Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 2pytanka

czy na  wersji cyfrowej (usa) druga osoba bedzie mogla skorzystac z onlina passa, nie bedzie akcji ?ze bedzie wolac kody itd.,i czy patche dzialaja do tej wersji cyfrowej da sie wgrac zeby miec herby i cala poprawna ang.itd.? czy tylko na pudle sprawdzal juz ktos :P

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam 2pytanka

czy na  wersji cyfrowej (usa) druga osoba bedzie mogla skorzystac z onlina passa, nie bedzie akcji ?ze bedzie wolac kody itd.,i czy patche dzialaja do tej wersji cyfrowej da sie wgrac zeby miec herby i cala poprawna ang.itd.? czy tylko na pudle sprawdzal juz ktos :P

Online pass jest przypisany do jednego konta a co do herbow to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graelm w master league, w 90min gosc sie rozlaczyl wynik oczywiscie dla mnie i  nie zaliczylo mi zwyciestwa, ale mnie wkur ta gra juz

Nic nowego. Co dziwi to bardziej to że wierzyłeś że ta partaczna ekipa potrafi coś naprawić. Ja wczoraj np nie mogłem wogule online zagrać. Jeden wielki kwas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje im czas do konca pazziernika, jak nie zmienia to niestety wracam do fify i nigdy wiecej nie dam sie nabrac na te trailery:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest przypisany do jednego konta a co do herbow to nie wiem.

Dzieki za info.czyli 2osoby beda miały z tego 1konta online pasa i nie bedzie akcji ?,ciekawe jak z patchem ale jak na pudle dziala to w tej wersji cyfrowej chyba tez powinno ? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.czyli 2osoby beda miały z tego 1konta online pasa i nie bedzie akcji ?,ciekawe jak z patchem ale jak na pudle dziala to w tej wersji cyfrowej chyba tez powinno ? :)

 

Tzn. masz jedną konsolę i  dwa konta na niej i jak pobierzesz pes czy bedziesz mógł grać na obu kontach online tak??? Będziesz mógł grać ale online pass jest do jednego konta czyl;i będzie trzeba kupic drugi :) Tak np. jest w Battlefield 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. masz jedną konsolę i  dwa konta na niej i jak pobierzesz pes czy bedziesz mógł grać na obu kontach online tak??? Będziesz mógł grać ale online pass jest do jednego konta czyl;i będzie trzeba kupic drugi :) Tak np. jest w Battlefield 3

Ja grałem na dwóch kontach w tegoroczną edycję, a online pass mam na głównym koncie, więc chyba jednak nie trzeba będzie kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na dwóch kontach w tegoroczną edycję, a online pass mam na głównym koncie, więc chyba jednak nie trzeba będzie kupować.

A no chyba że tak dlatego pewny nie jestem :P

A no chyba że tak dlatego pewny nie jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mnie zaczyna juz powoli online śmigac bez zarzutów :biggrin:

 

No nie wiem czy bez zarzutów, zarzuty do on-line chyba będę miał zawsze grając w pesa ale zazwyczaj jako tako dało się grać. W obecną edycję to jest męczarnia po prostu. Gra strasznie zamula w polu karnym. Druga poważna sprawa to ten brak reakcji na podania, chcę szybką piłkę zagrać bo widzę, że mi gość wychodzi na pozycję ale mój zawodnik ciągnie piłkę dalej i dalej a po chwili podaje jak już dawno na spalonym jestem.

Niektóre mecze to pokaz slajdów.

 

Jedyne co się poprawiło od premiery to wyszukiwanie przeciwników, nie ma z tym problemów. Żadnych innych zmian nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, a wiadomokiedy maja puscic patcha?bo na razie odpuscilem bo slow motion to ja powtorke moge obejrzec a nie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. masz jedną konsolę i  dwa konta na niej i jak pobierzesz pes czy bedziesz mógł grać na obu kontach online tak??? Będziesz mógł grać ale online pass jest do jednego konta czyl;i będzie trzeba kupic drugi :) Tak np. jest w Battlefield 3

heh inaczej gra bedzie z USA z pss,wiec pewnie patche z europy nie beda dzialac blesy(ale jak to sprawdzic jaki bles jak to wydanie cyfrowe)  trza szukac z usa ? zeby patch zadzialał,robil juz ktos tak,to prosze o info :)

chodzi mi o to ze beda 2konsole rozne,a 1konto glowne ,czy online pass bedzie na obu aktywne :) sorry ale chce sie upewnic :laugh:

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie spoza gatunku narzekan ;)

Czy ktos wie ile pkt trzeba miec w mlo zeby awansowac na poziom 2?

Edit: odp to 4000 pkt w pilkarzach.

Wiec automatycznie pytanie o lvl. 3...

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh inaczej gra bedzie z USA z pss,wiec pewnie patche z europy nie beda dzialac blesy(ale jak to sprawdzic jaki bles jak to wydanie cyfrowe)  trza szukac z usa ? zeby patch zadzialał,robil juz ktos tak,to prosze o info :)

chodzi mi o to ze beda 2konsole rozne,a 1konto glowne ,czy online pass bedzie na obu aktywne :) sorry ale chce sie upewnic :laugh:

Passa do PESa mam na koncie głównym, a grałem też online na innym. W innych grach jest tak, że grasz na innych kontach więc nie widzę powodu żeby tu było inaczej, te inne gry to sportowe od EA: NHL, FIFA. To było wałkowane tyle razy. Tylko Season Ticket od EA jest przypisany do jednego konta i nie da się tego dzielić.

 

Co do patchy, są do wersji amerykańskiej. Zarówno WENB i Paul robią pod wersje BLES i BLUS (czyli wersja amerykańska).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pesa od piątku i powiem tak, gameplay jest świetny prócz bramkarzy.To co oni wyprawiają jest naprawdę śmieszne, z wolnego z ostrego kąta wystarczy strzelic w bramkę i gol prawie zawsze będzie.Strzał z daleka prawie każdy wyjmą, a jak już strzelisz im z pola karnego popełniają takie błędy(oczywiście nie zawsze), że krew mnie zalewa.Online grałem trzy mecze, w dwóch były straszne lagi, w jednym się dało grac, ale bez rewelacji.Także online należy narazie odpuścic i cieszyc się tym miodnym gejmplejem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko sie gra w obronie, grajac w fife tutaj zupeljnie inaczej to wyglada,oj bedzie ciezko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie są te stroje klasyczne które mieli dodawac jak ktoś preorder zamówił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie są te stroje klasyczne które mieli dodawac jak ktoś preorder zamówił?

Ja dostałem kod od sprzedawcy, wklepałem w zakładce redeem codes i przy zmianie strojów mam w grze jako trzeci. Nie wiem czy działa online, nie sprawdzałem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kod od sprzedawcy, wklepałem w zakładce redeem codes i przy zmianie strojów mam w grze jako trzeci. Nie wiem czy działa online, nie sprawdzałem jeszcze.

Muszę się sprzedawcy w takim razie spytac, bo nic nie dostałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kod od sprzedawcy, wklepałem w zakładce redeem codes i przy zmianie strojów mam w grze jako trzeci. Nie wiem czy działa online, nie sprawdzałem jeszcze.

Nawet nie wiedzialem ze cos takiego bylo :) dzieki.

Faktycznie dostalem z zakupem, szczescie ze nie posluchalem zony i nie wyrzucilem papierkow jeszcze :)

Nie zebym do niesluchania zony namawial, kazdy wie ze to ryzykowne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passa do PESa mam na koncie głównym, a grałem też online na innym. W innych grach jest tak, że grasz na innych kontach więc nie widzę powodu żeby tu było inaczej, te inne gry to sportowe od EA: NHL, FIFA. To było wałkowane tyle razy. Tylko Season Ticket od EA jest przypisany do jednego konta i nie da się tego dzielić.

 

Co do patchy, są do wersji amerykańskiej. Zarówno WENB i Paul robią pod wersje BLES i BLUS (czyli wersja amerykańska).

Dzieki ziom za odpowiedz,czyli mozna smialo tak kupywac, o widzisz tego nie wiedzialem ze BLUS to wersja amerykanska,czyli nasz BLES europejski pod ta wersje nie zadziala? i trza szukac BLUSA z USA :laugh:

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ziom za odpowiedz,czyli mozna smialo tak kupywac, o widzisz tego nie wiedzialem ze BLUS to wersja amerykanska,czyli nasz BLES europejski pod ta wersje nie zadziala? i trza szukac BLUSA z USA :laugh:

Tak musisz szukać BLUS;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetuje się komuś  też konsola jak chce wyłączyć pesa bo tylko przy tej grze mi się to dzieje. I jeśli się to komuś przytrafiło to znalazł jakieś rozwiązanie na to?? To tez daje znowu do myślenia że znowu tylko przy tej grze się to dzieje eh.

Ja też tak mam,nie za każdym razem ale średnio co drugie wyjście z gry.Raz to nawet oczom nie wierzyłem

:konsola się zrestartowała i po zalogowaniu musiałem podać godzinę i datę ! Zdarzyło mi się to po raz pierwszy od półtora roku... Quo vadis Konami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko, ma ktoś linka do patcha ze strojami i poprawnymi nazwami klubów wraz z logami.

Jak tak, to proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ten plik z patcha edit data z wersji 1.0 sie usuwa,i zastepuje nowa wersja edit pod data pack 1.1,a reszte sie dogrywa brakujacych plikow tak to bylo :wacko:

jak najlepiej to zrobic przy pierwszym uruchomieniu gry ? wejsc w menu pobrac packi cale od konami, wyjsc z gry i dopiero pozniej wgrywac patcha,czy od razu wgrac na surowo :) przed wlaczeniem gry ?moze mi ktos to przypomnac jak to bylo :ohmy:

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×