Jump to content
Sign in to follow this  
Patricko

Promocje, Obniżki, Okazje, Itd.

Recommended Posts

pierwszy zakup przez PSS dokonany - Bioshock za 15,75 zł ;) niezła promocja - dwójka też jest w dobrej cenie - 19,75 zł. 

Edited by majkelx

Założę się że obaj widzieliśmy większe byki na PSN. Np Minecrafta na wszystkie platformy można mieć za darmo. A to i tak czubek góry lodowej.

Hmm, kto co lubi ,dla mnie Binary Domain widzę, Lost planet 3 raczej nie i Angry Birds SW dla dzieci.

Minecrafta na wszystkie platformy można mieć za darmo.

a jak to zrobić? Cos szukałem ale mi sie nie udawało. Da sie to jeszcze pobrać? Pograć pewnie nie pogram ale jak jest taka opcja to czemu nie? Onionmasterever

a jak to zrobić? Cos szukałem ale mi sie nie udawało. Da sie to jeszcze pobrać? Pograć pewnie nie pogram ale jak jest taka opcja to czemu nie? Onionmasterever

Sprawdzilem w necie, sa proste instrukcje. Niestety przy wielu widnieje komentarz ze tej blad moze juz nie dzialac. Ostani post o sukcesie byl jakos z padziernika zeszlego roku.

Proponowalbym przyjac ze to zalatali i dac sobie spokoj. 

Proponowalbym przyjac ze to zalatali i dac sobie spokoj.

Przyjmuję i daje ;) dzieki i pozdrawiam.

W Holenderskim Media-Markt wyłapałem Call of Duty Ghost za 4euro nówke w folii, przecenioną z 27 euro myślę, że sie opłaca :) 

W PSStore gry z serii Tales of w niezłych cenach.

Które Talesy najlepsze?

@kes

Xillie mam rozgrzebaną, daje radę ale trzeba mieć naprawdę dużo czasu żeby to ograć.

Strife swego czasu gorąco polecał Graces F i chyba też zainwestuje w to teraz - 33 zł to nie majątek :)

Chciałbym zagrać tylko w jedną część możliwie najlepsza, zobaczyć co ta seria ma do zaoferowania. Na wiecej niestety nie mam czasu.

to bierz Graces F - jak się przekonasz do cukierkowej grafiki to na pewno nie pożałujesz

Edited by majkelx
  • Like 1

Hej,

z racji tego, że po raz kolejny pojawiło się kilka gier w promocji m.in. na #PS3 w sieci Biedronka:

chciałem Was zapytać o to co sądzicie o tego typu akcjach podejmowanych przez dyskonty?

Niedawno np. Lidl sprzedawał gry z serii Lego.

Zdarzyło Wam się kupić jakieś pozycje w naprawdę okazyjnej cenie?

Arkham Collection za niecałe 60zł wydało się kuszącą propozycją, ale niestety dwie z trzech zawartych tam gier

są do ściągnięcia ze sklepu, a ja jestem z tych dinozaurów co wolą wersje pudełkowe ;)