Skocz do zawartości
Patricko

Promocje, Obniżki, Okazje, Itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Zawartość CD-Action 9/2013

 

Teraz prosimy o uwagę posiadaczy PS3 i/lub Vity. W piśmie znajdziecie - na osobnej wkładce - kod do usługi PlayStation Plus (ważny do końca 2015 roku). Da wam on możliwość pogrania - przez 30 dni - w następujące produkcje: Demon’s Souls, Gravity Rush, Mafia II, Ico & Shadow of the Colossus Classics HD, LittleBigPlanet Karting, Lego The Lord of the Rings, Need for Speed Most Wanted, Payday: The Heist, Saints Row: The Third, Spec Ops: The Line, Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, Uncharted: Złota otchłań, When Vikings Attack!, XCOM: Enemy Unknown. Ważne: na jednym koncie można wykorzystać tylko jeden kod, a oferta przeznaczona jest dla osób, które nie korzystały dotychczas z PS Plusa.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amazon ma niezłe ceny:

 

 

Beyond: Two Souls: Special Edition na PS3 - £32,99 (ok. 163 zł)
Grand Theft Auto 5 (with Atomic Blimp pre-order bonus) na PS3 i X360 - £34,99 (ok. 172 zł)
Need for Speed: Rivals na PS4 i Xbox One - £38,99 (ok. 192 zł)
Call of Duty: Ghosts na PS3 i X360 - £35 (ok. 172 zł)
Watch Dogs (with Multiplayer Bonus Pack) na PS3, X360 i Wii-U - £35 (ok. 172 zł)
Killzone Mercenary + Blackjack's Briefcase Pack na PS Vita - £25 (ok. 123 zł)
Batman: Arkham Origins na X360 - £30.99 (ok. 153 zł) (Wii-U - £32,99, PS3 - £32)
FIFA 14 (with Amazon-exclusive Celebrations pre-order pack) na PS3, X360 - £35 (ok. 172 zł)
Battlefield 4 (with Official Prima eGuide and China Rising Multiplayer Expansion Pack) na PS3 i X360 - £35 (ok. 172 zł)
Assassin's Creed IV: Black Flag (with Amazon-exclusive Trove of Mystery Bonus) na PS3 i X360 - £35 (ok. 172 zł) (Wii-U - £35.49 (ok. 175 zł)
Lost Planet 3 na PS3 i X360 - £30,99 (ok. 153 zł)
Puppeteer + Theatrical Pack na PS3 - £24,99 (ok. 123 zł)

Tearaway na PS Vita - £19,99 (ok. 99 zł)
Gran Turismo 6 na PS3 - £35 (ok. 172 zł)
LEGO Marvel Super Heroes na PS3, X360 i Wii-U - £29,19 (ok. 144 zł)
Dark Souls II na PS3 i X360 - £35 (ok. 172 zł)
Wolfenstein: The New Order na PS3 i X360 - £34,99 (ok. 172 zł)
NBA 2K14 (with LeBron James Bonus pre-order pack) na PS3 i X360 - £35 (ok. 172 zł)
PES 2014 na PS3 i X360 - £35 (ok. 172 zł)
Rayman Legends na PS3 i X360 - £26.99 (ok. 133 zł) (Wii-U - £29 (ok. 143 zł)
WWE 2K14 + The Ultimate Warrior na PS3 i X360 - £35 (ok. 172 zł)
Rambo: The Video Game na PS3 i X360 - £25 (ok. 123 zł)

 

żeby nie było, że plagiat źródłem jest polygamia.pl 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoskim Auchanie można kupić PS3 12gb + move + sport champions za 699zł. Spoko opcja, można sprzedać dodatki za 150zł i wyjdzie ~550 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V

 

iDwl6Nu.jpg

 

Amazon: 34,99 funtów (z doliczeniem vatu wynosi dokładnie 35,87 czyli około 185zł)

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0062KICQ6/ref=nosim

 

Nie wiadomo na jak długo, także brać i nie dawać się naciągać w PL.

 

PS.

Info dla ciemnych i ogólnie nieogarniętych...CENA Z WYSYŁKĄ

Do PL wysyłka powyżej 25 funtów jest darmowa, wystarczy zaznaczyć FREE Super Delivery i po sprawie.

PS2.

Ten temat nie jest od zadawania pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saints Row4 Commander in Chef AmazonUK za 25 Funtów http://www.amazon.co.uk/Saints-Row-IV-Commander-Edition/dp/B00CMJ1FU6/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1378547554&sr=8-2&keywords=saints+row+4

 

tak czy tak nie ma PL na ps3 więc jak ktoś szuka to warto bo okazja jest a po co dawać zarobić naszemu dystrybutorowi, któremu nawet się napisów dać nie chciało...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Wpadła mi w ręce gazetka Avans bodajże od 12.09.2013 patrzę a tam na końcu GTA V za 209 zł :)

 

Na stronie jest tylko obecna gazetka, gdy się pojawi ta z GTA wrzucę linka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Realu GTA V za 199 zł.

Pomyliłem się, w pracy jestem i człowiek o pierdolach myśli a nie potrafi się skupić nad tym co pisze heh

Edytowane przez gabratar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik GTA5 PL w dniu premiery 199zł, później 259....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo,ale na PSS Hitman w wersji specjalnej w pakiecie z Sleeping Dogs za 99 zł(10% znizki dla plusowiczow).O ile Sleeping Dogs na bank ma wersje kinową PL (w plusie byl,ogralem wiec ta wersja tez na pewno ma),o tyle nie wiem jak sprawa ma sie z Hitmanem.Jesli byl w plusie w PL to tutaj tez na pewno jest PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V za 199 zł w Empiku,w dniu premiery. Dodatkowo,jeżeli odsprzeda się jedną grę z dosyć nowych tytułów ( Splinter Cell: Blacklist, Diablo 3, The Bureau - jeszcze coś tam było,ale nie pamiętam),to wtedy GTA kosztuje 79,99. W przypadku odsprzedania dwóch starszych tytułów (na pewno był hitman i assassin's creed 3) kosztuje 59,99. Każdy zainteresowany znajdzie swoją opcję :)

 

Info sprawdzone. Jeżeli ktoś będzie miał życzenie pełnej listy gier do odsprzedaży,to mogę sprawdzić,co to dokładnie za tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk Morena Carrefoure m.in. NFS MW 8zł, dodatki do Sims 3 od 9 zł, DLC do BF3 12zł sztuka. Cała alejka z grami na PC za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było, czy nie, ale info od Amazona w sprawie wymiany gier PS3 na PS4.

 

Dear Amazon.co.uk Customer, 


Send us your copy of FIFA 14Battlefield 4 or Need for Speed: Rivals on either Xbox 360 or PS3 between now and December 31, and we'll give you a minimum £15 Gift Certificate.

In addition, we will give you an extra £22 Gift Certificate to spend on selected next-gen games between now and January 31, 2014, meaning you can buy FIFA 14Battlefield 4 or Need for Speed: Rivals from just £10 on Xbox One or PS4. 

That means you can get your Xbox 360 or PS3 edition to play now, safe in the knowledge that you'll be getting a great discount when you want to trade-up to either the Xbox One or PS4. 
Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje są chyba teraz we wszystkich Carefour'ach. W Warszawie w 2 miejscach były spore zniżki. Przeceny trwają od ok.20 sierpnia, teraz jest kolejna tura. Głównie można kupić w dobrej cenie essentiale. Wczoraj udało mi się kupić Dragons Age: Origins oraz Crisis 2 w cenie 62 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Zerknijcie na ceny w sklepie internetowym EURO RTV AGD:

 

http://www.euro.com.pl/gry-playstation-3,d3.bhtml

 

I tu szybki przykład:

 

Of Orcs and Men za 39.99

http://www.euro.com.pl/gry-playstation-3/focus-home-interactive-of-orcs-and-men-ps3.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Bureau: XCOM Declassified

w takiej cenie :)

 

http://www.euro.com.pl/gry-playstation-3/2k-games-the-bureau-xcom-declassified-ps3.bhtml

 

Kurcze przymierzałem się do tego tytułu, ale wrzesień to był czas GTAV... a tu taka cena

Edytowane przez 75 radolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×