Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

No ale co za różnica co tam sobie myślałeś, ważne jest co mówiłeś:

- po pierwsze z tego co pamietam podobały ci się te edycje, które teraz nazywasz gównami. Wprawdzie tylko krowa nie zmienia poglądów ale trochę to niestabilne :)

- pod drugie PEs wcale nie poległ przez ten jakiś "mityczny silnik" a przez najprostsze błędy, nic nie mające z tym wspólnego jak: dziadowski online, nieciekawe tryby gry, brak matchmakingu w i tak dziadowskim online, przez jakiś dziwny balans rozgrywki (raz symulacja, raz arkejd, raz chore pomysły np w PES 2011 i nieopłacalny jakikolwiek rajd z piłką)

No :) I nie jest powiedziane, że znów głupie Japonce się nie zamotają- ba, do licha- to wręcz prawdopodobne. Znów możesz mieć Real- Real w sieci bo gdyby mieli taki zamiar to naprawiliby to jakąś łatką w PEsie 13. Doprawdy więc nie wiem- skoro ci się nie podobały koncepcje PEsów- nie wiem czemu sądzisz, że ta będzie inna. Bedzie ładniejsza to pewne (ale też jaka bedzie wtedy Fifa..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, faktycznie zdziadzieliśmy. Lons pisze że PESy to gnioty, mi się nie chce wtrącać do dyskusji... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobały mi sie przez pierwsze 3 miesiące. Grając dłużej dostrzegalem coraz to wiecej błędów. Błędów, które nie sa do zaakceptowania. Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze Pes poległ przez tryby, to swoją droga, ale głownie przez archaizmy, które sa wraz z wersja 2013 . Z całym szacunkiem, ale jeżeli przez 5 lat maja problemy by zrobić normalne animacje bramkarzy to o czym my w ogóle rozmawiamy? Dopiero niedawno Konami przyznało sie, ze maja tak ograniczony silnik, ze wiele nie mogli zrobić. Starali sie jak mogli bo z takiego niegrywalnego gniota jakim był Pes 2008 zrobili gniota, ale juz grywalnego mającego tylko namiastkę tej magii i feelingu jaki był w starych Pesach. Progres jest duzy względem wersji 2008 , ale nie na tyle by byc na topie jak kiedyś. Z gowna bata nie ukrecisz i niewiadomo jak bys sie starał to i tak nic z tego nie wyjdzie.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgadzam z tym co piszesz, ale z powodu zdziadzenia nie będę się wdawał w dyskusję ;). Nie gram już tyle co dawniej w PESa bo mam inne rzeczy na głowie, ale jak wpadną czasem ziomy i odpalimy to jest tak samo przednio jak dawniej. I tyle w temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, faktycznie zdziadzieliśmy. Lons pisze że PESy to gnioty, mi się nie chce wtrącać do dyskusji... :)

Pes byl wspaniała gra do wersji z numerem 6. Potem stoczył sie i próbował wstać, ale na jego potencjał jaki miał wcześniej wyszło to średnio delikatnie mówiąc. Wierze, w jego odrodzenie na nowym silniku. Wiem to, ze tak bedzie :D, a wtedy znow ciebie zleje jak w Pes 2013 :D

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam 2 mecze zagraliśmy i w drugim już mnie tak nie lałeś. Ale ta zniewaga nie ujdzie Ci płazem. Będę czekał jak tylko 2014 wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz tak mnie wkur... ta fifa, ze mysle czy nie kupic PES`a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz szkoda kasy. Lepiej seriale poogladac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pes 2013 jest zdecydowanie najlepsza częścią.... Grałem w pesa od części 2004 do 2006 i potem krótko w 2008 na ps3(ale grać w ten syf się nie dało).W ps4 ps5 i ps6 byłem czołowym graczem w Polsce online,ale w końcu dałem sobie spokój ze względu na lagi.Mija prawie 10 lat od mojego pierwszego meczu online w tą grę i nadal nic się nie zmieniło!!Łącza są dużo lepsze,a lagi jak były tak są .... Powinni spalić na stosie osobę ,która odpowiada za ten tryb!! Liczę że w końcu na ps4 coś się zmieni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasem online nie zadebiutował w PES5? To ja się mylę czy złapałem kłamczuszka? :P

co do konkluzji to się zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie. Pes online zadebiutował od wersji 4 . Drako to ikona Pes w Polsce. O gestach sie nie dyskutuje, ale Pes 2013 najlepszym Pesem? Ludzie popełniają błąd gdyż oceniają grę na dzien dzisiejszy a nie na moment wydania. Moim skromnym zdaniem i nie tylko, bo calej rzeszy hardcorowych fanów Pesa wersja z numerem 5 w momencie wydania zjada Pes 2013 na śniadanie. Zreszta trzeba byc slepym by nie widzieć jak Pes stracił chociażby patrząc na sprzedaż. Pes 5 sprzedał sie w granicach 5-6 mln sztuk gdzie nawet na rynku nie było Ps3 oraz Xboxa 360. Pes 2013 dobil do 1 mln. Przecież widać, ze cos jest nie do końca ok patrząc nie tylko na gameplay, ale rownież na sprzedaż samej gry.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle przy Pesie zostali chyba tylko zatwardziali fani z klapkami na oczach... Ja nie rozumiem, jak w dzisiejszych czasach, przy tak ogromnych mozliwosciach, mozna miec TAK MAŁE wymagania i jeszcze chwalić to coś, czym jest pes 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przestańcie narzekać. Jak czytam wasze posty to dosłownie typowi Polacy :D Trzeba się cieszyć z tego co jest i czekać na PES 2014. Trochę optymizmu Panowie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma polaczkowość do tego, że gra jest słaba? O_o

Serio, więcej funu mam grając w pesa 6 na pc niż w jakiegokolwiek na ps3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma polaczkowość do tego, że gra jest słaba? O_o

Serio, więcej funu mam grając w pesa 6 na pc niż w jakiegokolwiek na ps3

To, że polaczki wiecznie narzekają, pesymistyczny naród. Narzekanie nic nie da ........ zresztą Konami i tak nas dyskryminuje ponieważ języka Polskiego nie ma w grze ;/

Ja tylko jednego nie rozumiem. Gra ma błędy i o tym wiedzą wszyscy chyba, że tylko nasz naród jest tak inteligentny :D i dlaczego nie poprawią tego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalalam sie juz na Pes 2014 :) Mam przeczucie, ze bedzie grubo tylko dlatego bo robią grę od zera. W innym przypadku w ogóle bym nie czekał na nowego Pro Evo;) Czekam rownież do 27 marca bo w tym dniu Kojima ma zaprezentować mozliwosci tego silnika.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam przeczucie, ze zrobia takie "coś", że wylysiejesz z rozpaczy, o ile jezszce nie wylysiales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons do Shao Linu!

Spokój ducha godny mnicha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyłapałeś kłamczuszka :) Pamiętam jak w 2004 roku cała rodzinka szła na Wigilie do Babci :D a ja jeszcze w kurtce kończyłem jeden z moich pierwszych meczy online w Pes4 :D

Lons może z tą ikoną to trochę przesada ,ale w Pes4 i5 szło mi całkiem nieźle online :D Moim zdaniem właśnie pes5 był najlepszą częścią i teraz pes2013 jest naprawdę dobry ...tylko ten online... Warunek jest jeden trzeba grać śrendimi bądź słabymi zespołami bo grając real vs Barca np... gra jest już zupełnie inna....

Dziwię się dlaczego ludzie grają ciągle pes6 online :D w tym mój braciak (Gielek) i z tego co widzę jest jednym z lepszych graczy obecnie grających... .Moim zdaniem Pes5 był o klasę lepszy ,ale może już mam słabą pamięć bo to tak dawno temu było:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie to jest zadziwiajace, ze do pesa 6 zrobili fajna lige a wcześniejszej części nikt nie dotyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, PES 5 był sporo lepszy niż 6 ale to "szóstka" lepiej działała online więc zdobyła dużą popularność. W PES 5 o ile się nie mylę zazwyczaj było tak, że jedna połowa ci lagowała, w drugiej ty byłes hostem i miałeś z górki. Ale mechanika zdecydowanie lepsza w piątce

A co do PESa 2013 to osobiście jestem naprawdę zadowolony. Wcale nie dlatego, że mało oczekuję, przypadł mi do gustu pio prostu. Na manualu wygląda zajebiście, naprawde cholernie symulacyjne. Trudno o akcję, trudno o gola. Był lepszy na premierę ale i tak się cieszę. Online do zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×