Skocz do zawartości
fingo

[Psv] Soul Sacrifice

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzja dema japonskiego:

Wczesniej sadzielem, ze bedzie to klon Monster Hunter'a. Po obejzeniu powyzszego stwierdzam, ze bedzie to jedna z najlepszych produkcji 2013 (o ile na naszym rynku wydadza w tym roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem wiele dobrego o tej grze...niby to ma być właśnie takie połączenie Monster Huntera i Dark Souls/Demon Souls :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kumpel grał w to japoński demo. Dawno nie widział czegoś tak miodnego i na wypasie. Must have i ten japoński dubbing :banana:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Średnio zachęcające te zwiastuny. Zobaczymy co to z tego będzie...

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że to tylko reklama dla TV...ale ogólnie gra jest zacna i wszystkie inne materiały z gry już mnie przekonały do tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena famitsu też niczego sobie:

Soul Sacrifice (PSV) – 10/9/9/9 [37/40]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę zacna...to jest takie dziecko DS i DkS dlatego można liczyć na niezłe wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :) jeszcze lekko miesiąc i dostaniemy SS w PSS :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam ja po prostu wiem, że ten tytuł zmiażdży. Ta gra doskonale trafia w mój gust. Ostatnio takiego bonera miałem przed Dark Soulem i Skyrimem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamawia gry z UK, to na shopto.net jest preorder za 29 funtów, co jest o 10 Ł taniej niż w innych sklepach, a znacznie mniej niż w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wezme z PSS zamiast na normalnej karcie :) w końcu obiecywali że tak samo jak ZEVLR,P4G i RO, będzie można kupić SS na storze w dzień premiery :)

Zobaczymy tylko czy nie przesadzą z ceną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamawia gry z UK, to na shopto.net jest preorder za 29 funtów, co jest o 10 Ł taniej niż w innych sklepach, a znacznie mniej niż w naszym kraju.

To jest chyba jedyna opcja jesli ktos chce miec karte, bo i tak w polsce w dzien premiery nie dostanie z powodu swieta (a watpie ze wczesniej sprzedadza).

Jesli nie bedzie 239zl kosztowac tez rozwaze zakup ze stora aby sie juz w dzien premiery cieszyc.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie...ostatnio duże premiery na psv stały w przedziale 120-180 zł...więc oby i SS było za tyle do kupienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na shopto.net i obadałem sprawę. Cena SS + przesyłka (najtańsza 3 funty) po przeliczeniu kalkulatorem walutowym w moim banku wychodzi 153, 68 zł

Są droższe przesyłki z opcją śledzenia przesyłki.

Jeśli ktoś jest cierpliwy cena do zaakceptowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak za funciaki wychodzi 150zł około to u nas na storze będzie pewnie za 180zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak za funciaki wychodzi 150zł około to u nas na storze będzie pewnie za 180zł...

Ja raczej kupię w pudełku na ultimie, bo jest spora szansa, że dostanę przed weekendem majowym albo najpóźniej 2 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie za bardzo nosić ze sobą kart z grami dlatego zostanę przy wersji z PSS...oby tylko sony nie zawaliło i wysłało do naszego kraju jakieś tam partie zdrapek...

Tak czy siak...kurde coraz bardziej sie napalam na SouSaki a jeszcze cały miesiąc czekania przed nami...

A tak...jak ktoś ma zamiar grać ze znajomymi to musi kupić nówkę...niestety gra posiada OP...a tak i wersja EU na początku będzie posiadała tylko angielską wersję dźwiękową, dopiero po jakimś czasie twórcy udostępnią japońską do ściągnięcia za darmo z pss..

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie...czy demo obsługuje multi ?

Bo jak narazie wiem że postacia z demka bedzie można grać w pełnej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie widzimy się już 17/18 na multiku Panowie i Panie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dopiero co zakupilem bundle packa Wii U z MH3U z GamepadPro, a tu w maju juz kolejny wydatek na Vite z SS sie szykuje. Eh dudki sie mi portfela nie chca trzymac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×