Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kod dostałem za darmo na email.

Lipa z tą kartą kredytową. Dla użytkownika oczywiście, dla sony całkiem niezły "system zabezpieczenia" a nuż ktoś będzie chciał zrezygnować, a zapomni o opcji automatycznego odnowienia.

Trochę szkoda bo warto by pobawić się przez 30 dni na próbę.

Tak nie mam karty i tak skończyłem 21 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi być kredytowa - Sony miesza tu tylko nie potrzebnie- wystarczy karta wspierająca płatności online np niektóre karty visa to mają ()bankomatowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no w sumie 18 to mam za 6 miesiecy.. no ale kurde.

To może ktoś mi podać informacje na temat swojej karty ? na gadu albo priv ? ;d

sciana placzu no 1 post miesiaca w dziale glupota,jak ty masz 18 lat to ja mam na imie steven segal,jak dla mnie to z tego co piszesz masz 8 lat albo mlodziez w naszym kraju zostala skrzywdzona przez mtv i inne bzdury,brak myslenia to wada nagminnie spotykana ostatnio u mlodych ludzi Edytowane przez PAWEL_VIP
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni co bezmyślnie prosił innych o podanie danych karty wyleciał z banem na zbity pysk, więc kolega ma szanse dołączyć do tego grona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to się automatycznie odnawia na ten okres 90 dni czy tam roku? Bo podałem tam dane swojej karty ale niekoniecznie będę chciał to przedłużać. Poinstułuje mnie ktoś gdzie odznaczyć opcje automatycznego przedłużenia jeśli takowa jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dodawali 30 dni do istniejącego już abonamentu przy zakupie nowej gry to byłaby fajna oferta.

a tak na marginesie ten generator darmowych kodów z facebooka Playstation Polska jeszcze działa? Bo go nie usunęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie informacje, można się na tym forum bardzo dużo nauczyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A ja mam takie pytanie. Korzystam z darmowego Playstation + na okres 30 dni i sciagnalem sobie Deus Ex Human Revolution, ktore bylo za darmo. A dzisiaj sie pojawil za 23zl. I chcialbym kupic, ale nie moge. Mozna jakos zrezygnowac z PS+ i kupic DE:HR? No bo jak mi sie PS+ skonczy to darmowa gra mi zniknie.... Ma ktos jakis pomysl jak moge to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich zasadach można zrezygnować z członkostwa w PlayStation Plus?

Członkostwo można anulować w dowolnym momencie za pośrednictwem opcji Zarządzanie kontem w PlayStation®Network w menu XMB systemu PS3 lub dzwoniąc do centrum obsługi klienta — szczegółowe informacje znajdują się pod adresem eu.playstation.com/contact. Jeżeli prawo lokalne nie przewiduje inaczej, anulowanie następuje na koniec bieżącego okresu członkowskiego, członek nie otrzymuje zwrotu żadnych poniesionych opłat członkowskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Czyli innej metody niz anulowanie czlonkostwa w PS+ raczej nie ma? No nic i tak bylo za darmo, a taka okazja jak z DE:HR sie czesto nie zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupiłem NFS Most Wanted i chciałem dać bratu na innej konsoli i to można bo mam 2 sloty a czy jak kupie przepustkę online to czy ona też zadziała na 2 konsolach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1 konto przepada 1 karta kredytowa tak? ktos kiedys pisal ze mozna ciagle z tej samej korzystac ale mi nie chce jej przyjac. Na poczatku promocji wygenerowalem kod i mi wygasl a chcialbym pograc teraz w batmana, i na nowym profilu ps3 po wpisaniu nowego wygenerowanego kodu i tych samych danych mojej karty wyskakuje blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Twoja karta obsługuje płatności internetowe? Jeśli tak to możesz mieć domyślnie ustawione płatności na 0zł. inna sprawa dane na karcie muszą być takie same jak przy rejestracji w PSN.

Edytowane przez spajrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×