Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak to zrobić? Pytam z ciekawości bo nie wiem

 

 

W setiings powinno być instal

Edytowane przez Nemsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic nie daje ...

Proste że zainstalowanie gry na HDD dużo daje. Szybsze ładowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie strzela po ziemi? 

Musnąć kwadrat  ze strzałami BASIC. A w opcji ADVANCED jak leci na prawo na bramkę to naduszasz kwadrat po czy od razy wychylasz gałkę w lewy górny róg lub prawy.  W druga stronę analogicznie.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest basic a co to advence? nie da sie tego jakos latwiej wytlumaczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że dziś po pracy odpaliłem ze 2 godzinki temu MLO i jestem w szoku.Chyba coś poprawili ,bo normalnie w trybie meczu jako trener wyszukuje mi przeciwników praktycznie po chwili,a do tej pory (sobota,niedziela-bida z nędzą,w piątek jeszcze coś tam działało) co rusz wyskakiwało błąd serwerów i jakieś tam podobne historie.Sam mecz jak chwilę popatrzyłem też jakby płynniejszy i bez lagów,jutro zagram sam mecz zobaczymy czy też będzie ok. Ale coś chyba powoli idzie ku lepszemu :)


Musnąć kwadrat  ze strzałami BASIC. A w opcji ADVANCED jak leci na prawo na bramkę to naduszasz kwadrat po czy od razy wychylasz gałkę w lewy górny róg lub prawy.  W druga stronę analogicznie.

A nie w lewy,prawy dolny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest basic a co to advence? nie da sie tego jakos latwiej wytlumaczyc??

powiem Ci tak,basic jest latwiej uderzasz tylko i pilka leci jak to bylo normalnie a advancd to jest manualny shot i inna bajka sam kierujesz dokladnie gdzie ma pilka wleciec no i oczywiscie jest trudniej moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak,basic jest latwiej uderzasz tylko i pilka leci jak to bylo normalnie a advancd to jest manualny shot i inna bajka sam kierujesz dokladnie gdzie ma pilka wleciec no i oczywiscie jest trudniej moim zdaniem.

 

podłączę się do odpowiedzi, przy strzałach ustawionych na BASIC mocny strzał po ziemi to wciśnięcie :square: a później :triangle:  , ale upewnij się na treningu

Zapodawał już ktoś tryb BaL ? Ja włączyłem i trochę jest masakra , w edycji 2013 nie było problemu z wejściem do pierwszego składu i graniem całego meczu, a tutaj jest ciężko mój grajek gra tylko spary i puchar w dodatku średnio do 70 minuty mimo np.strzelonych 2-3 bramek i oczywiście po zejściu z boiska trza oglądać mecz do końca co uważam za porażkę , w dodatku przyspieszenie oglądania meczu jest nieznaczne , ehhhh Konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sporo pograłem bo fajnie łączyło mi przeciwników w rankingowych meczach... dosłownie 3 sekundy... z tym że bez żadnego filtra czy to siły drużyn czy ustawień sterowania... ale jak się okazało PES jest tak skonstruowany że spokojnie można grać manual vs asysty... Co do lagów to różnie to bywa, ale było w miarę dobrze z tym więc dało się przyjemnie grać, jedynie w polu karnym ta gra ewidentnie zwalnia (slow motion) nie wiem czy na to ma wpływ jakość połączenia czy może coś w kodzie gry jest zrąbane bo po Konami można się wszystkiego spodziewać.

Co do samej przyjemności z gry to powiem wam że dawno się tak nie uśmiałem jak przy tej grze po sieci.... :biggrin: Pada bardzo dużo kuriozalnych bramek głównie z winy bramkarzy którzy jak się rzucą do piłki i odbiją ją przed siebie to zanim wstaną i się ogarną na bramce to można jeszcze 10 sekund strzelać do pustej bramki... ale i obrońcy robią poważne błędy w kryciu... nie raz nie wracają za przeciwnikiem albo sobie truchtają zamiast biec ile sił w nogach...

Zauważyłem że używając burst (2x R1) jest bardzo łatwo uciekać obrońcom i wychodzić sam na sam, strzeliłem sporo bramek po indywidualnych akcjach przez pół boiska... zresztą co ja gadam 90% moich goli to po ucieczkach obrońcom... naprawdę można mijać ich jak tyczki... AI moich kolegów z drużyny też nie powala notorycznie potrafią wchodzić mi w tor biegu zamiast się odsunąć... naprawdę cała masa kuriozalnych sytuacji w każdym meczu ze zwieszaniem się zawodnika na czele :biggrin:

I żeby nie było że słaby jestem bo prawdę mówiąc niemal wszystkich lałem jak chciałem, kilku kolesi z niemocy zaczęło lagować tak że przerwało mecz i został unieważniony mimo że wygrywałem... Raz tylko trafiłem na przeciwnika, jakiegoś Azjatę... naparzał tricki jak głupi i robił slalom między moimi obrońcami :biggrin: wynik ? przegrałem 7:1 :biggrin:

Mój rating to 400 i ciągle rośnie :P

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie zmieniac sile strzalu po nacisnieciu juz :square:?  Tak jak to bylo we wczesniejszych wersjach. Jedynie do tego sie nie moge przyzwyczaic:/ Wykonuje rzut wolny, nacisne leciutko :square:  i juz dupa, nie da sie poprawic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 obrońcy robią poważne błędy w kryciu... nie raz nie wracają za przeciwnikiem albo sobie truchtają zamiast biec ile sił w nogach...

Zauważyłem że używając burst (2x R1) jest bardzo łatwo uciekać obrońcom i wychodzić sam na sam, strzeliłem sporo bramek po indywidualnych akcjach przez pół boiska... zresztą co ja gadam 90% moich goli to po ucieczkach obrońcom... naprawdę można mijać ich jak tyczki...

 

Obrońcy mogą robić błędy bo steruje nimi człowiek, który jeszcze nie nauczył się w to grać. Zagrałem parę meczy, ale jak na razie nie potrafię bronić. Nie wiem czy skupić się na x i tacklach czy wbieganiu w przeciwnika i jostlingu. Kiedy podwajam to zdarza mi się, że robię to tak umiejętnie że przeciwnik i tak przebiega obok.

 

Skoro piszecie, że online się poprawia to może dziś lub jutro spróbuje MLO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrońcy mogą robić błędy bo steruje nimi człowiek, który jeszcze nie nauczył się w to grać. Zagrałem parę meczy, ale jak na razie nie potrafię bronić. Nie wiem czy skupić się na x i tacklach czy wbieganiu w przeciwnika i jostlingu. Kiedy podwajam to zdarza mi się, że robię to tak umiejętnie że przeciwnik i tak przebiega obok.

 

Skoro piszecie, że online się poprawia to może dziś lub jutro spróbuje MLO.

 

Niestety nie jestem w stanie sterować całą obroną... większością steruje CPU a jeśli przeciwnik biegnie z piłką na skrzydle i ja go gonię to obroną w środku boiska steruje CPU a niestety nieraz po prostu zostawiają niekrytych przeciwników (zatrzymują się zamiast za nimi podążać)... Poza tym czas reakcji + nie zawsze dobrze działające przełączanie się pomiędzy piłkarzami sprawia że nie jesteśmy w stanie nic zrobić... Moim zdaniem zawodnik bez piłki powinien być znacznie zwrotniejszy od tego który ma piłkę byłby lepszy balans... ale w jakiś dziwny sposób ta gra mnie do siebie przyciąga mimo tych wszystkich błędów :) feeling starego dobrego PESa robi swoje... 

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem w stanie sterować całą obroną... większością steruje CPU a jeśli przeciwnik biegnie z piłką na skrzydle i ja go gonię to obroną w środku boiska steruje CPU a niestety nieraz po prostu zostawiają niekrytych przeciwników (zatrzymują się zamiast za nimi podążać)... Poza tym czas reakcji + nie zawsze dobrze działające przełączanie się pomiędzy piłkarzami sprawia że nie jesteśmy w stanie nic zrobić... Moim zdaniem zawodnik bez piłki powinien być znacznie zwrotniejszy od tego który ma piłkę byłby lepszy balans... ale w jakiś dziwny sposób ta gra mnie do siebie przyciąga mimo tych wszystkich błędów :) feeling starego dobrego PESa robi swoje... 

Można też zrobic w ustawieniach "plaster" dla poszczegolnego napastnika za którym akurat biegnie nasz obronca kierowany CPU i udawac, że to działa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi `Madkowy` turniej w Kluczborku, w dodatku rozgrywany w PES 2013? Zerknij na temat watku, zastanow sie chwile i przestan spamowac. Takimi wtraceniami wiecej osob odrzucisz od swojego portalu niz na niego przyciagniesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie mogę pobrać DLC( official update od konami), który wyszedł w dniu premiery? Nadal nie mam konsoli podpiętej do netu i muszę posiłkować sie lapkiem w pracy.
Przez to nie widzi mi patcha od WENB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online juz zaczyna powoli jakoś działać. Tak jak zreszta mówiłem. Za tydzien wszystko bedzie halać :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzis byly przerwy w dzialaniu serwerow, w tym jedna oznaczona jako `emergency maintenance`, tak wiec mozna miec nadzieje ze zmierza to w dobra strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online juz zaczyna powoli jakoś działać. Tak jak zreszta mówiłem. Za tydzien wszystko bedzie halać :)

A mógłbyś powiedzieć jak to możliwe? Są swie opcje:

1 postawili za mało serwerów. W takim przypadku sprawa jest prosta: ogłaszają kiedy dostawią kolejne by uniknać przeciążęń. Tak jednak nie było- przynajmniej wg tego co mówi Konami w komunikatach

2 błąd jest w kodzie. Wtedy wychodzi łatka. Wyszła ta oznaczona numerem 1.02? NIE!!!

Wiec chłopie ty się obudź- jesteś tak zaślepiony, że nawet podstawowe prawa logiki ignorujesz. Wiesz czemu jest w tej chwili lepiej? Bo SOBIE PO PROSTU POŁOWA GRACZY ODPUSCIŁA ONLINE W TEJ CHWILI.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na x360 od premiery online chodzi normalnie,do niedzieli miałem w samym MLO 30 męczy rozegranych bez żadnych lagow.problem był z Tym Data PACK bo byl uszkodzony i trzeba było ściągać go na PC i przez pena do konsoli .Wyglada na to ze konami ma problem z serverami dla ps3 tylko.

Po tych paru dniach widać jak ludzie szukają patentów z 13 ale naszczescie puki co mozna z tym walczyć skutecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja... Pier......Trzymaj sie. Narty

No i tylko na tyle cię było stać….swoją drogą jak masz napisać jakieś przekleństwo, to go napisz w całości a nie jakieś kropki. Jak dziewica, co to chłopa chce, a się boi.

Bhatti pisał na tweeterze, że Konami wie o lagach i pracuje nad łatką. Czytasz ty jakieś oficjalne komunikaty czy tak sobie pieprzysz co ci ślina na język przyniesie?  Wyszła już, cię po raz kolejny ;pytam? NIE!!!!!!!!!!!

To czemu się poprawiło skoro nie wyszła? Bo jest mniej ludzi pewno, choć i tak zwalnia dalej w polu karnym

 

 

Edytowane przez Jakubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*UP Jakubek

Większość twoich postów w tym temacie, to pytania do Lonsa. Może jak chcesz coś się od niego dowiedzieć, to pisz do niego na PRIV.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych paru dniach widać jak ludzie szukają patentów z 13 ale naszczescie puki co mozna z tym walczyć skutecznie :)

Patenty są tylko nie wiem czy nowe czy stare bo nie grałem w 2013... Atak bokiem boiska podanie w pole karne po ziemi  :x: i bramkarz w 99% kapituluje... kolejny patent to podanie na napastnika który jest tyłem do bramki i ma obrońcę na plecach, przy przyjęciu dajesz 2x :r1: (burst) na skos w stronę bramki i zazwyczaj mijasz tym nie dość że obrońcę którego masz na plecach to całą linię obrony i idziesz sam na sam... praktycznie wszystkie bramki jakie strzelam w online to właśnie na te dwa sposoby... a zazwyczaj mam wysokie wyniki jak 5-2;3-0 itp.... niestety ale czas reakcji w grze obronnej jest zabójczy... ile to razy piłka przelatywała kilkanaście cm od obrońcy a przeciwnik nie był w stanie jej przejąć.. ani nawet wybić tylko stał jak kołek po czym reagował dopiero jak już była musztarda po obiedzie... W tym elemencie Fifa ma sporą przewagę bo wystarczy że przełączysz się na danego zawodnika i już masz nad nim pełną kontrolę w PES jest zdecydowanie jakieś opóźnienie a jak jesteśmy w polu karnym to już całkiem wszystko zwalnia i obronić się to raczej szczęśliwy przypadek niż umiejętności... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×