Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Momentami kopara opada jak się na to patrzy, idziesz w ciemno skróty skoki ....

Z the rotten miałeś pecha przy pierwszym podejściu.

Widać też jak bardzo przegięty jest RS/GRS .

Na bank da się jeszcze uciać ze 20 min bo sporo czasu traciłeś na rozdawanie statystyk itd .

Heh nie wiem czy jutro nie spróbuję takiego speedruna zrobić myślę że koło 3h bym się zakręcił tylko musiał bym sobie do bani wbić gdzie są te bonfire ascetic :P

no trochę kombinowałem ze statsami ale dziś już będę wiedział w co ładować:) próbuj i daj znać jak co poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tutaj chce sobie buildy planować to prosze bardzo tu macie kalkulatory:

 

http://gamehubbs.com/darksouls2/      (aktualnie najbardziej zaawansowany, zawiera wszystkie bronie,tarcze,itd.)
https://sites.google.com/site/darksouls2stats/   (najstarszy i najbardziej prymitywny można sobie sl liczyć)
http://mugenmonkey.com/darksouls2/    (najlepszy moim zdaniem do liczenia samych lvli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-47918-1399119467,3378_thumb.jpg

Od razu mi się Majula skojarzyła; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłby ktoś chętny pomóc mi z Ancient Dragonem? Lv 156;D

Nie daję już sobie z nim rady...

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny pomóc mi z Ancient Dragonem? Lv 156;D

Nie daję już sobie z nim rady...

Załóż pierścień Gowera i będzie Ci o wiele latwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj grać. 4 godziny za mną. Wydaje mi się póki co, że jest trochę łatwiej niż w jedynce, a jak to jest wg was, osób które już skończyły grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest łatwiej, choć będą momenty trudniejsze. Zazdroszcze 1 ego przejścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo z Ancien Dragonem,ważne żeby nie dać się ponieść i ładować 4-5 uderzeń na łapę.Sama droga do niego jest męką,chyba z 10 razy straciłem przy nim HEffigy;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj grać. 4 godziny za mną. Wydaje mi się póki co, że jest trochę łatwiej niż w jedynce, a jak to jest wg was, osób które już skończyły grę?

Gra jest o wiele łatwiejsza, ale więcej się ginie. Jest wymagająca tylko momentami, a większość śmierci powoduje nie własny błąd tylko przez niedopatrzenie/złośliwość twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Odpalilem sobie DS2 po dobrym tygodniu i ściągnął się patch 1.04 ( o ile dobrze widziałem ) jednak po wejściu do gry dostaje info, że gra jest offline i nie można pobrać danych kalibracji. Ostatnie ~5 stron tematu nie zawiera rozwiązania albo ślepy jestem. Czy ktoś się z tym spotkał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Odpalilem sobie DS2 po dobrym tygodniu i ściągnął się patch 1.04 ( o ile dobrze widziałem ) jednak po wejściu do gry dostaje info, że gra jest offline i nie można pobrać danych kalibracji. Ostatnie ~5 stron tematu nie zawiera rozwiązania albo ślepy jestem. Czy ktoś się z tym spotkał ?

sprawdź czy na pewno jesteś online (WiFi, te sprawy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem więcej i jest na pewno łatwiej niż w jedynce.

 

Czy przy ognisku w Heides Tower of Flames (z głowy pisze może coś przekręciłem) nie mozna zostawiac znaku przywołania ani przywoływać innych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można - sam bez problemu zawsze zostawiam tam wszelkie znaki, z przywoływaniem (także do pojedynków) też problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym pierwszym normalnie działa, przy drugim ognisku już nie. Nie moge użyć rysika do zostawienia znaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znerfili grę patchem to tak jest, NG+ i NG++ t były dla mnie speedruny a nie wyzwanie .

Jak bym teraz grał 1 raz to po zdobyciu przyzwoitego EQ(czyli pewnie seta Drangelic który można bardzo szybko zdobyć)   grał bym na covenant of champions .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym pierwszym normalnie działa, przy drugim ognisku już nie. Nie moge użyć rysika do zostawienia znaku.

A to ja nie wiedziałem o którym ognisku mówisz. Przy drugim nie da się, tylko przy pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był najzwyklejszy glitch/bug, dlatego go wyelinowali od razu :p. From raczej nie prowadzi statystyk, gdzie zlicza ile osób wie o poszczeólnych błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter czego używać by zadawać duże obrażenia od hexów? Tzn. jakie przedmioty i z broje. Castiel wspominał coś o wmocnieniu czarów tylko jak i czym? Gram jeszcze PvE mam 64int i 50 faith Sl160. Do cudów urzywam Dragon Chime +4 i Staff of Wisdom +3 do czarów, ale jak cuda są mocne to czary nie koniecznie.

Jeżeli chodzi o PvP to na jakim lvl się zatrzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhhh pierwszy cięższy moment w grze -

droga z Lost Bastille przez Sinners Rise do Primal Bonfire i walka z bossem Lost Sinner. Dało w kość.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter czego używać by zadawać duże obrażenia od hexów? Tzn. jakie przedmioty i z broje. Castiel wspominał coś o wmocnieniu czarów tylko jak i czym? Gram jeszcze PvE mam 64int i 50 faith Sl160. Do cudów urzywam Dragon Chime +4 i Staff of Wisdom +3 do czarów, ale jak cuda są mocne to czary nie koniecznie.

Jeżeli chodzi o PvP to na jakim lvl się zatrzymać?

pvp dałbym 30/30 int i fth- SL 135

No i najlepsze Chime'y pod hexy wymaksowane u kowala.

Na 150SL możesz podbić fth do 40-50. Wart ładować w Att bo zwiększa to szybkość ataku czarem. Plus podbić je odpowiednią zbroją by rzucać jeszcze szybciej

Uhhh pierwszy cięższy moment w grze -

droga z Lost Bastille przez Sinners Rise do Primal Bonfire i walka z bossem Lost Sinner. Dało w kość.

najlepsze jest to, że go strasznie znerfili. Teraz to jak walka z małą dziewczynką:)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter czego używać by zadawać duże obrażenia od hexów? Tzn. jakie przedmioty i z broje. Castiel wspominał coś o wmocnieniu czarów tylko jak i czym? Gram jeszcze PvE mam 64int i 50 faith Sl160. Do cudów urzywam Dragon Chime +4 i Staff of Wisdom +3 do czarów, ale jak cuda są mocne to czary nie koniecznie.

Jeżeli chodzi o PvP to na jakim lvl się zatrzymać?

Dark Chime of Want z duszy nashandry, Dark Sunset staff od Felkina (to ten koleś przed huntsman copse co siedzi na fotelu i gapi się na ściane, da ci za darmo z setem hexera jak z nim pogadasz), z setów wartych uwagi czapke Hexera(+1faith i int szybsze castowanie)/  Black Hood(Straid ci da jak przehandlujesz z nim 4 dusze bossów, +2 int,faith szybsze castowanie)/  Chaos Hood(zabicie Naavlana lub za skończenie jego questa, +3int szybsze castowanie)/  Desert Sorceress Hood(drop z tych cycatych piromantek, +3 int)/  King's Crown(po zabiciu Vendricka, +3 int,faith szybsze castowanie i więcej hp)/  Saint's Hood(jak masz 30 faith to ci da to za darmo, więcej czarów, +1 faith) + do tego spodnie, rękawiczki i zbroja z Lion Mage (znajdziesz w shaded woods). Z pierścieni 2 są koniecznością- Clear Bluestone Ring +2(odpalasz żar ascezy w 3 bonfire w huntsman copse i zabijasz Skeleton Lords, 55% szybsze castowanie, drugi pierścień to Abyss Seal (ten dziad na wózku ci da jeśli pogadasz z nim w 3 lokacjach i dołączysz do convenantu, 20% mocniejsze i odbiera 30hp za 1 rzucenie).

Level w tej części nie ma znaczenia dużo ludzi zatrzymuje się w przedziale 120-150, bardziej chodzi o soul memory ja na ~1,9mln soul memory miałem 150sl.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MachoMan bardzo Ci dziękuję za rozpisanie setów. Jak się okazuje większość mam tylko nie wiedziałem o ich działaniu. Muszę coś pokombinować. Na początku zawiodłem się na hexach a zwłaszcza na climaxie więc spróbowałem na czarach ale w porównaniu z cudami to czary są kiepskie przynajmniej u mnie. Czas na hexy. Dzięki oczywiście też dla Fightera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×