Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko :) gra bardzo mi sie podoba choc jak wielu wie ma ona wiele bledow :sad: mam pytanko czy ktos wie jak wylaczyc ta zolte kolko jak wciskam ( chyba trojkat czy cos ) ? czasem rozegram caly mecz i jest ok ale czasem mam fajna akcje z ktorej moglaby byc brama a tu wciskam jakos to kolko co nakierowuje chyba kolejnego zawodnika i lipa :sad: jak to wylaczyc czy czego nie wciskac :) dajcie znac prosze bo jest to uciazliwe.dzieki i pozdrawiam

Musisz wejść w ustawienia sterowania tam gdzie się asysty wyłącza itp. i teraz nie pamiętam, które to było. Najlepiej włącz mecz z CPU wejdź w ustawienia tylko nie button configuration tylko to drugie i będziesz miał kreski asyst i niżej któreś jest za to odpowiedzialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w ustawienia sterowania tam gdzie się asysty wyłącza itp. i teraz nie pamiętam, które to było. Najlepiej włącz mecz z CPU wejdź w ustawienia tylko nie button configuration tylko to drugie i będziesz miał kreski asyst i niżej któreś jest za to odpowiedzialne.

wielkie dzieki za pomoc :) jak niebawem wroce z pracy to lukne to i moze wreszcie bede mial w pelni satysfakcje z gry :) raz jeszcze dziekuje za pomoc:) mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze  z innej beczki ,denerwuje mnie to że od kilku lat skośniaki nie zrobią porządku z rozpoczęciem meczu tzn. chodzi mi o to że zawsze "gospodarz" zaczyna mecz i zawsze gra po lewej stronie przy kamerze np. wide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Patch pewnie poprawi online bo niby po co mieli by wypuszczać jakby nic nie zmienił....?? A może tak długo trzeba czekać bo oni nie wiedzą co jest hmmm...

Ja właśnie o tym drugim myślę że niewiedzą co stworzyli za potworka i jak to teraz ugryźć żeby działało. Z tym ratingiem to jest słabe bo ile można tych meczy czystych zagrać żeby mnie znowu przywróciło. Albo inaczej kto wie co trzeba usunąc żeby od początku mi ranking wyzerowało. Wydaje mi się że system data ale niech ktoś potwierdzi. Aha i czy jak usunę system data a zostawię edit mode to bede miał dalej wszystkie transfery które sobie ręcznie porobiłem? Bo boję się że jak usunę system data to jednak coś z editem też strzeli. Ktoś próbował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie o tym drugim myślę że niewiedzą co stworzyli za potworka i jak to teraz ugryźć żeby działało. Z tym ratingiem to jest słabe bo ile można tych meczy czystych zagrać żeby mnie znowu przywróciło. Albo inaczej kto wie co trzeba usunąc żeby od początku mi ranking wyzerowało. Wydaje mi się że system data ale niech ktoś potwierdzi. Aha i czy jak usunę system data a zostawię edit mode to bede miał dalej wszystkie transfery które sobie ręcznie porobiłem? Bo boję się że jak usunę system data to jednak coś z editem też strzeli. Ktoś próbował?

Statystyk nie usuniesz ponieważ zapisują sie na serwerze . Ewentualnie nowe konto czyli jakby drugi grajek.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyk nie usuniesz ponieważ zapisują sie na serwerze . Ewentualnie nowe konto czyli jakby drugi grajek.

Dzięki za odpowiedz. Nie to nie usuwam nic ani nie tworze nowego konta może wróci kiedyś na A. Bo boli to że trzeba długo czekać niekiedy jak mam na tym B. Zauważyłem tez że jeśli się da Class Any to bardzo szybko wyszukuje co logiczne w sumie szkoda że jak się przestawi te Class na Any to praktycznie już czeka na ciebie rozpalona ciepła Barcelona. Dziś za to grało się znowu online średnio - źle. Bolą strzały na Basic. Kochałem tą nieprzewidywalność w pesie w tym aspekcie. Niestety w tej części strzały bardzo się upodobnili do tych z fify co niezmiernie boli. Mówię tylko o strzałach zza pola karnego. Teraz jest wszytko wyliczone jak w fifie że piłeczka ma zmierzać tak co aby bramkarz ją sięgnie( choć teraz może i fifie już bedzie lepiej bo tam sa te koślawe jakieś strzały co idą jak pociski). W pesie 13 jak sie huknęło to można się było wszystkiego spodziewać i o to chodziło strzał i mętlik "boże co się stanie". W tej części wiem że strzelanie z za 16 nie wpadnie albo kod gry zrobi wszystko żeby nie wpadło. Coś co w pesie zawsze było lata świetlne przed fifą w tym roku postanowiło się upodobnić lub nawet się cofnąć co jeszcze niedawno było dla mnie nie do pomyślenia. Słabiutko. Ok ktoś powie że można na ręczne strzelanie dać lub advanced ale zawsze w pesie te defaultowe ustawienie strzałów miało w sobie ta nieprzewidywalność. Na ręcznym można pięknie posłać jak sie chce i gdzie się chce ale przeważnie niema czasu na wycelowanie tą strzałeczką. Niech ktoś da link do strzałów na basic zza 16 bo nie znalazłem nic takiego i sam jeszcze nie strzeliłem takiej bramki co w poprzednich pesa nie miało miejsca. Aha strzały z R2 jak sie naładuje całą moc to chyba nie da się przestrzelić co też daje do myślenia co oni porobili w aspekcie w którym wszystko było w najlepszym miejscu w 13 części. Po co oni kopia w czymś co było bliskie ideału.  Za to wślizgi i ogólne jeżdżenie na dupie, przepychanki i inne duperele animacyjne to małe mistrzostwo świata. Ekipa za to odpowiedzialna to jedyna ekipa która może patrzeć z czystym sumieniem w lustro bez obawy że coś zawaliła w tym roku. Brawo.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z obrońcami online. kolesie mi wpadają w pole karne a moi obrońcy stoją jak kołki wbite w trawę , zero prawie reakcji. nadmienie ze kombinowałem z ustawieniami assistant i tym podobne ale to nic nie dało. tylko ja tak mam czy to wina z......... gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z obrońcami online. kolesie mi wpadają w pole karne a moi obrońcy stoją jak kołki wbite w trawę ,

Ja już nie mam tego bardzo irytującego problemu. Jak go rozwiązałem ? Sprzedałem grę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam tego bardzo irytującego problemu. Jak go rozwiązałem ? Sprzedałem grę ;D

Haha piękna odpowiedz. Czekam na batmana i tez wymieniam. Jeszcze raz w listopadzie sobie wymienię żeby zobaczyć jak ten mityczny patch załatwi sprawę(tjaaa jasne) i tak oto tym sposobem konami otrzymało ode mnie ostatni raz kasę za okłamywanie mnie. Nie no odpowiedz epicka na problem dzięki chrono za poprawę humoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem patch od Paula,i nie ma w nim prawdziwych nazwisk w Bundeslidze?WTF?

no wlasnie ja tez instalowalem od paula i nie mam nazwisk wlasnie w bundeslidze stroje niby sa ale herby tez mi sie nie zgadzaja , i nie wiem czy ja cos zle robie czy ten patch jednak jest nie dopracowany

A ja mam pytanko ile wy musicie czekac az wam sie zaladuja te herby z patcha ? 4-5sek.to norma czy jak ? ,troche to drazniace jest jakby sie nie dalo tak zrobic jak to bylo zawsze aaaaaa :shok:

 

 

tu masz patcha od paula zagadlem z nim zeby wkoncu zrobil i poprawil nazwy pilkarzy borusie i reszte niemieckiej ma sie tym zajac heh w przyszly weekend bedzie :) stroje juz sa :)

 

wersja BLUS czy BLES wybor nalezy do ciebie :)

 

http://paul2478pesoptionfiles.blogspot.com/p/pes-2014-of-download-links.html

 

 

Zawsze myslalem ze to jest koles z UK.a to czysty kangur z Austriali :) w sumie on to jakos najprzejrzysciej i najdokladniej to robi :)

Wenb z Italii jakos tak o to nie dba, ale spoko dobrze ze sa tacy ludzie co tym sie zajmuja  :)

tak ja tez czekam az sie herby zaladuja i stroje tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wina patcha,wróciłęm do Weneb,ale coś mi się wogóle coś pokipśkało i mam bałagan niesamowity,herby inne,nazwiska inne,O co chodzi?Czy kasując stary patrz musimy kasować wsio?Nawet data seting?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam tego bardzo irytującego problemu. Jak go rozwiązałem ? Sprzedałem grę ;D

czyli mam rozumieć że to wina z...... gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć że to wina z...... gry?

Nie wiem. Grałem tylko online i takie zachowania obrońców były nagminne. Nie znalazłem żadnego info kiedy wyjdzie patch, ani czy to mają zamiar naprawić, więc pozbylem się problemu czyli gry :) Ta gra została wydana nie ukończona więc takimi "szczegółami" to się zajmą za 2 miesiące albo wcale :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wina patcha,wróciłęm do Weneb,ale coś mi się wogóle coś pokipśkało i mam bałagan niesamowity,herby inne,nazwiska inne,O co chodzi?Czy kasując stary patrz musimy kasować wsio?Nawet data seting?

Wszystko oprócz data setings

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.duzo ludzi narzeka,wielu sprzedaje gre :( a ja mysle ze gra jest super!!! gram w pes-a od wielu wielu lat chyba od 2000 i uwazam ze ta czesc ma wiele wad ale jak sie ja dokladnie pozna,cierpliwie nauczy w nia grac to daje wielka przyjemnosc:) wielu chcialoby poprostu miec gre jak 2013 gdzie dwoma podaniami na ronaldo i byli szczesliwi ze wygrywaja...haha smieszy mnie to bo co to za frajda?! rozegraj pilke ,podaj na skrzydla pokombinuj a wtedy jest radocha z gry... 2014 wlasnie taka jest ze trzeba pomyslec,czasem podac pilke do tylu a nie 2 podania i jestem wielki ze realem czy barca wygralem....nie obrazajac fanow fify ale pes to symulator a fifa dobra gra:) jak ktos nie umie grac to ustawia ronaldo na szpicy i jedzie :) sory ale tacy ludzi w fife to moga popykac !!! tez sie wkurzalem na poczatku co ja kupilem :( 200zl :( masakra :( ale zaczynam czerpac radosc z rozgrywki,owszem online wkurza ale miejmy nadzieje ze to poprawia..pes 2013 do 2014 to przepasc !!! dla mnie gierka mimo kilku wad to duuuzy krok do przodu...pozdrawiam glory glory MU

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.duzo ludzi narzeka,wielu sprzedaje gre :sad: a ja mysle ze gra jest super!!! gram w pes-a od wielu wielu lat chyba od 2000 i uwazam ze ta czesc ma wiele wad ale jak sie ja dokladnie pozna,cierpliwie nauczy w nia grac to daje wielka przyjemnosc:) wielu chcialoby poprostu miec gre jak 2013 gdzie dwoma podaniami na ronaldo i byli szczesliwi ze wygrywaja...haha smieszy mnie to bo co to za frajda?! rozegraj pilke ,podaj na skrzydla pokombinuj a wtedy jest radocha z gry... 2014 wlasnie taka jest ze trzeba pomyslec,czasem podac pilke do tylu a nie 2 podania i jestem wielki ze realem czy barca wygralem....nie obrazajac fanow fify ale pes to symulator a fifa dobra gra:) jak ktos nie umie grac to ustawia ronaldo na szpicy i jedzie :) sory ale tacy ludzi w fife to moga popykac !!! tez sie wkurzalem na poczatku co ja kupilem :sad: 200zl :sad: masakra :sad: ale zaczynam czerpac radosc z rozgrywki,owszem online wkurza ale miejmy nadzieje ze to poprawia..pes 2013 do 2014 to przepasc !!! dla mnie gierka mimo kilku wad to duuuzy krok do przodu...pozdrawiam glory glory MU

Dobrze gada polać mu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..wspomne jeszcze gram manchesterem united i na online jak sie gra z realem czy barca to juz nie ma takiej roznicy :)co jest juz duzym plusem w porownaniu do poprzedniej czesci !!!  nie jestem mistrzem swiata ale wiele meczy potrafie wygrac w sieci z patatajami ktorzy biora te dwie druzyny zeby im latwiej szlo mimo ze sa fanami innych druzyn:) czego rowniez nie rozumiem ale jest duuuuuza rados jak sie takich grajkow ogra:) tak wiec jak sie czlowiek skoncentruje i rozegra naprawde dobry meczyk to mozna pokonac i te druzyny nie jak w pes 2013 ...mysle ze kazdy kibic pilki noznej ktory oglada mecze ( ja co tydzien na canal + wiekszosc meczy ligi angielskiej ) zauwazyl realnosc tej gry gdzie nie mozna juz tak zapier.... tylko trzeba pomyslec:) ci ktorzy chca sprzedac ta gierke albo poprostu nie umieja grac i wypisuja bzdury ze"fifa o niebo lepsza" haha albo nie maja cierpliwosci zeby podwyzszyc swoje umiejetnosci w pesa. gra jest swietna ,mysle jednak ze nastepna odslona bedzie juz naprawde krokiem milowym!!! powtarzam raz jeszcze fifa to fajna gra!!! pes jednak to symulator ktory oddaje ten realizm z meczy ktore ogladamy!!! pozdrawiam i zycze milego granka :)


Dobrze gada polać mu ;)

Janusz dzieki za wczorajsza pomoc:) cos tam pokombinowalem,ustawilem i juz gra sie o niebo lepiej:)teraz w pelni mam kontrole na swoja druzyna:)  dzieki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wiadomo kiedy wyjdzie patch od konami???


kiedy poprawia ta gre,bramkarze raz ciagna niesamowicie raz wpuszczaja takie szmaty ze plakac sie chce,mam nadzieje ze te online zrobia i te facjaty pilkarzy


takie granie w 13 to bylo faktycznie na raknkig match ,wsumie L1plus trojkat to byl wizerunek 13 ale i tak super byla ta czesc,chociaz my gralismy klubami pokroju 2 i 3 polki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.duzo ludzi narzeka,wielu sprzedaje gre :sad: a ja mysle ze gra jest super!!! gram w pes-a od wielu wielu lat chyba od 2000 i uwazam ze ta czesc ma wiele wad ale jak sie ja dokladnie pozna,cierpliwie nauczy w nia grac to daje wielka przyjemnosc:) wielu chcialoby poprostu miec gre jak 2013 gdzie dwoma podaniami na ronaldo i byli szczesliwi ze wygrywaja...haha smieszy mnie to bo co to za frajda?! rozegraj pilke ,podaj na skrzydla pokombinuj a wtedy jest radocha z gry... 2014 wlasnie taka jest ze trzeba pomyslec,czasem podac pilke do tylu a nie 2 podania i jestem wielki ze realem czy barca wygralem....nie obrazajac fanow fify ale pes to symulator a fifa dobra gra:) jak ktos nie umie grac to ustawia ronaldo na szpicy i jedzie :) sory ale tacy ludzi w fife to moga popykac !!! tez sie wkurzalem na poczatku co ja kupilem :sad: 200zl :sad: masakra :sad: ale zaczynam czerpac radosc z rozgrywki,owszem online wkurza ale miejmy nadzieje ze to poprawia..pes 2013 do 2014 to przepasc !!! dla mnie gierka mimo kilku wad to duuuzy krok do przodu...pozdrawiam glory glory MU

Po pierwsze w pes 2014 trójkąty wchodzą też bardzo łatwo mimo że grałem w ten syf naprawdę niewiele .... W grze (nawet offline) jest masa błędów i nie wiem jak tu czerpać radość gry z cpu....,a online to dno i 100metrów mułu!!! Niegrywalny kompletnie.Na obecna chwile pes 2013 moim zdaniem jest grą o klasę lepsza bo online jest naprawdę dobry i gra sie w wiekszosci "bezlagowo".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami Digital Entertainment BV has announced that it has found the source of the problem, which has affected the online elements of PES 2014 for Xbox 360, and anticipates it will be able to release a new patch that will resolve these issues shortly.

FCS are also working to resolve secondary problems users have experienced, including the need for a HDD unit to install the datapack, allowing users with a USB unit to now install the update and reducing the download times for all future PES 2014 data packs.

Konami sincerely apologises for the issues and the detrimental affect it has had on users’ enjoyment of PES 2014. The team is focused on finding a solution, and recommends users visit the below URL for updates.

Coś jest chyba na rzeczy  :yes: Szkoda, że nie ma jakiegoś porównania onlie PS3 z Xklockiem.

Podaj źródło ponieważ na końcu jest napisane: "Zespół koncentruje się na znalezieniu rozwiązania i zaleca użytkownikom odwiedzić poniższy adres URL do aktualizacji."

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprócz data setings

To chyba odwaliłem kichę bo zostało mi system data i edit data  z tego co widzę :(Zamiast Borussi mam herb Chelse itd.Jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada polać mu ;)

Zależy kto ma jakie wymagania co do gry. Wam pasuje spoko. Ja mam wyższe wymagania. Jako całość ten bubel na chwile obecną się wogule nie broni. Co z tego że gameplay jest bardzo solidny skoro online jest niegrywalny czyli tak jakby gameplay na chwile obecną nie było. Kropka.

 

 gierke albo poprostu nie umieja grac i wypisuja bzdury ze"fifa o niebo lepsza" haha albo nie maja cierpliwosci zeby podwyzszyc swoje umiejetnosci w pesa. gra jest swietna ,mysle jednak ze nastepna odslona bedzie juz naprawde krokiem milowym!!! 

Dobra geniuszu to teraz powiedz mi dlaczego chcę się pozbyć tego gówna skoro na online na 30 meczy gdzieś z 5 przegrałem. Chyba jednak coś umiem grać skoro współczynnik wygranych jest taki w miarę pozytywny. Więc twój marny argument że gry chcą sie pozbyć osoby które nie umieją grać właśnie pęka jak zużyty kondom. Grono ludzi chce się pozbyć dlatego tego syfu że w online niema radości z grania tylko co chwilę gra zamula i jest niegrywalna. Nastepny punkt o następnej części która ma być "krokiem milowym" a więc gówno mnie obchodzi jaka będzie następna część to ta miała być ta nową jakością i to na tą wydałem swoje pieniądze a więc to od tej oczekuję tego milowego kroku a nie następnej części.  Krótko ja na razie w sowim postach podałem multum argumentów na to że ta część jako całość to bardzo słaba gra z solidnym gamepleyem którego wogule jakby niema na chwilę obecną przez online. O wszystkich mankamentach takich jak zerowe tryby online,(gra nie chodzi online a ja chcę tryby no nie co za bezczelny typ ze mnie :) ) nie wykorzystaną licencję LM i multum błędów które tu już opisałem nie chce mi się drugi raz przytaczać. Mi chodzi o to żebyś nie pierd... tu takich farmazonów że ktoś nie umie grać to pozbywa się gry. Ja nie po to ta grę kupowałem żeby się ją pozbywać tylko żeby czerpać radość z gry której przez schrzaniony online na razie niema i nie tylko online. I szanuję to że jednym tak wybrakowany produkt starczy do cieszenia się grą ale nie wmawiaj innym że pozbywamy się gry bo nie umiemy w nią grać. Ludzie tu niektórzy pozbyli się gry bo najzwyczajniej w świecie poczuli sie oszukani przez tą żałosną firmę.  Darować sobie zdania typu "to kup fifę" bo o tym produkcie się już wypowiadałem. Pes niema się ścigać z fifa bo to żadna nobilitacja tylko ma iść swoją drogą i ją wyprzedzić co jest możliwe co pokazały części na PS2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś wczoraj poprawiali? bo dzisiaj gram pierwszy mecz w którym gra chodzi płynnie w polu karnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×