Skocz do zawartości
blackhawkPL

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Najgłupsze trofeum z tym kamieniem. Rzuc kamienia poczekaj az podejdzie w miejsce gdzie rzuciłes, jak wroci z powrotem poczekaj 5 sek i powtorz kilka razy

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie najgłupsze, jeśli kamieniami masz zamiar odwrócić uwagę wroga i po cichu się przemieścić bez zabijania, to trofik wpada dość szybko i łatwo.

Nie trzeba wszystkich kosić, na to przyjdzie pora.

Odnośnie braku aparatu i kamieni, to jest taka misja, gdzie wszystko tracimy i bez niczego musimy odzyskać swoje gadżety.

No chyba, że faktycznie jest to jakiś bug.

A sytuacja z granatnikiem jak najbardziej działa. Przejmując posterunek wywaołałem straszne zamieszanie, było to przy nabrzeżu.

Gdy alarm wzywał posiłki spokojnie z dachu rozwalałem granatnikiem. Po kilku rozwalonych samochodach i dwóch motorówkach, trofik wpadł.

Co prawda dopiero po rozwaleniu drugiej motorówki, na której siedziało czterech typów. Mimo, że na pierwszej z nich, także miałem wrażenie, że 4 jest.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to odnosiłem wrażenie, że w FC3 trofiki stosunkowo długo się "wbijają". Nie wiem akurat, czy przy wszystkich, ale za przykład może pójść np. zabójstwo z tyrolki, gdzie ubiłem gościa, spierdzieliłem z posterunku i jakieś 10-15 sek. dopiero wskoczyło. Z rozwaleniem czterech gości było podobnie ;) Temu czasem trzeba cierpliwie poczekać, aż sobie gra doczyta, to co potrzebuje :)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofki tutaj sa bardzo łatwe juz podczas przechodzenia wbijemy ich mase gorzej z coopem. A pro po mozna wybrac samemu mape? bo nic takiego nie zauwazyłem. A gra wrzuca prawie w ta sama i trzeba miec farta zeby trafic na inna. Brakuje mi 3 misji copa do platynki i strasznie mnie to irytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super poradnik, łatwo i przyjemnie można dobić do platyny, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackhawk, jak chcesz to mogę Ci zrobić filmiki z tych pucharków, które wymagają użycia danej broni, skoczyć z wysokości, itd.

Myślę, że przyda się innym, a dla mnie to nie jest wiele roboty, bo i tak te pucharki jeszcze przede mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackhawk, jak chcesz to mogę Ci zrobić filmiki z tych pucharków, które wymagają użycia danej broni, skoczyć z wysokości, itd.

Myślę, że przyda się innym, a dla mnie to nie jest wiele roboty, bo i tak te pucharki jeszcze przede mną.

Jasne, śmiało! Zrób, uzupełnij. Dopisz się tam gdzieś, gdzie Ci wygodnie. Będzie przez to lepszy poradnik :) Ja przyznaje, że jeszcze nie ogarnąłem tego, jak się robi filmiki z PS3, no ale to temat na inną dyskusję ^^

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofki tutaj sa bardzo łatwe juz podczas przechodzenia wbijemy ich mase gorzej z coopem. A pro po mozna wybrac samemu mape? bo nic takiego nie zauwazyłem. A gra wrzuca prawie w ta sama i trzeba miec farta zeby trafic na inna. Brakuje mi 3 misji copa do platynki i strasznie mnie to irytuje

musisz być hostem to wtedy możesz wybierać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tak narzekacie na ten coop. Z córką przechodzę i generalnie nie jest źle. Kilka razy powtarzamy dany checkpoint, ale da się bez ciśnienia.

Córka ma lat 13 i pierwszy raz gra w FPS.

Dwa pucharki wpadły, niedługo reszta.

Pozdrawiam :cool:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chodzi o co-op online bo we dwojke to nie mam okazji i z kim pograc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kilka filmików, na których można zobaczyć jak robić poszczególne trofea.

Nic szczególnego, ale myślę że fajnie uzupełnią poradnik. Jak coś to możesz je dodać Blackhawk do poradnika :)

Hertless Pyro

Never Saw it Coming

Improper Use

Free Fall

Say Hi to the Internet

Toxophilite

Fearless or Stupid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31S12517d.pngPoker Bully :srebro:

Win $1500 playing poker.

Teoretycznie – trudne trofeum, ale jak to w pokerze, wszystko zależy od szczęścia. Grając w pokera, mamy do wyboru cztery poziomy trudności. Oczywiście najwięcej kasy da się wygrać, jako „Mistrz” (250 dolarów wpisowego). Ale spokojnie trofeum wpadnie nam również na niższych poziomach trudności.

Ważna uwaga: Nie jest możliwe, by za jednym razem wygrać 1500 dolarów, które potrzebujemy, by zdobyć trofeum. Z racji tego, że do gry wchodzi czterech graczy, którzy wyciągają z kieszeni max 250 dolarów, maksymalna wygrana wynosi 750 dolarów (nie wliczamy naszego wpisowego). Dlatego też pucharek zdobędziemy w momencie, gdy łącznie w kilku grach uda nam się zgarnąć 1500 dolarów.

Najlepszym sposobem na zdobycie trofeum jest granie na „Mistrzu”, bądź „Zawodowcu”. Po rozdaniu zawsze stawiamy wszystko i sprawdzamy, jakie karty mają inni gracze. Przy odrobinie szczęścia, uda nam się zgarnąć 600 bądź 1000 dolarów (w zależności od poziomu trudności). Jeśli nam się nie powiedzie, możemy spróbować jeszcze raz. Niestety w „Far Cry 3” nigdy nie cierpimy na nadmiar pieniędzy. Dlatego jeśli przegramy, zawsze możemy wyjść na zewnątrz, zabić się i wtedy zacząć grę jeszcze raz, od ostatniego checkpointu (tuż przed rozpoczęciem gry w pokera). Ponadto - od stołu możemy odejść w każdej chwili i zabrać ze sobą dotychczasową wygraną, a w statystykach (podręcznik) sprawdzić, ile dotychczas udało nam się wygrać.

Można wygrać w jednej grze 1500 dolarów, sam tak przed chwilą to zrobiłem, jak będziemy już na 2 wyspie, po misji znalezienia Sam'a i po przejęciu koło tego miasta wieży radiowej, pojawia się w mieście quest o nazwie Father's Burden (Niebieski wykrzyknik) polega on na zdobyciu trzech rzeczy dla nie go, a przy zdobywaniu jednej z nich trzeba wygrać w Pokera i gdy siadamy do stołu mamy do wyboru stawki 0, 500, 1000 i 2000, z czego ja dwie ostatnie miałem zablokowane, jako że to jest quest to musimy wszystkich wyeliminować i w ten sposób wygrywamy 1500 $.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wygrać w jednej grze 1500 dolarów, sam tak przed chwilą to zrobiłem, jak będziemy już na 2 wyspie, po misji znalezienia Sam'a i po przejęciu koło tego miasta wieży radiowej, pojawia się w mieście quest o nazwie Father's Burden (Niebieski wykrzyknik) polega on na zdobyciu trzech rzeczy dla nie go, a przy zdobywaniu jednej z nich trzeba wygrać w Pokera i gdy siadamy do stołu mamy do wyboru stawki 0, 500, 1000 i 2000, z czego ja dwie ostatnie miałem zablokowane, jako że to jest quest to musimy wszystkich wyeliminować i w ten sposób wygrywamy 1500 $.

potwierdzam da sie w misji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z trybem kooperacji, chodzi o to ze jak chce grac z kolegą na dwoch i wciskam start zeby dołączyc to wyskakuje mi ze nie ma zadnych uzytkownikow.. o co chodzi, bede wdzieczny za pomoc bo juz mnie to denerwuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie problem polega na tym że jak chcesz zagrać z kumplem na jednej konsoli to musisz w menu konsoli utworzyć nowego użytkownika dla kumpla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z trofkiem na wygranie 1,5tys w pokera. Wczoraj grałem kolo godziny i wygrałem tylko 68$ a straciłem z 3tys....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rhinoDAMIANEQ

Można wygrać w jednej grze 1500 dolarów, sam tak przed chwilą to zrobiłem, jak będziemy już na 2 wyspie, po misji znalezienia Sam'a i po przejęciu koło tego miasta wieży radiowej, pojawia się w mieście quest o nazwie Father's Burden (Niebieski wykrzyknik) polega on na zdobyciu trzech rzeczy dla nie go, a przy zdobywaniu jednej z nich trzeba wygrać w Pokera i gdy siadamy do stołu mamy do wyboru stawki 0, 500, 1000 i 2000, z czego ja dwie ostatnie miałem zablokowane, jako że to jest quest to musimy wszystkich wyeliminować i w ten sposób wygrywamy 1500 $.

Spróbuj tak. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dokładnie pojawia się ten Quest ? Jestem już na drugiej wyspie, przejąłem więżę radiową, mam już przebranie najemnika, a niebieskiego wykrzyknika nie ma w Thurston ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siemka.. ja mam takie pytanko,... do jednego tatu musimy zabic 10 chopa z broni krotkiej od czlowieka ktorego wczesniej po cichaczu zabijamy...

i tu kilka razy probowalem i nie bardzo umiem dobyc tej jego broni.. patrzalem w grze w poradniku i pisze tam ze po uzyciu :r3: szybko naciskamy :l1:

potem gałka zaznaczamy kierunek w ktorym chcemy strzelic i :r1: ... z tym ze mnie nie chce tej broni wyciagnac ktos mi powie czy moze tam cos jest zle przetlumaczone?

bo juz takie cuda widzialem moze trzeba wczesnej :l1: nacisnac albo dluzej przytrzymac?

z gory dzieki za podpowiedz :)

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze mi ktos z ta umiejetnoscia bo za chiny mi to nie wychodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam działało po jednokrotnym przyciśnięciu , próbuj trochę szybciej czy coś w tym stylu , na pewno się uda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie to tak nie dziala a w ktorym momencie to l1 naciskales.. i czy to dobrze jest opisane w ,ym poradniku w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×