Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Lons, pierdolenie o szopenie.

Co roku pes ma byc zajebisty i przelomowy i nigdy lepszego nie bylo. Potem grasz miesiąc i stwierdzasz, że jest gównem. Nie wiem czy specjalnie tak piszesz ale ja nie potrafie sie zdobyc na taki optymizm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu i tu, ale nie oszukujmy się, 100% możliwości tego silnika zobaczymy na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx wierze w Pes od lat mimo, ze tak na prawdę zawiodlem sie perfidnie na odsłonach 2008. - 2013. Z drugiej strony prawda jest taka, ze oni faktycznie nie mieli na czym robić tego Pesa bo silnik na ktorym tworzyli był beznadziejnie stary. Teraz jest nadzieja bardziej realna. Od czasów Pes 6 wierzyłem w Konami na 100%. Teraz juz wierze im w 30 - 40 % ale mimo wszystko jest jeszcze we mnie ta iskra co kiedyś, ale słabnie z roku na rok......

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Dla mnei fajnie, że wierzysz, bo przynajmniej ktoś tu newsy wrzuca na bieżąco i mam wszystko pod ręką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowość, która funkcjonowała przez obecną generację - dobry pes pojawia się co dwa lata.

Pes 6, 2009, 2011, 2013 -bardzo dobre produkcje, szczególnie 6 i 2013

Pes 2008, 2010, 2012 - dramat

Na 14stkę popada niestety słaby rok. Pes 6 i 2013, czyli otwierający i zamykający obecną generację konsol były szczególnie udane, więc teraz wychodzi na to, że 2014 będzie jednym z najgorszych pesów w historii, a dopiero pes 15 pokaże pazur. Istnieje też możliwość, że cykl wraz z nową generacją zostanie rozpoczęty na nowo, wtedy 14stka będzie sukcesem na miarę legendarnej szóstki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykl opisany przez Ciebie mam ochote porównać do tego, że w Smoleńsku były słyszane strzały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowość, która funkcjonowała przez obecną generację - dobry pes pojawia się co dwa lata.

Pes 6, 2009, 2011, 2013 -bardzo dobre produkcje, szczególnie 6 i 2013

Pes 2008, 2010, 2012 - dramat

To jest bardzo subiektywna kwestia ;) Przed 2013 ostatnim PESem przy którym się dobrze bawiłem był właśnie 2008 (2009 był poprawny ale już mnie nudził po 2 miesiącach). Dlaczego? Bo miałem kontrolę nad tym co się dzieje na boisku. Tak, wiem - turbostrzały i inne sprawy, ale miałem kontrolę nad celnością i siłą zarówno podań jak i strzałów. Chciałem strzelić w prawo po ziemi, to mi strzelał w prawo po ziemi. Chciałem mocno po długim, to strzelał mocno po długim. A to co zaczęło się później dziać to kabaret był.

2010 - za mało dnia, żeby opisać to co tam się działo

2011 - Van Buyten dogania tyłem Robbena; strzały ok, ale archaizmy z 10-tki nadal obecne (przechodzenie piłki przed palcami obrońców, cyrk ze zmianą na zawodnika na którego się chce itd)

2012 - Ledwie dotykam podanie, żeby podać do najbliższego, a podanie idzie do zawodnika stojącego 20m dalej. Chcę strzelić po ziemi po długim, piłkarz strzela nad poprzeczką po krótkim (mówię o zwykłym strzale, ale na szczęscie z pomocą idą inni forumowicze - "jeżeli chcesz strzelić tam gdzie chcesz to naładuj pasek pasek, puść wszystkie przyciski, wychyl gałkę, cofnij gałkę, wciśnij jednocześnie L2 i R2, puść R2 i wtedy strzeli tam gdzie chcesz" - coś w tym stylu ;) )

Dlatego bardzo cieszy mnie, że kolejny PES już będzie na nowym silniku.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2011 było dokładnie jak pisze falcon: gdy zawodnik dostał piłkę to mógł być nawet Wallcotem a i tak doganiał go zawodnik z Arabii Saudyjskiej. Dlatego dawało się dwie kreski asysty i piłeczka krążyła jak szalona, gorszy ping-pong niż w Fife 2003 się robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wam wyraze swoja opinie kto chce niech mnie popiera-kto nie-niech sie pocaluje w P****

mianowicie: gralem w pesa od nastu lat-jeszcze pod nazwa WINNIN ELEVEN-fifa dla mnie wogule nie istniala- a pes 2006 !! to byla demolka najlepsza wersja tej gry!!! w 2012r. qmple namowili mnie na fife mowiac ze ludzie ktorzy pracowali dla konami przeszli do fify-a z fify do pesa zachecilo mnie to na kupno fify 12 i WOGULE nie zaluje zadnej zlotowki wydanej na to bo naprawde porownujac pes12 a fife 12 !!! przypomina mi sie stary motor PESA wiec wlasnie od czesci 12 stawiam zdecydowanie na FIFE

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radze postawic na korepetycje z polskiego, zamiast na fife ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radze postawic na korepetycje z polskiego, zamiast na fife ;d

idz sie ogarnij kanalio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz sie ogarnij kanalio

Fifa to gra Arcad-owa zupełnie inna niż Pes. Bez sensu porównywać te dwa tytuły i mówić, że jedna jest lepsza od drugiej. Każdy gra w to co lubi. Mi np bardzo podoba się Pes 2013 mimo kilku błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą arkadówką to już się tak nie zapędzaj. I jedna i druga gra ma swoje błędy.

Arkadówką mógł być goal III na pegasusie....

W przypadku fify i pesa masz próby stworzenia symulacji pilki noznej. I tego terminu używają wszystkie serwisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą arkadówką to już się tak nie zapędzaj. I jedna i druga gra ma swoje błędy.

Arkadówką mógł być goal III na pegasusie....

W przypadku fify i pesa masz próby stworzenia symulacji pilki noznej. I tego terminu używają wszystkie serwisy.

Ja mam inne zdanie na ten temat. No niby symulator ale akcje strasznie schematyczne.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna polega na schematach. Tego uczą na treningach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna polega na schematach. Tego uczą na treningach.

Hehe wiadomo wiem bo gram ale chodzi o to że w pes jest + że każda akcja może być robiona jak nam się podoba a w fifie nie do końca, nawet artykuł czytałem o tym. Z resztą oby dwie gry są dobre na swój sposób.

Ciekawe co wersje 2014 pokażą...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy w Pes 2013 mozna robić akcje jaka nam sie podoba. Juz w Pes 6 akcje robiło sie duzo lepiej niż w tej wersji. Gra jest po prostu słaba pod każdym względem. Nie che wymieniać juz tych wszystkich rzeczy bo każdy kumaty wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy w Pes 2013 mozna robić akcje jaka nam sie podoba. Juz w Pes 6 akcje robiło sie duzo lepiej niż w tej wersji. Gra jest po prostu słaba pod każdym względem. Nie che wymieniać juz tych wszystkich rzeczy bo każdy kumaty wie o co chodzi.

Proste to nie graj. Typowy narzekający Polak he. Jakby ten PES był tak kiepski to nikt by nie grał więc bez przesady pograj w Goal 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Fifa różni bywa, zresztą z PESem też :P. Fifa 12 celowała bardziej w symulację, 13 poszła w stronę arrkejdówki wyraźnie (bardzo szybkie tempo wymusza inny rodzaj gry).

A PES 2013 rządzi, ma mamuala (wreszcie) i jest to pierwszy PES od czasów "szóstki", który naprawdę daje masę radochy (poprzedni tez był ok ale gorszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2013 poszla w strone arkadowki? Co to za teksty? :) Panowie, wy graliscie w ta gre, czy powielacie cudze opinie?

Fut faktycznie, jest irytujacy. Jednak grajac w sezony wcale nie mam takiego wrazenia. Powiem wiecej, moim zdaniem to najlepsza fifa od 09. W poprzednie czesci grlaem góra 2 miesiace. Teraz mamy prawie kwiecien i wciaz gram w fifke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste to nie graj. Typowy narzekający Polak he. Jakby ten PES był tak kiepski to nikt by nie grał więc bez przesady pograj w Goal 3 :D

Nie gram :D Z całym szacunkiem, ale widząc skrypty w tej grze i bramkarzy, którzy maja jedna animacje w sytuacji 1 na 1 odpuscilem sobie granie. Szkoda tylko, ze 6 - 8 lat temu Konami robiło lepsze PEsy :/

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×