Skocz do zawartości
erwines

WRC Powerslide

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że jest to rajdowy Motorsorm RC. Fajnie, bo przy tej produkcji bawiłem się świetnie. Trzymam kciuki, żeby dobrze im to wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Zapowiada się ciekawie. Czekamy na gameplay!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo, czy będzie dostępna ta gierka w pudełeczku? Nieraz lubią wydawać pudełkowe wersje gier które mają, bądź miały być tylko na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo, czy będzie dostępna ta gierka w pudełeczku? Nieraz lubią wydawać pudełkowe wersje gier które mają, bądź miały być tylko na PSS.

Wątpie.np. Motorstorm RC nie wyszedł na płytce i WRC też raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisaj katowalem demo z 2 godziny, cos pieknego! cena za pelniaka 39 zl, musze sie powaznie zastanowic nad zakupem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne to :). i nawet Sołowow jest i Kościuszko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisaj katowalem demo z 2 godziny, cos pieknego! cena za pelniaka 39 zl, musze sie powaznie zastanowic nad zakupem:)

To co w sklepie kosztuje 59zł? Jakieś różne wersje?

Tzn. patrzyłem z poziomu PC, ale tam cena jest 59zł, co wg mnie jest już totalnym przegięciem.

Chyba, że znowu błąd w wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co w sklepie kosztuje 59zł? Jakieś różne wersje?

Tzn. patrzyłem z poziomu PC, ale tam cena jest 59zł, co wg mnie jest już totalnym przegięciem.

Chyba, że znowu błąd w wersji PC.

Musi być błąd w wersji PC. Na konsolowym PSS jest 39zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie warto ?

Ogrywałem tylko demo z którego wnioskuje że warto ale niestety remont auta ma pierwszeństwo więc narazie pełnej wersji nie zakupie

edit: Cena jest dobra (39zł) bo np za urban trial freestyle trzeba dać 59zł a to moim zdaniem dużo bo gra tyle nie jest warta

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą gierkę i troszkę już pograłem. Nie za wiele ale nie zanosi się że bym coś nowego jeszcze zobaczył. Generalnie gierka fajna i przyjemna ale jest w niej tak mało wszystkiego (oprócz ilości ekip) i ma tak mało możliwości/opcji że nie dziwię się że tak mało kosztuje. Jakby w pewnym momencie zabrakło kasy na dokończenie gry i dali co mieli.

Wygląda nawet ładnie (chociaż miejscami dość prosto), ma licencję i prawdziwe ekipy rajdowe (jest WRC, Class 2 i Class 3). Jest Sołowow i Kościuszko, byli też ten Breen co się z Robertem ścigał na Kanarach, no i wiadomka Ogier, Solberg, podobno Loeb chociaż jeszcze nie spotkałem. Ekip dużo, kilkadziesiąt w sumie. Autka ładne, jak na małe autka no ale szału jakiegoś nie ma. Obklejone reklamami tak jak w rzeczywistości w sezonie 2012.

Rozgrywka mega skąpa. Jest ileśtam rajdów (Francja, Niemcy, Monaco itp) w każdym po trzy odcinki w stylu tego kraju, każdy można jechać jedną z trzech klas i wybrać ekipę z autem (odblokowuje się kolejne ekipy). Każdą klasą można zdobyć gwiazdkę (czyli 1 miejsce) ale żeby odblokować kolejny odcinek trzeba tylko wygrać jakąś tam wskazaną klasą jakiś wcześniejszy odcinek. Reszta żeby zaliczyć gwiazdki tylko. Odcinki takie 2-4 minutowe, dość nudnawe po zrobieniu 1 czy 2 klasami. Są ładnie wykonane, miejscami tylko jakoś tak skąpo dookoła, sama droga i pole. I się ściga z 3 innymi wozami które na początku są drastycznie wolniejsze od naszego wozu mimo tego że mamy teoretycznie najsłabszy na początku gry zanim poodblokowujemy. I jest mega łatwo. Później się robią trochę szybsze ale i tak jadą po sznurku jak debile.

Model jazdy totalnie arcade, tytułowe powerslides jak narazie są mało atrakcyjne, może jak mocniejsze fury odblokuje to będzie lepiej. Na szutrze jeszcze cośtam się podriftuje dookoła zakrętu ale na asfalcie szybko się traci prędkość i traci impet cały ten manewr który jest najprzyjemniejszym elementem gier WRC (dla mnie). Na pewno nie ma żadnej próby odwzorowania jakiegoś modelu jazdy, po prostu arcadeowe wyścigi gdzie zamiast śmiesznych furek, resorówek czy mario kartów są wozy WRC. No i są power-upy :). Generalnie nie mam nic na przeciwko bo lubię ścigałki z elementami napierdzielania się, ale tutaj jest z 4 czy 5 powerupów które są tak drętwe i nudne że mogło ich równie dobrze nie być. Nitro, osłona, strzał z jakiejś trąbki czy czegoś, piorun w pierwszego i robienie dymu za sobą.. Są losowo zbierane, nie da się praktycznie nie wziąść bo się od razu odnawiają jak ktoś przed tobą weźmie i pokazuje obok na ikonkach auta co kto właśnie zebrał. I nawet jak się obrywa cały czas piorunami czy czymś innym jak się jedzie na przodzie, to i tak się im ucieknie. Troszkę później w grze zauważyłem że już lekko trudniej ale nadal mało wymagające.

Na początku gra się pyta czy chcemy grać z uszkodzeniami czy bez... Uszkodzenia wizualnie są nawet spoko ale nie mają za wielkiego wpływu na wynik. Może trochę zwalniają ale nie a tyle żeby nie wygrać. Nie ma żadnych serwisów, konfiguracji auta, biegów.. Gaz, hamulec, ręczny, lewo prawo, power-up, pauza. I tyle! Nie ma zmiany kamery czy nawet patrzenia do tyłu :).

Muza jest nawet spoko, rock lżejszy lub cięższy.

Multi chciałem zagrać raz, znalazło mi jedną grę gdzie ścigali się dwaj kolesie, jeden z nich miał najlepsze auto w grze, 750+ zwycięstw i ok 70 porażek, drugi nie pamiętam, a nie doczekałem się aż skończą i będę mógł z nimi zagrać. Można też hostować grę i zapraszać.

Gram w tą gierkę tylko jak mam parę minut do zabicia, przejadę jeden czy dwa oesy bez większego poświęcania temu uwagi, np jak się bawię z dziećmi albo jak czekam na coś. Nie żałuję że kupiłem całą bo kosztuje grosze a gra się mimo wszystko przyjemnie. Ale jakbym dał za nią więcej to bym był zły.

Moim zdaniem zmarnowali potencjał na świetną gierkę i albo jej twórcy są ograniczeni i nie mieli więce pomysłów albo im się nie chciało, albo faktycznie zabrakło im kasy czy coś w tym stylu. Bo jakby poświęcili temu trochę więcej czasu i myślenia to mogła by być świetna gierka. A tak to nie ma nawet split-screena (chyba że jestem ślepy)!!!

Najepiej jak ktoś ma PS+ to sobie obadać triala bo przez tą godzinę grania zobaczycie wszystko prawie co jest do zobaczenia, poza nowymi trasami i ekipami. I jak wam po tej godzinie spasuje to możecie kupować. Ale wiele więcej się po niej nie spodziewajcie.

PS: właśnie zauważyłem i przeczytałem reckę tej gry w PSX Extreme i gość jej tam chyba nie poświęcił nawet pół godziny bo same bzdury pisze i nieprawdę odnośnie kilku aspektów gry. Taka recka na odpi***l..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim opisie poczekam jednak na jakąś promocje.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim opisie poczekam jednak na jakąś promocje.

TADAAM! :biggrin:  W "Letniej Wyprz.." WRC Powerslide  -50% ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś to na tych wyprzedażach?

Jest ktoś chętny pośmigać online? Jak tak to info do mnie na PSN, z dopiskiem "WRC P".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmiki... chyba się skuszę:) wygląda na fajną odprężającą rozgrywkę

27 zł nie pieniądze...

Patricko, czy dalej jesteś chętny na "pośmiganie" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już co miałem to zrobiłem. Ta gra jest fajna i ma potencjał. Niestety tylko na chwilę, bo zaraz robi się mega irytująca oraz nudna. Po kilku wyścigach wylaczylem te power-upy bo to co ai wyprawia to tragedia, szczególnie pod sam koniec świata wyścigu.

Chyba Mati też chciał zrobić 45 minut online więc możemy się w 3 umówić :) W online gra się już fajnie, jak jest z kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już co miałem to zrobiłem. Ta gra jest fajna i ma potencjał. Niestety tylko na chwilę, bo zaraz robi się mega irytująca oraz nudna. Po kilku wyścigach wylaczylem te power-upy bo to co ai wyprawia to tragedia, szczególnie pod sam koniec świata wyścigu.

Chyba Mati też chciał zrobić 45 minut online więc możemy się w 3 umówić :) W online gra się już fajnie, jak jest z kim.

no to trochę mnie "wytrąciłeś" z pomysłu zakupu...pisząc "ma potencjał , niestety tylko na chwilę"....

ale chyba zaryzykuję jednak....?

jak by co to wyślę zaproszenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 2 nowych chętnych na śmiganko online ,pisać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×