Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kodu nie można użyć na tym samym koncie drugi raz? Żadna tragedia wystarczy nowe konto i później usuwamy i na nowo a tak wgl to do kiedy można te kody wykorzystać. @pablos ja na kod na pocztę onet czekam już prawie dwa miesiące wątpię czy wgl dojdzie natomiast na o2 doszło po 2 dniach więc polecam również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna przypisac 2 damowych kodow do jednej karty niestety wiecej niz 30 dni za free nie przejdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zrobić sobie nową kartę wirtualną i na nią przypisać nowy kod PSS ale dla mnie to chore bo PS+ kosztuje grosze jeśli spojrzymy co oferuje i każdy normalny człowiek kupuje to sam, ewentualnie się z kimś składa a nie kombinuje z kodami darmowymi.

Jeśli dodać do tego promocję- do 9stycznia 50zł taniej to już w ogóle szkoda nawet komentować te próby użycia kilku kodów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wykorzystałem 2 kody na jednym koncie i 1 na innym przypisując wszystkie do jednej karty. Więc chyba można, jedyny skutek uboczny to to, że nie możesz się już zaliczyć do tych normalnych.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od 48 h czekam :(

Do mnie doszedł rano 3 dnia po zarejestrowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli jeszcze ktoś nie ma kodu na darmowego plusa, a chciałby mieć go szybko, to proszę do mnie napisać. Chętnie oddał bym osobie, która na forum jest trochę dłużej, a nie pierwszemu lepszemu świeżakowi, chociaż takie propozycje też rozważę.

Edytowane przez c0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli jeszcze ktoś nie ma kodu na darmowego plusa, a chciałby mieć go szybko, to proszę do mnie napisać. Chętnie oddał bym osobie, która na forum jest trochę dłużej, a nie pierwszemu lepszemu świeżakowi, chociaż takie propozycje też rozważę.

Może konkurs zrób, albo sprzedaj na alledrogo... Ja czekam na 3 kody i oddam je byle komu bo mi nie potrzebne.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaraz wystawiam, za 59,90. Dobra, oddam każdemu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tej aukcji:

http://allegro.pl/playstation-plus-ps-30dni-kod-w-1min-24-7-automat-i2901216876.html

Koleś do 2 kupionych kodów dodaje 3 gratis i pisze, że drugi kod można aktywować na tym samym koncie po wygaśnięciu pierwszego. Więc chyba to nie są kody z fejsbuka tylko z boxów gier. Trzy miesiące plusa wychodzi 9,98 zł zamiast 59 zł więc różnica jest spora. I tu moje pytanie do was jak sądzicie jest to legalne i bezpieczne czy bardziej się kwalifikuje pod cegłe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikuje się pod żenadę i bycie Polaczkiem . Naprawdę już bez przesady , macie teraz + za 146 zł czyli 12 zł za miesiąc lub po 6 zł na dwóch . Od kolegi z góry weź jak już musisz .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytam bo po co przepłacać ponad 50 dych. Zresztą lepiej Polaczkiem niż Gebelsem co się spina niepotrzebnie ;-P Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dych , a nie 50 jak juz . Lepiej sobie kupic i miec swojego , niz placic komus za darmowe kody i przedluzac co miesiac , naprawde usluga jest tak rewelacyjna , ze warto dac Sony pieniadze

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie doszedł rano 3 dnia po zarejestrowaniu.

no ja tez 3 dnia dostalem rano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tej aukcji:

http://allegro.pl/pl...2901216876.html

Koleś do 2 kupionych kodów dodaje 3 gratis i pisze, że drugi kod można aktywować na tym samym koncie po wygaśnięciu pierwszego. Więc chyba to nie są kody z fejsbuka tylko z boxów gier. Trzy miesiące plusa wychodzi 9,98 zł zamiast 59 zł więc różnica jest spora. I tu moje pytanie do was jak sądzicie jest to legalne i bezpieczne czy bardziej się kwalifikuje pod cegłe??

kodami dodawanych do gier nie da się przedłużyć plusa na tym samym koncie.

To są dokładnie takie same kody jak z generatora(1. trzeba mieć kartę, 2. nie przedłużają plusa)

info od ultimy która dodaje takie kody

koleś bezczelnie kłamie. do cegły z nim

Zaktualizowane informacja w 1 poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyszły w PL to nasz język mają.

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z doświadczenia użytkowników ps+, mniej więcej jaki % gier co dają jest w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ nie można tak określić ile jest dokładnie bo to zależy od tytułu przecież.

Gry, które daje Sony od siebie (exy) są PL w pełni- Infamous2, Motorstorm i LBP2. Z gier styczniowych to Ci nie powiem bo je póki co mam je tylko w download list ale nie pobrałem ich narazie.

Z poprzednich crysis2 był po PL ale już deadSpace2 nie (obie gry od EA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyczerpującą odpowieć. Chyba wykupie ten abonament bo oferta wygląda na ciekawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze mi ktos? 4 dni temu sie zarejstrowalem a mail z kodem nadal nie przyszedl, co moze byc powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×