Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega chyba jednak nie grał bo pisze takie głupoty że nie da się tego czytać :biggrin:

Odpowiadam Ci ponownie na to co napisałeś. Nie nie grałem jeszcze ale obejrzałem sporo filmików na YouTubie od graczy, czytałem też komentarze nie tylko polskich graczy. Wiesz jakie słowo pojawia się w miarę czesto? Anglojęzyczni piszą BOYCOTT co po polsku znaczy BOJKOT. Tak... ludzie piszą że najlepsze czasy tej gry to 2009 - 2013 a reszta to SHIT.

A co do filmików które obejrzałem z rozgrywki...

Jedynie twarze zawodników, stałe fragmenty gry i replaye wyglądają normalnie. Reszta to gówno!

Zaraz po przejęciu piłki zawodnicy biegają przebierając nogami jakby to były nie nogi a nóżki... takie malutkie, króciutkie nóżki którymi trzeba szybciutko napierdalać jak koliberek skrzydełkami. TRAGEDIA! Jedna wielka tragedia i kupa gówna. Zero jakiejkowlwiek naturalności. Już 2014 miało jej być więcej niż w 2013 a jest coraz gorzej.

Tyle do powiedzenia mam ja, fan tej gry od jej pierwszego wydania na PSOne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze po komentarzach, ze miedzy wersja na Ps3 a na Ps4 jest ogromna przepasc... w dziale ps4 wychwalana jest ta gra bardzo i ze krol powrocil a na Ps3 widze kaszana straszna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze po komentarzach, ze miedzy wersja na Ps3 a na Ps4 jest ogromna przepasc... w dziale ps4 wychwalana jest ta gra bardzo i ze krol powrocil a na Ps3 widze kaszana straszna...

Wiesz... nie widziałem tego na PS4 a jedynie na PS3 i jak dla mnie jest tak, jak napisałem powyżej.

a jak zobaczyłem te przebieranie tymi nóżkami to brakuje mi tam jeszcze tylko takiego dymu spod nóg i tego okrzyku MIG MIG od strusia pędziwiatra z bajek Looney Tunes

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory jestem ma tapatalk i przeoczylem ze to dzial pes 2014 a myslalem ze piszesz o 2015 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Występuje u kogoś również problem z wyszukaniem przeciwnika w ranking match ? Przedtem miałem tak, że włączyłem i po 10 sekunach znalazło przeciwnika niestety od jakiegoś czasu musze bardzo długo czekać i nie wiem z czyjej winy tak się dzieje. Wątpie, że to wina połączenia bo towarzyskie gram bez problemu niestety w rankingowych nie chce wyszkuac mi przeciwnika... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×