Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytajac wasze komentarze,opinie to Pro 14 ma ogromny potencjał ale zabity przez niedoróbki mam pytanko jakie w gameplayu ? są one az tak razace??

 

ja bawie się przednio grając Ligue1  OM VALBUENA i PAYET są świetni :whistling:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytajac wasze komentarze,opinie to Pro 14 ma ogromny potencjał ale zabity przez niedoróbki mam pytanko jakie w gameplayu ? są one az tak razace??

Gameplay jest świetny chyba najlepszy w serii. Nikt tu nie psioczy na gameplay. Są niedoróbki ale one giną w tej kopalni gameplayu. Natomiast to co nam zaserwowali poza boiskiem to skandal i tyle. Po prostu ludzie od kodu spisali się niemal na medal a cała ekipa odpowiedzialna za tryby, online, wolno chodzące menu wyborów zawodników itp itd. powinna zostać spalona i wrzucona do rzeki tyle.

 

Ten pierwszy patch co wychodzi będzie już miał transfery zrobione ma się rozumieć tak? Podali oni wogule sztywną datę tego patcha czy sobie lakoniczne rzucili znowu że będzie?? Mógłby ktoś najlepiej podać linka gdzie jakiś profesjonalny gość od konami nie olewa graczy tylko z nimi dyskutuje odpowiada na pytania itp. Myślę że chyba twitter jest dobrym miejscem ale byłbym wdzięczny za jakieś dobre pewne źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo osob na innych forach narzeka na spowolniona reakcje zawodnikow ,ladowanie sie paska sily (nie od razu),oraz zle przelaczanie zawodnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ten filozof od siedmiu boleści, któremu każdy proponował żeby wykazał się na boisku online i z nikim nie grał haha a taki mądrala :biggrin:

Janusz powiem ci szczerzę: jesteś strasznie niemądrym człowiekiem. A wiesz czemu? 

 

Tak, nie grałem z nikim z forum. Bo mam po prostu swoich znajomych z którymi znam się od lat, i z którymi grywam w gry w sieci. Naprawdę lepiej mi się spędza czas przykładowo  z kolegą z lat technikum, pogrywając przez sieć w PESa i rozmawiając przez hs o naszych sprawach niż dla kontrastu z nieznajomym mi JanuszemP z internetu, którego nawet nie lubię. A, ze czasu nie mam w nadmiarze, to i nie zawsze dla swoich znajomych starcza, a ty mówisz jeszcze o jakichś randomach. 

 

A ty jeszcze mówisz o graniu "by coś udowodnić". Oj niemądry Januszek, przyznaję jesteś lepszy ode mnie sto razy, wygrałbyś 5-0 grając tylko lewym palcem. Nie musimy grac rzem, na starcie ci to mówię. Cieszysz się? Znowu ci powiem: mysiałbym być peirdolniety ostro by komuś mówić takie rzeczy "ej chodź wykaż się na boisku" (w domyśle by coś komuś udowodnić).

 

Nie odpisuj, i tak dodaje cię od ignorowanych boś coś głupkowaty. 

Śmieszą mnie posty, w których ktoś próbuje wmawiać innym, że granie na manualu to pokaz skilla (ofc co jest wierutną bzdurą :yes: ), b

Ja wspomniałem tylko o tym dlatego bo chyba z trzy razy Janusz rzucił tekstem "ej na pewno grasz jak Gimbus  na Ronaldo". Gram na manualu bo tak lubię, często z ludźmi z asystami, co akurat nie wpływa pozytywnie na wyniki. 

 

Choć tak na marginesie na pewno przyznasz, ze manual jest trudniejszy niż asysta, nie da się zaprzeczyć. Ergo jak ktoś tak gra to potrafi coś więcej- co zapytasz? No grac na manualu :biggrin:

 

I jak przyznasz- bynajmniej się NICZYM nie przechwal, ze niby jakiś jestem dobry w tę grę wybitnie. NIGDY PRZENIGDY czegoś takiego nie powiedziałem, waćpań źle zrozumiał. Jeśli jednak mi nie wierzysz i chcesz myśleć, że jestem strasznym lamusem w tę grę, to mi to nie przeszkadza, od tego w żadnym stopniu nie zależy moje samopoczucie :P 

Edytowane przez Jakubek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie swietnie gra lige brazylijska i argentynska,fajny klimacik jest,gdyby byly lepsze przspiewki jescze to bylo by ok,no i jakas rotacja tych stadionow powinna byc bo wiekszosc zespolow ma przypisany ten sam,zdarza sie ze caly sezon gra sie na jednym obiekcie praktycznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Jestem tu pierwszy raz. Odrazu mam prośbę; 

Nie mogę zagrać w PES'a 2014 on line-problem polega na tym, że gra każe mi ściągnać data pack, a gdy to robię; już podczas instalacji, wyskakuje, że plik uszkodzony..

Poradźcie coś na to, bo od tygodnia mam moją ukochaną gierkę, a granie  vs. com jest delikatnie mówiąc, mało ekscytujące.. :)

Pozdro dla wielbicieli PES'a!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencje to najmniejszy problem.

Nie dla mnie. Ja lubię grać autentycznymi klubami i zawodnikami, tak samo jak jeździć prawdziwymi autami jak w GT a nie podróbkami jak w burnoucie - choc tam to tak mi nie przeszkadza bo nie i wyścigi chodzi a o rozpierduche. I wiem, że są patche itd, ale kopiowanie kilku tysięcy plików też jakoś nie nastraja mnie optymistycznie tymbardziej że online one nie banglają. Taką juz mam odchyłe na tle licencji i na prawdę bardzo mnie to boli ze w PES nie ma wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj PESa, zainstaluj jeszcze raz i ściągnij data pack. Moze pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz powiem ci szczerzę: jesteś strasznie niemądrym człowiekiem. A wiesz czemu? 

 

Tak, nie grałem z nikim z forum. Bo mam po prostu swoich znajomych z którymi znam się od lat, i z którymi grywam w gry w sieci. Naprawdę lepiej mi się spędza czas przykładowo  z kolegą z lat technikum, pogrywając przez sieć w PESa i rozmawiając przez hs o naszych sprawach niż dla kontrastu z nieznajomym mi JanuszemP z internetu, którego nawet nie lubię. A, ze czasu nie mam w nadmiarze, to i nie zawsze dla swoich znajomych starcza, a ty mówisz jeszcze o jakichś randomach. 

 

A ty jeszcze mówisz o graniu "by coś udowodnić". Oj niemądry Januszek, przyznaję jesteś lepszy ode mnie sto razy, wygrałbyś 5-0 grając tylko lewym palcem. Nie musimy grac rzem, na starcie ci to mówię. Cieszysz się? Znowu ci powiem: mysiałbym być peirdolniety ostro by komuś mówić takie rzeczy "ej chodź wykaż się na boisku" (w domyśle by coś komuś udowodnić).

 

Nie odpisuj, i tak dodaje cię od ignorowanych boś coś głupkowaty. 

Ja wspomniałem tylko o tym dlatego bo chyba z trzy razy Janusz rzucił tekstem "ej na pewno grasz jak Gimbus  na Ronaldo". Gram na manualu bo tak lubię, często z ludźmi z asystami, co akurat nie wpływa pozytywnie na wyniki. 

 

Choć tak na marginesie na pewno przyznasz, ze manual jest trudniejszy niż asysta, nie da się zaprzeczyć. Ergo jak ktoś tak gra to potrafi coś więcej- co zapytasz? No grac na manualu :biggrin:

 

I jak przyznasz- bynajmniej się NICZYM nie przechwal, ze niby jakiś jestem dobry w tę grę wybitnie. NIGDY PRZENIGDY czegoś takiego nie powiedziałem, waćpań źle zrozumiał. Jeśli jednak mi nie wierzysz i chcesz myśleć, że jestem strasznym lamusem w tę grę, to mi to nie przeszkadza, od tego w żadnym stopniu nie zależy moje samopoczucie :P

Ja nie muszę Tobie nić udowadniać ani Ty mi chłopie. Gdzieś mam to z kim grasz i jak grasz tylko pamiętam Ciebie pod innym nickiem - Michał Anioł. I wtedy też ludzi wkurzałeś , chcieli z Tobą grać a Ty zawsze miałeś wymówki he. W sumie jak już wcześniej pisałem z Lonsem, że założyłeś konto i znów będziesz siał zamęt  na forum ehhhhh i kolejny ban będzie. Pozdro

Nie dla mnie. Ja lubię grać autentycznymi klubami i zawodnikami, tak samo jak jeździć prawdziwymi autami jak w GT a nie podróbkami jak w burnoucie - choc tam to tak mi nie przeszkadza bo nie i wyścigi chodzi a o rozpierduche. I wiem, że są patche itd, ale kopiowanie kilku tysięcy plików też jakoś nie nastraja mnie optymistycznie tymbardziej że online one nie banglają. Taką juz mam odchyłe na tle licencji i na prawdę bardzo mnie to boli ze w PES nie ma wszystkich.

Online koszulki, herby będziesz miał oryginał a  z kopiowaniem nie jest problem ponieważ robisz "zaznacz wszystko" i heja w tej wersji mi coś to kuleje ale nie wiem dlaczego. Każdego boli że oryginalnie nie ma licencji ale trudno nic na to nie poradzimy.

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj PESa, zainstaluj jeszcze raz i ściągnij data pack. Moze pomoże.

Robiłem już tak.Lipa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie coś patch nie chce mi się wgrać i nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną????? zawsze było ok Pomoże ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z tym forum w tym roku ???????? Widze, ze stalo sie miejscem sprzeczek iklotni kto ma lepsza racje i jaki on nie jest !!!!!! Jesli chldzi o uzyskanie rzeczowych informacji odnosnie samej gry to nie mozna nic sie dowiedziec brak jakiejkolwiek merytorycznosci tresci forum. Co robia admini sie pytam w takim razie bo forum wyraznie schodzi na psy a zawsze mozna bylo sie dowiedziec czegos nowego na tym forum. Halo !

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra w online jest tak wolna ze nie da sie grac:/ niech to naprawia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie jara ten pes. Początki MLO trudne ale zacząłem się odbijać od dna, coraz więcej zwycięstw więc mogę wzmacniać skład i gra się coraz lepiej. Fakt, że ta mułowatość zawodników w niektórych momentach strasznie irytuje ale jak poprawią niektóre elementy to ta gra będzie kozacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Jestem tu pierwszy raz. Odrazu mam prośbę; 

Nie mogę zagrać w PES'a 2014 on line-problem polega na tym, że gra każe mi ściągnać data pack, a gdy to robię; już podczas instalacji, wyskakuje, że plik uszkodzony..

Poradźcie coś na to, bo od tygodnia mam moją ukochaną gierkę, a granie  vs. com jest delikatnie mówiąc, mało ekscytujące.. :)

Pozdro dla wielbicieli PES'a!

Nic nie straciłeś bo online w obecnej chwili to sadomasochizm. Także na razie graj na com lub kumpli zaproś. Trzeba czekać na patche od tych nieudaczników z konami. Kiedy będą?? Tego na razie chyba nikt nie wie. Burdel nie firma to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja bawie się przednio grając Ligue1  OM VALBUENA i PAYET są świetni :whistling:

 

 

ja gram psg i jak dla mnie zlatan jest za slaby mimo mega duzego rankingu

Coraz bardziej mnie jara ten pes. Początki MLO trudne ale zacząłem się odbijać od dna, coraz więcej zwycięstw więc mogę wzmacniać skład i gra się coraz lepiej. Fakt, że ta mułowatość zawodników w niektórych momentach strasznie irytuje ale jak poprawią niektóre elementy to ta gra będzie kozacka.

o jakim zwalnianiu mowisz ? zwalnia ci gra w polu karnym przy duzym ruchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generlanie mi tez zwalnia, ogolnie jakos wlna sie wydaje, pilkarze nie reaguje krew mnie zalewa nie wlacze online poki patch nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mnie zaczyna juz powoli online śmigac bez zarzutów :D

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra mam pytanie, czy mi się wydaje czy nie można sie przełączać pomiędzy obrońcami za pomocą anologa R , tylko za pomocą L1 można to robić?? masakra jakaś, niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pomoc

dobra mam pytanie, czy mi się wydaje czy nie można sie przełączać pomiędzy obrońcami za pomocą anologa R , tylko za pomocą L1 można to robić?? masakra jakaś, niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi

Za pomocą R3 już nie można. Ja np. robię w ten sposób ze przelaczam się L1 i cofam obrońca i wciskam kwadrat wtedy mogę asekurowac ostatnim obrońca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mnie zaczyna juz powoli online śmigac bez zarzutów :D

Bywa lepiej, ale jeszcze nie bylo dobrze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ściągał ktos update grajac w wersje z psstore bo mi niedziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graelm w master league, w 90min gosc sie rozlaczyl wynik oczywiscie dla mnie i  nie zaliczylo mi zwyciestwa, ale mnie wkur ta gra juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graelm w master league, w 90min gosc sie rozlaczyl wynik oczywiscie dla mnie i  nie zaliczylo mi zwyciestwa, ale mnie wkur ta gra juz

W 2013 też tak było niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×