Skocz do zawartości
krolwioski

Słuchawki SONY MDR-DS7000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem napisać o słuchawkach od SONY, mogel MDR-DS7000...

Narazie tak ogolnie mniej wiecej to co można wyszukać w internecie, wiadomo z Japoni paczki dość długo idą więc dopiero za maksimum dwa tygodnie będę je miał...

W pudełku znajduje się:

- Kable optyczny

- Podstawka

- Ładowarka

- Słuchawki

- Przetwornik, mniej więcej zewnętrzna karta dzwiękowa

Parametry:

- Zasięg: 30m

- Kompatybilność z formatami dźwiękowymi Dolby Digital, Dolby Pro Logic II i DTS

- Porównywalna jakość do głośników 5.1 (7.1 z dołączoną zewnętrzną kartą muzyczną)

- Możliwość podłączenia słuchawek poprzez kabel optyczny (w zestawie) bądz AV (do kupienia osobno)

- Funkcja wyciszenia (mute)

Parametry techniczne:

- Odtwarzane czestotliwości: 6-25,000Hz

- Bateria: Akumulatorek typu Li-ion

- Długość wyczerpywania się baterii: 10h przy pełnym naładowaniu, 3h przy ładowaniu 30-to minutowym

- Waga: Słuchawki 285g, Przetwornik 285g

- Wejścia: Optyczne wejście x2, Stereo Jack ×1

Jak narazie ten model słuchawek jest najlepszym dostępnym do kupienia, jedyny porównywalny (ale gorszy) to PANASONIC RP-WF5500, narazie nie są dostępne...

Słuchawki SONY aktualnie są sprzedawane jedynie w Japoni...

Ciąg dalszy nastąpi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie potwór, 7.1, bez kabli, optyczne wejścia. Czekam na wrażenia z odsłuchu, bo ciekaw jestem jak będą słuchawki grały i czy rzeczywiście można odczuć dźwięk przestrzenny na takiej małej przestrzeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam MDR DS-3000. Jedyna zaleta to jest dzwiek 5.1 i funkcja cinema. Wady to dlatego ze sa bezprzewodowe. Juz nie kupie takich sluchawek. Dzwiek jesli chodzi o czystosc to taki nie jest. W porownaniu z moimi Sennheiser HD555+Holdegron Audio to niebo a ziemia tylko ze taki zestaw nie ma dzwieku 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam zestaw creativa HQ-2300D + słuchawki sony MDR-XD300, wrażenia nie ma problemu z dźwiękiem 5.1 na nich, szczególnie w grach takich jak Call of Duty 4, wiesz z której strony zaatakuje przeciwnik, mają dobry dekoder. Jedyną wadą creativa jest to że nie działa dźwięk PCM z filmów na blu-ray.

MDR DS-3000 dźwięk może być na nich faktycznie nie najlepszy bo o ile pamiętam to komunikują się podczerwienią, co powoduję zakłócenia sygnału, najlepsze są radiowe najlepiej z kodowanym pasmem.

MDR-DS7000 z tego co się orientuję są radiowe ale czy kodowane to nie jestem pewien.

Teraz kilka pytań do nich jak tylko będziesz je miał to w recenzji wieź pod uwagę moje pytania.

1. Całkowity koszt z sprowadzeniem do polski z japonii.

2. Jeśli masz film na blu-ray, to sprawdź czy odtwarzają dźwięk PCM 5.1. To najprawdopodobniej zadecyduje co kupię głośniki z-5500 czy te słuchawki.

3. Przetwornik to na dobrą sprawę po prostu dekoder, czy oprócz komunikacji bezprzewodowej można podpiąć też zwykłe słuchawki.

4. Gdzieś na stronie czytałem, że dekoder może dźwięk 5.1, zamieniać na 7.1 dzięki swoim algorytmom.

5. Byłbyś wstanie zamówić dla kogoś te słuchawki, bo niestety nie znam japońskiego.

6. Masz jakiś zestaw 5.1, aby dokonać porównania jakości dźwięku, i jego rozprzestrzenianie.

7. Czekam na recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps
Ja posiadam MDR DS-3000. Jedyna zaleta to jest dzwiek 5.1 i funkcja cinema. Wady to dlatego ze sa bezprzewodowe. Juz nie kupie takich sluchawek. Dzwiek jesli chodzi o czystosc to taki nie jest. W porownaniu z moimi Sennheiser HD555+Holdegron Audio to niebo a ziemia tylko ze taki zestaw nie ma dzwieku 5.1

Właśnie myślę nad zakupem słuchawek z wyjściem optycznym, czyli mówisz że bezprzewodowe są be?

I czy warto wydawać kasę na 7.1 skoro narazie chyba żadna gra nie ma 7.1 a 5.1 max, no i ile takie słuchawki nawet przewodowe mogą kosztować? Jeszcze mnie jedno zastanawia jak z ich głośnością? w PS3 jakoś się podgłaśnia czy mają guziczki malutkie na słuchawkach? Bo ja lubię sobie posłuchać głośno muzy a nie cicho xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowych sluchawek juz nie kupie. Maja pokretlo od glosnosci im glosniej tym bardziej szumia oraz zaczynaja charczec. Przezucic z moich Sennheiserow na te Sony bylo ciezko a wrecz okropnie. W grach czesciej uzywam Sennheiserow jedynie Sony do gier typu fps albo filmy. Takie sluchawki do muzyki to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Czyli zwykłe słuchawki przewodowe też mają pokrętło głośności i nie charczą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pokretlo w wzmacniaczu sluchawkowym Holdegron Audio. Graja tak czysto i pieknie ze az uwierzyc nie moglem jak pierwszy raz wlaczylem. Idz sobie do jakiegos MM i niech Ci podlacza jakies fajne sluchawki Sennheisera (powyzej 400zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie zgodzic z Kukles - wszystkie sluchawki bezprzewodowe jakie slyszalem a slyszalem sporo to pomylka - ok dla kogos komu zalezy na szpanie lub bardziej zalezy mu na wygodzie niz jakosci dziweku. Sam uzywam Sennheiserow HD555 ale juz planuje zmiane na minimum model wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Musze sie zgodzic z Kukles - wszystkie sluchawki bezprzewodowe jakie slyszalem a slyszalem sporo to pomylka - ok dla kogos komu zalezy na szpanie lub bardziej zalezy mu na wygodzie niz jakosci dziweku. Sam uzywam Sennheiserow HD555 ale juz planuje zmiane na minimum model wyzej.

Mylicie się.. strasznie się mylicie, ja od zawsze byłem fanem bezprzewodówek, wcześniej jechałem na Sennheiserach, od 3 lat miałem 3 różne modele sony i teraz właśnie sprawiłem sobie MDR-DS7000, jakość dźwięku po odpowiednim dostosowaniu karty dźwiękowej/ustawień ps3/ xboxa jest lepsza od połowy audiofilskich słuchawek z jakimi miałem możliwość się zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mylicie się.. strasznie się mylicie, ja od zawsze byłem fanem bezprzewodówek, wcześniej jechałem na Sennheiserach, od 3 lat miałem 3 różne modele sony i teraz właśnie sprawiłem sobie MDR-DS7000, jakość dźwięku po odpowiednim dostosowaniu karty dźwiękowej/ustawień ps3/ xboxa jest lepsza od połowy audiofilskich słuchawek z jakimi miałem możliwość się zapoznać.

Oj malo prawdopodobne ;] mozliwe ze uzywales wczesniej sluchawek z bardzo kiepskim zrodlem lub uzywales kiepskich sluchawek (Sennheiser to marka ale i oni maja modele slabsze i lepsze) - nie bylo jeszcze bezprzewodowek ktore sa w stanie dorownac kablowym. Juz chodzby przez sam fakt ze w wypadku sluchawek kablowych droga dzwieku jest krotsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie moze sa i dobre ale nigdy nie beda lepsze od przewodowych. Tak jest i watpie zeby to sie szybko zmienilo.

ClassicGOD na jaki model chcesz zamienic HD555? Tez myslalem o zmanie ale jesli to bede robil to zamienie na jakies juz z high-endu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj malo prawdopodobne ;] mozliwe ze uzywales wczesniej sluchawek z bardzo kiepskim zrodlem lub uzywales kiepskich sluchawek (Sennheiser to marka ale i oni maja modele slabsze i lepsze) - nie bylo jeszcze bezprzewodowek ktore sa w stanie dorownac kablowym. Juz chodzby przez sam fakt ze w wypadku sluchawek kablowych droga dzwieku jest krotsza.

Jestem audiofilem.. zawsze staram się mieć słuchawki z wysokiej półki, w komputerze podstawowo mam słuchawki Grado GS 1000 są dużo lepsze od bezprzewodówek, ale tak jak mówiłem, słuchałem wielu audiofilskich produktów, i uwierz mi są bezprzewodówki które je biją na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem audiofilem..
Nie - nie jestes ;]

Audiofil nigdy nie uzywal by sluchawek bezprzewodowych ;]

"Audiofilskie produkty" to pojecie bardzo wzgledne - dla jednych bedzie to wszystko powyzej 200pln dla innych glosniki z recznie nawijana cewka z powlekanej zlotem miedzi.

To ze wydajesz fortune na sprzet nie czyni cie audiofilem a MDR-DS7000 choc zapewne najlepsze w klasie to na pewno brakuje im jeszcze sporo do chocby HD595 z dobrym wzmacniaczem sluchawkowym. Napewno bezposredniemu konkurentowi (WF5500) brakuje - bo mialem ich okazje posluchac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

400 zeta za słuchawki optyczne o.O myślałem że to tańsze :X czyli prędko sobie nic nie kupie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie - nie jestes ;]

Audiofil nigdy nie uzywal by sluchawek bezprzewodowych ;]

"Audiofilskie produkty" to pojecie bardzo wzgledne - dla jednych bedzie to wszystko powyzej 200pln dla innych glosniki z recznie nawijana cewka z powlekanej zlotem miedzi.

To ze wydajesz fortune na sprzet nie czyni cie audiofilem a MDR-DS7000 choc zapewne najlepsze w klasie to na pewno brakuje im jeszcze sporo do chocby HD595 z dobrym wzmacniaczem sluchawkowym. Napewno bezposredniemu konkurentowi (WF5500) brakuje - bo mialem ich okazje posluchac.

Fortune ? gdybym chciał przez to udowodnić mój audiofilizm, kupił bym słuchawki za 9 tyś albo 14, nie ma z tym problemu, kupuje te które dla moich uszu są najlepsze, a co do bezprzewodowych tak jak mówiłem są świetnie, i bardzo wygodne do domu z dużą ilością sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze nie bedzie problemow poniewaz w koncu to sluchawki sony, a ta firma na pierwszym miejscu ma jakosc i wyglad produktu...

Jeszcze sie nie zawiodlem na nich i nie widzialem niczego co by od nich mi sie nie podobalo, ich sprzet ma klase...

Model SONY MDR-DS3000 z tego co patrzylem w sieci jest z roku 2004, jak by nie patrzec to na tamte czasy napewno byly dobre, jednak technika idzie do przodu i wszystko ulepszaja, wiec nie mozna porownywac takich rzeczy bo dla techniki 4 lata to naprawde spory okres czasu...

Samael16 jezeli chodzi o cene to aktualnie stoja w zakresie 160-175 funtow (wersja z dekoderem czy tym czyms ), do tego dochodzi wyslanie do europy 20-30 funtow, oraz cło 30-40 funtow, z tym cłem to czasem moze sie udac i jak oznacza jako prezent to nie zaplacisz, jednak zadko sie udaje...

Po ile stoi funt nie wiem wiec obliczenia na zlotowki na wlasna reke...

Co do przetwornika to sadze ze jest on uniwersalny do wiekszosci sluchawek, poniekad spelnia on funkcje karty muzycznej, oraz dzieki niemu z tych sluchawek tak naprawde 5.1 staja sie one 7.1 (tak slyszalem)...

Jezeli chodzi a zamowienie to mozesz je z ebaya kupic bez problemu, jednak do polski czesto nie dochodza rozne paczki wiec osobiscie odradzam...

Wiec nie musisz znac japonskiego poniewaz wszystko jest po angielsku...

Dlatego tez nie pomoge bo jak nie dojdzie to nie mam ochoty sluchac niezadowolonych ludzi ktorzy zaplacili a nie maja produktu...

Nie mam innych sluchawek tego typu, ale pozycze od jakiegos znajomego na pare dni teraz zeby najpierw zobaczyc te prawdopodobnie gorsze i dzieki temu odczyc jaka jest roznica na tych nowych...

Jak narazie ja tez nie slyszalem o grze z dzwiekiem 7.1, jednak sa takie filmy...

Nic nie wiem na temat jakiegos goziczka od scisz/podglosnij jednak napewno jakis jest bo teraz to jest prawie w kazdych sluchawkach...

Sadze ze nie bedzie problemu z tym iz sa bezprzewodowe i jakosc dzwieku bedzie wysmienita, pozatym jak mozna zalezec komus na szpanie jak uzywa sluchawek do PS3 a to jest konsola no na ktorej trzeba drac w domu...

Faktycznie mozna ich urzyc do odtwarzacza mp3, jednak osobiscie mysle iz glupie to wyglada isc przez ulice z takimi sluchawkami, polecam do wyjsc na miasto male sluchawki douszne...

Nie wiem tego ale mozliwe ze ten model mozna polaczyc tez przez kabel, czesto jest takie rozwiazanie, jednak nic nie gwarantuje poniewaz jak narazie bardzo malo jest o tych sluchawkach w internecie w jezyku angielskim i polskim...

Co do produktow bezprzewodowych to mozecie miec racje, wkoncu akcesoria dedykowane graczom zawsze sa na kablu, chodzi mi glownie o myszki i klawiatury...

Jak narazie zostane przy swoim i polecam te sluchawki wszystkim, chocby dlatego ze te czastkowe informacje jakie znajduja sie w internecie mowia o nich jako o sluchawkach ktore narazie maja jednego rywala...

Pozatym jest to produkt od sony i dla mnie to wystarczy, jezeli tez macie od nich wiele rzeczy to wiecie o czym mowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fortune ? gdybym chciał przez to udowodnić mój audiofilizm, kupił bym słuchawki za 9 tyś albo 14, nie ma z tym problemu, kupuje te które dla moich uszu są najlepsze, a co do bezprzewodowych tak jak mówiłem są świetnie, i bardzo wygodne do domu z dużą ilością sprzętu.

A ja nie przecze ze sa swietne - pewnie i najlepsze bez kabla ale moge sie zalozyc o co tylko chcesz ze nie dorownaja nawet tanszym sluchawkom na kablu (jak HD595) ale dzieki temu ze w zestawie jest dekoder itp to napewno ich stosunek jakosc/cena jest bardzo dobry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywa moze ktos Skarkoon X-tatic? Wlasnie sie zastanawiam nad zakupem tych sluchawek. Ciekaw jestem jak sie sprawuja podczas grania i ogladania filmow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwoch znajomych co uzywaja tych sluchawek. Mowie o Sharkoon x-tatic ver.2. Bardzo sobie chwala ja nie mialem okazji sluchac ale ich glowna zaleta jest to ze sa przewodowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Ja tam gdzies czytalem ze 5.1 w slichawkach to bujda, moze i bedzie podobny efekt ale nic nie da takiego efektu jak zestaw 5.1.

Btw. sa jakies za 50 zeta takie sluchawki moga byc na kablu z tym optycznym wyjsciem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast czekac az bedzie recenzja to spora czesc pisze wogole na inny temat, teraz wiem jak to jest gdy ja sie tak komus do tematy pcham z zupelnie czyms nieodpowiadajacym...

Jezeli chodzi o sluchawki to 18/05/2008 1404 zostaly wyslane z Japoni, 19/05/2008 0252 z Tokio samolotem powedrowaly w swiat...

19/05/2008 2333 samolot wyladowal w UK, 19/05/2008 2334 wyruszyly samochodem na poczte, dalej zostana wyslane do mojego miasta a pozniej do mnie, wiec juz lada dzien skoro sa gdzies niedaleko...

Tylko zeby udalo mi sie i abym nie placil cła , zawsze to 30-40 funtow, a mozna je wydac na gre...

EDIT: No to super, jak narazie sytuacja jest taka ze nie bylo mnie w domu i listonosz zostawil u sasiadow, jednak my z nimi sie nie lubimy i to bardzo, nawet bylo kiedys do czynienia z policja bo wlezli mi na podworko i rower ukradli...

No nic zobaczymy czy oddadza, jak narazie nie ma nikogo w domu jak pukam do drzwi, chociaz pare minut temu widzialem kogos za domem u nich...

EDIT: Po calym dniu telefonow, jezdzenia w rozne miejsca i rozmowach z ludzmi w koncu zalatwilem je, wogole takie walki byly, ale o tym innym razem...

Okazalo sie ze to sa sluchawki z japoni no i przeciez musza miec japonskie wtyczki, no wiec dzsiaj lipa. dopiero jutro wyprubuje jak kupie zlaczke na angielska wtyczke...

wiec test napisze po jutrze, bo jutro caly dzien testow...

EDIT: Okazalo sie ze brat ktory mieszka niedaleko ma taka przejsciowke wiec pozyczylem, no ale przez chwile ten wzmacniacz podzialal a pozniej sie wylaczyl, przejsciowka nie dziala , spalil sie w niej bezpiecznik prawdopodobnie, mam nadzieje ze sprzet nie ucierpial...

EDIT: Teraz cos na temat sluchawek, ogolnie nie maja przycisku do wlaczania, wlacza sie je przez nawet minimalne pociagniecie paska podtrzymujacego je na glowie, wiec jak je sie zalozy to sie wlaczaja , bardzo ciekawy pomysl, wczesniej o czyms takim nie slyszalem...

Tylko moze byc problem jezeli ktos ma za mala glowe ...

EDIT: Ok kupilem najlepsza przejsciowke jaka byla w sklepie i nadal nic, a pods innymi rzeczami dziala...

prawdopodobnie juz nic z tego nie bedzie ... no coz chociaz zostanie mi wypasna przejsciowka ...

Taka rada dla innych niech kupuja przejsciowki zmieniajace napiecie, bo w japoni maja 100V a w pl jest 220-240 cos takiego...

Jak cos wykombinuje to dam znac...

EDIT: Kupilem nowy zasilacz i wszystko smiga tak jak powinno, zabieram sie do testowania, jutro bedzie recenzja bo dzisiaj ide jeszcze do pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki SONY MDR-DS7000

Cena na dzień 23 maja 2008 roku:

Słuchawki ze stacją nadawczą (tak nazwę tą skrzyneczkę) - 140 - 150 funtów (w zestawie są dwa zasilacze, podstawka pod słuchawki, kabel optyczny oraz instrukcja obsługi)

Przezyłka z Japoni do Europy wynosi około 20 - 30 funtów

Do tego potrzebny jest nam jeden bądz dwa zasilacze ponieważ te w zestawie są dla 100v zasilania, my w gniazdkach mamy coś około 220v - 240v (wtyczki proponuję wziaść do tych nowo zakupionych zasilaczy od tych oryginalnych ponieważ są lepsze, takie uniwersalne jakie kupimy m aja troche mniejsze te wtyczki a przez takie luzy jest prawdopodobieństwo że sprzęt może się wyłączyć lub możemy doświadczyć zwarcia)

Sądzę że nie jest to spora kwota jak za takie słuchawki, chociaż z drugiej strony to dwie trzecie konsoli...

Wygoda

W tych słuchawkach można bezproblemowo leżeć na łóżku czy siedzieć na fotelu, cieżko aby spadły z uszu...

Są bardzo wygodne zakrywaja załe uszy, poduszki nie nachodza w zadnym miejscu na ucho...

Brak kabli zdecydowanie jest plusem poniewaz sie nie placzą, jakosc dzwieku nie ma żadnych strat. Szumy wystepuja jedynie przy maksymalnej glosnosci, jednak raczej jej sie nie urzywa gdyż naprawdę ma kopa (przy pomiarach telefonem wychodzi maksymalnie 96dB, dodam że to nie jest najlepszy telefon).

Jakość dzwięku

Szumy slychac jedynie przy glosnosci ustawionej na 10 (maksimum) jezeli wlaczymy kompresje oraz przycisk z tylu oznaczony ATT mamy o wiele wiele głośniejsze słuchawki, jednak wtedy szumy slychac juz na 8, ja mam ustationa glosnosc na 2-3 przy 4 jest juz dla moich uszy zbyt glosno...

Dzwiek nie traci na jakosci przy podglosnieniu jedyne wady to wymienione szumy...

Ogólne

Zasieg tak około 30m, przebija sie spokojnie przez dwie podłogi prawie bez zadnych przerw, przy jednej podłodze/ścianie nie ma problemów, ale jak już byłem dwie podłogi niżej to wystepowały miknimalne przerwy jezeli naprawde szybko ruszałem słuchawkami z jednego w drugie miejsce...

Posiadaja dwa efekty dzwiekowe, efekt kinowy znaczne podgłośnienie i rezultat dzwieku jak w ponieszczeniu akustycznym, teatrze czy kinie...

Drugi efekt jest przeznaczony do gier, powoduje dzwiek akustyczny tak jak poprzedni efekt, minimalne podgłośnienie...

Całą skrzyneczke dołączona do słuchawek można obsługiwać przyciskami na niej oraz w całości przyciskami na słuchawkach...

Test 7.1

Ogólnie efekt 7.1 został spełniony przez ten model słuchawek i można określić skąd nadchodzi dzwięk...

Słuchawki znacznie lepsze od każdych jakie miałem wcześniej...

Efekt urzywany do gier robi swoje nadając jeszcze lepszy klimat...

Ogólna ocena

Jakość dzwieku 10/10

Wygląd słuchawek 10/10

Wygoda 10/10

Efekt 7.1 8/10

Testowałem na muzyce rockowej, szantach i kalsycznej, z gier The Darkness oraz Devil May Cry 4, z filmów na Wszyscy jesteśmy chrystusami, Asterix na olimpiadzie oraz Simpsonowie...

Mam nadzieje że te moje niskiej klasy wypociny komus pomoga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz coś na temat BASS'u. To mnie najbardziej interesuje i podaj adres strony z której zamawiałeś (na PW żeby się Arab nie wkurzał). Bass ma pier...nięcie czy tylko głuche uderzenia? Boli głowa po dłuższym słuchaniu od bass' u czy nie? Jest regulacja natężenia bass'u? Te i wiele innych pytań mnie nurtują Prośba o szybką odpowiedź i zamawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bess testach z youtube nawet niezle wychodza...

kupowalem z ebaya...

regulacji od bassu nie ma, glowa nie boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×