Skocz do zawartości
fingo

[Psv] Soul Sacrifice

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda co-op w tej grze ? Czy całą grę można przejść z kompanem czy jednak tryb kooperacji i single player to dwie odrębne sprawy ? Do ilu graczy można grać w tym trybie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dwie osobne sprawy. Singla przechodzisz solo albo z kompanami AI a z żywymi graczami przechodzisz Avalon Pact's czyli wyzwania które wymagają więcej wysiłku niż SP.

 

Max może być do 4 osób podczas jednej sesji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś. Dobrze, że zrobili co-opa oddzielnego, a nie polecieli na kase i poszli na latwizne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostrzegam że coop to prawdziwe wyzwanie i to co mamy w singlu to tylko rozgrzewka...tam przeciwnicy potrafią ściągać na jednego hita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gryzłem się z kupieniem tej gry dłuższy czas bo nie jest to raczej "typowy" gatunek i albo ładnie podejdzie albo wcale. Teraz jest w plusie wiec problem się rozwiązał :)

 

Pograłem jakieś 20 minut i nie bardzo czaje tej gry. Możecie mi dać jakieś rady dla cieniasia na początek jak to ugryźć ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przygotuj sie na częste umieranie.

2. Przygotowuj się do każdej misji ponieważ nie ma allround setupu żeby zawsze dawać radę.

3. Zanim wyruszysz w podróż musisz zebrać drużynę czyli jak sie da to graj z kimś albo AI, solo jest o wiele trudniej.

4. Sporo farmy przed Tobą żeby podbić lvl swój i ataków.

5. Uniki to podstawa.

6. Najpierw przejdź kampanię a potem AP.

7. Nie spamuj jednym atakiem żeby go nie zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampanie sie przechodzi przekladajac kartki tej gadajacej ksiazki tak? Gdzie zbiera sie druzyne? Gdzie uklada sie ataki i setup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wszystko w książce. Jak przejdziesz pierwszy rozdział to dostaniesz możliwość wejscia do zakładki właśnie z atakami,limitami itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi jak padam ze mam opcje save sacrifise i die ? Jak daje save to walcze dalej a co robia inne opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba inne opcje mają znaczenie jedynie wtedy gdy grasz z partnerem, wtedy można wybrać czy kogoś uratować czy poświęcić. Jeśli uratujesz wiadomo, walczy dalej a przy poświęceniu drugi gracz zysuje jakieś tam dodatkowe moce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poświęcisz pomagiera to wtedy odpala się potężny atak który zadaje ogromne obrażenia ale nie możesz już używać poświęconej postaci. 

 

Jeżeli chciałbyś znowu zabrać taką postać do składu to musisz ożywić go za pomocą łez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie jakoś sklasyfikować tą grę, zamierzam kupić ale po przeczytaniu recenzji oraz opinii dalej zastanawiam się co to :D Uwielbiam Dark Souls i jego hardcore czy ta gra jest podobna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest połączenie DS/DkS i Monster Hunter'a...tak najtrafniej można sklasyfikować SS.

 

Jest recka u nas na forum jak coś... http://www.ps3site.pl/forum/topic/78627-soul-sacrifice-%E2%80%93-czyli-monster-hunter-spotyka-demon%E2%80%99s-souls/

 

Tam masz wsio opisane <autoreklama off> xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link. Ograłem demo i już zamawiam grę z allegro :-) Po demku jednak odniosłem wrażenie,że walką bliżej do tych z Devil May Cry niż Dark Souls ale to może wynika z rozegrania tylko 3 walk w demie. A także  zauważyłem, że nie ma jako takiej eksploracji - jesteśmy wrzucani na arenę rozwalamy potwory/bossa i wracam do książki.

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wlasnie od 2 dni ogrywam i mam takie pytanie warto te darmowe dlc instalowac? Najlepiej to zrobic jakos na poczatku gry czy nie ma to wiekszego znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za darmo, to czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko chodzi o to w jakim momencie te dlc sa aktywowane czy w trakcie gry juz czy dopiero po przejsciu bo glownie to jacys nowi bossowie z tego co patrzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do misji z DLC można podejść w każdej w chwili, one są w Forgotten Pactach. Ale początkującemu nie polecam bo to są najtrudniejsi przeciwnicy w grze którzy zmiotą was na strzała. Ogólnie są to przeciwnicy do pokonania po ograniu wątku głównego i przejściu normalnych misji z Avalonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie wgrywałem DLC,i dziwne ważyły kilka kilobajtów.

Gram samemu,bo online pass został wykorzystany,ciężko trochę tak samotnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z plusa chyba nie wymaga passa rozumiem ze masz uzywke pudelkowa?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W marcu wychodzi Soul Sacrifice Delta i mysle ze to lepsza opcja dla tych co jeszcze nie nabyli tej gry.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z plusa chyba nie wymaga passa rozumiem ze masz uzywke pudelkowa?:)

Tak kupiłem za niską cenę chciałem grę w pudełku,kiedyś się kupi op do platyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×