Skocz do zawartości
pablos_83

Guardians Of Middle Earth

Rekomendowane odpowiedzi

ja po 22 czy z hsem zalezy czy jak humor magdy i czy czasem nie wyladujemy w szpitalu ( termin na jutro)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mogę z wami pograć....chociaż ta gra szczerze powiem, że mi się nie podoba, lagi straszne itd. Ale może się coś zmieni, się zobaczy. To o której dziś gramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to ja na lagi nie narzekam. Najbardziej wkurza mnie, że gdy już się doczekam na zebranie ekipy i zaczyna się walka to kogoś rozłącza i zaraz wszyscy strażnicy padają. Też się wam to często zdarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale podobno sporo brakuje jej do lola. Ludzie skaza sie na przewidywalne do bolu pojedynki, bo nie ma przedmiotow i po pewnym czasie wiadomo czego po kim sie spodziewac. Ja tam b. chetnie z Wami zagram. Dzis bedzie za darmo w PS+ to i luda troche przyjdzie. Mam nadzieje, ze to rozwiaze problem z lagami i dlugim oczekiwaniem na rozgrywke. Zobaczymy, zobaczymy... moze sie bedzie gierka dobrze rozwijac dodadza sklepik z itemami :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetny do pogrania. Kupiłem z kumplem na pół, on gre a ja dodatkowe postacie SP. Gra mi się podoba, już trochę mam dość tych FPSow, piłek itd. Gram Haldirem najczęściej więc jak coś to też był bym chętny. Wysyłać zapa na PSN: przemek1201 bo granie z randomami jest denerwujące. HS oczywiście jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny, tylko że nie miałem styczności z takimi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 osob w druzynie, sa 2 mapy, jedna ma 3 linie a druga mapa tylko 1. Gierka jest o wiele latwiejsza od LOL'a i Doty, bardziej przystepna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje z postacią gracza,który się wyloguje? w lolu nic się nie dzieje,co dla mnie jest głupie,bo strasznie osłabia team.A np w docie inni gracze mogą sterować nieobecnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jak się umawiamy?

JA JESTEM CHĘTNY na DZIŚ. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lolu dobrze pomysleli nad karaniem tych co wychodza podczas gry...przez cały czas trwania meczu nie mogą wejść do innej gry niż ta którą opuścili albo muszą czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.. pogralem jeden mecz... jak zawsze dobrze sie w grach jako support czuje wiec biore galandriele... gra nie jest zla ale i nie wybitna... mozna pograc...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postac znika i tyle a powinna zostac przejeta przez AI moim zdaniem. kurde mam maly problem z wywalaniem z gry i lagi. w inne gry gram bez problemu wiec moze to wina serwerow. wlasnie gram wiec kto chce to pisac na psn przeme1201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam tak muli ściąganie aktualizacji??

Gierka ściągneła się w 10 min, a aktualizacje będę miał za jakieś 120 minut :(

I nie wiem czy to błąd sklepu czy co, ale do pobrania za darmo jest Assassin's Creed 2 i Brotherhood. Albo coś źle patrzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka...patent z ulepszaniem bazy jest spoko...szkoda tylko że ludzie tak uciekaja z gry jak tylko cos nie idzie po ich mysli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Muszę jakoś ogarnąć MOB-ę bo nigdy mnie nie kręciło ale widzę gra całkiem przyjemna...

A i grę do plusa wrzucili i od razu jest "ruch" w wątku i nie ma problemu z połączeniem do gry...

A jak wcześniej chciałem w Triala zagrać to czekałem z 20 minut na mecz po czym odpuściłem sobie :P

Teraz czas spróbować jeszcze raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że ok 22 ktos jeszcze bedzie szarpal. A poki co jak wrazenia z pelniaka? Laguje jak trial, czy jest lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem trochę i nie odczułem żadnego laga ani nic z tych rzeczy...tylko głupota gimbazy wychodzącej w trakcie walki doskwiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8 lvl. Z lagami jest różnie. Raz mam większe wtedy mnie wywala:/ a za 2 razem nie mam nic. Podejrzewam że naprawią to wkrótce. Cieszy że każdą postacią gra się inaczej i na każdą trzeba mieć inną taktykę. Ja osobiście lubie Haldira i Arathorna spoko są też Lugbol i Agandaur. Postaci na ten moment mam 18 na 26 (4 z Passa) i czekam na 4 kolejne. Wie ktoś może kiedy dodadzą tryb przetrwania z Season Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzeba 20 minut czekać na mecz z którego potrafi wywalić mnie po minucie. Lagi też są okropne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i nawet gra się całkiem przyjemnie, jednak jest kilka minusów:

- po kij młotek jest limit czasy 20minut na mecz? :/

- za mało postaci (boty wybierają ciągle te same)

- brak przedmiotów, co skutkuje tym, że nie ma większej różnicy w meczach.

Jako odskocznia od mordoklepki w Uncharted 3 i innych grach może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast przedmiotów są te gemy i relicty które działają właśnie jak przedmioty w LoLu...tylko że nie można ich kupować podczas walki...no i trzeba walczyc żeby się naładowały i zaczęły działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj elitki to nie bedziesz mial czasu no i brak botow. co do postaci to jest 22 + 8 platne. pewnie dodadza wiecej z biegiem czasu. tylko czy beda darmowe? mi sie gra podoba bo nie ma innej podobnej na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×