ma sam musisz ocenić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom u nas różny , ja sam nie gram super ale mam ponad 90 goli i +50 asyst - możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro wieczorem wysle do Ciebie wiadomosc na psnie, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos rozkminic wyzwanie obroncy Wyjete Pilki ? Bo za cholere niewiem jaj je wykonac ;-) Dzieki z gory ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam klubu na ustawkę wyzwań tzn gramy towarzyski 2 vs 2 lub wiecej jeden na bramce drugi na dowolnym i strzeleamy głównie z daleka zeby wpadly wyzwania z silą strzału i wykonczeniem dzieki 10 takim meczą moze wskoczyc 10 wyzwan ktore bysmy inaczej robili w 100 spotkan mój psn nick to : szczyglowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wielką proźbę o dodanie mnie do klubu bo od dłuższego czasu szukałem na necie jakiś klubów i nic nie znalazłem:( więc prosze cię pakasiedlce o kontakt na psN( bati97 ) lub lepiej na skype ( bati097 ) niestety nie mam hs (JESZCZE:P) a na ataku mam lv nieco poniżej 80 ale bardzo dużo grałem napastnikiem w 12 więc myśle że walne dla was pare ładnych brameczek;) pozdrawiam serdecznie i bardzo prosze o kontakt ( najlepiej jeśli napiszesz do mnie na skype, z góry dzieki:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubu, moge grac na ataku lub pomocy.

Ogolny Postep N : 61% (Suma 84)

Pom : SPO 60%(Suma 86)

PSN ID : Bizi27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie tak gracie tylko na N i na ŚP? Granie na Bramkarzu i obronie jest nawet fajniejsze od ataku. Chęć zdobywania bramek was oślepia!

Edytowane przez Michalx2204
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×