Skocz do zawartości
pakasiedlce

Wirtualne Kluby Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego bramkarza do wirtualnego klubu.. Chętnych proszę o kontakt na orgin: Spizu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tutaj nasz skromny klubik, 5 sezonów, 5 awansów i idziemy szturmem na 4 ligę, szukamy napastnika 82+, mile widziany HS :) http://www.eafootbal...631463/overview

Witam poszukuje klubu jestem napastnikiem szukam klubu najlepiej grający 2 napastnikami. Mam strzelone około 150 bramek grałem w 3 lidze lecz klub się rozsypał. Chętnie wstąpię do nowo powstałego klubu i pomogę jak będę potrafił w dążeniu na szczyt :) 94 przyspieszenia i sprintu, 92 wykończenia na początek powinno wystarczyć :) Posiadam headset. PSN: szczyglowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wirtualnego klubu,gram na Napadzie 86 ovr, śpo 87ovr =]

Posiadam headseta,moje statystki klubowe to ok 150 meczy 110 goli i ok 50 asyst ,myślę że to całkiem przyzwoicie.

Mogę także grac na skrzydłach ,proszę o kontakt na Origin : Dymek982 bądź w ostatecznosci Prywatna wiadomośc tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salwik ty zyjesz / :) Pozdro

Hehe, no żyję. Gracie jakieś kluby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro przychodzi do mnie FIFA 13, i mogę dołączyć do któregoś z klubów. W FIFIE 12 miałem bramkarza ocena WG 85, ŚPO 83 i N 91, mogę grać na wszystkich pozycjach, ulubiona - bramkarz. Jutro już na karierze dobiję ok. 77-8 oceny WG. Który klub mnie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ddwóch dni wchodzę za pierwszym razem ,a zawsze było tak że 4 razytrzeba próbować, po 30 sek wywalało mnie z serwerów EA i znowu 4 razy próba :D i w najgorszym razie tak w nieskończoność ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no żyję. Gracie jakieś kluby?

Gramy malo bo malo ale cos tam gramy jestem tylko z Dawidem teraz w klubie. Caly czas ten sam Gladiadores Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglosilem sie do klubu PS3Site Team moj nick to zielnik54 i prosze o zaproszenie mnie do klubow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkujący klub Chelsea CFC szuka graczy. Przyjmiemy każdego kto wyślę prośbę o transfer, lecz gracz musi umieć grać zespołowo. Zapraszamy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkujący klub Chelsea CFC szuka graczy. Przyjmiemy każdego kto wyślę prośbę o transfer, lecz gracz musi umieć grać zespołowo. Zapraszamy!!!

ilu masz ludzi w drużynie grających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubu,posiadam Headset,mam duże doświadczenie -grałem w 1 lidze,z klubem zdobyłem puchar świata i tym podobne osiągnięcia.

Lubię grać na Śpo,N,śo i na skrzydłach. Ludzie którzy wzięli by mnie pod swoje skrzydła proszę pisać na PS ID

Dymek982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do klubu nie mamy dużych wymagań wystarczy że dosyć często grasz i umiesz podawać od czasu do czasu . Headset mile widziany ale nie musi być .

pisać na ps3 do arturzeskrzynna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograć czasem kluby i podtrenować swoją WG bez spiny o wynik to dodawajcie na PSN : skomeros : )

Jak na razie klub mamy w 7 lidze i praktycznie nie przegraliśmy żadnego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polish Hussars , poszukuje graczy do klubu - najlepiej gdyby byli to obrońcy lub pomocnicy potrafiący grać od czasu do czasu na obronie.

nasz FB : https://www.facebook.com/pages/Polish-Hussars/474669659260188

nasza strona www : http://www.herospl.orangespace.pl/

Edytowane przez Pierre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam dobrego klubu. :) Rozegrałem ponad 4000 meczów klubowych na PC (FIFA 11,12, 13 - PC do 1 stycznia 2013). Wszystkie mecze rozegrałem w czołowych klubach. Jestem świetnym pomocnikiem, który myśli na boisku, widzi partnerów. Jakość podań na pomocy zazwyczaj od 80% do 100%. Overall na pomocy wystarczający i ciągle rośnie. :D Polecam się na przyszłość. Warto mnie wziąć na testy :P Proszę dodawać mnie do znajomych i składać oferty na PSN: HaseqPL

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwijający się klub szuka zawodników.

Wystarczy umieć grać zespolowo i to wystarczy.

nazwa klubu: FC BEATS

daj gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×